Nuotrauka Nuotrauka

APKLAUSELE

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Noscript
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2005-07-09, 18:13
Reputacija: 0

Standartinė Noscript »

O ka as zinau... as tik nukopinau antra varianta... :D bet turbut nerimas del to kad neikistu kokios Shudo...
Don't drink and drive just smoke and fly!!!!
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

tai nereikia pirkti pas tokius barigas kurie potencialiai galetu taip padaryti. beto reikia ziureti ka perki jei nepasitiki... kaip sakoma liaudies: durna ir baznycioj musha 8)
@tsipusk
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

pas mus rajone vien tik xemija pardavineja.. bet visiem durnelem px visgi zole vadinasi... px kas svarbu velka :D ir geraaai velka 8/
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Beveik visa rudeni ir iki siol nerukiau gatves pasiulos. Liko tik 1 jointas homegrown:/ Jauciu teks mest pust iki rudens.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

sigma toks kategorishkas del barigu pixo... :]
@tsipusk
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

As nekategoriskas. Tiesiog mano tokia situacija, kad neaisku ka gali nusipirkt. Bariga yra bariga. Netures/negaus marihuanos, paims is dedziu ximkes. Kokio velnio man gadint plaucius, nuodyt galva, jeigu panasu, nu tik trumpesni efekta galiu isgaut su kazkokio sexshopose parduodamo skiediklio pagalba ar staigiai sustabdes didesnio kiekio deguonies pateima i smegenis?
BOB - Bombs Over Bagdad!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »



nu as tai atradau sava metodika kaip neuzsirauti ant ximkes gatvej :)))
barygas reikia laikyti ant trumpuju...dazniausiai tai buna koks uzsugalintas paauglys kuris turi problemu todel priverstas stumdyti.
tereikia toki tik gerai moraliskai apdoroti ir jis paprasciausiai bijos kisti suda;)
nu ka as zinau...as visada konkreciai ir aiskiai barygu paklausiu...kas cia per sudas...nu aisku neapsieina be moralines prievartos.. :)))
reikia padaryti taip kad baryga pridetu i kelnes...nu ir tada viskas naturaliai gaunasi.
jei jis linkes stumdyti suda...tai kita karta kai as skambinu tiesiog nekelia rago.
seip su barygom reikia palaikyti ir gerus santykius. stai turiu viena bahuriuka pas kuri imu jau treti metai...ir buna kad paskambinu ir klausiu: nu pumpure, turi parukyt? o tas tiesiai sviesiai ir sako- tau neturiu...tada dar paklausiu gal zinai kur man gaut..? jei reikia as ji ir nuvezu...ir papildomai damoku...na jei ne, tai ne...pabunu ta vakara neputes.
Name
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2005-09-08, 22:18
Reputacija: 0

Standartinė Name »

Pomidoras rašė:
Name rašė:as seip esu viskios emes ir homegrow'n ir chemines ir amfines bet seip wisos gerai kabina nuo pixo niekad nera blogai buwe ir tikiuosi nebus o seip su sawo dealeriu pasneku is kur kox kaip kabina tai lyg ir aisku buna is kur.
naivuolis... pasakys kad ish jamaikos ziaurus ir patikesi, nors ten shienas acetone pavilgytas :] priot visdelto nesveikai :)

nebeswaik! dealeris mano geras pazystamas neapipistu jis manes be to tu nebeswaik su sawo sienais acetone !
Mantukas`
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2005-11-24, 22:21
Reputacija: 0

:)

Standartinė Mantukas` »

perku ish draugo su kuriuo puciu ir zhinau kad jis pats shudo nepustu :) o ta ximke brrr .. :)) !( :x: --==::~~ mm :)
Kasek ciuvak Kasek... :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Labiausiai pradedi jaust kas yra ximke, kai pasibaigia homegrown.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Narkomas »

Kaune tai sunku uzgaudyti gero produkto :) Ne taip kaip vln :P
rasta_boy
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2006-01-30, 19:54
Reputacija: 0

Standartinė rasta_boy »

aisq auginu! pirma del pigumo antra del patikimumo ka rukai ir trecia man nepatinka eit pirkt taip kaip rukyti ;)
DisTortIonZ
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2006-06-06, 12:25
Reputacija: 0

Standartinė DisTortIonZ »

ai visaip buna , dazniausiai nezinia
visai nerukau
Pagonis
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2006-06-16, 12:37
Reputacija: 0

Standartinė Pagonis »

man yra priimtinas tik namu produktas ;) p00sti kaj nzn ka p00ti, taj ka ash zn... 8/ man nepriimtina...
Anonymous

Standartinė Anonymous »

nzn,man labiau patinka naturalus produktas,be chymkes.na betir chemija rukau kartais...stafa perku is ivairiu saltiniu,dazniausiai per 1 draugeli,kurio kaimynas stumdo nebloga chymke,dar 1 brolio klasiokas perka is ciuvo kuris pats augina,tai jo naturali :D
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

Klausik tu neten rasai reikia i "TINKLAPI STEBI" ir su pavardem,adresais ir t.t :D --==::~~ :] :]
Anonymous

Standartinė Anonymous »

su pavardem,adresais,banko saskaitos nr.,pin kodais :D :D :D
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Paaiskink man, kas yra:
skrebe rašė:nebloga chymke
:?:
BOB - Bombs Over Bagdad!
Anonymous

Standartinė Anonymous »

tai tokia chymke,kurios itraukus nepakerta koju,netraukia prie zemes...zodziu,nesijauti,kaip kokio heroino parukes
AuriuxAs
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2006-12-03, 11:56
Reputacija: 0

Standartinė AuriuxAs »

kaip cia visiem gerai su tuo homegrown o man nebuwo salygu augint o post tai norisi 8/ ir dazniausiai rukydawau chemija ir tai zinodawau nes barigos neslepia :/ bet niewko... jau pradejau augint zesim kas gausis :D :] :x:
Rašyti atsakymą