Nuotrauka Nuotrauka

Naujienos iš žiniasklaidos

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė G. »

1. Faktai ir yra faktai, o ne galbūt galbūt.
which may have identified the specific genes involved in cannabis dependence (CAD).
2. Niekas net nekvestionuoja priklausomybės kanapėms

-fuck it, jeigu tau nuo to lengviau bus, galiu pasakyti, kad aš pats esu priklausomas nuo kanapių, tai yra akivaizdu, bet nei man nei kažkam kitam dėl to neskauda, tai čia kas per priklausomybė? Visi nuo vandens priklausom, kas priklauso nuo malimo į kumštį, kas priklauso nuo burgerio, tai kaip galima neigti priklausomybę kanapėms?

galimybės fakto ar genetinio polinkio į priklausomybę egzistavimo. Aišku, kad jis yra. Dar aišku, kad per žmogaus gyvenimą, DNR besireplikuojant, genai kinta, o tai yra griežtai išorinės aplinkos pasėkmė ir tai yra faktas, vien tik nes žmogui fiziškai neįmanoma gyventi neaplinkoje.

3. https://www.youtube.com/watch?v=ao8L-0n ... ture=share
4. Neatmetu ir netgi labai vertinu tavo šaltinį, bet tamstos vietoje neskubėčiau perkelti beveik visų kiaušinių į kitą krepšelį. Gal dar paieškom heroino geno, paieškom šokolado geno, paieškom pieno geno, paieškom kristalizuoto metamfetamino ar kokio kreko genų.
5. O šiaip tai obvious, kad jei tėvai pūtikai, tai tikimybė, kad ir vaikai papūs, didesnė :V:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė kilmantas »

Aš ir vienas iš tų 20-30 (skirtingi šaltiniai šiame diapazone vertina tikimybę susirgti) ir apeliavau tik į tavo teiginį (kalta ne kanapė, kaltas žmogus), nes manau, kad viskas sudėtingiau, nei žmogaus durnumas - esmė biocheminių procesų individualume.

Dėl priklausomybės, apeliavau į burtininkus, čia buriančius kad kanapės priklausomybės visais atvejais nesukelia, arba pradeda lyginti su kečupo priklausomybe ir viską baigia slidžiu tarytum pasiteisinimu "šiais laikais viskas sukelia priklausomybę". Ne, kalbu aš apie griežtai apibrėžtą klausimą "ar įmanoma prie kanapių priprasti?" ir sakantiys "NE" ar šnekantys apie priklausomybę smaukymui (kuris irgi yra rimta bėda ir fuckupina socialinį gyvenimą, gali pridaryti rimtos žalos, jei turi polinkį) daro logines klaidas, nes kalbame griežtai apie tiksliai užduotą klausimą.

"bet nei man nei kažkam kitam dėl to neskauda, tai čia kas per priklausomybė?"
lygiai tą patį sakiau ir aš, pridurdamas "kanapė manęs nenužudys" ir rūkiau ~4 metus nedidelius kiekius 3-7 kartus/sav. Galiausiai visiškai susipiso koncentracija, skaitydamas dokumentus matydavau pilką masę ir kažką suprasti reikėjo milžiniškų pastangų, pasidariau nepateisinamai išsiblaškęs ir klaidas darydavau kiekviename žingsnyje Kai pradėjo kvepėti rimtomis problemomis dėl mano nuolatinių klaidų (pvz skaičiavimuose iš ministerijos prašau ne 19 mln Eur, o 17 mln Eur) , sustabdžiau savo šį reikalą. Jau praėjo du mėnesiai kaip švarus: mintys aiškios, aštrios ir koncentruotos, klaidų darau minimaliai, visi procesai galvoje atsistatė kaip pas nerūkantį. Atsirado motyvacija kažką keist gyvenime, ieškot naujo darbo ir mokytis codint per online platformas. Pilnu pajėgumu keičiu savo gyvenimą, lavinu protą ir labai aktyviai sportuoju. Prieš du mėnesius buvau daržovė, bijanti išeiti iš savo komforto zonos, kažką keisti ir tingėjau dėl savęs kažką daryti. Ir blogiausia, kaip ir su visomis priklausomybėmis, nemačiau turintis problemų. sakydavau "priklausomas,nu ir ką? nieko blogo man nėra"
Kanapių priklausomybė tiesiog supisa socialinį gyenimą - dingsta motyvacija, krenta darbinis perfomansas ir galiausiai stagnuoji vietoje.

Objektyviai apibendrinant: ne visi rūkantys yra priklausomi. Kanapių priklausomybė nėra labai baisi. Bet individo gyvenimą gali sugadinti smarkiai. Kaip kažkada sakei "kanapė tinka ne visiems". Aš iš tų, kuriems netinka. Sakyti "yra priklausomybė, nu ir ką? man ta priklausomybė nekenkia" yra ligos simptomas.

P.S. parašiau šį postą tam, kad pats, prieš 3-4 metus, kai buvau lengvai parūkantis, prisiskaičiau čia šamanų briedų kaip prie kanapių neįmanoma priprasti, kaip čia nepavojinga ir patikėjau (Taip,kalčiausias aš pats, kad netikrinau kitų šaltinių). Todėl pasidalinau šiuo tyrimu ir savo pamąstymais tam, kad perspėt jaunuolius, kad reikia būti atsargiems, nes nežinai ar priklausai tiem 30%
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė WTČ »

Vienetai yra tu kurie apsinese pastoviai dirbt gali. Taip , priklausomybe isivysto ir norint daryt pertrauka yra sunku. Bet sunku tik savaite (bent man) poto tik veiklos reikia ir tinginy numest i sali :) zole anksciau uz bapkes atsirado
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė WTČ »

http://m.delfi.lt/kriminalai/article.php?id=70928794 sintetiniai eina i trasa :D is lenkijos gali atsisiusti dar naujesniu sintetiniu kanibinoidu..1g milteliu uztenka nupurksti 300g pramonines zoles. O dar pasakai kad amenesia kokiam popsui ir pipiec kaip eina i trasa.bapkes bapkes bapkes
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė kauptukas »

kilmantas rašė:Aš ir vienas iš tų 20-30 (skirtingi šaltiniai šiame diapazone vertina tikimybę susirgti) ir apeliavau tik į tavo teiginį (kalta ne kanapė, kaltas žmogus), nes manau, kad viskas sudėtingiau, nei žmogaus durnumas - esmė biocheminių procesų individualume.

Dėl priklausomybės, apeliavau į burtininkus, čia buriančius kad kanapės priklausomybės visais atvejais nesukelia, arba pradeda lyginti su kečupo priklausomybe ir viską baigia slidžiu tarytum pasiteisinimu "šiais laikais viskas sukelia priklausomybę". Ne, kalbu aš apie griežtai apibrėžtą klausimą "ar įmanoma prie kanapių priprasti?" ir sakantiys "NE" ar šnekantys apie priklausomybę smaukymui (kuris irgi yra rimta bėda ir fuckupina socialinį gyvenimą, gali pridaryti rimtos žalos, jei turi polinkį) daro logines klaidas, nes kalbame griežtai apie tiksliai užduotą klausimą.

"bet nei man nei kažkam kitam dėl to neskauda, tai čia kas per priklausomybė?"
lygiai tą patį sakiau ir aš, pridurdamas "kanapė manęs nenužudys" ir rūkiau ~4 metus nedidelius kiekius 3-7 kartus/sav. Galiausiai visiškai susipiso koncentracija, skaitydamas dokumentus matydavau pilką masę ir kažką suprasti reikėjo milžiniškų pastangų, pasidariau nepateisinamai išsiblaškęs ir klaidas darydavau kiekviename žingsnyje Kai pradėjo kvepėti rimtomis problemomis dėl mano nuolatinių klaidų (pvz skaičiavimuose iš ministerijos prašau ne 19 mln Eur, o 17 mln Eur) , sustabdžiau savo šį reikalą. Jau praėjo du mėnesiai kaip švarus: mintys aiškios, aštrios ir koncentruotos, klaidų darau minimaliai, visi procesai galvoje atsistatė kaip pas nerūkantį. Atsirado motyvacija kažką keist gyvenime, ieškot naujo darbo ir mokytis codint per online platformas. Pilnu pajėgumu keičiu savo gyvenimą, lavinu protą ir labai aktyviai sportuoju. Prieš du mėnesius buvau daržovė, bijanti išeiti iš savo komforto zonos, kažką keisti ir tingėjau dėl savęs kažką daryti. Ir blogiausia, kaip ir su visomis priklausomybėmis, nemačiau turintis problemų. sakydavau "priklausomas,nu ir ką? nieko blogo man nėra"
Kanapių priklausomybė tiesiog supisa socialinį gyenimą - dingsta motyvacija, krenta darbinis perfomansas ir galiausiai stagnuoji vietoje.

Objektyviai apibendrinant: ne visi rūkantys yra priklausomi. Kanapių priklausomybė nėra labai baisi. Bet individo gyvenimą gali sugadinti smarkiai. Kaip kažkada sakei "kanapė tinka ne visiems". Aš iš tų, kuriems netinka. Sakyti "yra priklausomybė, nu ir ką? man ta priklausomybė nekenkia" yra ligos simptomas.

P.S. parašiau šį postą tam, kad pats, prieš 3-4 metus, kai buvau lengvai parūkantis, prisiskaičiau čia šamanų briedų kaip prie kanapių neįmanoma priprasti, kaip čia nepavojinga ir patikėjau (Taip,kalčiausias aš pats, kad netikrinau kitų šaltinių). Todėl pasidalinau šiuo tyrimu ir savo pamąstymais tam, kad perspėt jaunuolius, kad reikia būti atsargiems, nes nežinai ar priklausai tiem 30%
Žinok juoką sukėlei. Noriu tavęs paklausti, o ko tu tikėjaisi rūkydamas taip dažnai?
Akivaizdu kad parūkius performancas krenta, negali susikaupt, mintys skraido kitur ir neatliksi savo darbų tinkamai. Čia įrodyta moksliniais tyrimais. Tai ko tu tikėjaisi?

Rūkymas ne hobis, bet veikla suderinama su hobiu. Jei proto nėra tai jau niekas nebepadės. Kartais žmogua girdi ir mato, tai ką nori matyt.
Ir aš turėjau dienų kai norėjau būt produktyvus o viskas baigėsi jonu ir muzika fotelyje.
Jei tai tampa opia problema, teks mest arba gailėtis... sprendimas tavo.
Pareigūnai klauso.
Bobpas
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2012-02-25, 12:26
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Bobpas »

kilmantas rašė:Aš ir vienas iš tų 20-30 (skirtingi šaltiniai šiame diapazone vertina tikimybę susirgti) ir apeliavau tik į tavo teiginį (kalta ne kanapė, kaltas žmogus), nes manau, kad viskas sudėtingiau, nei žmogaus durnumas - esmė biocheminių procesų individualume.

Dėl priklausomybės, apeliavau į burtininkus, čia buriančius kad kanapės priklausomybės visais atvejais nesukelia, arba pradeda lyginti su kečupo priklausomybe ir viską baigia slidžiu tarytum pasiteisinimu "šiais laikais viskas sukelia priklausomybę". Ne, kalbu aš apie griežtai apibrėžtą klausimą "ar įmanoma prie kanapių priprasti?" ir sakantiys "NE" ar šnekantys apie priklausomybę smaukymui (kuris irgi yra rimta bėda ir fuckupina socialinį gyvenimą, gali pridaryti rimtos žalos, jei turi polinkį) daro logines klaidas, nes kalbame griežtai apie tiksliai užduotą klausimą.

"bet nei man nei kažkam kitam dėl to neskauda, tai čia kas per priklausomybė?"
lygiai tą patį sakiau ir aš, pridurdamas "kanapė manęs nenužudys" ir rūkiau ~4 metus nedidelius kiekius 3-7 kartus/sav. Galiausiai visiškai susipiso koncentracija, skaitydamas dokumentus matydavau pilką masę ir kažką suprasti reikėjo milžiniškų pastangų, pasidariau nepateisinamai išsiblaškęs ir klaidas darydavau kiekviename žingsnyje Kai pradėjo kvepėti rimtomis problemomis dėl mano nuolatinių klaidų (pvz skaičiavimuose iš ministerijos prašau ne 19 mln Eur, o 17 mln Eur) , sustabdžiau savo šį reikalą. Jau praėjo du mėnesiai kaip švarus: mintys aiškios, aštrios ir koncentruotos, klaidų darau minimaliai, visi procesai galvoje atsistatė kaip pas nerūkantį. Atsirado motyvacija kažką keist gyvenime, ieškot naujo darbo ir mokytis codint per online platformas. Pilnu pajėgumu keičiu savo gyvenimą, lavinu protą ir labai aktyviai sportuoju. Prieš du mėnesius buvau daržovė, bijanti išeiti iš savo komforto zonos, kažką keisti ir tingėjau dėl savęs kažką daryti. Ir blogiausia, kaip ir su visomis priklausomybėmis, nemačiau turintis problemų. sakydavau "priklausomas,nu ir ką? nieko blogo man nėra"
Kanapių priklausomybė tiesiog supisa socialinį gyenimą - dingsta motyvacija, krenta darbinis perfomansas ir galiausiai stagnuoji vietoje.

Objektyviai apibendrinant: ne visi rūkantys yra priklausomi. Kanapių priklausomybė nėra labai baisi. Bet individo gyvenimą gali sugadinti smarkiai. Kaip kažkada sakei "kanapė tinka ne visiems". Aš iš tų, kuriems netinka. Sakyti "yra priklausomybė, nu ir ką? man ta priklausomybė nekenkia" yra ligos simptomas.

P.S. parašiau šį postą tam, kad pats, prieš 3-4 metus, kai buvau lengvai parūkantis, prisiskaičiau čia šamanų briedų kaip prie kanapių neįmanoma priprasti, kaip čia nepavojinga ir patikėjau (Taip,kalčiausias aš pats, kad netikrinau kitų šaltinių). Todėl pasidalinau šiuo tyrimu ir savo pamąstymais tam, kad perspėt jaunuolius, kad reikia būti atsargiems, nes nežinai ar priklausai tiem 30%
cia ne priklausomybe, o kvailumas mielas zmogau, meiles tau gyvenime begalines. :V:
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė G. »

fun fact: kanapės yra narkotikai - skausmą malšinantys migdomieji vaistai. Ok, kanapėse yra narkotinių medžiagų. Same shit. Tai yra vaistai, o vaistus varyt "for fun" nu tai kažinau. Pilna genijų, pats irgi toks buvau, kol į hašo bedugnę neįkritau. Ir visą atsakomybę prisiimu ant savęs. Ne man augalas priklausomybę sukėlė, o aš pats susikėliau priklausomybę augalui. Priklausomybė pati susikėlė, nes aplinkos faktoriai susidėliojo kaip susidėliojo. O ir visumoj kalbant apie šitus genus, tai yra dvi pusės:

1) Puiku, galbūt tai padės vykdyti žalos prevenciją (tikiu)
2) Nelabai puiku, nes čia toks taškas gaunasi. Kiba "aš turiu geną, viskas", ne, ne viskas. Galbūt tu turi dar kitokį geną, jauti.

p.s. kilmantai, neklausyk, ne kvailumas, o informacijos trūkumas :V:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė kilmantas »

cia ne priklausomybe, o kvailumas mielas zmogau, meiles tau gyvenime begalines
Apibrėžk kaip atskyrei priklausomybę nuo kvailumo. Ir apibūdink kaip suvoki kvailumą ir priklausomybę. Ir kodėl tu man linki meilės? Ką turi galvoje (t.y. kodėl tu į kairę-dešinę mėtaisi iki vėmimo užknisusiomis tuščiomis klišėmis? ar taip manai, kad gelbėji pasaulį, nes manaisi skleidžiąs gėrį, pozityvą ir manai kad tai labai reikšminga ir kažkam rūpi?)


Taip, G, tu teisus, trūko man kritinio mąstymo ir kaltas tik aš pats. Savo priklausomybę teisinau čionykščių šamanų pezalais "10 metų rūkau kasdien ir nepripratau".

Šiai dienai turiu pakankamai patirties ir žinių. Kai tik regeneruosiu smegenis (vienuose šaltiniuose sakoma, kad pakanka 3 savaičių, kituose iki 8 mėn. dar kituose, kad kai kas išvis gali neatsistatyt, bet pastaruosius, panašu, verygos rašė), suteiksiu augalui dar vieną šansą imdamasis visų įmanomų saugumo priemonių ir tada bus matyt, ar įmanoma sugyvent, ar tokiems kaip man geriau daugiau nebežaist
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė ekko »

Tarptautinė tyrėjų komanda nustatė, jog rūkant kanapes iki 18 metų – kol dar vystosi smegenys – sumažėja intelekto koeficientas. Mokslininkai teigia, jog tai galėtų paaiškinti, kodėl šį narkotiką vartojantys asmenys dažnai mokosi ir dirba prasčiau, nei iš jų tikimasi.

Kuo daugiau kanapių žmogus rūko, to stipriau sumažėja jo intelekto koeficientas. Tai ypatingai akivaizdu tuomet, kai kanapes rūkyti pradedama paauglystėje. Pavyzdžiui, pradėjus svaigintis šiais narkotikais paauglystėje ir tęsiant šią praktiką ilgus metus, IQ vidutiniškai sumažėja aštuoniais punktais. Intelekto koeficientas visiškai neatsistato net ir tuomet, kai baigiama rūkyti kanapes arba sumažinamas jų kiekis.

„Nuolatinis kanapių vartojimas ilgiau nei 20 metų sietinas su neuropsichologiniu išsekimu, kuris priklauso nuo vartojimo dažnumo. Bendrai šie duomenys sutampa su hipoteze, kad kanapių vartojimas paauglystėje, kai smegenys itin sparčiai vystosi, gali turėti neurotoksišką poveikį“.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė G. »

Kilma, kiekvieną kartą kaip vaistą pagal receptą. Po streso ir prieš miegą. Daugiau šiaip nežinau kada rūkyti.. gi neša pas Dievą, o maldai ir meditacijai yra kitas laikas.. nebent silpnesnio, bet aromatingesnio, su CBD. Ir šiaip, kilmantai, minčių galia. Visi turim irgi. Ką galvoj projektuosi, tą prieš akis anksčiau ar vėliau išvysi. Visi turim nuolat dirbti patys su savim, kad augtume, turim buti self-aware taip sakant, nes antraip palaida bala gaunasi.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
Val
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2014-02-23, 12:36
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Val »

Kilmantai, nepamirsk kur randies. Mano priklausomybe - auginimas. Gal pamegink koki bonsa, pamylsi augala, po to ir kitaip i vaisius ziuri ;) o del savo parkiu eik i fb, ten daug jaunuju shamanu, geriau jiems doros kelia atverk :D peace
avalon
Naujokas
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 2015-12-29, 10:32
Reputacija: 5

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė avalon »

Kanapių rūkymas ne mažina intelekto, bet alkoholis gali sumažinti:
http://www.medicaldaily.com/smoking-mar ... may-307808
"You come from realms of unimaginable power and light, and you will return to those realms.” - Terence Mckenna
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė G. »

Val rašė:Mano priklausomybe - auginimas.
real deal. Nezinau ar imanoma lyginti busena buvimo parukius ir busena, kai per dviguba lesi stebi augala ir galvoji, ka cia dar. Buciau narkomanas, jeigu pries pirma parukyma nebuciau dar ir gyvos kanapes pamates, jei delnai nebutu prakaitave, jei sirdis nebutu sokinejusi, jei nebuciau isimylejes, tiesiogine to fucking zodzio prasme - is pirmo realaus zvilgsnio. Atminty kaip nuotrauka... tokia zalia, 100.00% natūrali, tokia nekalta..
avalon rašė:Kanapių rūkymas ne mažina intelekto, bet alkoholis gali sumažinti:
http://www.medicaldaily.com/smoking-mar ... may-307808
Viskas kaip ir teisinga, bet akcentai ne vietose.. +
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė kilmantas »

Val rašė:Kilmantai, nepamirsk kur randies.[...] o del savo parkiu eik i fb, ten daug jaunuju shamanu, geriau jiems doros kelia atverk :D peace
Nu tai paaiškink kur aš randuosi. Ir kuo ši vieta tokia stebuklinga, kad čia negalima rašyti to, ką galima rašyti facebooke?
SativaLover
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2014-06-02, 17:13
Reputacija: 2

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė SativaLover »

airbee
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2014-04-08, 11:42
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė airbee »

jau straipsnis tai apgailėtinas... synte vadina marihuana... kas neperskaitys iki galo ir galvos kad taip būna ..
gerai bent kad jau parašyta kad buvo psichotropinių priemaišu .. :evil:
Visi miršta, bet ar visi gyvena ?! :|?
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė kauptukas »

Aš manau kad ne veltui minima marichuana. Juk šiuo metu tai yra ganetinai populiari temo, o ir straipsniai parašyti būtent apie mj susilaukia skaitytojų. Būtų parašyta antraštė "Sinetiniai narkotikai...", jos neskaitytų nei pusė tiek kiek skaito "Marihuana vėl žaloja..." etc. Reitingų aukos, rašo tai ką nori matyt publika.
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
kaciarasyt?
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2012-06-06, 16:28
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė kaciarasyt? »

ziurejau ka tik per lnk zinias, apacioj kur bega ta eile teksto, kur maziau svarbios naujienos, buvo parasyta kad "pernai lietuvoje buvo klausyta ar kitaip sekta 4 500 zmoniu"
autizmas ne liga, tai gyvenimo būdas!
SativaLover
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2014-06-02, 17:13
Reputacija: 2

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė SativaLover »

kaciarasyt? rašė:ziurejau ka tik per lnk zinias, apacioj kur bega ta eile teksto, kur maziau svarbios naujienos, buvo parasyta kad "pernai lietuvoje buvo klausyta ar kitaip sekta 4 500 zmoniu"
http://m.delfi.lt/aktualijos/article.php?id=70980870
Pilnametis
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2016-04-15, 12:15
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Pilnametis »

kaciarasyt? rašė:ziurejau ka tik per lnk zinias, apacioj kur bega ta eile teksto, kur maziau svarbios naujienos, buvo parasyta kad "pernai lietuvoje buvo klausyta ar kitaip sekta 4 500 zmoniu"

Kojines kuriose telpa Marocos hashishas ,vienetai Respekto ..adidas trumpikes
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas