Nuotrauka Nuotrauka

serotonino sumazejimas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Myliu ir labai gerbiu nektibalda visu pirma uz atviruma ir drasa! RESPECT!
naktibaldas rašė:nu as aisku daba busiu imurkdytas i backa su sudais..taciau...
BOB - Bombs Over Bagdad!
MAN ON A ROCKET
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2004-04-25, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė MAN ON A ROCKET »

Kalbi kaip ptasi ratu butai apsiryjes :D ;)
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

jo sigma nevalgyk ratu :))) :))) :)))
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Nu ok ok, nevalgysiu:)
BOB - Bombs Over Bagdad!
kamuolelis
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2003-11-02, 02:40
Reputacija: 0

Standartinė kamuolelis »

stebuklingu vaistu chebryte nera.. DXM ... na kaip cia kazkas raso as valges viska.. bet laikas eina belieka koka ir zole :))) dxm galit nusipirkti bet kurioje vaistineje. tai kieciau uz lsd. bet reikia atsargiai gali negrizti :))) siaip kaip kazkas sake tie relankes viskas shit.. opiatai yra GALIA!!!! dxm sintetinis, be recepto :))) xa xa . keliavau su juo daug sykiu. bet jau keleta menesiu nebeimu nes sunku grizti :))) ir kelioniu kiekis riboptas.. neaisku kieno kiek smegenine atlaikys :))0 dabar man reikia parsisiust seklu rimtu, ne kokia sudo ir kad mentai tuo adresu nepasirodytu.. rukant kasdien po kelis kartus butina augint gyvenimas privercia :) taigi laukiu .. RESPECT buchaliukui :)
MAN ON A ROCKET
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2004-04-25, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė MAN ON A ROCKET »

Wisa chemija prie gero nepriveda. Ash po wisu tu chemiju normaliai prisigert nebegaliu. Labai jau shoodinai prisigeres jauchiuos.
O kumarint - wa chia tai kitas reiklas! :D Swejkata ir pinigine beveik nenukenchia (aisq jei pats augini). Na dar grybukai visai nieko.
Beje gal kas zhino ish kur geriauisa but sporu atsisiust?
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

na as cia seip ne i tema..taciau reikia jusu helpo nes matau kad cia renkasi ir mediku keletas.
reiskias situacija tokia:
si savaitgali svenciau gimdieni savo..na ten alkocholis liejosi laisvai...+ ecstasy..+ :x:
pirmadieni man labai labai negera pasidare...darban jau nejau..issikvieciau gydytoja...sako persalai jaunuoli...gali but plauciu uzdegimas..temperatyra +39,8..(na jo..as gi su maike puse nakties po lauka laksciau :))) )
na paeme zodziu slapimo tyrimus.
TAI VA KLAUSIMAS:
ar gali pas mane rasti tu visu grozybiu ko ten priryjau...?
ar jie panasiais atvejais tik virusu bakteriju ir kitu baubu iesko..? 8)
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Narkomas »

Pagal mano zines turi daryti narko testa is tavo shlapimo kitaip nematys nieko.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Narkomas rašė:Pagal mano zines turi daryti narko testa is tavo shlapimo kitaip nematys nieko.
bet tai pala...ka negi kiekvienu pasitaikiusiu atveju jei jau gauna kokio piliecio myzalu tuo paciu profilaktiskai juos dar ir del narkatos istiria??????? 8|
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

naktibaldas rašė:
Narkomas rašė:Pagal mano zines turi daryti narko testa is tavo shlapimo kitaip nematys nieko.
bet tai pala...ka negi kiekvienu pasitaikiusiu atveju jei jau gauna kokio piliecio myzalu tuo paciu profilaktiskai juos dar ir del narkatos istiria??????? 8|
Tokios galimybes negalima atmesti. Manau slapimo uztenka ivairiapusiskiems tyrimamas. Gal istyre koki koda iraso i ligos istorija ir huj zinosi kai nemedikas. Nors teoriskai tai gydimo istaigos neturi pinigu, narkotestai nepigus.
MAN ON A ROCKET
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2004-04-25, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė MAN ON A ROCKET »

Nixuja jie neaptiks nieko - jiems wisishkai px!
Narkatos testukai daxuja kainuoja ir jiems ner jokio reikalo atlikt 30Lt kainuojanty testa.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

na va siandien atejo atsakymas "slapime patalogiju nera" :)))
MAN ON A ROCKET
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2004-04-25, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė MAN ON A ROCKET »

Gyvenk ir dzhiaukis gyvenimu! Net jei ir butu neaptiktu :D Lietuwos medicina yra shoodo wietoj! O shoodo vietoj yr todel, kad babkiu tam per mazhai skiriama. Kur tai matyta, kad 12 metu prasimokius gauni varganus 1500Lt :)))
Tomis
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2004-10-16, 01:43
Reputacija: 0

Standartinė Tomis »

Na ka as pasakyti taip galiu: Zolyte - apie ja tai nei vieno blogo zodzio neturiu, na nebent kada kas nors uztume, na smagiausiai buna kada visa chebra ipucia, o ne taip kad eina dviesia pust o likusieji tris taip isgert ar seip kompanijos palaikyti. Smagiausi buvo turbut pirmi putimai o ypac pirmas :] taip viskas greitai vyksta, nauji pojuciai ir t.t na patys zinote.
Extasy - vel gi kiti pajuciai, nezinau man tai zjb, ivarius taip viskas zjb pasidaro grazu viskas, atrodo tau nera jokiu problemu siame gyvenime, laimingiausias zmogus buni reikia apsistoti tik kur butu silta ir kaltu koks muzonas :) Na ka ir apie ANFA va stai sis aparastas man labiausiai nepatiko is megintu pavadinimas atspindi reiksmia (sudas, daidys) gal but tas sudas panasus butu i ratukus, tam kartui gal zjb buna, na su draugeliu padarem kas reikia na dar isgerem alaus po bambali na va jau lyg ir kazkas prasidejo, sedim, sau snekam parukom po cigariuka retkarciais i laikrodi paziuri valanda viena kita praejo "tai is vien snekejomes 8-9 valndas taip be pertraukeles" apie gyvenima.Na atejo kaip metas nueiti pamiegot umigau gerai, atsikeles nueinu i vonia tai katu saves neatpazinau, labiausiai patilesiu apie akis :/ visa diena taip durnai praejo su tais atxodais !( .
Tai va susidariau tokia nuomone.
:x: - nieko geriau ir smagiau nuotaikai pakleti ir seip smagiai praleist diena.
Ratai - Na ir istikruju zjb, bet... chemija
Anfa - apie ja neturiu zodziu, tik zinau kad nebeimsiu daugiau"tikekimes taip ir bus"
Tai stai ka norejau issakiau apie tuos "gyvenima praskaidrinancius malonumus" :idea:
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

Standartinė Gusto »

Taip, jis is tiesu vis dar galvoja, kad ji vadinasi anfa :D ANFETAMINAS :D :D :D
u kilin' me ;]
Tomis rašė:Na ka as pasakyti taip galiu: Zolyte - apie ja tai nei vieno blogo zodzio neturiu, na nebent kada kas nors uztume, na smagiausiai buna kada visa chebra ipucia, o ne taip kad eina dviesia pust o likusieji tris taip isgert ar seip kompanijos palaikyti. Smagiausi buvo turbut pirmi putimai o ypac pirmas :] taip viskas greitai vyksta, nauji pojuciai ir t.t na patys zinote.
Extasy - vel gi kiti pajuciai, nezinau man tai zjb, ivarius taip viskas zjb pasidaro grazu viskas, atrodo tau nera jokiu problemu siame gyvenime, laimingiausias zmogus buni reikia apsistoti tik kur butu silta ir kaltu koks muzonas :) Na ka ir apie ANFA va stai sis aparastas man labiausiai nepatiko is megintu pavadinimas atspindi reiksmia (sudas, daidys) gal but tas sudas panasus butu i ratukus, tam kartui gal zjb buna, na su draugeliu padarem kas reikia na dar isgerem alaus po bambali na va jau lyg ir kazkas prasidejo, sedim, sau snekam parukom po cigariuka retkarciais i laikrodi paziuri valanda viena kita praejo "tai is vien snekejomes 8-9 valndas taip be pertraukeles" apie gyvenima.Na atejo kaip metas nueiti pamiegot umigau gerai, atsikeles nueinu i vonia tai katu saves neatpazinau, labiausiai patilesiu apie akis :/ visa diena taip durnai praejo su tais atxodais !( .
Tai va susidariau tokia nuomone.
:x: - nieko geriau ir smagiau nuotaikai pakleti ir seip smagiai praleist diena.
Ratai - Na ir istikruju zjb, bet... chemija
Anfa - apie ja neturiu zodziu, tik zinau kad nebeimsiu daugiau"tikekimes taip ir bus"
Tai stai ka norejau issakiau apie tuos "gyvenima praskaidrinancius malonumus" :idea:
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

Nu gal jam lengviau istart n nei m ;) kam zmogeliuj vargintis su ta M :)))
Tomis
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2004-10-16, 01:43
Reputacija: 0

Standartinė Tomis »

Donatello rašė:Nu gal jam lengviau istart n nei m ;) kam zmogeliuj vargintis su ta M :)))
Viskas vyksta ant greicio, spaudziama kas po ranka patogiau papuola :arrow:
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

OOO tai tau turbut labai jau ranka krypsta link n :) nes neviena karta parasiai anfa gi :)
J
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2009-05-08, 22:37
Reputacija: 0

Standartinė J »

man irgi trūksta serotonino. 8/ tai ėdu visokius ten vaistukus. bet tai nuo žolės mažėja serotoninas? '|
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Kas tas Serotoninas ? ?? ? ? ? ? ?
NARKOTIKAMS NE !
Rašyti atsakymą