Nuotrauka Nuotrauka

Mokyklos + narkotikai.

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

;]

Standartinė Gusto »

As nesijauciau kap avinas kazkur vedamas. Ejau savo keliu, kas kabindavo mane sulaukdavo atsakymo, buvau tas "konfliktuojantis", o ir mokiausi nepergeriausiai. Bet kazkaip sugebejau mokykla visai neblogai baigti ir su visais mokytojais (na beveik, buvo viena kita ismtis likti geruose santykiuose..
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

kazkaip keistai cia... as nuo pirmu klasiu buvau pirmune, mokiausi labai gerai. niekada netylejau ir visada maistavau, todel teko pakeisti mokykla po 7 klases (tada mokiausi zirmunu vidurinej, vat tos mokyklos kolektyvui tai su pasimegavimu i veida spjauciau). poto mokiausi uzupio vidurinej, o nuo veliau i vln liceju perejau, ir sitose dvejose mokyklose neturejau jokiu problemu. nepaisant to, kad ziauriai praleidinedavau pamokas (11-12 kl lankomumas kokie 50% buvo), megdavau susikirsti su direktorium, to kad kuri laika buvau skiautereta ir visa pirsinguota, ir visu kitu nesamoniu - nebuvo jokio mano asmenybes zlugdymo mokykloje. pagarba ir supratimas buvo. is tikruju mokykla dabar su nostalgija prisimenu... 8) gal man tiesiog su mokyklom ir mokytojais pasiseke...

to akrobaTIK: na, as buvau pirmune. buvau pirmune ne todel, kad iskaldavau, bet todel, kad suprasdavau. bet prie pamoku reikalui esant iki isnaktu sededavau. kur dirbu ir kiek uzdirbu nesiskelbsiu, net patikek, tikrai ne uz 800 dirbu... :arrow: STEREOTYPES MAKE ME SICK X( :arrow: pac matyt jautiesi neatrastu genijum, tai taip pamazgas pili ant kitu :!:
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

....
Paskutinį kartą redagavo akrobaTIK 2007-01-15, 20:43. Iš viso redaguota 1 kartą.
osiris
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2004-11-15, 20:11
Reputacija: 0

Hello

Standartinė osiris »

As pats dar mokinuosi ir buna ipuciu per pamokas ir tai ne man ne kam kitam nepamaise . Sedziu per pamokas tyliai neisisoku kai nereikia. Ir tiesiog bunu atsipalaidaves . Net idomiau ka mokytojas pasakoja klausytis kai buni zoles parukes . Na mokausi vidutiniskai , ir nemanau kad tam turi tiesiogines ytakos zole , taip yra del to kad nemu darbu nedarau aisq per pamokas viska seku ir ka reikia uzsirasau :) o jei reikia aisq iskalti koki eilerastuka tai ne beda. Ir sakau esu uzsibrezes ties zole ir jokie ratai ir apskr man kazkaip nera aktuolu ir stipresni alhoholiniai gerimai . Esu uz alu bet degtines ir pan - no way :) Manau greiciau degraduot galima geriant negu puciant . Wat o del gramatiniu klaidu nepykit nes kaletas faktoriu mane taip vercia klysti rasant 1. spausdindamas greit nepataikau i klavetoOra 2. tamsus , velu - nuovargis.
tai wat. O del mokytoju tai buna tokiu fruktu . Zinau tokia mokytoja kuri zmones psixologiskai palauzia ir manipuliuoja nepatinka smugdo ir pan zmogus bijo kam sakyt , viena mergina ta mokytojele taip uzparino kad net nualpo :D nu krc gero jums vakaro --==::~~ peace
p.s. biski nusipezejau . p.s.p.s. As irgi BUVAU pirmoonas ir t.t. bet tai manau ateina toks etapas kai reikia rinktis , persilauzsti ar kaip ce geriau isireiskus vieni ji iveikia eina toliau kiti suklumpa bet zengia . o kiti suklupe taip ir lieka klupeti po degraduoja ir visiems buna px ant ju tokie jau visuomene , nes pazysti daug zmoniu krc verkia tipo kad artimieji ten smunka ar pan. ir tik del to paverkia nieko nedaro .. na tai krc spreskit patys :)
Paskutinį kartą redagavo osiris 2004-12-20, 23:12. Iš viso redaguota 2 kartus(ų).
Spek kas? :)
osiris
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2004-11-15, 20:11
Reputacija: 0

Standartinė osiris »

Vaikai nedegraduokit ! Jus lietuvos ateitis :)
Spek kas? :)
badman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 2004-05-26, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė badman »

dream menkai su jurkevichium susikirsdavai... dabar va viena pystpanki ismete nes su grandinem vaikschiojo visalaik ir zhvengejo kaip karve su varpu.
O del mokytoju tai yra tokia matematikos mokytoja nukvakusi kuri per pamokas sapalioja ir labai juokas ima ir shiaip norisi jei koki nelaiminga atsitikima suorganizuot.
I used to kick my foot into the river.
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

badman: as su juo nesikirsdavau del beleko, bet kad kirsdavausi tai vienareiksmiskai, nekarta jis man per pamokas yra sakes uzsiciaupti ir duoti kitiems pasneketi. jeigu pas ta pispanki ir galvoj zvangejo taip pat kaip nuo tu grandiniu, tai ka padarysi...
matematikos mokytoja mano laikas viena buvo - bagdoniene. jei ta pati, tai ir pas ja mokiausi, ir galiu pasakyti kad nera toks vilkas baisus kaip ji piesia.
kazkodel man visada budavo taip, kad kuo labiau gasdindavo kad vat ten kazkas blogas ir pabaisa, tuo geriau as su tuo kazkuo sutardavau. ir kuo mokytojas neva geresnis turedavo buti, tuo blogiau man sekdavosi su tuo mokytoju sugyventi...
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Is kur pas jus tiek pykcio ir skausmo begalinio?
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Apie kokius tu cia skausmus ir pykcius kalbi ? ;-]
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Na tu tai biski piktas manau :)
As kai nesuprantu tai bandau suprast :idea:
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

del grandiniu is sulios ismete..? 8) ir jus norit pasakyt cia ne pats tikriausias issipisinejimas ..? :)))
prie manes tiesa va darbe kabinosi del pirsingo...ale greit i vieta pastaciau :] :]
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

naktibaldas rašė:del grandiniu is sulios ismete..? 8) ir jus norit pasakyt cia ne pats tikriausias issipisinejimas ..? :)))
farsas. jeigu išmetė - vadinasi buvo už ką.
jah is da solushion
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

naktibaldas rašė:del grandiniu is sulios ismete..? 8) ir jus norit pasakyt cia ne pats tikriausias issipisinejimas ..? :)))
prie manes tiesa va darbe kabinosi del pirsingo...ale greit i vieta pastaciau :] :]
pries 4 metus as mokiausi toj pacioj mokykloj ir tikrai nebuvau dovanele. manes neismete. nemanau kad per tuos 4 metus viskas taip ziaaaauriaaaai pasikeite, juolab kad valdzia liko ta pati. soldja teisus - farsas visa tai. pizdesh i provokacija.
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
badman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 2004-05-26, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė badman »

dream: ta istaiga per pora pastaruju metu labai pasikeite ;] Tas pankas tarp kitko ir fizikos olipiadoje berods 3 vieta paeme. Ir taip ji ismete vien uz grandines ir megdavo dar per pamokas su kapishonu sedet ir nieko daugiau. Viskas pasikeite kai vienos mokytojos sunus apsirataves atejo i diskateka ir subade pora ciuveliu. Pries 3-4 metus kiek zinau licejus garsejo kaip viena geriausiu mokykla kompanijos atzhvilgiu (siliti jaukus susiburimai, gera kompanija geri dragai, geri tusai... Teko girdet apie dragus nuo akropolio kalno su zhiguliais ;]]]
Siuo metu atsirinke stuobriai kurie diena nakti mokosi ir verkia kad nieko nemoka(dauguma) nezinau man tai nepatinka reiktu daugiau ivairialypes publikos. turbut ant ranku koju pirstu suskaiciuociau zmones su kuriais artimai bendrauju ;]

O bagdoniene nukvako absoliut. karta uzhsikosejo ir uzhklause "Kas chia duona dzhiovina?" nei juoktis nei verkt (pensininke vis delto)
I used to kick my foot into the river.
badman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 2004-05-26, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė badman »

http://vaizdai.licejus.lt/albums/rugsej ... .sized.jpg
Sis informatikos mokytojas turi pomegi ateit i mokykla su skirtingais batais pvz vienas rudas kitas juodas...
I used to kick my foot into the river.
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

taigi cia verseckas ar kaip ji. pati pati pirma pamoka licejuje man buvo butent pas ji. geras ispudis apie liceju susidare :)

vistiek as nenoriu tiketi kad viskas ten licejuje taip blogai. call it denial or whatever you like... tiesiog i viska reikia ziureti nuolaidziau... bagdoniene visa amziu keistai juokaudavo (jei tai buvo galima pavadinti juokais), bagdonas is viso tooox fruktas buvo, skupu siemynele ko verta - ir visiems buvo gerai ir niekam tai nekliudavo. mokytojai juk nepasikeite, galbut atejo kazkiek nauju, bet branduolys liko tas pats - ir dar pries 4 metus su tais mokytojais visi sutardavo, visiems gerai ir linxma buvo. pagyvene zmones per 4 metus negali labai smarkiai pasikeisti, paziurekit i savo tevus - kokie jie buvo pries 4 metus ir dabar, juk nera didelio skirtumo. o vat mokiniu kartos metai is metu keiciasi, ir keiciasi radikaliai, uztenka pasiskaityti kas parasyta sitoje forumo temoje. vadinasi problema mokiniuose, o ne mokytojuose - as taip manau, praktiskai esu isitikinus. ir netgi manau, kad problema konkreciuose individuose, o ne visoje liceistu bendruomeneje... saukstas deguto statine medaus pagadinti gali. dar ir dabar rygoj kartais susitinku su neseniai baigusiais liceju. tiksliau, baigusiais veliau nei as, bet tai juk ir iseina neseniai, nes as baigiau 2000. ir ka gi - zmones tokie patys kaip ir anksciau, kai as dar mokiausi, tokie patys nuplauke. keisti liceistai visais laikais buvo... is tikruju net nesijaucia jokio ypatingo pokycio - licejistas licejista per 100 metru uzuodzia, butent del to savotisko trenktumo...

o del to panko - nu nors uzmusk netikiu kad buvo taip kaip tu sakai. atvaziuosiu i vln, uzeisiu, ir pati jurkeviciaus paklausiu. tada ir susidarysiu savo nuomone...
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Narkomas »

Mane astuntoje klaseje ir buvo ismete is klase ir liepe eiti namo persirengti. Nes mano dzemperis mokytojui nepatiko buvo per ilgas. Ir kaip galima po to kesti tokius mokytojus. Na seip tas mokytojas buvo gabus zmogus savo knyga rase bendravo su garsiais lietuvos profesoriais. Bet suo metu degradavo, prasigere nesa is namu daiktus kad nusipirkti kaukolinio. Is buto persikele i baraka kazkokia landyne. Na vienu zodziu degradavo.
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

prisiminimu vakarelis :)

as 8 artai 9 klasej nesiodavau dzhemperi su rottanu is sex pistols'u, tai mane chemijos mokytoja pastoviai p**davodavo - a kas cia toks baisus? mane isgasdinti nori? ir tt ir pan. bet tai neemiau as i plaucius viso sito, atsikirsdavau jai, viska juokais nuleisdavau, ir viskas.

ta pati mokytoja mano drauge del pirsingo p**davojo - o kam tiek auskaru? tau nuo ju tik skersvejis galvoj. ir mane p**davodavo ir gasdindavo kad ir man taip bus. bet velgi viskas juokais buvo nuleidziama.

ir del karvisku grandiniu mane mucindavo mokytojai. ir del skiauteres. to paties licejaus direktorius cia jau isliksniuotas kai is pamokos atsiprasydavau sakydavo - eini dar skyliu badytis? ta pati cia mineta matematikos mokytoja bagdoniene (kuria as beje labai gerbiu, ji taip trigonometrija ir funkciju nagrinejima/supratima i galva ikale, kad iki siol vidurnakti pabudus galeciau prisiminti viska, nors jau 6 metai praejo) isvis pakraupus buvo kai mane pirma karta pamate, akys jos kaip lekstes atrode, dar ir dabar prisimenu... viena anglu kalbos mokytoja buvo uzsibrezus isesti mane is licejaus, bet 11-12 klasej jau vos ne drauges buvom. bliamba, daug visko budavo... nes is tiesu - sutinka pagal ruba. bet svarbu kaip i tai paziuresi ir sureaguosi, nes - isleidzia pagal prota. i kiekviena tokia replika as atsikirsdavau, netyledavau - siaip isvis niekada netyliu kai stumia, net nebutinai jei stumia ant manes, - bet ir nesiparindavau, neatsikirsdavau kaip kokia _no_future_ piktumo suesta panke tipo "ne tavo reikalas vista/gaidi", o siaip viska juokais nuleisdavau. turbut todel viskas gerai ir baigdavosi.

tolerancijos siai laikais truksta. visi pikti ir jauciasi esa teisiausi. o juk nera vienos tiesos, kievienam ji savo, ir reikia moketi sutarti su zmonemis kuriu tiesos visiskai priesingos nei tavo...
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Condopondo
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2005-06-19, 22:56
Reputacija: 0

Standartinė Condopondo »

Siose salyse kaiptik nera greiciau tvarkomasi o atvirksciai yra chaosas korupcija ir neriboti tarkim policijos veismaj( kaj metro prievartauja vienas moteris) taj aciprasau ar taj galima vadint grieztesniu tvarkimusi tai yra CHAOSAS!!! O dabar as tau pateiksiu grieztesnio tvarkimosi pavyzdziu tikriausiai daug kam girdetas Ciles diktatorius Pinochetas.Tai va tvarkesi grieztai, nepalklusnius saude( tas tikraj blogaj nenejghsiu) bet ziurekim kaa jo autoritarinis valdymas atnese Cilej
1.geriausias pragyvenimo lygis P.amerikoje (arba bent vienas is geriausiu)
2.mazas nusikalstamumas ir korupcija palyginus su kitom P.amerikos salim (nors jis jau nuverstas)
tai va o ka tu ce paminejaj Ukraina ,Rusija,Brazilija taj nejuokink svieto kox gali but grieztesnis valdymas kaj 90 proc. valdzios ir policijos korumpuota?! [quote="Sigma"]Kuo valstybeje grieshciau tvarkomasi (Rusija, Ukraina, Brazilija, ...) tuo didesnis kiekis narkomanu...
Condopondo
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2005-06-19, 22:56
Reputacija: 0

Standartinė Condopondo »

aciprasau kad paveluotas mano komentaras bo skaitau is eiles bet tikraj neisken ciau nepareiskes savo nuomones
Rašyti atsakymą