Nuotrauka Nuotrauka

Naujienos iš žiniasklaidos

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
lingus
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2009-05-10, 02:28
Reputacija: 0

Re: Bill Hicks

Standartinė lingus »

Spotless rašė: Tokios teorijos dar nebuvau girdėjas. Idomu kaip dažnai haliucinogenus mūsų protėviai valgė.
Lietuviai statistiškai yra labai religinga tauta, todėl evoliucija ir jos vingrybės nėra populiari tema :)
“Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.” Mikė
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė putejas »

Oho kiek čia daug evoliucionavusių iš beždžionės :D
lingus
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2009-05-10, 02:28
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė lingus »

putejas rašė:Oho kiek čia daug evoliucionavusių iš beždžionės :D
Pataisysiu - iš bendro protėvio su šiuolaikine beždžione, kuris gyveno anksčiau nei prieš 4 "liumijonus" metų... ;)
(gal šį fleimą reiktų perkelti į tinkamesnę vietą?)
“Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.” Mikė
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Bill Hicks

Standartinė Manvydas »

Spotless rašė:
cezzaras rašė:
Na, kadangi mes evoliucionavome iš bendro protėvio kaip ir šiuolaikinės beždžionės, tai jis pavaizdavo kaip narkotikai paveikė mūsų smegenis teigiama linkme. Apsvaigę pradėjome mąstyti "Out of the box" ir t.t.
gana teisingai. Bill Hicks pasiskolino sia ideja is Terence McKenna knygos "Stoned Ape" Theory of Human Evolution. sioje knygoje McKenna pateikia intriguojancia versija apie musu evoliucionavimo kelia, atseit traukiantis paskutiniams ledynams siaures afrikoje ir emus plisti nuostabiam zalios savanos pasauliui, musu proteviai islipe is medziu pradejo rankioti ir valgyti viska kas po ranka. to pasekoje buvo ismegintas psilocibinas, kurio sinestezine pagalba pirma karta buvo praplestos ribos tarp jausmu, galimybe sudarineti vaizdinius kitu individu prote per vokaliniuss garsus, na o to pasekoje galiausiai issivyste ir kalba.[/quote]
Tokios teorijos dar nebuvau girdėjas. Idomu kaip dažnai haliucinogenus mūsų protėviai valgė.[/quote]
Na aš šiandien panašiai pagalvojau.Juk norint pradėt naudot kokius nors grybus ar netgi tą patį koksą, reikėjo jį kažkaip išbandyt, kad sužinot poveikį.
Na anksčiau kiek žinau, kai šamanystė buvo vos ne vienintėlė religija, tai šamanai manau gan dažnai naudojo tai. :) Juk pagonybė man rodos iš šamanizmo atsirado, o iš pagonybės ir judaizmo mišinio krikščionybė. :) Bent jau kiek aš galvoju, gal ir klystu.
Sodininkas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2009-06-29, 19:44
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Sodininkas »

Narkotikų prekeiviai stos prieš teismą
http://www.alfa.lt/straipsnis/10317954/ ... 2-26_11-42
Brangesnis už auksą lobis. :x:
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė naktibaldas »

As tai pamegdziosiu pasipiktinusi, bet visgi teisinga, tula Delfi komentatoriu. "O KODEL JIE NACHUI SU CIGONU TABORU NIEKO NEDARO????". Ei mentiaros, kodel as priverstas jaustis nusikalteliu su puse g zoles kisenej, ir visom priemonem esu juodinamas visuomenej, tuo metu, kai taboras, bene geriausia hera, Baltijos salyse stumdo. Nunesiau siandien dvi gelytes klasiokui, pagaliau. Tevu labiausiai gaila, pats net pazliumbiau ne del jo ligos, o del jo artimu zmoniu, ka teko pernest. Eikit jus nachui teisesauga, priimkit tai asmeniskai kiekvienas. Mane zinot jei ka 37912071278, paliubomu tarcialinat cia. Ziurekit, kad del lengvos jusu bashlios, jusu paciu vaikeliai tos ligos nepasigautu. Hemaroju gydot, kai danti skauda. ai krc..
Pilypas is kanapiu
slibinas
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2009-09-10, 16:12
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė slibinas »

samanas
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2009-10-22, 14:57
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė samanas »

badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė badnews »

mane tiesiog džiugina tie žurnaliūgų ir mentų pasisakymai "spėjama jog tai kvaišalai" "bus perduota ekspertams ištirt" :D kiek dar metų spėlios ir ekspertam atidavinės? kodėl, kai aptinka samanės bravorą, tiesiai šviesiai sako "rasta 100 litrų naminės", "2 tonos raugo", "lauke buvo jaučiamas aitrus naminės kvapas" ir t.t. ? ar čia jie tokie durni, ar galvoja kad tauta dar tebegyvena sovietinėj stagnacijoj? prieš kokius 10-15 metų gal ir lipo, o dabar, manau pats laikas būtų stilių pakeist
togetha brotha
MigSky
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2009-02-04, 14:51
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė MigSky »

Nes jie negali 100% oficialiai sakyti, kad tai žolė, nors ir kiek jos būtų matę ir tikrai (asmeniškai) žinotu, kad ten žolė. Nekaltas, kol neįrodyta. Policijos akys ir nosys nėra metrologiškai patikrinti ekspertizę atliekantys prietaisai. Reikia oficialiaus žodžio iš laborantu :D Nes kitu atveju skleisdami tokią neįrodytą informaciją policininkai galėtų neblogai prisiveikt. Jie gali tik įtart, kad ten vienokia ar kitokia medžiaga ir priimt sprendimą tai medžiagai atlikt ekspertizę. O dėl naminės taip pat dažniausiai rašoma "spėjama naminė", "kvapas primenantis naminę" ir t.t. jei nėra ekspertizės, jei rašo kitaip - arba yra iš anksto 100% teisinga ir patvirtinta oficiali informacija, kad ten naminė, arba žurnalistas pripjovė straipsnyje, nes taip negalima rašyti.
samanas
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2009-10-22, 14:57
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė samanas »

WJ_NaparNickas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2010-02-14, 04:43
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė WJ_NaparNickas »

Žiauru...Kažin nuo MJ yra kas nors ką panašaus padarės? .\
How do fish party ? Seaweed
GonDor
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2009-03-05, 13:43
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė GonDor »

Nuo alkoholio zmones dazniau nesuvaldo saves.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė jahmate »

Va va nuo alkoholio uzmusa, sumusa zmones kas diena, o nuo markiu cia vienetai atveju, bet jei jau atsitinka tai visada i ziniasklaida kisa tokius varijantus. Bet zinoma ar tai butu marke ar alkoholis vistiek nepateisinama cia...
I'm a junglistic man.
samanas
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2009-10-22, 14:57
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė samanas »

WJ_NaparNickas rašė:Žiauru...Kažin nuo MJ yra kas nors ką panašaus padarės? .\
Labai abejoju... Bet matai cia jis LSD+Amfetaminas+ dar MJ paruke, tj jau ten jam taip sarus susuke turejo but...
samanas
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2009-10-22, 14:57
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė samanas »

jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė jahmate »

Nustatyta, jog kvaišalų poveikis vairuotojo įgūdžiams yra pavojingesnis už alkoholį.
Sutinku, gaidzio prijobines tai tikrai nepavairuosi normaliai, bet parukes zmogus gali vairuot lb normaliai be jokiu nesamoniu. Na aisku vistiek apsirukius vazinet nedera.
I'm a junglistic man.
Anonymous

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Anonymous »

Ir vėl nesąmonės. Ar bandei važiuoti prirūkius ir amfos pripisęs? Kodėl taip puolat ginti tą ganja. Ganja kaip tik išblaško dėmesį, tampi mieguistas, neatidus. Amfos poveikis vėl kitoks. Aš rinkčiausi važiuoti amfos įpisus nei ganjos parūkius, aišku jei būtų būtinybė rinktis.

http://lt.wikipedia.org/wiki/Amfetaminas
"Nuo antrojo pasaulinio karo iki dabar amfetamino dažnai duodama karo lakūnams, tam, kad pagreitinti jų reakciją, padidinti budrumą ilgose operacijose. Situacijoje, kur pilotas turi patruliuoti ilgas valandas ir po to akimirksniu reaguoti į netikėtai susidariusią kovinę padėtį ir ryžtingai veikti, amfetaminas yra nepakeičiamas."
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė KGBkid »

Geriau nieko nevartoti ir ramiai važiuoti. :V:
Aš esu.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė jahmate »

ganjaFAMA rašė:Ir vėl nesąmonės. Ar bandei važiuoti prirūkius ir amfos pripisęs? Kodėl taip puolat ginti tą ganja. Ganja kaip tik išblaško dėmesį, tampi mieguistas, neatidus. Amfos poveikis vėl kitoks. Aš rinkčiausi važiuoti amfos įpisus nei ganjos parūkius, aišku jei būtų būtinybė rinktis.

http://lt.wikipedia.org/wiki/Amfetaminas
"Nuo antrojo pasaulinio karo iki dabar amfetamino dažnai duodama karo lakūnams, tam, kad pagreitinti jų reakciją, padidinti budrumą ilgose operacijose. Situacijoje, kur pilotas turi patruliuoti ilgas valandas ir po to akimirksniu reaguoti į netikėtai susidariusią kovinę padėtį ir ryžtingai veikti, amfetaminas yra nepakeičiamas."
Bet cia mazais kiekiais. O xebra is klubo mazais kiekiais gaidzio pripise nevaziuoja.
I'm a junglistic man.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas