Nuotrauka Nuotrauka

Mokyklos + narkotikai.

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

Visi gimsta vienodi,galbut kazka paveldi kazkokius bruozus, bet visos problemos manau auklejime, jei zmogus pasiduoda draugu nuomonei vadinasi tevai aukledami kazka praleido,as asmeniskai taip manau,galbut lepina per daug galbut per grieztai aukleja...Nebutina dirzo griebtis galima labai normalei pasikalbet kad nebesinoretu elgtis vienaip ar kitaip... !(
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

nu tai ka ash sakiau apie dirzha... :) kartais smurtas vienintelis atsakymas.
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

dreamofsilence rašė:na ir tema bliam isvystet...
:))) :))) :))) :))) :))) :))) :)))

Tu kaip ir as matai visuotinio samokslo teorija. As irgi matau nes mes tame sude gyvenam !(
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

mane auklejo lygiai taip pat kaip generola :) lygiai lygiai... net pvz su lygintuvu is vaikystes turiu lygiai toki pati - nedraude listi, prisilieciau, ir pati supratau, kad lygintuvas tai karsta ir baisu bu bu bu:) beje labai isiziurejus iki siol dar randas matosi. ir leido man is esmes viska. kad daug suprasciau. todel laikiau savotiska respekta savo mamai ir paprasciausiai nesinorejo nuvilti jos pasitikejimo, turbut taip galima viska paaiskinti dabar jau... nebuvo poreikio maistauti, nes nebuvo pries ka maistauti.

tarkim, issiskutau skiautere. vaiksciojau isdidziai galva iskelus kaip gaidziukas koks :) visos mamos drauges - vaje vaje, kaip gi taip, tu ka, jai nieko nesakei? as tai savo dukra atpyzdinciau uz tokias nesamones. ir tu dar ja is namu kazkur isleidi??? siaubas, taigi ji narkomane alkoholike taps. ir taip toliau blia blia blia. o mano mama v otvet - 1. man skiautere grazu 2. jaunyste kvailyste, padurniuos ir apsiramins 3. as ja pasitikiu, ji protingas zmogus, kodel tureciau jai ko nors neleisti? kai tave laiko protingu, tai ir norisi irodyti kad esi is tiesu protingas...

dabar kai pagalvoji, mano mama irgi stipri turejo buti kad visa sita spaudima alia _tu_nemoki_aukleti_vaiku_ atlaikytu.. gerai kad ir mano mociute tokia pati protinga ir jai nieko nesake.

tikiuosi, ir man pavyx taip pat vaikus aukleti.
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Mes nesutariam. Tu man nepatinki. Mes nerandam bendru salycio tasku. As tau su bita i mane taip erzinancius tavo smegenis kad jie aptemtu! ...nes noriu buti teisingai suprastas :))) Tavo logika va kur atveda
As slyksciuosi tokia logika - gaila bet ji giliai musyse. O uzuomazga Stalino tremimuose paatostogauti. Nes su tokia logika, tai tampa pateisinama! As tai vadinu sudas suduotas. Smurtas smurtuotas. Smurtas, smurto, smurtui, smurta, sumurtu, smurte.. Zopa... Tai gi uzdaras ratas. SMURTAS GIMDO SMURTA! Nenorit smurto uzgesinkit priezastis. Manau kad pradinio smurto priezastis smurtas. tokia mano nuomone ir gali duot man i snuki jei nori man px as del to nepralaimesiu

Pomidoras rašė:nu tai ka ash sakiau apie dirzha... :) kartais smurtas vienintelis atsakymas.
[/b]
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

tu viska kaskaip labai riebini... nesakau kad reikia lupti vaikus vos ti kas kas... ne. bet kasokia tvarka turi buti. zodis - neskauda, todel ajt jo vaikams ir px.
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

dreamofsilence rašė:
tikiuosi, ir man pavyx taip pat vaikus aukleti.
TIKIUOSI, IR MAN PAVYX TAIP PAT VAIKUS AUKLET :) :x: :D :] :))) 8)
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

generolas rašė: TIKIUOSI, IR MAN PAVYX TAIP PAT VAIKUS AUKLET :) :x: :D :] :))) 8)
jau praktiskai vaiku galim kartu tureti, nes del ju auklejimo tikrai sutarsim :D :D :] 8)

{joke!}
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Jou. Norejau rasyt kazka panasaus, bet pagalvojau kad tai bus neteisinga to zmogaus atzvilgiu kuris siuo gyvenimo tarpsniu yra kartu su manimi :) Vaiku neplanuojam - vakar pleistra uzsiklijavo, noriu viduj nuleist ir vaiku dar nesulaukt artimiausiu metu :)))
Sutarimas tarp dvieju zmoniu vaiku auklejimo klausimu yra labai svarbus, kaip ir dar "a lot of" dalyku...
dreamofsilence rašė:
generolas rašė: TIKIUOSI, IR MAN PAVYX TAIP PAT VAIKUS AUKLET :) :x: :D :] :))) 8)
jau praktiskai vaiku galim kartu tureti, nes del ju auklejimo tikrai sutarsim :D :D :] 8)

{joke!}
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

generolas rašė:Jou. Norejau rasyt kazka panasaus, bet pagalvojau kad tai bus neteisinga to zmogaus atzvilgiu kuris siuo gyvenimo tarpsniu yra kartu su manimi :)
privertei mane pasijausti netgi nepatogiai, nes as taip giliai nekapsciau... :] 8)
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Viskas gerai. Taisykliu nera nes jos virtualios
dreamofsilence rašė:
generolas rašė:Jou. Norejau rasyt kazka panasaus, bet pagalvojau kad tai bus neteisinga to zmogaus atzvilgiu kuris siuo gyvenimo tarpsniu yra kartu su manimi :)
privertei mane pasijausti netgi nepatogiai, nes as taip giliai nekapsciau... :] 8)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Grieztink grieztink:)))) Kai valdzia per savo goduly pamirsta savo maitintojus ir pamato kracha, visada stengias jega ta kracha uzgniauzt:) Kazkur pietu amerikoj toks tvarkymasis baigesi tuo kad miestelio gyventojai neapsikente sudegino mera. Respect!

Kuo valstybeje grieshciau tvarkomasi (Rusija, Ukraina, Brazilija, ...) tuo didesnis kiekis narkomanu...

Nepasiduot pykciui, ieskot esmes. Paziurekit tai kaip i ugni - daug laisves - gaisras; uzgniausi - uzges.

Ne istatymus grieztint, o duot vaikams kuo uzsiimt, nes apart gatves nieko nebera jiems uz prieinama kaina. Sovietiniais laikais jega tempdavo i pionierius, burelius.
soldja rašė: esminė bėda, kurią matau aš - per daug liberalus požiūris į nepilnamečius. kiekvienas apsisnargliavęs nuopisa žino savo teises, pabandyk pasakyt piktesnį žodį - gausi 30 atgal. nes matote vaiko teisės, smurto naudot negalima. NESĄMONĖ. nei vienas iš mano kartos neužaugo be smurto - jūs, brangieji, neleisit man meluot. buvo baimė - bijojom tėvų (ne visi aišku), bijojom mokytojų (vėlgi ne visi), bijojom milicijos ir valdžios. o baimė ilgainiui išauga į pagarbą - nemačiau anei vieno mano amžiaus žmogaus, kuris leistų sau trulike pasiųst naxui bobutę. o kažkokiam nuopisai šeštokui tai didžiausias žygdarbis.
matau vieną vienintelį sprendimą - griežtint įstatymus. o jeigu leist sau pasvajot - nutarkuot visiems mokyklinukams subines. ir taip nutarkuot, kad visą gyvenimą prisimintų. pradės bijot - bus tvarka. ir nereikia sukt smegenų dėl žmogaus teisių - jeigu nori teisių, pirma vykdyk savo pareigas.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

[quote="Sigma"]Sovietiniais laikais jega tempdavo i pionierius, burelius.

[quote]

nu ir tai tikrai nebuvo blogai... ishmokdavo naudinu dalyku :]
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

o as esu egoistas..nemegstu as vaiku..per juos atsiranda tik visokiausi isipareigojimai ir prievoles...man ju nereikia...isvis niekada 8) ]
kaip ir merginos nesu gyvnime turejes...niekada niekada nesu draugaves su kokia pana...man uztenka ir neisipareigojanciu santykiu...neturiu kazkokio tai stabilumo ar pastovumo poreikio.
mane vilioja istvirkusio senbernio karjera :D
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Nu ir priraset:)))))
Blem nera laiko viskam suskaityt:/
Ti nepamirskit pagrindines minties. Viska atspausdinsiu, perziuresiu, pabandysiu sukonspektuot. Metam lauk asmeniskumus. Labai jau skaudi tema ir aktuali. Niekur dar apie nera kalbama. O galbut galima kazka dar spet padaryt? Netylet, nebijot, nenumot ranka.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Apie dirzus ir kitokia prievarta auklejant:
kai valdzia ar atsakingas asmuo nesugeba suvaldyt situacijos racionaliai tai savo silpnuma jis kompensuoja griebdamasis prievartos.
Niekada nepamastet, kad smurtas ir prievarta (nebutinai vien fizinis, jo dafiga ir kitokio yra) yra silpnuju israiska?
BOB - Bombs Over Bagdad!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Sigma rašė:Apie dirzus ir kitokia prievarta auklejant:
kai valdzia ar atsakingas asmuo nesugeba suvaldyt situacijos racionaliai tai savo silpnuma jis kompensuoja griebdamasis prievartos.
Niekada nepamastet, kad smurtas ir prievarta (nebutinai vien fizinis, jo dafiga ir kitokio yra) yra silpnuju israiska?
o cia ir mastyt jau net neverta...tai jau seniai irodyta tiesa manau :]
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

siaip vaiku narkomanija yra bajsi tragedija...nes atsimenu as save paauglisko amziaus..ka galiu pasakyti- nemasciau VISISKAI apie jokias pasekmes..laimei taip susikloste aplinkybes kad viskas man baigesi laimingai...kad pabandes heros neuzsikabinau...taciau ne del to kad butu atgrasusios mintys apie heros vartojimo pasekmes..o tik todel kad hera man nepatiko!
bausdami vaikus nieko nepasieksime..o tik dar labiau juos suintriguosime...manau griezciau reiktu bausti barygas.
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

Sigma rašė:Nu ir priraset:)))))
Blem nera laiko viskam suskaityt:/
Ti nepamirskit pagrindines minties. Viska atspausdinsiu, perziuresiu, pabandysiu sukonspektuot. Metam lauk asmeniskumus. Labai jau skaudi tema ir aktuali. Niekur dar apie nera kalbama. O galbut galima kazka dar spet padaryt? Netylet, nebijot, nenumot ranka.
Sigma, dabar jau ir as nesupratau ka norejai pasakyti... :/ gali paaiskinti?
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

Sigma rašė:Kuo valstybeje grieshciau tvarkomasi (Rusija, Ukraina, Brazilija, ...) tuo didesnis kiekis narkomanu...
tu nori pasakyt kad prie ruso buvo daugiau narkomanų nei dabar?

o dėl smurto tu eilinį kartą užsišokai dėl to kad užsišokt. nenuklysk į savo kraštutinumus.
jah is da solushion
Rašyti atsakymą