Nuotrauka Nuotrauka

Peer Pressure

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Ok. mano nuomone.
Stipriausias, tai ne tas kuris su daugiausiai kg su stanga isstumia. Tarkim zaidimas sachmatais - zaidimo pradzioje abu turi vienodas galimybes. Kazkas ismintimi,patirtimi ir pasirinkta taktika igyja pranasuma pries savo varzova. Kai yra pranasumas atsiranda jega ir varzovas pralaimi, nes jo priesininkas ismintingesnis.
Stipriausias tas kuris turi Dvasia. As is savo mylimojo tevelio (1927-2004) paveldejau kario dvasia, aciu jam. Mano stiprybes istakos mano seima. Kai imeciau sauja zemes i duobe - supratau kiek as daug gavau ir esu stiprus. Nes jis man atidave visa savo patirti kokia tik galejo man duoti ir nieko nebebijau. Nebijau gyventi, nebijau pralaimeti - nes pralaimejimas yra dar vienas zingsnelis pergales link.
Mes gyvenam tokiu laiku kai nyksta jegos kultas. Stipresnis tas kuris kovoja ne kumsciais, o smegenimis. Ismintis ir patirtis stiprina zmogaus dvasia.
Kiekvienas mes turime savo pasaulelius kuriuos valdome arba paliekame valdyti kitam. Jei esame savo pasaulelio seimininkai, mes galime keisti kitu pasaulius. Cia jau laisva kiekvieno valia - galime bandyti juos "nulauzti" pagal save, o galime tiesiog juos sujungti. Antras variantas yra mano, nes vienas lauke ne karys.
Sveikas protas, sveika dvasia ir sveika siela, jei dar genetiskai turime sveika kuna - mes turime nemenka galimybe islikti pasaulyje kuris yra kaip vilku ir lapiu gardas.
Sigma rašė:butu visai idomu issiaiskint, ka jus laikote stipriausiais, ismintingiausiais ir sveikiausiais.
generolas rašė:Belieka sakyti kad stipriausi ismintingiausi ir sveikiausi islieka..
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Ka???????? hyahahha:)))

kokie dar cia kultai? senai pasaulyje yra vienas kultas - pinigai! ir nieko jus pries ji nepadarysit:) dauguma jusu yra vergai jo, o visuma tarnai:)))

---
Get money (Get that dough)
Get money (Get that dough)
Get money (Get that dough)
What what (Get that dough)
Get that dough (Get that dough)
Get that dough (Get that dough)
Get that dough (Figadoh)
---SNOOP DOG

hahahaha!!!!!!

visi didziausi dabartiniai musu pasaulio procesai vyksta del $ :)))) karai, zudynes, pjautynes, menas, krusimasis ir t.t. nori jegos? - kalk kapeika, ir didele! ir turesi viska:)))) nu isskyrus pora dalyku, betgi kapeika RULZ! super modna:)))) buve pankai meta nx savo filosofijas, uzsitempia kostiumus ir varo tarnaut monetai:))))) respect!
nauji batai, naujos smutkes, nuliova pizoniska masina, kotedzas:)))) px, kad katik pasirasei sutarti pagal kuria vel pora kasniu amazones misku nukirs ar naftininkai vel prades veizet kokia dar cai arabu valstybele subombinus del greziniu:)) uztat keletas simtu tukstanciu atguls i tavo saskaitele ir galesi kazka pirkt lizingu:))))))))))))))
toliau pasrat ir pazrat beveik nieks nemasto:)
haha:))))))))

vezha mane dabartinis zmoniu pasaulis:)))) tashchius:)))))))) zvengiu iki numirimo kai pasprings zmonija savo dievu kapeika, jeigu sulauksiu:))))) o tai arteja ir greit:))))

BUCIUOK KAPEIKA! LENKIS JAI! MELSKIS!
isganymas....

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
BOB - Bombs Over Bagdad!
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Nu krc. Ziuriu perdaug sirit i pypke isikroveu :))) :)))
Sigma, paaiskink kaip tu cia ta minciu suoli padarei :?: Nes zodzio kultas neminejau :] Kaip supratau cia seip isiliet norejei :]

"Pinigai tarnauja man, o ne as pinigam"
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

"Mes gyvenam tokiu laiku kai nyksta jegos kultas"

:))) bet kokia kova reikalauja jegos. ar tai butu protas, ar dvasia, ar kumshchiai... Kovot, priesintis - dazniausiai buna pats kvailiausias bandymas sprest kazka.
BOB - Bombs Over Bagdad!
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Aciu. Labai greit pamirstu smulkmeneles:]
Jo dabar pinigu kultas. As irgi juos kalu, nes neturiu kitos iseities kad igyvendinti savo svajones;)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Graziausioms svajonems visiskai nereikia pinigu.
BOB - Bombs Over Bagdad!
senis
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2003-08-10, 20:03
Reputacija: 0

Standartinė senis »

Žiuriu čia velniškai geri straipsniai gimsta. Kaip ir dreamofsilence raše kad norejo i žurnalą panele nusiust. Manau ir reiketu kuo greičiau, nes malalietkas užvalde, reklama, popsas, kalami jiems dalykai. Kaži ar dar buna leidžiama kokia literatura jaunimui nekomenrcines paskirties? Tipo nepopsas
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

nu yra tipo ne popsas, religines pakraipos zurnalas jaunimui luxus ar kazkaip ten kitaip, neatsimenu... tiesa, religija kaipo tokia ten nera eskaluojama, daugiau iskeliami klausimai apie visokias vertybes ir tt ir pan, bet nemanau kad sis zurnalas yra labai populiarus...
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Kalbi kaip mano brolis :)))
Sigma rašė:Graziausioms svajonems visiskai nereikia pinigu.
Rašyti atsakymą