Nuotrauka Nuotrauka

Peer Pressure

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Peer Pressure

Standartinė Sigma »

feat. B-Real
Uh uh uh
Everywhere I go (What happens)
People ask me (What, what)
Yo dealer, you smoke weed (No doubt)
And I just tell em' YEAH!
Two weeks later, they smokin' weed
That's what I'm talkin' about
I ain't here to tell you not to smoke weed
Everybody get high
I'm here to apply the pressure
You, you, you and you
You and you (Especially you)
Come down to the den
I got some shit that'll blow ya mind

[Hook: B-Real]
Come here my peer, let me apply the pressure, the pressure
Come here my peer, let me apply the pressure, the pressure

[Dave]
Yo, what up my nigga (Yeah, what up with your world)
Ain't shit, just got off the cell with this girl (So far)
Yeah B you know what we about to do (What the hey)
Come on nigga puff it too, yeah right

[B-Real]
Honey draws bees like dookie draws flies
Just like the weed draws me to get high
Now I'm not tryin' to bend ya arm
I just want you to take a hit off the bong
That's all (Just one hit man)

[Pos]
Come on cool it, I'm not foolish
Quit pullin' my leg baitin' me like cob
My name ain't Craig and I ain't lost my job
Don't mind be odd from out the bunch
And y'all cornerin' me ain't stoppin' me from doin' it
(If puffin' so bad, why everybody doin' it)
Man everybody doin' it (Yo come take a puff, style is real)

[B-Real]
Let it take ya whole style and feed it
(Go ahead with that man)

[Hook]

[B-Real]
I got the funk to blow ya mind (Blow ya mind)
I got some shit to blow ya mind (Blow ya mind, blow ya mind)
I got the funk to blow ya mind (Blow ya mind)
I got some shit to blow ya mind (Blow ya mind, blow ya mind)

[Dave]
Come on
Y'all are actin' like this shit is supposed to raise me to the
clouds

[B-Real]
Shit the clips we smokin' on would make Bob Marley proud
And he was one of the illest

[Dave]
Shit one of the illest ever
(He smoked mad trees and still remained clever
I guess ya right

[B-Real]
Ain't no need to guess, put it to the test
Ask ya questions alphabetically

[Pos]
OK, hypothetically if I do take a hit
Do I necessarily have to be tastin' your spit
I mean shit I ain't shared a straw since the fourth grade

[B-Real]
But don't chu' know chick like to smoke and get laid
Don't be a dunce it ain't gonna hurt you once

Quit bein' a punk
Go ahead and hit the f**kin' blunt

[Dave]
But will it take a long time to recover
(Depends on the brother or sis who's puffin')
Hey stop that bluffin' like you givin' a survey
And let us serve the hay
And get yo mind alligned to the ways

[B-Real]
Of the master

[Pos]
Man I seen a cast a spell
To many brain cells and sane cells
A lead to fulfill wants and needs
I heard it's like a gateway to doin' more than weed

[B-Real]
Man I love my relationship, I'm no quitter
Mary Jane's my first love and I'ma stick with her

[Pos]
And when I feel paranoid

[Dave]
All ya questions is void unless ya try
Come on man for once get high

[B-Real]
I got the shit to blow ya mind (Blow ya mind)
I got the shit to blow ya mind (Blow ya mind, blow ya mind)
I got some shit to blow ya mind (Blow ya mind, blow ya mind)

[B-Real]
Hey you don't gotta do anything ya don't wanna
It's not gonna change you or ruin your persona

[Pos]
Yeah but what if I can't stop
Shit I ain't with bein' no addict (Cut that shit out)

[B-Real]
Man, please tell him to stop bein' so dramatic
Just take a hit and let the weed do the trick

[Pos]
But will this make me sick

[B-Real]
Come on, quit actin' like a bitch
I can blaze the weed and you can make excuses
Now ya gonna smell the smoke my greenest weed produces
You'd probably like the smell too, ya probably wouldn't admit it
You'd probably wanna hit too (Come on man quit it)
Ya clearly in denial (Yo this shit ain't my style)
How do you know come on, let us give you a trial
Let's put chu' at ease with these trees
Power to heal, put cha' mind at peace
Yeah, increase the level of the highness
My miss express accumulatin' through ya blindness
(Come on man hit this shit)

[Hook]

[B-Real]
I got the shit to blow ya mind (Blow ya mind)
I got the shit to blow ya mind (Blow ya mind, blow ya mind)
I got some shit to blow ya mind (Blow ya mind, blow ya mind)

Let me say something
Just started smokin' (Please don't smoke too much)
But uh to all my smokers (Smoke it up)
Yeah, let's get em'
Apply pressure, apply the pressure
Apply pressure, let's get em' y'all
Apply pressure
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

nelabai supratau nx to reikejo.. :|
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Noriu atkreipt demesi i, kaip cia pavadinus:/, show vaigzdziu, tokiu kaip Snoop Dog, Dr. Dre, Bob Marley, Cypress Hill ir daugelio kitu, reklama putimui. Ir suzinot kitu nuomone. Hip-hop lietuvos publika yra daugiausiai vaikai ir jiems tokios blevyzgos daro labai didele itaka. Ir vaikai tikrai per daug nemasto, ka kai kas nori pasakyt. Isgirsta zodi "weed" arba "blunt" ir daugiau nieko jiems nereikia.
BOB - Bombs Over Bagdad!
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

taip iseina, kad jie tycia savo atliekamose dainose reklamuoja weed'a? as taip nemanyciau. tiesiog tai yra ju _gyvenimo_stiliaus_ dalis... na taip, savotiska reklama, bet nemanau kad visi tu stabu istarti zodziai darytu vienoda itaka.

ok, tarkim, visokie tavo auksciau isvardinti _stabukai_ dainuoja apie zole. vaikai isiklause i tokius textus sau tik patvirtina, kad zole neva nera blogai - juk tu stabuku dainuskos nera vienintelis toki mastyma paremiantis saltinis, ta pati rekia kad ir atsipusk.lt ar legalus.net (tik nereikia sneketi apie disclaimeri, ir arkliui aisq, kad jeigu parasyta - vaikams iki 18 negalima, - tie vaikai butinai paspaus "sutinku" ir ieis i saita). jie puola poost ir neva jauciasi kruti. kita vertus, negi manai, kad jeigu tie stabukai dainuotu _susimazinau_eiline_doze_ir_jauciuosi_zjbs_niekas_manes_dabar_nepadarys_ visi pultu prie shyrkes? Nemanau is tikruju... jaunimas nera tox beviltiskai toopas. Gal jie ir paaugliskai maximalistiskai nemasto, bet tikrai nera konchini idiotai, ir manau vistiktai sugeba atsirinkti , kas yra blogai, bet blogai proto ribose, ir kas yra taip blogai kad veda i prazuti... bent jau didzioji dauguma sugeba tai padaryti. o tie, kurie nesugeba - ka gi, naturali atranka, islieka stipriausi/protingiausi...

kur kas didesne baime man kelia itin populiariam merginu - o gal jaunimo apskritai - zurnale "Panele" esantis skyrius "Zole ir Co" ar kazkaip ten. Kodel? Nes ten zole vadinama tokiu paciu baisiu narkotiku, kaip ir pvz hera. Dabar kodel mano manymu tai blogai... Ogi todel, kad absoliuti jaunimo dauguma siais laikais vistik pabando zoles, ir niekur nuo to jau nepabegsi, yra kaip yra, reikia su tuo susitaikyti. Ir labai greit isitikina, kad zole nera jau taip pavojinga ir baisu, kaip sake bobute. Dabar visiskai logiska butu manyti, kad visos tos mergickos su savo skystom paaugliskai maximalistiskom smegenelem, pasiskaiciusios kultinio zurnalo Panele, pagalvos, kad melas ir provokacija visa tai, jei zole nera blogai, vadinasi ir narkata nera blogai. kur link tai gali nuvesti - manau nereikia sakyti. Piktina mane ir visos tos _happy_end_stories_ tame paciame zurnale - tipo va, jaunysteje Ji vartojo narkotikus, bet islipo is to liuno, ir dabar gyvena happy gyvenimeli su mylinciu boyfriendu pasoneje ir padoriu darbu. Net jeigu merginai po inikimo i narkotikus nupjove viena koja - optimistai panelieciai sugeba uzbaigti straipsni su tokia patoso gaida, kad mol - na jai dar biski blogai, bet _happy_end'as_ jau cia pat, uz sekancio kampo laukia. Koki mastyma tai gali suformuoti, manau issiplesti nereikia - tipo, aha, va ji pabande ir poto mete, taigi ir as taip galesiu... Is tikruju jau seniai noriu parasyti i Panele ilga laiska sita tema, kad baigtu sita uzslepta narkotiku propaganda, bet vis neprisiruosiu, bet jauciu reiks...
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Na atsipusk.lt siuo metu bando vis stumt protingo putimo propoganda. Jis daugiau stumia nepusk/maziau_pusk nei, kad pusk pusk pusk. Atsipusk.lt politika yra ne daugint pucianciu kieki, o dabar puciantiems pateikt info ir sprest ju problemas. Pucianciu vaiku kiekis kiekvienais metais stipriai auga ir vis jauneja. Ir tai yra didele problema, kurios pasekmes mes kaip visuomenes dalis, visi pajausime.

As nenoriu cia islauzt kazkokio didelio blogio is kazko ar pan. As tik noriu isgirst kitu nuomone apie tokius veikejus kaip Snoop, nes pats visai neseniai pasiskaites sita "pressure" susidomejau tuo. Dar pats jokiu isvadu ar nuomoniu neturiu.
BOB - Bombs Over Bagdad!
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

cia tu man sakei kokia ta atsipusk.lt politika? 8| bzzzz.... nu gerai, zinoooosiu 8)

dabar leisk man uzduoti klausima - ar tu pac manai, kad snoopas ir visa kita gvardija reperiu, hip hoperiu, ir visu kitu ten visokiu yra toopi pootikai, kuriems roopi kuo daugiau ir kuo dazniau ipoosti? as asmeniskai taip nemanau, is tikruju tvirtai tikiu situo: http://www.atsipusk.lt/te_1_06_ipusti.html. Todel problema gludi ne tame kad hip hoperiai apdainuoja weed'a - problema gludi siuo atveju pavirsutiniskame jaunimo poziuryje ir tame, kaip jie suvokia ta dainuska. Juk dauguma maziuku mano, kad jei uzsidesi apsmukusias kelnes, kazkokia ten beretka, kas antra zodi ikisi jou man, ir tt ir pan - tu jau busi _real_hip_hoper_. Prisimink laikus kai _visi_buvo_reiveriais_... Apsidairyk aplink ir pamatysi kruva pispankiu, kuriems _buti_panku_ reiskia tureti skiautere, gerti alkoholi neribotais kiekiais iki zemes graibymo, na ir klausyti sex pistols bei kokiu nors ten dead kenedziu. Tik vienetai susidomi judejimu filosofija, judejimu istakomis, istorija, kodel ir kaip ir kas ir kam. Todel nenuostabu, kad toki patrauklu hip hop ar kokios kitos jaunimo kulturos atributa kaip zole - :!: dar vienas uzdraustas vaisius :!: - jie irgi suvokia pavirsutiniskai. Tox jaunimaz mano, kad zole yra toks pats ju propaguojamos _kulturos_ atributas kaip tariamam _pankui_ anarchy zenklelis ir uzrasas "punks not dead" ar "no future", tariamam _reiveriui_ uzrasai baltu markeriu ant kuprines tipo prodigy ar kazkas panasaus, tariamam _hip_hoperiui_ uzrasas eminem ir visi tie peace maza faka ir panasiai. Bet manau sutiksi su tuo, kad tai nera tikroji kultura - tai tik pavirsius. Zole - deja ne deja - daugumoje atveju neatskiriama situ pavirsiu dalis. Tik isigiline i kultura kaipo tokia jaunimas prades suvokti ir protingo putimo savokas - kurias, manau, palaikytu ir snoopas ir bob marley ir visa likusi govada "artistu". Tik tada jie prades atsirinkti kas ten gerai ir kas ten blogai, ir suvox kad aklas pootimas tera _plaukiu_pavirsium_pagal_srove_. Deja deja, daugumai to gilumo nereikia. Bet kokios kulturos propagavimas daugumai yra tik audringo proceso _as_tampu_savimi_ dalis, ir praejus kuriam laikui ji negriztamai issitrina is ju galveliu. Ir nieko cia daug nepakeisi, as manau... Neprieisi prie kiekvieno ir nepaklausi - "o ar tu zinai kas is tikruju yra hiphopo/rave/punk kultura? Ar zinai kokia tavo propaguojamos kulturos filosofija, istorija, saknys istakos?" nes dazniausiai tave jaunuoliai arba pasius ant triju raidziu, arba pasakys kaip man viena karta pasake - "tu per sena, tu nesupranti manes". blogesniu atveju gali ir i galva gauti... o sklapo jiems nenuimsi ir proto neikresi, viskas ateina su laiku...

o peer pressure siaip yra dar kitas, irgi mano nuomone pavojingas reiskinys. Pasireiskia jis bendraamziu spaudimu daryti kazka ka daro visi. Pvz Jaunuolis astuntoj klasej, nueina i klases _zibureli_, o ten visi jo klasiokai geria ale (gerai jei tik ale), o poto prispange mergas graibo ir buteli zaidzia. Mano minetas Jaunuolis nenori to daryti, ir cia jis susiduria su tokia savo _draugu_ reakcija - eee, nebuk lohas, gerk, tu ka, nepasigaidink! Taigiz Jaunuolis neapsikentes isgeria ir poto tautiskai apsivemia mokyklos tualete :) Tai ir yra peer pressure - kai kazko nedarydamas tapsi balta varna, i kuria visi pirstais bado ir _lohu_ laiko. Tik labai stiprios asmenybes sugeba atsispirti tokiam spaudimui... Manau tam tikruose sluoksniuose Jaunuoliai taip priverciami ir poosti, ir ratus valgyti, ir gaidi pauostyti, o ten ziurek ir adatos pabandyti (pati zinau zmogu kuris tokiu budu nusirito iki adatos...).

Na ir pabaigai retorinis klausimas - ar pavyx isnaikinti visas sitas socialines problemas pasaulyje...? 8/
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

Sigma rašė:As tik noriu isgirst kitu nuomone apie tokius veikejus kaip Snoop, nes pats visai neseniai pasiskaites sita "pressure" susidomejau tuo.
yra an albumo viršelio disklaimeris? yra. kokios problemos?
jah is da solushion
SHUNGRYBE
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2004-06-29, 16:06
Reputacija: 0

Standartinė SHUNGRYBE »

ooo kaip ishsamiai :) ir shaip sutinku su tuo ka sake dreamofsilence.pasakychiau lygiai ta pati ;)
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

vat vat...kai kartais uzeina patosas(man daznai pramusa ant philosofiju) ir bandai karta ir visiems laikams isaiskinti skeptikams kas tai yra rave gyvenimo filosofija...kazkodel masems vistiek viskas uzsicinkina tik ant KISLOTNIKO...kaliosu..ir klubu.....o kodel..is kur...kam..kodel jiems suvokti yra per sunku.
turbut taip yra todel...kad labai daug narkomanu slepiasi po reiverio savoka...taip jie pateisina savo silpnybe ratams etc...
Armstrong
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2004-03-20, 17:46
Reputacija: 0

Standartinė Armstrong »

KINTOSHTIS!
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

dreamofsilence rašė:cia tu man sakei kokia ta atsipusk.lt politika? 8| bzzzz.... nu gerai, zinoooosiu 8)
As, jeigu viesai sakau, reiskia sakau visiems. Asmeniskumams naudoju PM arba bent kreipini.
dreamofsilence rašė: dabar leisk man uzduoti klausima - ar tu pac manai, kad snoopas ir visa kita gvardija reperiu, hip hoperiu, ir visu kitu ten visokiu yra toopi pootikai, kuriems roopi kuo daugiau ir kuo dazniau ipoosti?
As manau, kad vat butent Snoop ir Dre duetas yra $ kalimo masina. Ir jie $ daro puikiai. Ir dar puikiau jie zino savo publika ir labai labai puikiai zino zalio lapo reklamine dali. O kad didzioji hip-hop publikos yra visiskai tupa jie per savo karjera jau senai suprato kitaip nekeptu vosokiu x-ibit, eminem ir daugelio kitu. Beto ir paciu ju tekstus paziurekit :) - daugiausiai visiskas bullshitas ir pasityciojimas is tupos publikos.
Uzdek ant savo hip-hop albumo kanapes lapa ir pasisekimas jam garantuotas.
dreamofsilence rašė: ... manes". blogesniu atveju gali ir i galva gauti... o sklapo jiems nenuimsi ir proto neikresi, viskas ateina su laiku...
dreamofsilence rašė: o peer pressure siaip yra dar kitas, irgi mano nuomone pavojingas
Na ir pabaigai retorinis klausimas - ar pavyx isnaikinti visas sitas socialines problemas pasaulyje...? 8/
Isnaikint neisnaikinsi, bet visu pirma jas reik pazint. O poto daug lengviau ir nebut ju priezastimi.
Paskutinį kartą redagavo Sigma 2004-11-23, 09:57. Iš viso redaguota 1 kartą.
BOB - Bombs Over Bagdad!
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

As turiu truputi kitokia nuomone siuo klausimu. Bandysiu ja isdestyti. Pradekim nuo to kad dreamofsilence teisus sakydamas: "retorinis klausimas - ar pavyx isnaikinti visas sitas socialines problemas pasaulyje...?". Visiskai sutinku su siuo retoriniu klausimu.
Pasaulyje kiek zmoniu tiek nuomoniu, poziuriu, filosfiju, gyvenimo budu, ir visokiu kitokiu margumynu, kurie daro pasauli idomesni. Kol bus informacijos ir zodzio laisve tol zmones bandys susitvarkyti su tuo informacijos pertekliumi kiekvienas asmeniskai, apdoroti ta informacija ir remdamasis ivairiais informacijos saltiniais bandys susidaryti savo tiesa rupimu klausimu.
Manau dabartine Lietuvos Mass Media yra zlugdomojo pobudzio, kadangi kiekvienas pucia savo duda ir varto viska taip kaip naudinga kiekvienam. Tv ir periodiniai leidiniai orientuoti i vidutinio ir zemesnio lygio vartotoja, kuriam informacija pateikiama sukramtyta ir suvirskinta. O banda klauso ir pritaria. Betkuriuo klausimu, pradedant politika baigiant jaunimo laisvalaikio kultura betkokia informacija yra tendencinga ir neobjektyvi.

O kalbant apie visokius snoopus tai galiu pasakyti tai yra popsas ir blizguciai kurie nesa miliardininius pelnus, o kai yra pinigai betkokios humaniskos ir moralines vertybes lieka nuosalyje. Jauni zmones labai imlus naujoms kulturinems srovems. Pvz as zinojau senei kad Britnes (ne)kaltumas yra reklaminis triukelis, bet ar tai ka nors keicia? Ji grazi seksuali patele kuri uzdirba beprotiskus pinigus.

Narkotikai pasaulyje egzistuoja turbut nuo tada kai zmogus is medzio islipo. Zmogaus pasamoneje uzkoduota tai kad svaigintis reikia, nes tai aceit sprendzia problemas. Gi atrodo kartais geriausias sprendimas yra pabegimas, pasitraukimas kapituliacija. Asmeniskai ir as kai mane kamuoja kokios nors zemiskos smulkmeneles, visas pasaulis atrodo kaip leliu teatras o zmones supantys mane idiotai neturiu kitos iseities ir savo mazyciame pasaulelyje nusipuciu ar prisigeriu iki negaliu. Ir man tai padeda. Alkoholis tai ne, nes paxmelas 4x kart pagilina problemas, bet visitek smagu gerti...

Socialines problemos nera isprendziamos 100% ir niekada nebus. Problemas reikia spresti nuo saves. Manau kad tai jog dalis jaunimo aktyviai uosto ruko valgo geria alkoholi ir narkotines haliucinacines ir visokias kitokias svaiginamasias medziagas yra naturali zmonijos evoliucijos ir atrankos proceso dalis. Niekas nezino universalaus budo kaip tai sustabdyti. Zmogus gali tik sustoti pats. Ir tik tada kai turi dar nors ka galvoje ir tas kazkas dar nera suvalgytas svaiginamuju medziagu.

Lietuvos jaunimas yra arti krizes ribos nes narkotiku vartojimas jau nebekontroliuojamas. Turiu ziniu kad pareigunai kurie dirba ta linkme kad pazaboti stipriuju narkotiku platinima eina teisinga linkme. Pries keleta metu per menesi sulaikydavo viena koki stambesni barona dabar per savaite. Bet tie kas jau yra dugne jie turi patys kapstytis jei to nori patys, mes galime tik padeti jiems vel gryzti i visuomene. Kai buvau 12toje kalseje turejau 7-8 klasiokus herojus "herojai" ir kitokiu svirkstininku. Per savo mokymasi mokyklje tokiu buvo kelios desimtys. Keli ju mano ale geri draugai su kurias zoles pabandziau.. Tiksliau kai buvau girtas galu gale ikalbejo.. Buvo labai hujova ir su zole risau ir tris metus i ja neziurejau.. Apie sunkiuosius narkotikus nera kalbos..

Smulkiuosius ir stambiuosius narkomaniukus atpazystu is akiu + neblogai (megejiskai) ismanau zmoniu psihologija. I darba ir is darbo vaikstau centrine Vilniaus gatve.. Matytumet kiek daug megeju svaigintis!!! Baisu net.. jei rukai C tai vienakart panasus egzemplioriai net penkiskart prase duot parukyt.. apie centus nera kalbos.. jie dugne, bet ir as nesu mesijas..

Ex Vilniaus Tv dabar vadinama Penktuoju kanalu rodo filmus.. Vakar ziurejau "Zolyte" man patiko - bet ji pradejo rodyt 19.00.. manau anksti.. sestadieni rodys kazkaip ten vadinasi "Narkomanu vaikai" ar kaip ten tokiu neblogu negriuku aktorium..

Mano reziume. Mes mazytes dulkeles. Kai kurie is musu noredami buti didesni vartoja narkotikus. Tai visu pirma ju ir ju aplinkos problema, nes pirmoji prevencija yra is seimos puses. Bet gi kokiuu 30% lietuvos asocialus!!! Dar nemazai kur su ?spec? viduriniu isilavinimu ir intelekto q yra zemesnis nei vidutinis.. Ka cia ir pasakyt.. Belieka sakyti kad stipriausi ismintingiausi ir sveikiausi islieka.. Gi pasaulis egzistuos ir be musu, asq jei nesunaikinsim jo patys...
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Parasyk, zinok smagu kai yra rezultatas - tampi kazkoks geresnis, nors tai nieko realiai ir nepakeicia...
dreamofsilence rašė:Is tikruju jau seniai noriu parasyti i Panele ilga laiska sita tema, kad baigtu sita uzslepta narkotiku propaganda, bet vis neprisiruosiu, bet jauciu reiks...
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

generolas rašė: Narkotikai pasaulyje egzistuoja turbut nuo tada kai zmogus is medzio islipo. Zmogaus pasamoneje uzkoduota tai kad svaigintis reikia, nes tai aceit sprendzia problemas. Gi atrodo kartais geriausias sprendimas yra pabegimas, pasitraukimas kapituliacija....
Narkotikai egzistavo dar pries zmogui islipant is medzio. Bet juos masiskai vartot "pabegimui" zmonija pradejo tik pastaraisiais amziais. Alkoholi truputuka seniau. Iki tol viskas buvo grieztai ipinta i religijas, ritualus, tradicijas ir viskas turejo savas vartojimo kulturas. Poto pradejo "geret" gyvenimas, ty atsirado daigiau laisvo laiko ir zmones is neturejimo ka veikt pradejo daryt nesamones. As pats taip rukyt cigaretes pradejau.
generolas rašė: Mano reziume. Mes mazytes dulkeles. Kai kurie is musu noredami buti didesni vartoja narkotikus. Tai visu pirma ju ir ju aplinkos problema, nes pirmoji prevencija yra is seimos puses. Bet gi kokiuu 30% lietuvos asocialus!!! Dar nemazai kur su ?spec? viduriniu isilavinimu ir intelekto q yra zemesnis nei vidutinis.. Ka cia ir pasakyt.. Belieka sakyti kad stipriausi ismintingiausi ir sveikiausi islieka.. Gi pasaulis egzistuos ir be musu, asq jei nesunaikinsim jo patys...
Jeigu jau mes esame, reiskias mes reikalingi. Visatoj, kad ir koks chaosas vyktu jusu galvose, vistiek viskas vyksta harmoningai kitaip del rezonanso viskas jau senai butu isnyke (su technika susiduriu kiekviena diena ir nesu uztikes nei vieno veikiancio neharmoningo irengimo). Kiekvienas musu esame dalis visatos mechanizmo. Ir kiekvienas musu esame reiksmingas. Nebuna nereiksmingu dalyku, buna tik ne savo vietoje. Tai kad nereik numot i viska ranka, apsimest kazkuo mazu ir nereiksmingu ir nusimest atsakomybe. Ieskokit savo vietos po saule. Atsimerkit.
Paskutinį kartą redagavo Sigma 2004-11-23, 10:42. Iš viso redaguota 1 kartą.
BOB - Bombs Over Bagdad!
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Sigma rašė: Narkotikai egzistavo dar pries zmogui islipant is medzio. Bet juos masiskai vartot "pabegimui" zmonija pradejo tik pastaraisiais amziais. Alkoholi truputuka seniau. Iki tol viskas buvo grieztai ipinta i religijas, ritualus, tradicijas ir viskas turejo savas vartojimo kulturas. Poto pradejo "geret" gyvenimas, ty atsirado daigiau laisvo laiko ir zmones is neturejimo ka veikt pradejo daryt nesamones. As pats taip rukyt cigaretes pradejau.
Visiskai sutinku, norejau parasyt panasiai, taciau del laiko stokos ir minciu suoliu tai palikau kaip savaime suprantama dalyka
Sigma rašė: Jeigu jau mes esame, reiskias mes reikalingi. Visatoj, kad ir koks chaosas vyktu jusu galvose, vistiek viskas vyksta harmoningai kitaip del rezonanso viskas jau senai butu isnyke (su technika susiduriu kiekviena diena ir nesu uztikes nei vieno veikiancio neharmoningo irengimo). Kiekvienas musu esame dalis visatos mechanizmo. Ir kiekvienas musu esame reiksmingas. Nebuna nereiksmingu dalyku, buna tik ne savo vietoje. Tai kad nereik numot i viska ranka, apsimest kazkuo mazu ir nereiksmingu ir nusimest atsakomybe. Ieskokit savo vietos po saule. Atsimerkit.
Beveik sutinku. Mes reiksmingi sau kai esame reiksmingi kitiems. Galiu dar paantrinti - zmogus nera zemes dievas, jis tik jo dalis.

O apie mehanizmus papasakosiu smagia istorija.. Kai mano mama buva maza, sugedo seimos zadintuvas. Jos teveliai norejo zadintuva ismesti bet atidave maziausiam vaikui pazaisti. Mama isarde pazaide pakrapste ir surinko. Detaliu liko, bet zadintuvas vel veike.
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

generolas rašė:Belieka sakyti kad stipriausi ismintingiausi ir sveikiausi islieka..
butent taip as vakar ir pagalvojau rasydama savo "litanijas" sia tema... Jaunyste, paauglyste tam ir skirta, kad Atsirinktum, Suprastum, Ivertintum, Pasirinktum. todel jei Jaunuoliui pakanka koses galvoj, jis, kaip sakiau, suvokia kas yra _blogai_gerai_ proto ribose, o kas yra _blogai_blogai_ ir veda i prazuti. Jei neatsirenka - ka gi, islieka stipriausi ir ismintingiausi...

O tuos _smukusius_kritusius_ zmogelenus apie kuriuos snekejo generolas centrinej vln gatvej as irgi karts nuo karto skaiciuoju, bet labai nuosedu viduj lieka kai pamatai kiek ju is tikruju yra... O dar liudniau tampa, kai prisimenu/pagalvoju, kiek zmoniu is mano _paauglystes_aplinkos_ adata pasiglemze...
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Prisiminus visokias istorines Tadu blindu ir Spartaku bei Hitleriu istorijas, butu visai idomu issiaiskint, ka jus laikote stipriausiais, ismintingiausiais ir sveikiausiais. Daznai gail but psichiskai nesveikas, palieges, bet nesibodintis lipt kitiems per galvas ir isliksi.
generolas rašė:Belieka sakyti kad stipriausi ismintingiausi ir sveikiausi islieka..
BOB - Bombs Over Bagdad!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Sigma rašė:Prisiminus visokias istorines Tadu blindu ir Spartaku bei Hitleriu istorijas, butu visai idomu issiaiskint, ka jus laikote stipriausiais, ismintingiausiais ir sveikiausiais. Daznai gail but psichiskai nesveikas, palieges, bet nesibodintis lipt kitiems per galvas ir isliksi.
generolas rašė:Belieka sakyti kad stipriausi ismintingiausi ir sveikiausi islieka..
hitleris nespjaudavo ant amfo
kenedis buvo jau grynas amfetaminscikas su visom savo neurozem
cercilis haval benzedrina(amfo pusbrolis) + dar buhal
jelcinas..nu cia jau patys zinot.. :)))
sadamas huseinas buvo (!) putikas ir heroinscikas.
bin ladenas irgi pucia...
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Kokia gi info naktibaldas geriausiai apie asmenybes isidemi:))))))))
BOB - Bombs Over Bagdad!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Sigma rašė:Kokia gi info naktibaldas geriausiai apie asmenybes isidemi:))))))))
yep per discovery buvo tokia laida apie valstybiu vadu ydas...
bet labiausiai tai siuzetas apie kenedi istrigo..jis buvo visiskai nevaldomas..ir jei ne hrusciovo diplomatija, kenedis butu sukeles treciaji pasaulini kara.
hrusciovas beje zinojo apie amerikos prezidento pomegius ir bendravo derybu metu su juo kaip su kokiu psichu.. 8/
karoc kenedis visiskai neprisileido prie saves mediku...o turejo kazkoki "sava" kuris jam atseit geriausias buvo :))) i argumentus kad megavalstybes vadas neturetu naudoti tokiu preparatu kaip amfetaminas kenedis kontrargumentavo: " tegu man nors ir arklio slapimo suleidzia...kad tik pasiekti ta afekto busena (kuria suteikia amfa)".
beje yra versija kad butent amerikos specialiosios tarnybos ir nupiso kenedi nuo vaizdo kad bardaku nepridarytu. :]
Rašyti atsakymą