Nuotrauka Nuotrauka

Naujienos iš žiniasklaidos

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Temidė »

Kartais žmonės tiek įtiki savo tikėjimu, kad pradeda tai vadinti žinojimu. :)
Be to, yra daug skirtingų ir žinojimų. Tiesiog, greičiausiai gal net nėra vienintelės tiesos. Vieni mato vieną aspektą, kiti – kitą. Panašiai kaip su prožektoriumi tamsiame miške... apšvieti tik ruoželį ir nematai, kas už jo. O kitas žmogus apšvietęs visai kitą ruoželį, ir nemato kitų.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė dumtraukis »

taip tiesos yra, bet zinojimas leidzia suzinot to, ko nezinai ir taip plesti savo zinojima, kitaip tariant tuo paciu prozektorium apsviesti daugiau misko :)
nes pyxas artina ;)
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Temidė »

Man tai prieš porą metų grybai leido pašviesti su prožektoriumi ten, kur paprastai žmogaus suvokimas neužklysta... Šiaip kiekviena priemonė (meditacija, specialūs kvėpavimai, psichodelikai) parodo skirtingas to miško dalis, skirtingus pasaulio aspektus. Tai, kas pamatoma su vienomis priemonėmis, negali būti pamatyta su kitomis. Tiksliau, panašios žinios gal ir gali būti atrastos, tačiau pati patirtis labai skirtinga. Ir patirtis negali būti vienoda naudojant skirtingas priemones, kadangi tos priemonės stimuliuoja skirtingus centrus, apskritai jų poveikio būdai skiriasi ir t.t. Ir tai, kad vienam nepatiko kuri nors priemonė, dar nereiškia, kad ji yra netinkama, gal tiesiog netiko tam žmogui. Kiekvienam savos priemonės. Vieniems labiau patinka meditacija, kitiems – kanapės, dar kitiems – psichodelikai. Man asmeniškai meditacija atrodo kaip važiavimas iš Klaipėdos į Vilnių per Ameriką. O psichodelikai – kaip teleportas. :D
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė krūmas »

Jau puikiau bet mes pamiršos sąmoningumą. Ačiū jums. Visų medžiagų vartojime, ritualų metu atsakomybė atiduodama kitiems ir numetama nuo savęs. Ar žmogus sąmoningėja ir gauna reikiamus suvokimus medituojant, po kanapės ar psichodelikos? Ar stabdomas žmogaus sąmoningumas? Kaip laikosi visa esybė? Kaip jaučiasi dvasia? Viskas turi vykti dieviškai mes esam kūrėjai turit visas teises ir galimybes to siekti, kurti save ir savo aplinką, kurti visą visatą ir savo planetą. Vakar buvo dirbama su Pagalbos energetika, dieviškos pagalbos energijos buvo likę 1%, o kisa kita iškreipta ir energijų netekėjimai, iš pradžių Pagalba sakė bijo keistis, klausė ar skaudės bet išsiuntus suvokimus, daugiau pakalbinus, parodžius kaip atrodys, pagalbos energija apsidžiaugė ir sutiko apsivalyti ir priimti dieviškumą(neutralumą, be euforujos, be liudelių ir negatyvų, tiesiog ramu ir gera). Nors iš pradžių sakė jai nereikia ir nemato ar tai verta. Ir tai vos kelių eilinių žmonių darbas tokių kaip jūs. Taigi kaip ir aš atėjau nepakeisti jūsų ir pilnai išsakau kad nenoriu jūsų pakeisti ar valdyti ar kitaip nedieviškai trukdyti jums eiti jūsų keliu.

Literatūra. Man žinoma vertinga literatūra
"Budintojai"-Sandy Stevenson
"Kelionė namo" Krajonas per Lee Caroll
"Telos" Aurelia Luisa Jhons
"Jokių ribų", "Pabudimas" Joe Vitale
"Vienuolis, kuris pardavė ferarį"
"Tik trys dalykai"
"Celestino šventyklos pranašystės", "Šambala" James Redfield
"Gyvenimas anapus"
"Sielų kelionės" "Sielų lemtis" Michael Newton

Rekomenduoju visiems perskaityti paprastą kaip autorė Audrė Ilgevičienė pavadino ezoterinę pasaką suaugusiems "Menas mylėti" apie karalaitė kuri nugalėjo savo protą. Kas turi gerą vaizduotė skaitydami gali patys viską išsivaizduoji lig filmo juostoj ir išgyventi savo kailiu.

Yra ir svetainė mano paraše su metodikom. Permest akim ir atsirinkti sau kas tinkama. Dirbti su savimi, sąmoningėti ir perprasti kokius saldumynus kasdien valgot, kokių nemėgstat. Man metodikos padėjo suprasti kaip aš pats veikiu kaip esybė, būtybė, žmogus, dvasia, siela, širdis, aukščiausias aš(protas), kaip keliaut, judėt, matyt, valdyt, keistis, matuot, pažiūrėt, girdėt, daryt. Kaip veikiu ir kaip galiu veikt. Ir kaip man tai daryti be kitų įsikišimo ir pagalbos.

Esmė matyti esmę, pramę, šaknis. Surasti save ir priimti. Kilti į savo vietą. Turėti visą savo atsakomybę kuri jums priklauso ir eiti savo keliu. Nes visur kitur visuose laikuose lygiuose ir struktūrose yra iškraipymai. Atstatyti dievišką kelią. Dieviškas yra sutartinis žodis, mes kaip vienis ir kūrėjo dalelė(kaip kurie žmones užsimerkę mato mažus šviečiančius spalvotus arba nespalvotus taškelius, tai vat tai yra siela, tas dieviškumas), o galim vadint šviesa, tamsos atsisakymu, savo keliu,(pvz religija būtent ir yra iškraipymas ir nuvedimas šalin nuo savęs) nes gali eiti ir iškreiptu kelių kuris tau yra tik primestas arba pats prisiėmei bet tau nepriklauso. to dieviškumo gali būti ir 100% ir 10 ir KIEK NORI.
:V:
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Temidė »

Kodėl vartojant medžiagas atsakomybė numetama nuo savęs ir atiduodama kitiems? Kažkaip nepastebėjau, kad taip būtų. Gal dėl to, kad neatlikinėjau kokių nors specialių ritualų.
Psichodelikai tikrai nestabdo žmogaus sąmoningumo, kaip tik praplečia, ir net labai. Aišku, jei žmogus visai "tuk tuk", tai gal sunkiau jam kažką praplėsti. Ne kiekvienas ir pasirengęs tam.
Iš išvardintų knygų skaičiau tik Newtono abi knygas. Viskas labai gražu ir norėtųsi, kad taip ir būtų, bet iš kur realiai žinoti? Apskritai tai anksčiau daug visokios ezoterinio, „dvasinio“ šlamšto prisiskaičiau. Bet grybai man praktiškai parodė tai, ką skaičiau. Skaitant visad atrodo: ooo, taip, čia tikrai tiesa, ohooo, jooo, suprantu, tikrai suprantu. Bet tik iš tiesų tai patyrus paaiškėja, kad anksčiau nieko nesupratai, ir kad skaitymas yra niekas palyginti su patyrimu. Bet paskutiniu metu nebetikiu niekuo – nei ką skaičiau, nei ką patyriau. Tiksliau, tuo, ką patyriau, aš tikiu, tik netikiu to interpretacijomis. O kai ko net ir neinterpretavau, nes tai buvo už žmogiškojo suvokimo ribų. Šiaip ar taip, dabar jaučiu, kad pamažu grįžtu į ieškojimo kelią.
Kalbant apie knygas, aš tai rekomenduočiau visas Castanedos knygas. Jos man suderinamos net ir su skepticizmu bei ateizmu.

P.S. pasiūlymas moderatoriams – šitas nuplaukusias diskusijas gal reikėtų iškelti į atskirą temą?
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Click Clack »

''Demonas turi labai daug įvairių kaukių. Kaip jį atskirti nuo Dievo Tėvo? Yra 3 pagrindiniai momentai arba būdai:
1– jis fiziškai (emociškai, dvasiškai, žodžiu niekaip) ilgai negali būti saulės šviesoje, todėl stengiasi rasti būdų ir apdarų, kurie padėtų jam kuo ilgiau išbūti šviesoje: užsideda tamsius akinius, apsigobia gobtuvu, stengiasi užeiti į tamsią vietą, būti po šešėliu.
2– jis negali žiūrėti į šviesaus žmogaus (einančio šviesos keliu) akis. Nes iš karto šviesaus žmogaus akyse mato Dieviškumą, todėl stengiasi savo akis nukreipti kur nors kitur. Jo akys ima lakstyti į šonus taip jį išduodamos. ''
http://www.saikienalisis.blogspot.com
Negaliu leisti sau skaityti tokio brainwash'o. CItata, visas šitas tavo šūdas paprasčiausiai suteikia placebo efektą, jei į jį bandoma gilintis. Tai yra pačio savęs programavimas, tačiau šis metodas labai susiaurina mąstymą ir paverčia žmogų užhipnotizuotu. Viską galima pasiekti ir paprasčiau, tik reikia ramybės. Įrodinėdami metafizino pasaulio buvimą, įrodome jo nebuvimą.
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė GanjaGoblin »

citata ir ka tu radai "vienuolis kuris pardave ferari"? lasas naudingu ziniu ir kruva popso. gaila negaunu visu castanedos knygu, nors kaikurios irgi smarkiai i man nepasiekiama gyli vare :) o siaip tai privalgius tokiu knygu daznai buna lyg nustotum sapnuoti viena sapna persisuktum ant kito sono ir pradetum sapnuoti kita, kartais daug neramesni... beje tavo esybe ir tavo ten kaip bevadintum tas auksciausias As gal ir nera labai patenkintas visokiom priemaisom (psichodelikais), bet esme ta kad jei tu kazkada nebutum ju vartojes gal nebutum ir pradejes eit tuo keliu kuriuo dabar zengi. viskas eina etapais yra laikas rukyti, yra laikas ir mesti (bent jau sumazinti :D )
Man galvoi negerai....
Vartotojo avataras
Rastafari
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2012-05-06, 22:38
Reputacija: 7

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Rastafari »

Galiu tau, Citata, tiesiai šviesiai pasakyt, kad iliuziją sukuria ne kanapės, o tavo aprašoma visažinybė.
P.S. trinkit visus šituos postus, nes tikrai ne į temą parašė jis ir nėra prasmės šitos diskusijos skaityt.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė runkelis »

o gal paliekame :) bus ka iamzinti :)plius nekils klausimu kas ka sukuria kanaplia ar fignia :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Broniusx »

Ok, perskaiciau visa sita "nusvitima". Mintis viena, kad kazkas sugebejo zmogui prigydit tokiu s... Aisku, cia jau kiekvieno nuomone skirtinga.
Einu paskaitysiu --==::~~ ir pabandysiu dar kart perskaityt viska, gal kitom akim ir suprasiu tuos, kolkas, su visa pagarba, kliedesius.
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Temidė »

GanjaGoblin rašė: gaila negaunu visu castanedos knygu,
O skaitai angliškai? Nes man atrodo, nebūtų sunku rasti internete angliškai jas, turiu visas kompe.
Nors aš pati tai perskaičiau beveik visas lietuviškai, tik vienintelė turbūt net neišleista lietuviškai "Magiški žingsniai", tai pradėjau angliškai skaityti, bet dar nebaigiau.
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė GanjaGoblin »

http://www.ve.lt/naujienos/nuomones/nuo ... ent-774643

berzai tark savo anarchistine nuomone apie eurodebilus :)
Man galvoi negerai....
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė runkelis »

aladinas malacius komentaruose !!!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė runkelis »

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/li ... -56-233594 ir kaip sitas jums? as manau kalejimai perpildyti :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Vartotojo avataras
Rastafari
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2012-05-06, 22:38
Reputacija: 7

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Rastafari »

Tegul pradeda adekvačias bausmes taikyti, o tada, jeigu kalėjimai visdar bus perpildyti, bandyti tokias priemones.
ZmX_Stoner
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2012-06-26, 15:18
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė ZmX_Stoner »

http://www.15min.lt/gallery/show/meksik ... anos-26760 Jau net tunelius baigia isikast ;D O ka mes ?...
Puff Puff Pass 4:20
UpInSmokas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2010-04-07, 11:29
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė UpInSmokas »

:D Tai palauk 5 metu begyje parodys tuneli is meksikos i klaipeda
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė runkelis »

patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Temidė »

runkelis rašė:mazoji vilniaus meksika :) http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nu ... -59-235193
Bet tai nepagavau kampo: „Neteisėtas opijinių aguonų, kanapių ar kokamedžių auginimas užtraukia įspėjimą arba baudą iki trijų šimtų litų.“
Prie vienų straipsnių rašo apie kalėjimus, o prie kitų – apie baudą iki 300 Lt?
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė runkelis »

jeigu namie po lempomis kultyvuoji tada apie kalejimus raso. :) as taip pat istikruju suzavetas :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas