Nuotrauka Nuotrauka

Naujienos iš žiniasklaidos

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
zaltys
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2016-04-28, 09:51
Reputacija: 19

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė zaltys »

o su tuo atsiras ir daugiau zmoniu su "gmo" genu, čia aš apie išsigimimus
žinojimas - didelė vertybė, kuri gali išgelbėti arba pribaigti 8)
Vartotojo avataras
Ricky LaFleur
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2016-04-28, 17:15
Reputacija: 2

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Ricky LaFleur »

zaltys rašė:o su tuo atsiras ir daugiau zmoniu su "gmo" genu, čia aš apie išsigimimus
Na genetikos zmoniu gmo nepakeis, bet kad tai ne i gera tai ir arkliui aisku. Cia taspats kas lyginti mj ir spice.. Apsigimimu per parstaraji desimtmeti ir taip padaugejo 1100%. Dar labiau gaila zmoniu, kurie tokias pataisas bando prastumt ir tiki, kad jie uz gera kovoja, uz kokybiskesni maista ir sveikesne visuomene siuo atveju. Zodziu naujienos fucked up, kaip ir didziaja laiko dali.:)
Gotta learn stuff through denial and error.
Vartotojo avataras
zaltys
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2016-04-28, 09:51
Reputacija: 19

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė zaltys »

HighAsKite rašė:
zaltys rašė:o su tuo atsiras ir daugiau zmoniu su "gmo" genu, čia aš apie išsigimimus
Na genetikos zmoniu gmo nepakeis, bet kad tai ne i gera tai ir arkliui aisku. Cia taspats kas lyginti mj ir spice.. Apsigimimu per parstaraji desimtmeti ir taip padaugejo 1100%. Dar labiau gaila zmoniu, kurie tokias pataisas bando prastumt ir tiki, kad jie uz gera kovoja, uz kokybiskesni maista ir sveikesne visuomene siuo atveju. Zodziu naujienos fucked up, kaip ir didziaja laiko dali.:)
na nesu tikras kad masiškai vartojamas gmo maistas nebus toks jau nekenksmingas, prisiminkim kaip veikia antibiotikai, konservantai bei visa kite chemija maiste, apie visa ta sh... irgi buvo sakoma kad nekenksminga
žinojimas - didelė vertybė, kuri gali išgelbėti arba pribaigti 8)
Vartotojo avataras
Ricky LaFleur
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2016-04-28, 17:15
Reputacija: 2

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Ricky LaFleur »

zaltys rašė:
HighAsKite rašė:
zaltys rašė:o su tuo atsiras ir daugiau zmoniu su "gmo" genu, čia aš apie išsigimimus
Na genetikos zmoniu gmo nepakeis, bet kad tai ne i gera tai ir arkliui aisku. Cia taspats kas lyginti mj ir spice.. Apsigimimu per parstaraji desimtmeti ir taip padaugejo 1100%. Dar labiau gaila zmoniu, kurie tokias pataisas bando prastumt ir tiki, kad jie uz gera kovoja, uz kokybiskesni maista ir sveikesne visuomene siuo atveju. Zodziu naujienos fucked up, kaip ir didziaja laiko dali.:)
na nesu tikras kad masiškai vartojamas gmo maistas nebus toks jau nekenksmingas, prisiminkim kaip veikia antibiotikai, konservantai bei visa kite chemija maiste, apie visa ta sh... irgi buvo sakoma kad nekenksminga
Ne ne. Ne taip supratai mane. Bus jis kenksmingas ir super kenksmingas. Visuomet negeruoju baigias kai zmogus bando zaist dieva.:)
Gotta learn stuff through denial and error.
Vartotojo avataras
zaltys
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2016-04-28, 09:51
Reputacija: 19

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė zaltys »

supratau, bet nuklydom nuo temos, žinant kad iš lentynos gali dingti vabzdžius naikinanti chemija (vabalz rašė kad nuo liepos 1d) aš užsipirksiu neskūpėdamas
žinojimas - didelė vertybė, kuri gali išgelbėti arba pribaigti 8)
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė kauptukas »

zaltys rašė:supratau, bet nuklydom nuo temos, žinant kad iš lentynos gali dingti vabzdžius naikinanti chemija (vabalz rašė kad nuo liepos 1d) aš užsipirksiu neskūpėdamas
Nemanau kad iš interneto tokius preparatus stabdys - tad mano galva neverta pirkt ir taupyt tai kas visada pasiekiama internetu.
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
zaltys
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2016-04-28, 09:51
Reputacija: 19

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė zaltys »

kauptukas rašė:
zaltys rašė:supratau, bet nuklydom nuo temos, žinant kad iš lentynos gali dingti vabzdžius naikinanti chemija (vabalz rašė kad nuo liepos 1d) aš užsipirksiu neskūpėdamas
Nemanau kad iš interneto tokius preparatus stabdys - tad mano galva neverta pirkt ir taupyt tai kas visada pasiekiama internetu.
o ar uždrausta chemini preparata siusdamas internetu iš trečiosios šalies nevykdai kontrabandos?
žinojimas - didelė vertybė, kuri gali išgelbėti arba pribaigti 8)
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė kauptukas »

zaltys rašė:
kauptukas rašė:
zaltys rašė:supratau, bet nuklydom nuo temos, žinant kad iš lentynos gali dingti vabzdžius naikinanti chemija (vabalz rašė kad nuo liepos 1d) aš užsipirksiu neskūpėdamas
Nemanau kad iš interneto tokius preparatus stabdys - tad mano galva neverta pirkt ir taupyt tai kas visada pasiekiama internetu.
o ar uždrausta chemini preparata siusdamas internetu iš trečiosios šalies nevykdai kontrabandos?
Pats pagalvok ar siemkas siųsdamas nevykdai kontrabandos. Anyway pirmos bylos (jei tokias keltų už 5ml neemazalio kuris europoj legalus) eitų į kaltinamojo naudą + kas žinos ir ieškos kažko panašaus. Absurdas.
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė ekko »

Vartotojo avataras
zaltys
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2016-04-28, 09:51
Reputacija: 19

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė zaltys »

daugiau tokiu naujienu ir gal priartėsime prie "Legalize in da house" išsipildymo
žinojimas - didelė vertybė, kuri gali išgelbėti arba pribaigti 8)
airbee
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2014-04-08, 11:42
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė airbee »

Visi miršta, bet ar visi gyvena ?! :|?
nikitinadi
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2016-07-06, 18:33
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė nikitinadi »

Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė ekko »

Vartotojo avataras
zaltys
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2016-04-28, 09:51
Reputacija: 19

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė zaltys »

žinojimas - didelė vertybė, kuri gali išgelbėti arba pribaigti 8)
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė kilmantas »

Toksikologas netiesiogiai pripažino, kad marichuana nekelia pavojaus:

„Turim didesnių problemų su apsinuodijimais. Dvimetis buvo tik stebėtas, jo skrandis neplautas, nestatyta lašinė. Apsinuodijimas pasireiškė minimaliais simptomais, tokiais kaip sujaudinimas, sudirginimas, pusiausvyros sutrikimas. Į namus jis geros būklės išleistas jau šiandien. Vaikui jokių išliekamųjų reiškinių neturėtų likti“, – patikino R.Kėvalas.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nu ... -59-656851
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė ekko »

G. rašė:Nuo kada garinimas yra rūkymas? Dūmų įkvėpimo neigiamumą? Nejuokaukit... :D O tabį žmonės rūko ne tik dėl nikotino. Tabį rūko dėl visos procesijos, dėl ritualo (bet negalvoki, kad jei ritualas, tai būtinai dvasinis, apeiginis ar kažkoks kitoks sakralinis) :) Jeigu esmė būtų nikotine, tai jau seniai visi čiulpinėtų ledinukus, būtų apsiklijavę pleistrais :) Čia toks dalykas, kad mes einam parūkyti, o ne nikotino pavartoti :)
[ nuotrauka ]
SuNeasmenines
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2016-04-20, 20:47
Reputacija: -23

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė SuNeasmenines »

monogamija rašė:
G. rašė:Nuo kada garinimas yra rūkymas? Dūmų įkvėpimo neigiamumą? Nejuokaukit... :D O tabį žmonės rūko ne tik dėl nikotino. Tabį rūko dėl visos procesijos, dėl ritualo (bet negalvoki, kad jei ritualas, tai būtinai dvasinis, apeiginis ar kažkoks kitoks sakralinis) :) Jeigu esmė būtų nikotine, tai jau seniai visi čiulpinėtų ledinukus, būtų apsiklijavę pleistrais :) Čia toks dalykas, kad mes einam parūkyti, o ne nikotino pavartoti :)
[ Paveikslėlis ]

atsirenka organizmas organu veiklas.. sportiniai pratimai irgi kenkia pavizdziui fotografuot... nesinori sedet savo atmosferoj ir joja dar parintis nuo uzsiparintos nuo naujagimio imlumo, seimos... as atlaikau arbuza,kaip yra yra,nera gali nebut... :|

p.s. dar yra tokiu pliusu,kad gyvenamosios vietos įvertinamos Išlaidom ir praleistu,tam adresui laiku.. mano namuose negerbs manes,negerbs tevo mamos,kurios nebera gal kokio 20 metu,bet jos rysys su gamta Namie auksciausios kainos..ramybes...
patarimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2016-04-13, 17:50
Reputacija: 2

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė patarimas »

SuNeasmenines rašė:
monogamija rašė:
G. rašė:Nuo kada garinimas yra rūkymas? Dūmų įkvėpimo neigiamumą? Nejuokaukit... :D O tabį žmonės rūko ne tik dėl nikotino. Tabį rūko dėl visos procesijos, dėl ritualo (bet negalvoki, kad jei ritualas, tai būtinai dvasinis, apeiginis ar kažkoks kitoks sakralinis) :) Jeigu esmė būtų nikotine, tai jau seniai visi čiulpinėtų ledinukus, būtų apsiklijavę pleistrais :) Čia toks dalykas, kad mes einam parūkyti, o ne nikotino pavartoti :)
[ Paveikslėlis ]

atsirenka organizmas organu veiklas.. sportiniai pratimai irgi kenkia pavizdziui fotografuot... nesinori sedet savo atmosferoj ir joja dar parintis nuo uzsiparintos nuo naujagimio imlumo, seimos... as atlaikau arbuza,kaip yra yra,nera gali nebut... :|

p.s. dar yra tokiu pliusu,kad gyvenamosios vietos įvertinamos Išlaidom ir praleistu,tam adresui laiku.. mano namuose negerbs manes,negerbs tevo mamos,kurios nebera gal kokio 20 metu,bet jos rysys su gamta Namie auksciausios kainos..ramybes...
Sveikas, gal gali pasakyti kodel Tu toks, kas Tau atsitiko ir kokia Tavo gyvenamoji vieta.. Man idomu kaip zemeje dar tokiu yra ir norisi siek tiek mistikos paragaut
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė ekko »

jis shizofrenikas, arba autizmu kokiu serga. Jam neidomu ka mano apie ji zmones todel jis isreiskia savo mintis taip kaip jis nori. Nori paveikt savo keistais pranesimais kitus, ir galvoti jog jis yra ypatingas. Arba jis seip trenktas, realiam gyvenime nedrysta prie zmoniu taip kalbet, o cia ateina pamala shudo ir viskas. laido ryteris tu SuNeasmenines
Vartotojo avataras
Ricky LaFleur
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2016-04-28, 17:15
Reputacija: 2

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Ricky LaFleur »

Monogamija, posteris kaip visuomet geras tik *idealu. :D
O jus, modai, nebunat tinginiai ir baninat suneasmenines ir trinat jo zinutes. Nes kiek gi galima, mirsta forumas ir taip, o dar tos visos jo siuksles. Gerai, kad neisigudrino i herbariuma lyst.. O, kad jis ir vel kita acc susikurs - nepasiteisinimas. Jis - vienas, jusu - daugiau. Aciu uz demesi.:)
Gotta learn stuff through denial and error.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas