Nuotrauka Nuotrauka

Naujienos iš žiniasklaidos

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
ChoomahIsland
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2017-03-12, 11:14
Reputacija: 3

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė ChoomahIsland »

monogamija rašė:
ChoomahIsland rašė:Manau butu nebloga ideja visiems imtis inciatyvos ir parasyti laiska Verygai del medicininiu kanapiu iteisinimo, kiek teko skaityt, jam net nereiketu pritarimo ir jis pats gali tai padaryti :)
As uz :V:

Adresas: Tilžės 18, Kaunas
El. paštas: aurelijus@veryga.lt
Mob. +370 614 05 997
https://www.facebook.com/aurelijus.veryga
Manau reiktu agituoti facebook grupes "Mes uz marihuanos legalizavima", "Medicininiu kanapiu asociacija", kadangi ten daugiau zmoniu ir jei sveikatos ministras gautu bent virs 100 laisku su argumentais, gal gerai apgalvotu :)
Sh4d0w
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 81
Užsiregistravo: 2017-03-23, 00:16
Reputacija: 3

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Sh4d0w »

ChoomahIsland rašė:
monogamija rašė:
ChoomahIsland rašė:Manau butu nebloga ideja visiems imtis inciatyvos ir parasyti laiska Verygai del medicininiu kanapiu iteisinimo, kiek teko skaityt, jam net nereiketu pritarimo ir jis pats gali tai padaryti :)
As uz :V:

Adresas: Tilžės 18, Kaunas
El. paštas: aurelijus@veryga.lt
Mob. +370 614 05 997
https://www.facebook.com/aurelijus.veryga
Manau reiktu agituoti facebook grupes "Mes uz marihuanos legalizavima", "Medicininiu kanapiu asociacija", kadangi ten daugiau zmoniu ir jei sveikatos ministras gautu bent virs 100 laisku su argumentais, gal gerai apgalvotu :)
Tvarkingas, argumentuotas laiškas gerai, daug laiškų - spamas. Tau patiktų jo vietoj būt? Labai gerbtum už tai?
Vartotojo avataras
ChoomahIsland
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2017-03-12, 11:14
Reputacija: 3

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė ChoomahIsland »

[/quote]
As uz :V:

Adresas: Tilžės 18, Kaunas
El. paštas: aurelijus@veryga.lt
Mob. +370 614 05 997
https://www.facebook.com/aurelijus.veryga[/quote]
Manau reiktu agituoti facebook grupes "Mes uz marihuanos legalizavima", "Medicininiu kanapiu asociacija", kadangi ten daugiau zmoniu ir jei sveikatos ministras gautu bent virs 100 laisku su argumentais, gal gerai apgalvotu :)[/quote]

Tvarkingas, argumentuotas laiškas gerai, daug laiškų - spamas. Tau patiktų jo vietoj būt? Labai gerbtum už tai?[/quote]
Nematau nieko blogo jei pilieciai isreiskia savo nuomone valstybes tarnautojui :) Bet beabejo, jei rasysit, tai rasykit argumentuotai, taisyklingai, lietuviskomis raidemis. Nepasirodykite kaip nepraustaburniai vaikai, tik norintys apsvaigt --==::~~ .
Sh4d0w
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 81
Užsiregistravo: 2017-03-23, 00:16
Reputacija: 3

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Sh4d0w »

O aš pilnai sutinku, kad piliečiai, sveikoje demokratijoje, netik gali, bet ir turi išreikšti savo nuomonę. Ne apie tai kalba. Tiesiog pagal A. Verygos pasisakymus šiuo klausimu ir tai kiek man pavyko apie jį suprast bendrai iš psichologinės pusės, mano nuomone, būtų klaida prirašyt krūvą laiškų. Jūs jau man atleiskite, gal man reiktų būt paprastesniam, bet tokiu elgesiu tik sustiprintumėte jo nuomonę, kad už legalizavimą ar bentjau dekriminalizavimą pasisako tik neišsilavinę, nieko nepasiekę, silpnų socialinių įgudžių individai. Aš taip nemanau ir manau čia didelė dalis nėra tokie. Kaip jau sakiau, parašyti laišką yra gerai, tik jų neturi būti daug ir juose neturėtų būti 50 puslapių copy paste tos pačios informacijos. Tikslas yra sudominti žmogų, padaryti taip, kad jis pats pradėtų domėtis kas ir kaip, o ne naturaliai atmestų kaip spamą, kuriam nėra laiko skaityti :)
Vartotojo avataras
flandersas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2016-09-13, 19:43
Reputacija: 3

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė flandersas »

http://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=1 ... _id=-25763
Prašau, čia šiandienos posėdžio detali info.

https://www.facebook.com/laisverinktis/ ... 339509631/

O čia video iš pateikimo eigos
Sviezias augintojas, 0 patirties, dedziu isminties klausytojas.
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė ekko »

Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Moderatorius »

Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Click Clack »

https://youtu.be/g2ivGRBAeM8 blogis niekada nebuvo geras :DDD
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Volkas »

"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė kauptukas »

:bong::bong::bong:
Visiškai elementaru, nors ir mirties bausmę įteisintų vartojimo nesugebės visiškai sustabdyti. Teisingai pasakė kad gydyti, bet pamiršta kam reiktų "pasygydyt". Ponas Veryga su tokiu požiūriu "jeigu aš ne, tai niekas ne" tikrai toli nenueis, šio seimo pirma ir paskutine kadencija sakyčiau. :x: :x: :x: :x: :x: :x: Įdomu kiek pinigų už biudžėto bus skirta "pagydyti" visus norinčius "užsiimti" pagalba. [:)] [:)]
Visas BK mėšlas buvo tik pinigai į balą, po kurių vėl reikės pinigų sugrąžinti į ATPK laikus, šaunu. :geek:
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Volkas »

Tikiuosi, kad tai jo paskutinė kadencija...
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
Vartotojo avataras
ChoomahIsland
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2017-03-12, 11:14
Reputacija: 3

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė ChoomahIsland »

Vartotojo avataras
northernlights
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 203
Užsiregistravo: 2017-01-05, 21:41
Reputacija: 18

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė northernlights »

Geras sitas idomiai pakalbejo :V:
Sekit :x: Budget Grow Nežinomas strain---> www.legalus.net/dis/viewtopic.php?f=16&t=7269
MYSTERY BOX GROW -----> www.legalus.net/dis/viewtopic.php?f=16&t=7282
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Volkas »

"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė WTČ »

Dabar man , kaip nesidominčiam politika, atsakykite kodėl? ...
http://imgur.com/a/HaHYa
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Sh4d0w
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 81
Užsiregistravo: 2017-03-23, 00:16
Reputacija: 3

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Sh4d0w »

Mr.plant rašė: 2017-05-05, 21:13 Dabar man , kaip nesidominčiam politika, atsakykite kodėl? ...
http://imgur.com/a/HaHYa
Kodėl? Nes LT įprasta kad šalį valdo klounai, o seimo sinonimu jau seniai tapo cirkas?
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė WTČ »

Sh4d0w rašė: 2017-05-05, 21:35
Mr.plant rašė: 2017-05-05, 21:13 Dabar man , kaip nesidominčiam politika, atsakykite kodėl? ...
http://imgur.com/a/HaHYa
Kodėl? Nes LT įprasta kad šalį valdo klounai, o seimo sinonimu jau seniai tapo cirkas?
Na čia tik pasipiktinimas iš tavo pusės.. Aš ieškau atsakymo :)
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Sh4d0w
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 81
Užsiregistravo: 2017-03-23, 00:16
Reputacija: 3

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Sh4d0w »

Mr.plant rašė: 2017-05-06, 10:26 Na čia tik pasipiktinimas iš tavo pusės.. Aš ieškau atsakymo :)
Na ne, aš visai nesipiktinu, iš to jokios naudos, tiesiog fakto konstatavimas. Žiūrint iš viešųjų ryšių pusės, ministras neturėtų atsisakyti susitikti su visuomenės grupės atstovu. Tiesiog jei ministras atsisakytų susitikti, arba atsilieptų griežtai neigiamai, poto galėtų sekti žiniasklaidos eskalavimas ir reitingų kritimas. O tas "dirbsim kartu" manau tėra išreikštas palaikymas iniciatyvai, kurią remia didelė dalis žmonių ir nėra joks įsipareigojimas.
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Kokie ministrai - tokie ir patarėjai... !(
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas