Nuotrauka Nuotrauka

Naujienos iš žiniasklaidos

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Jah »

Rasta, čia tu ką sveikini? Runkeli? haha :D
Vartotojo avataras
Rastafari
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2012-05-06, 22:38
Reputacija: 7

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Rastafari »

Nežinau, gal ir anksčiau jis buvo moderatoriumi, bet tik vakar kažkaip pastebėjau, kad parašą užsidejęs :D
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Jah »

Senokai jau.. :D
Recy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2011-08-24, 23:12
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Recy »

Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Jah »

nu joptvajumat kas vyksta
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė krūmas »

RAMU
Paskutinį kartą redagavo krūmas 2012-10-14, 12:43. Iš viso redaguota 1 kartą.
:V:
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Temidė »

Citata, neturiu tikslo tave supykdyti ar suerzinti, bet kas tau praplovė smegenis? :)
Pažįstu nemažai žmonių, einančių dvasinio tobulėjimo keliu, medituojančių, vaikštančių po astralus ir t.t. ir rūkančių kanapę. Jie ją rūko taip pat dvasiniais tikslais. Tad tikrai nepritariu tavo pasakymui, kad „Jei žmogaus lygis aukštas, jis turi apsaugas ir žino kaip elgtis astrale, tai jo neliečia, bet problema ta, kad rūkantieji tokio lygio tikrai neturi..“ Tiesiog rūko visokie žmonės.
Bet aš pati tais paistalais apie dvasinius lygius nebetikiu. :)
Vartotojo avataras
Rastafari
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2012-05-06, 22:38
Reputacija: 7

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Rastafari »

http://www.alfa.lt/straipsnis/14932668/ ... -02_11-12/

P.S. Citata, tau tikrai kažkas praplovė smegenis. Sąmoningas žmogus tokių nesąmonių niekada nekalbėtų.
+ Aukšto lygio (kaip supratau protinio) žmonės niekada netikės tokiais išsigalvojimais kaip dievas. Dieviškas planas, apie kurį kalbi yra babiloniškos valstybių santvarkos planas, kaip palaužti samprotaujančią būtybę - žmogų. :x:
AstralinisPlanktonas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2012-02-21, 11:55
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė AstralinisPlanktonas »

Citata rašė:faktai iš užpakalio
6000% ir 100% :) šviesa ir tamsa:) dieviškas mąstymas, astralinės būtybės kurios lenda rūkant į kūną 0_o. Ohoho, smarkiai čia tu.

Dar kartą pagalvok ar verta bendrauti su draugais, kurie kemša tokią info į galvą. Sėkmės.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė putejas »

Rastafari rašė:+ Aukšto lygio (kaip supratau protinio) žmonės niekada netikės tokiais išsigalvojimais kaip dievas.
Nesąmonė.
Vartotojo avataras
Rastafari
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2012-05-06, 22:38
Reputacija: 7

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Rastafari »

Dar ir kokia sąmonė - dievai yra kilę iš senovės laikų, kai žmonės nebuvo taip protiškai pažengę kaip dabar. Anuomet viską, ko paaiškinti logiškai jie negalėjo, jie suprasdavo kaip "kažką dangiško". Vėliau, žinoma, susikūrė šiuolaikinės religijos (krikščionybė, islamas), kurios yra specialiai sukurtos kontroliuoti žmones (10 dievo įsakymų) ir tarnauti babilono tikslams. Valdžia šiais laikais netgi naudojasi "krikščioniškomis vertybėmis" skleisdami savo idėjas, neva kanapė yra "velnio žolė".
raisin
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2009-08-19, 15:17
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė raisin »

Dievai akivaizdžiai neegzistuoja, tačiau dėl vadinamojo 'Absoliuto', niekas negalim būti tikras. Tačiau visokios bažnyčios ir kiti dalykai tai kiek prasilenkia su aukštu protiniu lygiu, kaip buvo minėta. Religija yra smegenų plovimas, tikėjimas - ne.
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Temidė »

Religija yra smegenų plovimas, o tikėjimas – to plovimo pasekmės. :D
Verde
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2012-04-10, 20:48
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Verde »

Labai jau įdomiai hebra šnekat apie Dievo neegzistavimą, kai patys tą dievą suprantat tik taip kaip jums jį įkišo visuomenė. Nemėtykit žmogaus akmenimis, kiekvieno suvokimas skirtingas. Vienas patyrė mažiau kitas daugiau. Dabar dalinatės savo ilgai kauptomis ir apmąstytomis masturbacijomis (interpretacijom/filosofijom/nuomonėm), o viskas realiai paprasta kaip 3 kapeikos: patirtis/supratimas/suvokimas, jokių nuomonių filosofijų ir kitokios hernia, suvokimas visad tas pats, tik kaip ir sakiau, vienas jo turi mažiau kitas daugiau... ;)
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Lar »

kvepuok
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2012-07-04, 18:58
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė kvepuok »

Vyriausybė iš įstatymų siūlo išbraukti pluoštines kanapes draudžiančias auginti nuostatas

Daugiau:
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/li ... -56-231560
raisin
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2009-08-19, 15:17
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė raisin »

Temidė rašė:Religija yra smegenų plovimas, o tikėjimas – to plovimo pasekmės. :D
Vat tikėti jau galima bet kuo, pavyzdžiui tuo, jog uždarius šaldytuvo duris, šviesa neišsijungia niekados. Čia jau nuo žmogaus priklauso, kuom jis tiki - ar Absoliutu, ar tais plovikais, ar mokslu, ar Gamta, ar dar kuom. :]
Vartotojo avataras
Rastafari
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2012-05-06, 22:38
Reputacija: 7

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Rastafari »

krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė krūmas »

siūlau labai pozityvią knygą šviesią "Budintojai" Sandy Stevenson. dar yra "Kelionė namo"-Krajonas. mielai pasidalinčiau ir kitais kūriniais. šiam tiek.
Paskutinį kartą redagavo krūmas 2012-10-14, 12:46. Iš viso redaguota 2 kartus(ų).
:V:
Donatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 2012-06-07, 18:33
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Donatas »

Citata rašė:
Citata rašė:Tau baimė neleidžia parodyti esmės ir prasmės. Sorį, žmogau, aš atėjau pasidalinti žinia su bendraminčiais kurie nenori tamsos ir nori šviesos, dirbti su savim ir surasti save. Aš niekuo dėtas, mes keičiamės patys dėl savęs, o su tuo padedame ir aplinkiniams. Norėčiau savo draugus ištraukti iš "urvo", dėja, dabar tik pats galiu stiprėti ir atėjus laikui kažkuo būsiu naudingas jiems. Dabar telieka rodyti pavyzdį kitiems. Tavo poste daugybė atakų, nepykstu, o kam toki pykčiai, argi tu specialiai taip darai, ne, tu net nesupranti kad taip darai, vat apie tai ir šneku, kad rūkymas uždeda rūką dėl kurio apankam ir žiūrim kitų nekviestų dėdžių akim. Reikia anuliuoti iš pašalinti rūką, sumaištį, atstatyti tau skirtą dievišką tvarką šiam laikui.
Šiuo metu apie kanapes yra žinių kurių gal kas ir nežino. Kanapių, kaip narkotiko naudoti negalima, nes tokiu būdu yra atveriami astraliniai kanalai per kuriuos į žmogaus kūnus patenka žemų astralinių pasaulių būtybės. Jei žmogaus lygis aukštas, jis turi apsaugas ir žino kaip elgtis astrale, tai jo neliečia, bet problema ta, kad rūkantieji tokio lygio tikrai neturi.. va tada ir prasideda bėdos, apie kurias jie net nenutuokia. O kadangi dabartiniu laikotarpiu būtybės išnaudoja kiekvieną net mažiausią galimybę įlisti į žmogaus kūną, pagal Dievo planą joks rūkymas netoleruojamas. (beje patys didžiausi žmonių užgrobimai vyksta per kaljanus) Atsiprašau jei kažką supykdžiau ar suerzinau, tokio tikslo neturiu, tenoriu perduoti žinias kurias supratau ir įsisąmoninau kai atsisakiau rūkymo ir pradėjau valyti negatyvą, nešti šviesą, žiūrėti šio ir praitų gyvenimų klaidas ir pasekmes.

Kam reikia, kas nori augti ir tobulėti, sustiprinti save, atstatyti ryšį su aukštesniuoju Aš, širdim, dvasia, siela, susigrąžinti dievišką matymą, klausymą, išsikeldinėti pratus gyvenimus, valyti klaidas, mokintis, eiti į šviesą, dirbti su energijom,
Kas turi klausimų, reikia pagalbos rašykit man.
Prie to pačio galiu duoti kažkokią reikiamą informaciją, metodiką priklausomai pagal situaciją. O pradžiai galima paprašyti SAVO širdies išpakuoti paketą su suvokimais kurių šiuo metu reikia pagal dievišką planą.

Asmeniškai aš pats rūkydamas savo esybę sulėtinau apie 6000% nors turėčiau judėti 100% greičiu kuris man skirtas. O rūkiau kasdien, kartais ne kasdien, viskas buvo, visko mačiau. Ačiū sau, ačiū draugams, ačiū jums, kad padėjot suvogt savo. Buvo puiku rūkyt nes tai sustiprina telepatiją bet tai jau pasenusios energijos, ne vienas tūkstantis metu praėjo, genetikos išardytos, prarasta dieviška pusė augale, tokia tiesa, mūsų širdys, mūsų vidinės žinios turi pačias geriausius ir stipriausius telepatinius gebėjimus. Su atstatai ryšį su savim gali bendrauti per atstumą, kontroliuoti savo ir aplinką, o apsirūkius sunku pasišakoti prieš tuos kurie sulenda, nes jie maitinasi mūsų energijom, jie taip tobulėja, o mes sėdis. Reikia stotis ir tvirtai pasirinkti ko men norime, šviesos ar tamsos.
Aš neturiu teisės kištis į jūsų gyvenimą. Čia jūs patys priimate sprendimus, ne kas kitas, jūs priimate sprendimus ir geriau jog tai vyktų sąmoningai.
Plaunuosi smegenis reguliariai o antraip nuosedos trukdytų. Aš juk esu taip pat kaip ir jūs, mes juk esam vienas ir tas pats.
Meditacija yra nulis darbo su savim nes atsakobybė atidauodama kažkam o reikiamas gylis taip pat nepasiekiamas, vaikščios po astralą nėra naudos ir dar labiau nesaugu nes ten prišneka kitos esybės ir nusiurbia kam kiek reikia, ten yra žemi ir aukšti pasauliai, ar tavo draugai žino ką daro. Taip tikrai rūkantys yra silpnesni nes turi praėjimus negatyvui per kurį prateka energijos nedieviškiems kitaip sakant ne tais tiksliais kokie skirti jo atėjimui į žemę. Prisiminti ir atrasti savo vietą gali kiekvienas ir į visus klausimus atsako širdis. Ką jūs veikiate čia? Tie kurie nori visada randa. Daug nekalbėsiu. Nereikia man babilono, bažnyčios, krišnų, kristų, netikrų dievų, biblijų ar kitų apgavysčių. Visos žinios yra širdyje. Ir širdis verkia kartu su siela kai dūmais apipilate savo esybę. Pasimokinkite. Aš tai dariau ir mačiau forumiečius kai dar čia sedėjau, mačiau draugus kaip ir dabar matau juos rūkančius ir laukiau kada tai baigsis.
Aš baigiau ir man gera ar skraidau nusiėmiau tas grandines ir iliuziją kurią kūrė kanapės.
Vieni stojasi po gero sukrėtimo i kitiems reikia patirti visišką dugną kad atsivertų širdis ir akys, atsivertų durys jų dvasios širdies. Žinokit joki sargybiniai nestovi ir nesulaiko, tai jūs pats save laikote, tai jūs tas išsivaizduojamas sargybinis. Visam kam reikia sąmoningumo, tai yra, vadinkim, vartai.

Rekomenduoju Audronės Ilgevičienės "Menas mylėti", rašoma apie čakrų apvalymą, karmąkart širdies išgirstą balsą kaip ir atstatytą ryšį su aukščiausiuoju aš. apie sielas dvynes. ir ambicijų ir godumo perėjimą į besąliginę meilę. knygos vibracijos tikrai aukštos todėl manyčiau vien skaitant žmogus apsivalo ir sąmoningėja. žinoma visam man reikia ir praktikuotis, eiti į gatvę, bendrauti, dalintis. čia meditacijos nepadėt, nes mokytojas esu aš pats tau, pilną atsakomybę priimu pats sau, vietoj to jog ją mesčiau kitiems.
ačiū dar kartą. ir atsiprašau jeigu jūsų arba jūs manęs nesupratote.
procentaliai taip pat pakankamai daug tiesos šioje knygoje, širdis taip gali ir procentais atsakyti, ji viską viską žino.


taip pat dar siūlau labai pozityvią knygą kurios energetika labai aukšta ir šviesi "Budintojai" Sandy Stevenson. mielai pasidalinčiau ir kitais kūriniais. šiam tiek.
'|
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas