Nuotrauka Nuotrauka

Naujienos iš žiniasklaidos

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė runkelis »

na pvz: o kaip sitas jums... vertetu perskaityti apie "spurga" :) juokas juokais bet pabandykite tekstu nuleist akis zemyn iki spurgiu... tai ka manote ar mes neesame sekami? :) http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pa ... -57-218207
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
tindiriuska
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2012-03-17, 12:47
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė tindiriuska »

runkelis rašė:http://www.15min.lt/naujiena/pinigai/it ... -51-217895 ir kaip jus i tai reaguojate?
Internetas, banko kortelės kuo tolyn tuo gražyn, žmogus net paso išsiimti be piršto antspaudų negali, migracijos tarnyboje klausė kodėl atsisakote duoti pirštų antspaudus, pasakiau, kad nenoriu būti apkaltintas žmogžudyste ar dar kuo ir retoriškai paklausiai kaip manot kaip pasikeis mano gyvenimas , jei nusikaltimo vietoje rastų mano pirštų antspaudus, nors aš ir ne prie ko.
Lietuvoje dar nepastebėjau, tačiau užsienyje ne kartą mačiau, kad kompiuterio vaizdo kamera užklijuota pleistru. :|?
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė PsY »

PsYchotherapist
beržas
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2010-01-04, 09:14
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė beržas »

tindiriuska rašė:migracijos tarnyboje klausė kodėl atsisakote duoti pirštų antspaudus, pasakiau, kad nenoriu būti apkaltintas žmogžudyste ar dar kuo ir retoriškai paklausiai kaip manot kaip pasikeis mano gyvenimas , jei nusikaltimo vietoje rastų mano pirštų antspaudus, nors aš ir ne prie ko.
Niekaip nepasikeistų. Joks teismas nenuteistų vien dėl pirštų antspaudų, taip nebūna. Gal per daug CSI žiūri?
O apskritai tai tavo požiūris yra daugmaž toks - neduosiu pirštų antspaudų nes noriu pasilikt teisę ką nors nužudyt ir nuo to išsisukt. Nekaltiem žmonėm tokių dalykų neprisiųsi, nesvarbu ar rasti pirštų antspaudai ar ne. Panaši situacija ir su sekimu internete - jeigu jūs nieko blogo nedarot tai ko bijot? Man asmeniškai nei šilta nei šalta dėl sekimo - nieko blogo nedarau, neturiu ko bijot. Tik nepradėkit vėl skiest pasakų kaip mane nubaus už žmogžudystę kurios aš nepadariau - skaitykit pirmą pastraipą.
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Temidė »

Šiaip skaičiau, kad yra buvę atvejų, kai nuteisė dėl pirštų antspaudų, bet tie pirštų antspaudai buvo net ne to žmogaus! Tiesiog dažnai būna, kad lieka dalis antspaudo, ir po to jį atkūrinėja, ir tada jau bet ką prikurti gali.
beržas
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2010-01-04, 09:14
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė beržas »

Temidė rašė:Šiaip skaičiau, kad yra buvę atvejų, kai nuteisė dėl pirštų antspaudų, bet tie pirštų antspaudai buvo net ne to žmogaus! Tiesiog dažnai būna, kad lieka dalis antspaudo, ir po to jį atkūrinėja, ir tada jau bet ką prikurti gali.
Niekas pirštų antspaudų neatkūrinėja, per daug CSI prisižiūrėjai. Ir išvis kalbi taip lygtai teisme advokatų nebūtų - atėjo prokuroras, prikūrė pirštų antspaudų ir pasodino... Pasakas visiškas pasakoji.
tindiriuska
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2012-03-17, 12:47
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė tindiriuska »

beržas rašė:
tindiriuska rašė:migracijos tarnyboje klausė kodėl atsisakote duoti pirštų antspaudus, pasakiau, kad nenoriu būti apkaltintas žmogžudyste ar dar kuo ir retoriškai paklausiai kaip manot kaip pasikeis mano gyvenimas , jei nusikaltimo vietoje rastų mano pirštų antspaudus, nors aš ir ne prie ko.
Niekaip nepasikeistų. Joks teismas nenuteistų vien dėl pirštų antspaudų, taip nebūna. Gal per daug CSI žiūri?
O apskritai tai tavo požiūris yra daugmaž toks - neduosiu pirštų antspaudų nes noriu pasilikt teisę ką nors nužudyt ir nuo to išsisukt. Nekaltiem žmonėm tokių dalykų neprisiųsi, nesvarbu ar rasti pirštų antspaudai ar ne. Panaši situacija ir su sekimu internete - jeigu jūs nieko blogo nedarot tai ko bijot? Man asmeniškai nei šilta nei šalta dėl sekimo - nieko blogo nedarau, neturiu ko bijot. Tik nepradėkit vėl skiest pasakų kaip mane nubaus už žmogžudystę kurios aš nepadariau - skaitykit pirmą pastraipą.
Aš net nežinau kas tas CSI skirtingai nuo Tavęs. Ir aš ne iš piršto laužiu, turėjau asmeninės patirties. Deja net pačios demokratiškiausiose valstybėse teismai nekaltus miriop pasiuntė. O jau ką kalbėti apie mūsų valstybę kurioje pvz kelių policija kaip senais laikais kokie plėšikai tiesiogine prasme po tilto stovi ir be jokios priežasties stabdo vairuotojus, o gal pataikys bus už ką nubausti. Šlykštu žiūrėti į tokį vaizdą. Kai baigsis požiūris i piliečius kaip į potencialius nusikaltėlius tada ir piliečiai žiūrės į valstybę kaip į pilietinių teisių gynėją. Aš nesakiau, kad pasodins, bet patampys nervus ir gaišins mano asmeninį ir man labai brangų laiką, būdamas pareigingas pilietis neturiu ko bijoti ir neturiu ką slėpti. Ir kaip pareigingas pilietis sustojau ir paklausiau, kodėl už mano pinigus pirktas kelių policijos automobilis stovi be darbo, sakau jei jau čia stovite pastoviai tai būdą pastatykite ir būdėkite.
Deja tai kas vyko ir vyksta mūsų valstybėje yra daugiau nei šlykštu. Štai kada bus Lietuva demokratine valstybė, tada ir galėsim būti drąsūs. :V:
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Temidė »

beržas rašė:per daug CSI prisižiūrėjai.
Nesu mačiusi nė vienos serijos.
beržas rašė:Ir išvis kalbi taip lygtai teisme advokatų nebūtų - atėjo prokuroras, prikūrė pirštų antspaudų ir pasodino... Pasakas visiškas pasakoji.
Ne kartą yra buvę istorijoj, kad nuteisia nekaltą žmogų. Tiesiog, jei randa dalį pirštų antspaudų, jie sutampa su tavo antspaudais, o tu neturi alibi, tai...
raisin
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2009-08-19, 15:17
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė raisin »

Temidė rašė:o tu neturi alibi, tai...
http://www.youtube.com/watch?v=HCitYjsHE2I
beržas
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2010-01-04, 09:14
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė beržas »

Temidė rašė:Tiesiog, jei randa dalį pirštų antspaudų, jie sutampa su tavo antspaudais, o tu neturi alibi, tai...
Ir kas iš to? Joks teismas nenuteis vien dėl to kad kažkur rado tavo pirštų antspaudų, nebent advokatas visiškas idiotas (t.y. tau neužtenka proto susirast padorų advokatą). O kad istorijoj yra buvę precedentų dar nieko nereiškia - žmogaus sukurtas procesas negali būti idealus. Klaidų pasitaiko visur, su tuo reikia susitaikyt nes taip surėdytas mus supantis pasaulis.
O apskritai tai nukrypom nuo temos - kalba eina apie žmonių nepasitenkinimą jų "teises" varžančiais dalykais. Pavyzdžiui - kieno teises pažeidžia stacionarus greičio matuoklis? Jeigu neviršyji greičio - nėra problemos. Su vietos nustatymu ar pirštų antspaudais lygiai tas pats - jeigu laikaisi įstatymų nieko blogo tame nėra ir būti negali.
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė GanjaGoblin »

visi čia labai gerbiantys įstatymus susirinko :) o būti gali visko.... tik tas nereiškia, kad dėl to išprotėt reikia :)
Man galvoi negerai....
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė runkelis »

nu hebryte galite pradeti kara del dekriminalizavimo!!!!!!!visiems dar karta visiems paskaitykite straipsni! :) http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/li ... -56-217706
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė jahmate »

No offence zmones, bet per daug uzsiciklint ties ivairiom samokslo teorijom mano akim yra mazu maziausiai neprotinga ir skamba labai fanatiskai :) Aisku neatmetu niekada galimybes kad turbut kiekvienoje samokslo teorijoje yra mazesne ar didesne dalis tiesos, bet kaikurios is ju tai man yra juokingos ir graudu ziureti i zmones kurie prisistume ir tiki viskuo ka kazkoks fanatikas jiem bando iteigti. Gaunasi paradoksas sioks toks, kai pradedi atseit eit pries sistema, bet atsiduri kitoj sistemoj ir dar savo noru, kuri velgi plauna smegenis :) Cia tiesiog toks sioks toks nukrypimas, nesureiksminant ir neturint omeny konkreciu sio forumo asmenu, tiesiog bendrai taip :)
I'm a junglistic man.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė runkelis »

o tamsta jahmate jus noretumete kad butu galima savo tikslams auginti na pvz:1~4 augalus? kokioje tu bebutum sistemos puseje?juk rukai ir rukysi.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė runkelis »

patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė jahmate »

runkelis rašė:o tamsta jahmate jus noretumete kad butu galima savo tikslams auginti na pvz:1~4 augalus? kokioje tu bebutum sistemos puseje?juk rukai ir rukysi.
As visai ne apie tai :) zinoma noreciau, nera net kalbu :) as apie samokslo teorijas bendrai, nesvarbu ar jos susijusios su kanapem ar dar su kuo :)
I'm a junglistic man.
Stoned4life
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2011-10-19, 20:22
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Stoned4life »

runkelis rašė:galetu jobninti kokia saules audra,kad viskas sugestu.ta prasme visa elektronika,netas,bevielis rysys,internetas,viskas kas yra saugoma elektronikoje,pvz:hard drive"ai- issivalytu :) sutriktu viskas tada,butu chaosas :) bet to ir reikia :)nes visokiu pyzduku privise ir ziuri kaip tik susekt,atimt,isciulpt paskutinius grasius is zmoniu.
Nenorėčiau to,visa savo muzikos ir filmų kolekciją prarasčiau kuria rinkau daug metų interneto platybėse.Galėtu tų pizduku visų pareiti viskas bet ne paprastų žmonių
Voice of the people is the voice of JAH
OG
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2009-03-24, 14:32
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė OG »

TheFutureBelongsToThoseWhoPrepareForItToday-M.X
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė runkelis »

http://uk.mg40.mail.yahoo.com/neo/launc ... &box=Inbox TARP KITKO BRAND NEW WEBSITE...Attitudai atsinaujino
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė runkelis »

http://anti.fishki.net/comment.php?id=124895 Много фотографий не для слабонервных, будьте аккуратны.
geros perziuros.. gyvename visi po vienu stogu, rusiskas uzrasas reiskia kad su silpnais nervais zmonems nerekomenduojama ziureti., bukite atidus. linkiu geros perziuros ir komentaru.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas