Nuotrauka Nuotrauka

Naujienos iš žiniasklaidos

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Legalus »

vaikai nenarkokit vartotiku.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė dumtraukis »

ale uzkinsa tie seniai pensininkai neturintys ka veikti, 90 procentu kad skambino senis koksnors, nes normalus zmones tuo laiku dirba ir apskirtai kam dar gali but idomu ka tu darai savo automobilyje, o dar ir svirksta ipaise prie ikalciu kad baisiau butu :/ uuuu narkotikaiiii!! :D
nes pyxas artina ;)
Anonymous

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Anonymous »

jau tu k**va ką jiem ten ant širdies geriau kad įskūndė, kažkąm pakenkė? čia labai blogai ir reikia keisti žmonių mąstymą. matyt gatvės nematę.
čia kaip užsienį rimtoj vietoj mokina marketingą savo pamiršt viską ką jaukinotės apie tai nes niekas netiks.rekomendavo tik vieną knygą ir vadinosi kažkaip mergaitės gyvenimas ir ten grynai apie gatvės gyvenimą ar pan ir viena taisyklė kad viską suprastų 6 mėtų vaikas ssuaaugęs ir senjoras. va tai tau viens iš geriausių univerų marketingą kaip moko. o tie visi smegenų dūminau kaip Lietuvoj nieko neverti.KEIST ARBA NAIKINT
Smetona
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2010-03-26, 14:04
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Smetona »

Aišku ko čia lyst prie žmogaus kol kaifą gaudo ant adatos :DDDD
Ability is nothing without opportunity.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė DarNe »

http://pilietis.delfi.lt/voxpopuli/arti ... d=50270944 nesamon


sveiki,aš esu narkomanas,vartoju intensyviai jau nuo kokių 6 metų amžiau,suprantu,jum tai atrodo neįtikim,bet tokia mano realybė,kai tėvai ir visa aplinka pastoviai,kelis kart į dieną vartodavo,ir netgi patys man siūlydavo,atrodo žiauriai kai pagalvoju,bet toks tas mano gyvenimas, viskas prasidėjo nuo atrodytų nekaltos pirmos dozės,ją gavau pabandymui turbūt iš pačių narkomanų tėvų,gal jie norėjo pamatyt mano reakciją ar ką,nežinau,kas buvo po to kai pabandžiau nepamenu, vėliau vartodavau svečiuose,šventėse,taip maždaug nuo 7 metų,visi vartodavo todėl ir aš vartodavau su jais, beje tėvai vartodavo kas rytą-gerdavo,kai nerasdavo-pasibaigdavo,labai pykdavo,nervindavosi. maždaug nuo 13 rytais išgerdavau su tėvais ir aš, o nuo kokių 15 išgerdavau intensyviau, tuomet perėjau prie stipresnių gėrimų,kuriuos tėvai irgi gerdavo,bet man neleisdavo, pradėjau rūkyt, greitai mečiau,nes pasidarė per brangu ir geriau pinigus išleisdavau įprastiem man narkotikam, rūkymas tapo prabanga,vis dar išgerdavau tų gėrimų kurių tėvai man neleisdavo, prisigerdavau iki vėmimo,tada pabandžiau pūst,supratau daug, mečiau gert,rūkyt,tik pūsdavau. bloga nebūdavo, papūtus užsimesdavau tų narkotikų kuriuos tėvai man patys brukdavo nuo 6 metų maždaug,būdavo visai gerai. tada nusprendžiau kurį laiką nebepūst, ir negert tų gėrimų kurių tėvai nelabai man leisdavo,kuris laikas apsistojau tik ties vaikystės narkotikais- be jų gyvent jau negaliu, neseniai pradėjau rūkyt,gal kad nuramint nervus,nei kai pūsdavau atpratau nuo nervinimosi dėl kvailų dalykų,ir gražų gyvenimą mačiau(realų grožy,o ne tokį kokį mato mano tėvai vartodami visus kitus narkotikus)bet kai jau kuris laikas nepučiu gryžo seni piktumai,nervų nelaikymas,dingo draugiškumas.dabar plačiau apie situaciją,koki ten narkotikai mano gyvenime buvo- nuo 6 metų man buvo brukamas šokoladas,saldainiai,kakava,limonadai visokie- prie jų pripratau ir nepavartojus kurį laiką būna labai blogai, vartodavau saldumynus namie,svečiuose ir tt. mano tėvai tuo tarpu gerdavo kas ryt kavą, vėliau ir aš ją gerdavau,labai nervuodavosi kai kavos nebūdavo, dar vėliau pradėdavau išgert alkoholio dūšnai su chebra,tėvai ir alkoholį gerdavo, pastoviai, tėvas alaus kasdien švyturio ekstros susileisdavo,mama tik prie progos,gert man jie neleisdavo, dar parūkydavau cigarečių,bet nelikdavo pinigų vaikystės narkotikams- šokoladam todėl mečiau, pūsdavau dar kanapėlės, būdavo gerai,dar užkasdavau vaikystėj įpratintais šokoladais-tada išvis zjbs gaudavosi, paskui mečiau ,nes supratau,kad kanapė pasaulio gražiu nepadaro,tik padeda pamatyt jo grožį kuris ir taip egzistuoja,nusprendžiau jo ieškot savom jėgom, bet metęs radėjau nesitaikstyt su savo gryžusiu piktumu,kuris pučiant puvo pasislėpęs kampe, todėl pradėjau rūkyt vėl- gerą tabaką, dabar esu priklausomas nuo šokoladų,cukraus, tabako, ir alkoholio-jis mane labai traukia,bet žinau,kad jei vėl įklimpsiu į alkoholį iš jo išsikapstyt padės tik MJ, todėl prašau jūsų visų ir tėvų ypač,nepratinkit vaikų prie viso to brudo,nes iš visų šitų mano bandytų narkotikų atsiribot lengviausia nuo MJ.
Narkotikams- NE
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Sokan »

Artikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2011-09-19, 21:37
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Artikas »

kaip tik atejau i sia skilti idet to pacio straipsnio :D
Salotomis sotus nebūsi, vien tabako nerūkysi.
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Jah »

Jopšikmat.. ką su tiek daryt? suprantu juodi pinigai. bet tiek... nu nafik. :) išprotėjo žmonės.
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė 4apa »

"Apie tai diskutuoja jaunimogidas.lt komandos nariai" - lochu samburis, kuriems atrodo kad jie nelochai. ui visur tokiu asmenu pasitaiko, ui kaip nemegstu... :|
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė runkelis »

patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė badnews »

Jah rašė:Jopšikmat.. ką su tiek daryt? suprantu juodi pinigai. bet tiek... nu nafik. :) išprotėjo žmonės.
apetitas kyla bevalgant ;) nedidelio Lietuvos miesto eiliniai banditeliai pajuto uzciuope aukso gysla ir pasimaise protelis :)
togetha brotha
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Tratagalvis »

http://goo.gl/jnZSL

Linksmiausia straipsnio dalis:
Šiuo metu Lietuvos juodojoje rinkoje vienas gramas hašišo, heroino ar kanapių kainuoja iki 40 litų, gramas kokaino – 250 litų.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė putejas »

Kad jau rado "popierinį vamzdelį" su kaip įtariama "narkotine medžiaga" tai jau rimtas reikalas. Vamzdeliai iš popieriaus nėra juokai, žlugdo visuomenę, tai jau tikrų narkomanų įrankis, kuris būtinai turi būti atimtas. Ponai teisėsaugininkai mus taip saugo nuo visų blogybių, kad neleis mums rūkyti, patys viską surūkys neva taip saugodami mus nuo blogio.
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Tratagalvis »

Tai dabar SWAT veršis į žmonių šiltnamius ir pomidorus konfiskuos? Su sraigtasparniais nuskris į ūkininkų fermas ir karves suims, nes jos pieną duoda, o ūkininkas drįsta jas išmelžt?
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Enchanteris »

8[] Bullshit netikiu tokiais sh, cia sumontuota pagal mane, vejai kazkokie, o jei ne bullshit tai tada aleliuja :)
Rastafan
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 66
Užsiregistravo: 2009-02-16, 13:13
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Rastafan »

Out of Many, One People.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Legalus »

Organizuotas nusikalstamumas tyre tyre ir pagavo ohoho du gramai ir dar uzdare i arestine :D :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Click Clack »

Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas