Nuotrauka Nuotrauka

Naujienos iš žiniasklaidos

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė jahmate »

Bet vistiek negalima nesutikti su mj neigiamais poveikiais, o kad kenkia mokslam ir atminciai sicia yra faktas. Savo kailiu tai yra jauciama. Yra + yra - sito nepaneigsi ir negali visa laika vien tik gera izvelginet.
I'm a junglistic man.
Kotelis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2009-09-16, 10:46
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Kotelis »

"Tas žmonių neapsakomas durnumas taip užpisa, kanapė yra žmonijos išsigelbėjimas " prie ko cia issigelbejimas ? 8[]
Happy like hipo, you understand? ! :-O
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė putejas »

jahmate rašė:Bet vistiek negalima nesutikti su mj neigiamais poveikiais, o kad kenkia mokslam ir atminciai sicia yra faktas. Savo kailiu tai yra jauciama. Yra + yra - sito nepaneigsi ir negali visa laika vien tik gera izvelginet.
esmė turi būti ne draudime, o švietime. ir ne valstybės švietime (nes valstybė čia absoliučiai nepajėgi, beje jai ant visko didžiai nusišikt), bet šeimos švietime. jaunų žmonių mokymu tokiomis temomis turi užsiimti tėvai. ale ką jie ten užsiims kai yra užimti skaičiuodami pinigus, verkdami apie niekam nereikalingą politiką ir žiūrėdami TV.
Paskutinį kartą redagavo putejas 2009-11-11, 19:19. Iš viso redaguota 2 kartus(ų).
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė jahmate »

O dabar isreiksiu tokia minti. Gal cia kazkam ir nepatiks bet as taip manau kad putikai per daug nupiesia graziom spalvom ganja ir isvis pamirsta neigiamus dalykus. As nesakau kad tai blogis, tik sakau kad reik nepamirsti apziureti tai is visu pusiu :) O siaip mastau kazkada(turbut po nauju) padaryt eksperimenta. Pabandysiu nepust keleta menesiu ir paziuresiu kaip nuo to keiciasi savijauta, pasaulevoka, mokslai ir tt. :)
I'm a junglistic man.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė putejas »

jahmate rašė:O dabar isreiksiu tokia minti. Gal čia kazkam ir nepatiks bet as taip manau kad putikai per daug nupiesia graziom spalvom ganja ir isvis pamirsta neigiamus dalykus. As nesakau kad tai blogis, tik sakau kad reik nepamirsti apziureti tai is visu pusiu :) O siaip mastau kazkada(turbut po nauju) padaryt eksperimenta. Pabandysiu nepust keleta menesiu ir paziuresiu kaip nuo to keiciasi savijauta, pasaulevoka, mokslai ir tt. :)
gerai. pritariu. apžiūrėkim. apžiūrėjom. vis dar nelegalu. pliusų nepalyginamai daugiau negu minusų. pokyčių nėra ir artimiausioje ateityje nenusimato. kas toliau? čia toks, matai, pasyvus kovojimas už teisybę nėra kovojimas. niekas tų minusų neužmiršta, tačiau kalba eina apie statuso šiam augalui pakeitimą ir dorą sąžiningą švietimą, o ne proto pisimą per amžių amžius, kaip natūralus augalas mirtinas ir koks blogas. kokie ten minusai? nejuokinkit. alkogolis su taboka turi nepalyginamai daugiau minusų ale žmonės tuos šūdus mėgsta. skanu matai labai.
pertrauką nuo MJ padaryti yra ne tiek naudinga ar būtina, kiek įdomu. tuomet pamatai kaip gyvena skirtingi pasauliai.

p.s. mečiau rukyti prakeiktą tabaką
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė jahmate »

Tai zinoma as vistiek lieku uz legalizavima. O as irgi tik del idomumo noriu pabandyt. Beje cigareciu irgi atsisakiau jau daugiau nei pries du menesius.
I'm a junglistic man.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Spotless »

Kotelis rašė:"Tas žmonių neapsakomas durnumas taip užpisa, kanapė yra žmonijos išsigelbėjimas " prie ko čia issigelbejimas ? 8[]
Baigsis nafta. Galima beveik betokiam zemes kampelyje augint kanapes ir jos be problemu augs. Is ju galima isgauti kura, medziagas panasias i plastmase ir cementa, po to eina popierius, siulai ( tai virves ir rubai).
Tikiuos supratai esme.

P.S. O del sizofrenijos tai tikrai perdeta ( nepazystu nei vieno sizofreniko net uzsienio forumuose su desimtim tukstanciu vartotoju neradau niekad pranesimu apie sizofrenija ).
Tokius zmones tik dokumentikuose matau.
Herbas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 2009-05-31, 20:14
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Herbas »

Mane tai net kartais sugriebia kiek miškų yra kertama, kurių didžiąja dalį galima būtu išsaugoti pradėjus plėsti kanapių pramonę 8/ Ir visa širdimi tikiu, kad ji yra žmonijos išsigelbėjimas, iš daugybės....
It's form the Earth
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė putejas »

sendien per tv3 rodys kaskokia Marihuanos teorija per akistata
kas nors kas matėt tą laidą gal galit parašyti ką ten pasakojo? ar labai stūmė ant kanapės?
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Manvydas »

Girdėjau kažkas perk saiką?
Taip aš jį parduodu. :]
http://www.thisisstaffordshire.co.uk/ne ... ticle.html
Elementaru, viskuo tikėti negalima, bet kodėl aš turiu klausyt kažkokio neaiškaus mokslininko kuris kažką burbtelėjo ir gavo už tai į kišenę?Ar gavo rėmimą, kitoms savo niekinėms studijoms? 8E
Viskas kenkia, reik išmokt naudot.Bet žiūrint iš tos pusės, kas mažiau kenkia - taip kanapės.
Ir mane nervina, kai kažkoks mokslininkas iškasa seną nesąmonę, apie šizofrenijos atsiradimą nuo kanapių.Tai atleiskit, kokia diskusija gali būt.
Tu blyn taip noriu pamatyt nors vieną kuriam atsirado šizofrenija, nuo kanapių rūkimo, nu parodykit man tokį. :)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė jahmate »

As manau kad shizofrenija gali issivystit tik tuo atveju jei tu ja jau sergi, tik dar to nezinai. Ir tai neaisku.
I'm a junglistic man.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė putejas »

jahmate rašė:As manau kad shizofrenija gali issivystit tik tuo atveju jei tu ja jau sergi, tik dar to nezinai. Ir tai neaisku.
tai gaunasi taip, kad sergi šizofrenija, bet to nežinai. atrandi kanapę, pradedi rukyt, o po kiek laiko atrandi, kad ir šizofrenija sergi ir pradedi kaltinti kanapę, nors buvai šizikas dar prieš pučiant. briedas gaunasi čia kažkoks.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė jahmate »

Nu as turejau omeny tarkim tu turi shizofrenija, taciau ji dar neislindusi. Tai imanoma kad kanape gali ja paskatinti nes visgi tai psichika veikiantis svaigalas. Bet kad grynai del JAH atsirastu shizofrenija tai nemanau.
I'm a junglistic man.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė putejas »

jahmate rašė:Nu as turejau omeny tarkim tu turi shizofrenija, taciau ji dar neislindusi. Tai imanoma kad kanape gali ja paskatinti nes visgi tai psichika veikiantis svaigalas. Bet kad grynai del JAH atsirastu shizofrenija tai nemanau.
niekas čia neįmanoma. aš visiškai nesutinku. matau kaip meluoja politikai, mokslininkai ir kanapės tema jokių kompromisų nepriimu. čia gali sakyt, kad blogai tas, bet oi, klydom dėl to ar ano, bet vis tik taip ir taip. ne, daugiau jokių smegenų plovimo. ačiū, aš jau sotus informacinio šūdo, o jūs kaip norit, galit tikėti jei jums taip parankiau. aš žinau, kad tai geras augalas ir nieko blogo negali žmogui padaryti. mane greičiau į kapus nuvarys akli kvailiai, gadinantys man nervus dėl kanapės nei pati kanapė
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Manvydas »

jahmate rašė:Nu as turejau omeny tarkim tu turi shizofrenija, taciau ji dar neislindusi. Tai imanoma kad kanape gali ja paskatinti nes visgi tai psichika veikiantis svaigalas. Bet kad grynai del JAH atsirastu shizofrenija tai nemanau.
Iš nieko niekas neatsiranda ir niekur nedingsta.Jei sergi reiškia sergi, ir nesvarbu ar kanapės ar alijošiaus ar paracetamolio veikiamas, supratai, kad sergi.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė jahmate »

Sutinku.
I'm a junglistic man.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Spotless »

Kiek zinau smarkiausi tyrimai susije su kanapem yra atliekami izraelyje taigi is ten moksliniai straipsniai buna stipriausiai pagrysti.
Bumas9
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2009-07-16, 11:29
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Bumas9 »

.
Paskutinį kartą redagavo Bumas9 2014-02-06, 22:21. Iš viso redaguota 1 kartą.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Manvydas »

Bumas9 rašė:O del ko jus kiekviena straipsni vertinat kaip mela? As nenoriu nei teigt nei neigt apie MJ zala ar nauda, bet butu idomu suzinot ir paskaityt ar paziuret(butu gerai jei duotumet linku :) ) kuo remiates, kad teigiat, kad beveik visi straipsniai apie MJ zala yra melas. Galbut tie keli straipsniai ar filmai apie tai, kad MJ nekenkia ir nesukelia ten visokiu blogu pasekmiu yra tik keliu entuziastu kaip čia visi mes susirinke, sukurti ir neatspindi realios situacijos? :)
Mes?Kiekvieną?Ar gi?
Pirma vertinu straipsnius pagal jų moksliškumo lygi, jeigu straipsnyje prašyta:
Mokslininkas dr.Jhon pasakė, kad kanapės rauną stogą ir atsiranda šizofrenija, negi manai, kad aš patikėsiu?
Bet jeigu straipsnyje yra prašyta, kas buvo tiriama, kaip buvo tiriama ir kokiu būdu buvo nustatyta, kad kanapė sukelia šizofreniją, tai tada verta pamąstyt.
Bet po kol kas, daugiausiai straipsnių pirmojo varianto.Kažkas bestelėjo, kažkas išvertė, kažkas dar pakoregavo ir turim šūdo vertės šūdstraipsnį, kuris tik gazdina.
Bet realiai, kaip jie išsiaiškino, kad kanapė sukelia šizofreniją, jei kitos studijos parodė priešingai (dažniausiai nevalstybės užsakytos).Kas turi litų, tas gali užsakyt straipsnį, nemenkai daliai visuomenės suklaidint.Bet manęs tokie neklaidina, man jie kelia šypseną.
Netikėk viskuo, atsirink ir mąstyk.Ir tada nereikės klaust, kuo tikėt, o kuo ne.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė putejas »

Bumas9 rašė:O del ko jus kiekviena straipsni vertinat kaip mela? As nenoriu nei teigt nei neigt apie MJ zala ar nauda, bet butu idomu suzinot ir paskaityt ar paziuret(butu gerai jei duotumet linku :) ) kuo remiates, kad teigiat, kad beveik visi straipsniai apie MJ zala yra melas. Galbut tie keli straipsniai ar filmai apie tai, kad MJ nekenkia ir nesukelia ten visokiu blogu pasekmiu yra tik keliu entuziastu kaip čia visi mes susirinke, sukurti ir neatspindi realios situacijos? :)
jo, o realiausią situaciją atspindi ir gryniausią žmonių tiesą skleidžia politikai ir mokslininkai kurie tokiais savo beverčiais pinigais viską nuperka ir taip palaiko Status Quo, kad uždirbtų dar daugiau pinigų ir įgytų dar daugiau galios.
http://www.thisisstaffordshire.co.uk/ne ... ticle.html
http://www.youtube.com/watch?v=_6pBw0bgmgA
http://www.youtube.com/watch?v=K9WorIM0RhA
http://video.google.com/videoplay?docid ... 4651731007#
http://www.cosmosmagazine.com/node/1441
jei domiesi pats turi rinktis informaciją, negi daba aš rankosiu viską iš naujo? :D tikrąją tiesą yra labai sunku paviešinti ir platinti. kas daugiau pinigų turi to ir teisybė. tai kur tikroji teisybė tuomet jei eilinė jums priimtina teisybė piniguose?
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas