Nuotrauka Nuotrauka

serotonino sumazejimas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
kamuolelis
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2003-11-02, 02:40
Reputacija: 0

serotonino sumazejimas

Standartinė kamuolelis »

--==::~~ 8) !( X( sumazeja. pisa cio ruko daug metu ir sumazejo serotonino kiekis, pagal pozymius nepastebimas dopamino ir noradrenalino trukumas(psichozes, nuovargis) bipoliniu afektiniu irgi nera, taigi ar uzteks 5-hidroksimetiltriftofano 150mg rugsties ir tofizopamo 100mg?
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

valgyk daug bananu, jie didina serotonino kieki organizme.
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

shita tema turetu buti kokiam www.medicina.lt forume... :] nors gal ir ne...
kamuolelis
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2003-11-02, 02:40
Reputacija: 0

Standartinė kamuolelis »

xe xe xe as medikas juk :) jau gydom mirtazepinu :) 15mg nakciai ... benzodiazepinai(trankviliantai) atgyvena miegui gerinti ir nuotaikai. trazodonas dar kietas :)))
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

nu kamuoleli pasaok dabar apei stebuklingus shiuolaikinius vaistus... kas labiausiai priot be recepto? :))) :))) :)))
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Viska darai kas priot?
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

ne viska darau kas priot. o tu ?
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

Standartinė Gusto »

siulau Relaniumo ikal vyrukai ;) ir gyvenimas vel grazus..4 now..
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

nuvalkiota tema relaniumas :D gi dabar tiek nauju preparatu, kas nors ish ju turetu pirelinti neka blogiau :))) :))) tai va del to ir klausiu.... idomu suzinoti kaip jaunimas svaiginasi shiais laikais 8)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Siais laikais gatve daug laisviau ir pigiau pasiulo "saldainiu" nei vaistines. Todel vaikams daug paprasciau mokyklos kieme isigyt gaidzio nei vaistinej ieskot traleliushkiu.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

nu tame tiesos irgi yra... bet visdelto...
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

amitriptilinas, radedormas, tramadolas, relaniumas, tarenas,paracetamolis,aminazinas...
ble koks durnas seniau buvau... 8/
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

;]

Standartinė Gusto »

nenoriu pasiept nektibaldai,bet klausimas tiesiog persasi : o dabar nebedurnas? ;)
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: ;]

Standartinė naktibaldas »

Gusto rašė:nenoriu pasiept nektibaldai,bet klausimas tiesiog persasi : o dabar nebedurnas? ;)
uzrisau... ;)
ale tie visi tarenai amitriptilinai cia manau buvo nesubrendimo pozymis.. 8)
oi seniai tai jau buvo :)))
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Dabar subrendimo pozymis - ratai ir gaidys. O koksas - isminties. Kuo daugiau pripisi, tuo sau protingesnis atrodai. Gaila, aplinkiniai to nesupranta.....
BOB - Bombs Over Bagdad!
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

;]

Standartinė Gusto »

Sigma rašė:Dabar subrendimo pozymis - ratai ir gaidys. O koksas - isminties. Kuo daugiau pripisi, tuo sau protingesnis atrodai. Gaila, aplinkiniai to nesupranta.....
ZOSTKAI :D :D :D
labai prajuokinai..

O sejp kaip pirstu i aki.

Senai mastau panasiom temom,bet man idomesne tokia :

Jei zmogus suvalges chemijos yra draugiskas,niekam blogo nedaro, bei yra tik su gerai ketinimais, kodel mes ju taip bijom ? Pac esu buves abiejose barikadu pusese. Teko ir issigast chemiku (nors tie gal tik norejo pabendraut), teko paciam isgasdit zmones savo draugiskumu ..
Gerai,yra nusistatymas.Tie zmones kurie nusistate pries chemija,gali tiesiog nenoreti bendrauti su jais.
Bet kodel zmones kurie patys valgo apvalius,nenori bendrauti su ratuotais kai yra blaivi ? Keista..tu ziuri i zmogu,zinai kaip jis jauciasi,pats taip milijona kartu jauteisi ir vistiek jis tau kelia sleikstuli..o po valandos tu jau pats suvalges apvalu, apsikabines ta nesuprastaji tusiniesi..
Tai cia pamastymai mano..
O klausimukas man iskilo toks,kas nori gali pamastyt kartu ;) :

*Kodel net ir valganciam ratus ir panasu suda,sakanciam, kad blogai varyt ant tokiu,paciam esant blaiviam,ratuoti (ir etc.) sukelia neigiamas emocijas ?

p.s nesakau kad taip yra visiem. cia man teko nekarta is salies stebeti tokius atvejus, tai kazkaip noretusi suprast kodel taip yra ;)
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

kaip pasakytu rusai: VOPROS NA ZASIPKU :)

ishtikruju tai nezinau... bet taip tikrai yra ir pac taip jauciuosi ir darau. tik man dazniausiai buna ne shlykshtu bendrauti su apsivariusiais o labai labai juokinga... :)))
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

mane tai nervina bendrauti su jais. lygiai taip pat kaip ir nervina bendrauti su girtais, kai pati esu blaiva (siaip kadangi negeriu, tai mane isvis girti po zhizni nervina). kartais neuztenka kantrybes bendrauti su apsipootusiais, kai pati esu blaiva. nes jie tiesiog per daug stabdo.. :) nes skiriasi pasaulio suvokimas, ir tau tiesiog sunku get into one's shoes. lygiai taip pat du zmones nesuranda bendros kalbos daznai kai buna apsvaige nuo skirtingu medziagu. tarkim, kai as apsiputus, o kazkas apsivalges ratu, man tiesiog akys ant kaktos lipa stebint ta zmogu. nes - pasikartosiu - itin skiriasi pasaulio suvokimas. jei budami blaivi mes esame linke slepti savo krastutines emocijas, vengiame per daug atvirauti, stengiames laikytis kazkokiu normu, tai apsirijus ratu/iputus/pagerus mes atsipalaiduojam ir nebekontroliuojam saves. tik skirtumas tame, kad nuo kiekvienos medziagos paleidziamos skirtingos vadeles, ir todel sunku buna rasti bendra kalba...
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

Sigma rašė:Dabar subrendimo pozymis - ratai ir gaidys. O koksas - isminties. Kuo daugiau pripisi, tuo sau protingesnis atrodai. Gaila, aplinkiniai to nesupranta.....
cia geras :))) menesio sentencija :] reiktu kur nors viesai iskabinti... :]
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Visi jus paskalavot itaka ir efektus poveikio metu. O juk pagrindines ylos is maiso pradeda lyst "pachmelo" metu ir siaip psichikai rezi palieka ilgam. Pvz labai grazus buna amfo atchodai. Iskart matai kad kazkas savaitgaly pasigaidino ir negali atsigaut savaite.

Man ratu ryjikai nieko nesiskiria nuo grybininku - akys blizga kai pradeda apie tai kalbet ir dazniausiai naudojamas zodis buna "pabandyk, pabandyk, pabandyk"... Shlykshtu! Kaip munistai kokie. Ratus valgantys zmones praranda kai kurias etikos normas.

Daug kas mano, kad zolininkai yra poxuistai. Visiska nesamone. Kuo zmogus daugiau pucia, tuo jis daugiau poto del visko pergyvena.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Rašyti atsakymą