Nuotrauka Nuotrauka

Naujienos iš žiniasklaidos

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė putejas »

Pasiklydai? Nerandi išėjimo? Tau pagelbės stebuklinga labirinto šakelė! :D
Smile
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2010-05-07, 18:07
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Smile »

http://www.alfa.lt/straipsnis/11127653/ ... -21_15-30/

Šiais metais Vilniaus romų bendrijoje ir už jos ribų pareigūnai atliko per 20 policinių operacijų ir sulaikė 33 asmenis, susijusius su narkotikų platinimu romų bendrijoje. 15 asmenų teismai skyrė kardomąsias priemones – suėmimus nuo mėnesio iki trijų mėnesių. Atlikus 30 kratų jų gyvenamose patalpose rasta ir paimta daugiau kaip 4 kg heroino, dideli kiekiai amfetamino, kanapių bei jų dalių, per 150 tūkst. litų, gautų iš neteisėtos prekybos narkotikais.

Ir kur teisybė? Žmonės augina :x: savo reikmėm ir gauna iki 8m už grotų, o čia herą stumdo ir normalei po menesiuka atsėdi ir toliau tęsia Lietuvių narkomanizmą... APGAILĖTINI LIETUVOS ISTATYMAI!!!
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Legalus »

Taigi cia tie suemimai tik laikini kad nepasisleptu nuo teismo... Galvoji pagavo dave menesi ir paleido? :D Cia tas 1-3 men suemimas tai iki teismo ir poto teismas duos kiek ten nuo 2 iki 10 metu.
vaikai nenarkokit vartotiku.
Smile
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2010-05-07, 18:07
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Smile »

15 asmenų teismai skyrė kardomąsias priemones – suėmimus nuo mėnesio iki trijų mėnesių.

Tai manau, kad jau jie buvo, jaigu rašo... Jaigu ir nebuvo tai kas per velnes paaiškinkit, ko nesusemia to viso tabaro, jų kartos tikrai taip greit neužauga, kad pakeistu senąsias, visus juos išgaudytu ir viskas baigtusi, o tai dabar baisu kas daros su tais tarčiokais visais... Nenustebčiau, kad tame straipsnyje nufotkinta žole butu su herointu aplieta, kad žmones sestu ant adatos poto... Tas visas ju taboras aplamai yra visos Lietuvos narkotiku taškas... Bent jau iš žiniasklaidos galima taip spresti, diena nakti ten policija stebi juos, bet matai į puse metu sugauna kelis dylerius ir uždaro į belange( ir to jaigu uždaro, jai galima pavadinti tuos 1-3 men uždarymu) , kad pamatytu, jog nemiega ten naktim ir dirba, arba tiesiog susemia tuos kurie duoklės nesumoka...
oldfajerhend
Naujokas
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 2010-05-23, 11:03
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė oldfajerhend »

Manau ES tolerancijos bybancijos, nematet kaip ant Prancuzijos uzsirauke kad jie tuos cigonus isvare.. nors jie nelegaliai gyveno ir dar sumokejo jiems.
Smile
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2010-05-07, 18:07
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Smile »

Jie kelia šumą kad jų nemėgsta niekas, bet kad patys elgiasi taip ir žlugdo kitų tautas galbut net ir gabius žmones, kurie gali būti naudingi visuomenei, tačiau dėl romų tampa tik vagim, prievartautojais ir visokiais ligu nešejais, tame jie nieko blogo nemato, tegul pirma susitvarko jie savo gyvenimus, tegu dirba tose šalyse, kaip padorūs piliečiai, nevokdama ir nesukčiaudami, tada viskas pasikeis ir pačioje valstybeje ir jie galės laisviau gyventi...

P.S. Nesu rasistas tiesiog išsakau savo nuomone apie dabartinę šių žmoniu žalą visuomenei.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė DarNe »

man tai šlykštu,kai čigonus romais vadina, kaip žydiškas išmislas skamba.
Smile
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2010-05-07, 18:07
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Smile »

Jie nėra čigonai jų tauta yra romų,bet net neisivaizduoju, neteko domėtis dėl ko juos vadina čigonais. Tačiau čigonai ir man skamba daug gražiau, nei romai. Tačiau kiek žinau tai jiems nelabai patinka ale žeidžia jų oruma kiek teko skaityti. :D
Gintas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2010-03-31, 01:51
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Gintas »

Smile rašė:15 asmenų teismai skyrė kardomąsias priemones – suėmimus nuo mėnesio iki trijų mėnesių.

Tai manau, kad jau jie buvo, jaigu rašo... Jaigu ir nebuvo tai kas per velnes paaiškinkit, ko nesusemia to viso tabaro, jų kartos tikrai taip greit neužauga, kad pakeistu senąsias, visus juos išgaudytu ir viskas baigtusi, o tai dabar baisu kas daros su tais tarčiokais visais... Nenustebčiau, kad tame straipsnyje nufotkinta žole butu su herointu aplieta, kad žmones sestu ant adatos poto... Tas visas ju taboras aplamai yra visos Lietuvos narkotiku taškas... Bent jau iš žiniasklaidos galima taip spresti, diena nakti ten policija stebi juos, bet matai į puse metu sugauna kelis dylerius ir uždaro į belange( ir to jaigu uždaro, jai galima pavadinti tuos 1-3 men uždarymu) , kad pamatytu, jog nemiega ten naktim ir dirba, arba tiesiog susemia tuos kurie duoklės nesumoka...
kardomoji priemone tai ne bausme :))) niekas neraso kad buvo teismai, teismai tik skyre kardomasias priemones, ismok skaityt
Smile
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2010-05-07, 18:07
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Smile »

To Gintas:
Matai man neteko turėt reikalų su teisėsauga, todėl nenusimanau taip puikiai apie teismų eiga kaip patsai ;)
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė DarNe »

Smile rašė:Jie nėra čigonai jų tauta yra romų,bet net neisivaizduoju, neteko domėtis dėl ko juos vadina čigonais. Tačiau čigonai ir man skamba daug gražiau, nei romai. Tačiau kiek žinau tai jiems nelabai patinka ale žeidžia jų oruma kiek teko skaityti. :D
šūdą ten žeidžia, tikras čigonas didžiuojasi tokiu galėdamas save vadint, o "romų tauta"- tai čia kažkoks išsipisinėjimas iš tiesos, čigonas yra ęigonas, žydas yra žydas, man čia panašu į įmonę kuri susišikus savo reputaciją puola pavadinimus keitinėt, čigonas yra čigonas, o romas- čia jau išsipisinėjimas.
Arijai čigonus kaip tarnus vedėsi iš indijos- nešt nešuliam..tt.. kai pasidarė nereikalingi( kai arijai tapo sėslūs) nebeliko jiems darbo, galimai pradėjo vogt, ir trintis kaip valkaciniai šunys ir buvo galimai išvyti, taip ir pradėjo tampytis po visur niekam nereikalingi. Aš tikiu šia teorija.
Gintas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2010-03-31, 01:51
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Gintas »

Smile rašė:To Gintas:
Matai man neteko turėt reikalų su teisėsauga, todėl nenusimanau taip puikiai apie teismų eiga kaip patsai ;)
elementariai ispruse zmones tau tiek gali pasakyti
Glifas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 89
Užsiregistravo: 2011-01-20, 16:55
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Glifas »

:x: Draugauju su kanape jau 3 metus :x:
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Slow Stone »

DarNe rašė:man tai šlykštu,kai čigonus romais vadina, kaip žydiškas išmislas skamba.
Tiek "žydas", tiek "čigonas" į lietuvių kalbą atėjo iš rusų, kaip paniekinamasis tų tautų pavadinimas.

Man pvz. šlykštu, skaitant DarNe postus šia tema :) Tamsta puikus ksenofobiško lietuvio, nemėgstančio žydų, čigonų, lenkų, rusų, bet kaži ko besižavinčiu "arijų" tema, pavizdys. Zieg Heil, muthafucka.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Slow Stone »

@redaguotojui: jei jau redaguoji mano postą, pasistenk tai daryti taip, kad visiem būtų aišku kur kas kieno.

Hitlerio aukštinimo aš tau ir nebandžiau prikergt, nors aliuzijas greit pagavai, bet vis tik esi linkęs iškelt pavergėjus (arijus) aukščiau už pavergtuosius (romus aka čigonus). Gal tą pačią schemą taikai ir baltųjų plantatorių - juodaodžių vergų atveju?
Savo ksenofobiją prisimink, kai kitą kart trauksi dūmą. Ši praktika iš tavo spalvotųjų baubų pas mus atkeliavo...
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė DarNe »

Atsiprašau,ir vėl sumaišiau redaguoti ir cituoti mygtukus
tai ką netyčiomis buvau įterpęs į Slow stone postą:

Taip aš taip pat ir homofobas, O arijai mano įsitikinimu yra tikrai ne vokiečiai, ir jokiu būdu Hitlerio neaukštinu, arijų pavadinimas kiles iš žodžio- arėjai- sėslūs žembdirbiai,kurie galiausiai apsistojo teritorijose kuriose dabar yra Lietuvo, ir mes esame jų palikuonys.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė runkelis »

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nu ... -59-149616 turbut zmogelis gelbejo savo plantacijas kiek imanydamas,matomai trasu trukumas pas zmogeliuka buvo :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Tratagalvis »

Labiau smegenų trūkumas. :)
O firmų direktoriai maladiec - nesamdo sargų sandeliams, patys per naktelę budelėj sėdi ir nusikaltėlius gaudo. :D
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė runkelis »

ta ir norejau pasakyti ;)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė GanjaGoblin »

Man galvoi negerai....
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas