Nuotrauka Nuotrauka

Naujienos iš žiniasklaidos

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Discount
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 381
Užsiregistravo: 2009-11-26, 01:44
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Discount »

Ne nu, laida darželinio lygio... Tik baisiausia, kad ją visi žiūri... Bando sudaryt įspūdį, kad Męs, "narkomanai", kaip kokie parazitai lendam iš pogrindžio... Ir dar dauginamės... VIRŠŪNĖ. Net nervas paemė, kad tokius šūdus per tv rodo... :E
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Jah »

tfu bled, jau geriau nežiūrėčiau, visi tie pirmininkai tepa slides, jaučia pavoju. Patys ką veikia po "pamokų" :)

Prieina ir lyg tardytojai pradeda, ką rūkėt, koks vardas, aš juk nufilmavau. Užrėkčiau ir tylėtu. nusivyliau lrytu, o ta laida tai išvis.. šikpopieriaus neverta :)

ir dar prašėm NESINEŠKIT... mhm, paprašysi čia. :) :) :)

O dar sako: ar mums neužtenka Lietuvos girdininku?

Jo, užtenka. uždrauskit alkoholi. Neee, bapkės eina :]]]]]]]]
oldfajerhend
Naujokas
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 2010-05-23, 11:03
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė oldfajerhend »

harmonija rašė:Sveiki pupuliai štai super.l.t. video. Šūdus babilonas kalba http://www.lrytas.lt/videonews/?id=13224967381321689535
..su sitais shit-tier zurnalistais isvis galejo nekalbet niekas vistiek is savo puses tik parode kad cia klaunai vieni..
Discount
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 381
Užsiregistravo: 2009-11-26, 01:44
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Discount »

barzas rašė:
Discount rašė:Ne nu, laida darželinio lygio... Tik baisiausia, kad ją visi žiūri... Bando sudaryt įspūdį, kad Męs, "narkomanai", kaip kokie parazitai lendam iš pogrindžio... Ir dar dauginamės... VIRŠŪNĖ. Net nervas paemė, kad tokius šūdus per tv rodo... :E
Tai juk reike visuomene dar labiau nustatyti pries mus, uztad ir iskarpe tai, nes pas dauguma vyresnio amziaus zmoniu smegenis senai isplautos nuo televizoriaus skleidziamos reklamos ir dezinformacijos
Pilnai sutinku. 8/
pelėda
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2011-03-01, 00:46
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė pelėda »

Name iš kanapių gausu ekologinių netikėtumų
http://www.balsas.lt/naujiena/501811/na ... hnologijos
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė breeze »

Va ten tai tikrai reikėtų THC kiekį nustatyti... Nes abeboju, kad tuose kotuose ir lapuose bus didelis % :D
Padekim viską ir dingstam velniop...
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Jah »

Va tokius tegul ir sodina.. O ne gaudo kelis augalėlius namie savo reikmėm auginanti žmogu... :)
pelėda
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2011-03-01, 00:46
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė pelėda »

Cannabis legalization associated with reduced driving fatalities
http://www.drugwarrant.com/2011/11/cann ... atalities/
JackHarer
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2011-09-13, 19:18
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė JackHarer »

o bl, koki kiekiai... džiaugiuosi, jog pareigūnai semia tokius, čia tai tikri nusikaltėliai...
www.legalikanape.lt legalizuokim ;)
Superklass
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2011-03-12, 14:32
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Superklass »

Kanapių ir kokaino vartojimas Europoje nebeauga, bet sparčiai daugėja naujų kvaišalų
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pa ... -57-179911
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė runkelis »

idomu kiek ligoniu nuo kanapes priklausomybes gydosi kad ir lietuvoje :) stai iskarpa is straipsnio: Tačiau pastebima tendencija, kad kanapių vartojimas tarp jaunų suaugusiųjų (15–34 metų) nusistovi arba mažėja.

Asmenys, kurių pagrindinis vartojamas narkotikas yra kanapės, sudaro daugiau nei 30 proc. pradedančiųjų gydytis nuo priklausomybės
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė runkelis »

reiskia jie yra blogis kanapes dekriminalizavimui :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė runkelis »

galiu pasakyti kad kanapes vartojimas auga ir dar kaip tik cia nesamones raso.kas liecia tavo barzai posta tai tikra tiesa. as siek tiek esu priklausomas tabako pramones magnatams :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Marbauskas »

barzas rašė: nes mesti rukit tabaka labai sunku, mazas procentas tik meta
Barzai, mest yra lengva,labai lengva, bet reikia imtis mano siūlomo būdo. Bandžiau valios metodu mest šimtą kartų ir visad neiškęsdavau, nors 3 mėn būdavau nerūkęs, kasdien norėdavau, laužė tiesiog. O štai atradau kai ką gero, nuo ko nelaužo, o jauties dar geriau kai pamatai rūkantįjį. Visiškai nesinori rūkyt nors būni tarp rūkančių :) --> http://www.leonlad.projektas.lt/allenca ... i_(LT).pdf Dabar sėkmingai nerūkau jau daugiau nei pusę metų. Gal čia ne toje temoje reiškiuosi, bet manau kam nors pravers. :)
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Enchanteris »

Kazko neina paziureti :|?
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė breeze »

Enchanteris rašė:Kazko neina paziureti :|?
Ten linkas kreivai įdėtas. Turi būti toks: http://www.leonlad.projektas.lt/allenca ... i_(LT).pdf
Neskaičiau tos knygos, bet aš netikiu visais tais "lengvais būdais". Mesti rūkyti yra sunku, todėl reikia tam nusiteikti, sukaupti valią ir tiesiog prakęsti. Tikėdamasis lengvai mesti rūkyt jau nuo pat pradžių pasmerksi save nesėkmei - nesukaupsi pakankamai vidinių resursų, nes tikėsiesi lengvos pergalės :)
Padekim viską ir dingstam velniop...
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Enchanteris »

Nepabandes nesuzinosi
JackHarer
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2011-09-13, 19:18
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė JackHarer »

Skaičiau ir aš. Galiu pasakyt iš pradžių padėjo tas smegenų plovimas arba kitu kampu pažiūrėjus, atvedimas į protą. Mėnesį nerūkiau, nesinorėjo rūkyt ir netgi galėjau lengvai ištvert raginimus ir erzinimus parūkyti. Tačiau čia ir yra gudrybė. Nuteikia tikrai labai gerai knygos autorius, bet reikia sąžiningai norėt mest rūkyt pačiam. Priešingai nei maniau esant aš vis dėlto nenorėjau mesti rūkyt, to pasiilgau ir po mėnesio vėl pats save pastūmėjau į tą patį - vėl pradėjau rūkyti. Man asmeniškai parūkymas - tai tiesiog asmeninis laikas per kurį galima atsipūsti, pagalvoti ir dažniausiai prastumpt laisvą laiką, kuris lieka tarp darbų, juk tikrai daug tokių pertraukėlių po 10 minučių per dieną būna. Na, ką norėjau pasakyt, tai pirmiausiai siūlau rimtai nuspręst ar nori mesti ar ne, ypač jei jau labai jaučiasi jog kenkia sveikatai ir tada ši knyga tikrai padės, kitu atveju anksčiau ar vėliau visvien prasimuš. O kaip knygos autorius teigia - "Vienos cigaretės nėra." Pabandęs vieną, norėsi ir antros ir trečios ir t.t.
Norėčiau palinkėt sėkmės, kas bandys ;)
www.legalikanape.lt legalizuokim ;)
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Dendis »

As jau gal 3menesiai, o gal ir 4 kaip nerukau, bet vis atsimenu, kaip gera budavo uztraukt ta duma, bet tuo paciu ir zinau, kaip slykstu budavo, kai tiesiogine ta zodzio prasme pradedavai save varzyt ir lauzyt, kai negaudavai cigaretes... Skaiciau ir as ta knyga, bet man tai asmeniskai ji buvo didele sudo kruva... Tikriausiai dar buciau rukes ir toliau, bet nezinau ar cigaretes tiesiog pradejo gaminti per slyskcias ir mano receptoriai ju nebeprieme ar kazkas iteige ir pasidare slygstu jas rukyti... Bet esme buvo tave, kad rukydavau, po pakeli i 2 - 3d. Bet kuo toliau tuo vis slyksciau daresi ir nustojau. Tai teik is mano patirties,manau geriausias budas mesti rukyti, tiesiog isiteigti sau, kad tai yra slygstu ir tiesiog bloga. Na ir savaime suprantama deti i tai pastangas :)
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Marbauskas »

Nepykit už blogai įmestą link'ą, gerai kad pataisėt :) Na, tėvas prarūkęs gal 20-25 metus, su knyga metė ir jau treti metai nerūko,nors iki to buvo begalė nesėkmingų bandymų, net 6 mėn nerūkė bet kasdien laužė jį. :|? :/ Man ta knyga gėris ir kas iš pažįstamų skaitė visi metė, nebuvo, kad nepadėtų. Aš dabar neišdrįsčiau parūkyt niekaip, na nebent žalio, šito galima :D Nežinau kiek čia rūkančių tabaką, kiek tik žalią, bet tikrai dabar jaučiuosi toks laisvas ir nepriklausomas,tiesiog ner jokios priklausomybes, jokio noro cigaretės ir kuo toliau tuo stiprėja nenoras :) Gero vakaro,kolegos :V:
Aišku norėt mest reikia, šiaip be noro ir nebus nieko, bet tai man pasirodė lengva, nes net po 2 dienų perskaitęs į plotą variau, visi rūkė, buvo daug rūšių tabako, o aš sėdėjau linksmas ir graužiau čipsus. :D Gal kam padės šitas mano pasiūlytas būdas, jau juo per mane trys žmonės metė.
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas