Nuotrauka Nuotrauka

Mokyklos + narkotikai.

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Standartinė deivis »

[/quote]
as kaip supratau cia vyriausias esu ane :))) :))) :]
[/quote]

ne. pavelavai, tu nebevyriausias :D
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Domux
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2004-01-11, 20:00
Reputacija: 0

Standartinė Domux »

Jo, blin. Nu ir pasnekeseliai :) Kazkaip tai reikia sviesti paauglius, tik vat kiek apie tai begalvociau, niekaip nesugalvoju tinkamo budo.
:x: I WISH I WAS AS FORTUNATE AS ME :x:
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

ai, tegu jau jie geriau mano kad ta zole narkotikas ir nebando jos...visgi pavojinga tai nesubrendusiai asmenybei 8)
Domux
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2004-01-11, 20:00
Reputacija: 0

Standartinė Domux »

Kalbu ne apie tai, ar narkotika ar ne, bet apskritai apie poziuri ir supratima.
naktibaldas rašė:ai, tegu jau jie geriau mano kad ta zole narkotikas ir nebando jos...visgi pavojinga tai nesubrendusiai asmenybei 8)
:x: I WISH I WAS AS FORTUNATE AS ME :x:
Markutė
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2004-09-27, 19:39
Reputacija: 0

Standartinė Markutė »

ash dar mokausi vidurinej,ir pas mus mokykloj shiais moxlo metais pradejo labai daug kas pardavineti,poosti prie pat mokyklos,shnioti vitamina ir eiti i pamokas,kartais net buna,kad pavalge ratu ateina i pasimokyt.buvo pagave viena vaikina,kad jis apsipootes,paskambino tevui,pasake:kad jusu sunus vaikshto kazkox neaishkus ir viskas tuo baigesi.niex nekontroliuoja ir nesistengia pagauti poocianciu:gali poosti priesh langus ir tau nieko nebus.gali sedeti apsiuostes kiek nori,arba tashkytis nuo ratu per pamoka.visi pedagogai apsimeta,kad nieko nemato,nes nepastebeti neimanoma:aplink mokykla vien gilzes ir maishiukai voliojasi.buvo kazkox posedis del vartojimo mokykloj mokytojams,bet po jo irgi niekas nepasikeite.kiek zinau,tai visose mokyklose daugiau ar maziau yra tokia pati situacija.ir beveik visi mokytojai "nieko nemato ir nieko negirdi" :/
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Narkomas »

ka tie mokytojai vargsai gali padaryti. Gaudys kiekviena uz ranko. Po to tie patys pagauti kershins ir t.t. Bijo paprasciausia patys mokytojai kazka sakyti tiems mokiniams. Atejo jau toki laikai. Jai durni tegu shniorina ta anfa ratus tiems atsilieps po 5-10 metu tada gal supras. Bet bus per velu. Cia kiekvieno asmeninis reikalas. Turi pats tureti galva ant peciu. Turi pats save kontruoluoti jausti ribas. Nes kitaip gyvenime tu prapulsi.
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Skirtumas vienas. Anksciau mokiniai bijojo ir gerbe mokytojus, dabar mokytojai mokiniu! Net neisivaizduoju kaip butu galima vel viska apverst aukstynkojom. Mokytojas kazkodel nera autoritetas - o turetu buti!
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

o tu pagalvok generolai kodėl seniau mokiniai gerbė mokytojus. labai gerai pagalvok...
jah is da solushion
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

tiesiog reikia susimastyti ties tuo, kas siais laikais gali tapti autoritetu, ka zmones gerbia. Pirma man i galva sovusi mintis - zinios nebera autoriteto pozymis (nes mano galva butent del savo turimu ziniu mokytojas turetu buti autoritetu). Antra pirmos minties dalis :) - siais laikais pagrindinis autoritetas pinigai, ty kuo daugiau tu ju turi, tuo labiau tave gerbia. Akivaizdu, kad mokytojai butent pinigu ir neturi... Apskritai, mokytojo profesija tapo tokia siuksline vos ne - neistoji i joki univera, tai eini mokytis arba i pedagogini arba i kokia kolegija. Pedagoginio privalumas - universitetinis issilavinimas. Nerandi jokio kito darbo - isitaisai kokioj mokykloj. Jaunu mokytoju, dirbanciu is idejos, manau yra tikrai nedaug - is idejos dirba tik senosios kartos mokytojai. O jei esi jaunas ir net jeigu dirbi is idejos - taves vistiek negerbs, nes laikys meme kuris nesugebejo susirasti tokio darbo, kuriame uzdirbami normalus pinigai. $ kultas vienu zodziu...

kazkada teko dirbti kurciuju mokykloje, ir kadangi kurtieji yra kiek supaprastinto mastymo lyginant su girdinciasiais, ten labai aiskiai ir supaprastintai buvo isreikstas tapimo autoritetu modelis. Taigi, autoritetu gali tapti ta kuri tenkina bent viena is siu kriteriju (o geriau ir kelis): 1. moka gestu kalba (ty yra saviake) 2. madingai rengiasi 3. turi daug pinigu (nusprendziama pagal tai, su kokia masina vazineji, ir pagal drabuzius - zr 2 punkta). jokios uzuominos i tavo turimas zinias arba i tavo, kaip mokytojo, profesionaluma. Manau, normaliose mokyklose tas pats, tik gal kiek rafinuociau isreiksta... Turi buti arba saviake, arba tureti daug $, kad susilauktum bent kokio respect'o is mokiniu puses... Manau, jei kokia mokytoja mokiniai pastebetu puciancia koki savaitgali prie kokio vln klubo, gandai mokykloje greit pasklistu, ir su ta mokytoja butu elgiamasi visiskai kitaip... Bet man asmeniskai tai tokia vertybiu skale atrodo graudi ir apgailetina - mokytojus vis tik reiketu gerbti uz tai, kokias zinias jie perteikia ir kaip jie tai padaro, o ne uz tai, kiek gramu zoles ji(s) supucia per savaitgali...

pafloodinau cia truputi :] 8/
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
akelas
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2004-12-07, 23:49
Reputacija: 0

Standartinė akelas »

Nu nelabai as su tavim ir sutinku kolega ;)
Prie ko chia pinigai? Ish kur pas mokytoja milijonai?
Autoritetas - zhinios, taip pat IMHO nesamone. Prie ko chia zhinios? :) Cia gi paprastos akademines zhinios.. negi gerbsi zhmogu kuris moka kosinusu teorema? Del amziaus sakysi? Chia tas pats.. kiekviena nukvakus bobute gyvenus prie ruso turetu but autoritetas, ish kurio zhmones turetu imt pavyzdi.
Man svarbiausias dalykas gyvenime - principai. Manau tas ir turetu but pagrindinis zhmogaus vertinimo kriterijus.
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Narkomas »

Jaunimas gerbe tuo kurie turi litu yra kieti turi kieta gera chebra. As esu jaunas bet man toks poziuris juokingas. Kas is to kad tu turi litu viena diena tu ju gali tureti milijonus kita nieko. Cia sludus dalykas. Bent jau as gerbiu tokius zmones kurie turi galva ant peciu. Kad ir kas atsitiktu jie iesisuks is padeties. Sugalvos ka nors. Toki zmones neprapuls gyvenime.

Teko pastebeti daugelio turtingu teveliu vaikai islepinti toki tupi buna kad ne tas zodis. Na ir kas is to kad jie paveldes tuos turtus. Kas nors atsitiks tiems turtams ir ka tada. Nieko. Dings visa chebra, visa pagarba viskas.

respektas protingiems gudriems zmonems kurie gyvenime niekada neprapuls. Net ir negyvenamoje saloje.
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

HMmm, as buvau susimastes del mokytojo darbo ...(Del idejos ...) ,bet kazkaip visa tai man taip ir nuplauke ...
Pazystu as toki viena kuris viena diena stikliuose valgo ,o kita diena vos duonos gali nusipirkti ,tai ta diena pas jy buna daug draugu , daug putalo , daug visko , daug panu ir t.t ... O Kai pas jy $ nebuna ... Niekas jam net lito ,dvieju nepaskolina... Jei kam kilo klausimas kokia profesija ... tai Losejas ... Mokykloj nebuvau prie tos "Chebros" ,todel ,kad as jiem pasakydavau kaip yra kas is tikruju o ne leisdavau plisti ju fantazijoms ... Ai cia sitas dalykas yra neissprendziamas man atrodo ... Kuo toliau tuo labiau niekas nieko nebegerbia ... Man mokytojai niekada nebuvo autoritetai ... Taip pat man direktoriu/es ir pavaduotoju kabinetai buvo pazystami .. Gal todel tiek daug mokyklu pakeiciau ...
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

as irgi dafiga mokyklu perejes..na ir ka galiu pasakyt apie mokytojus..na daugiausia tai padlos ir urodai...tyciojasi is jaunu asmenybiu...
zemiausias dalykas manau yra koks zmogus uzima aukstesnes pareigas uz kita..ir tuo pasinaudodamas is jo tyciojasi arba netgi ji isnaudoja X(

nors pasitaike keletas ir labai fainu..su kuriais iki siol labai silti santykiai...malonu tokius zmones kur mieste atsitiktinai susitikti.
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

....
Paskutinį kartą redagavo akrobaTIK 2007-01-15, 20:41. Iš viso redaguota 1 kartą.
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Narkomas »

Pakeites as pora mokyklu irgi. Nekenciu mokyklu nes mokytojai save issivaizduoja nezinia kuo. Jauciasi kazkokiais virsesniais ir tyciojasi saiposi. Buna net taip kad "KA tu debilas nesupranti durnas nemoka to ano" idomu ar jie viska jau taip moka ar moka pvz. programinti as ten ir galeciau is ju saipytis rekti ka tu daunas nesupranti elementariu dalyku. Man pyktis ima nat kiek visuomene yra musu supuvusi. Mokytoju vienas kitas yra geras. Kiti visi debilai. Kaip ir univere dabar. Tai dar ziauriau nei mokykloje. Isipisineja destytojai kaip nori is studentu. Nx urodai nekenciu sustatyti tokius ir susaudyti. Nx toki pedagogai reikalingi jie tik zaloja jaunas asmenybes. Kas nera stiprus gali palusti.
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

....
Paskutinį kartą redagavo akrobaTIK 2007-01-15, 20:41. Iš viso redaguota 1 kartą.
Domux
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2004-01-11, 20:00
Reputacija: 0

Standartinė Domux »

As tai nesuprantu, kai zmones taip ziauriai ir kerstingai nusiteike buvusiu mokytoju atzvilgiu. Esu isitikines, kad tie kurie taip deda ant savo buvusiu mokytoju mokykloj buvo ooiiii kokie nesaldainiukai. Akivaizdu - tie kurie mokesi gerai dabar jokio pykcio mokytojams nelaiko.
:x: I WISH I WAS AS FORTUNATE AS ME :x:
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Domux rašė:As tai nesuprantu, kai zmones taip ziauriai ir kerstingai nusiteike buvusiu mokytoju atzvilgiu. Esu isitikines, kad tie kurie taip deda ant savo buvusiu mokytoju mokykloj buvo ooiiii kokie nesaldainiukai. Akivaizdu - tie kurie mokesi gerai dabar jokio pykcio mokytojams nelaiko.
mokiausi gerai..bet konfliktu budavo....o budavo todel..kad nenusileisdavau kai is manes tyciodavosi.
o tavo minti supratau..tik reiktu ja pakoreguot...'konfliktu nebudavo pas tuos..kurie tyledavo kaip avinai i skerdykla vedami"...
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

100% pritariu ... Ir ypac tu idiotu "TEISINGAI" Demagogiskos teorijos ... Oj kaip mane nervodavo ... Ir kai pradedavo nusisneketi ... O tie pirmunai jo ?? Ka jie pasiekia ? Kurie iskaldavo viska ... ir sededavo prie pamoku po 5h ? Ka jie pasake ? Manau dauguma dabar dirba uz 800lt kokioj mazoj firmeliai ... Ne iskalti reikia ... Reikia suprasti ... Pazymiai neparodo tavo proto . Ir ne skaiciukais yra matuojamas tavo protas ... Kam reikia tokio darbininko kuris turi didelius skaiciukus ant popieriaus ir kuris visiskai nemoka dirbti savo darbo ? Ir aplamai dauguma dvejetukinku dabar turi didziausius restoranus ir sklepuose su sakem varto bapkes ,kad nesuputu
Rašyti atsakymą