Nuotrauka Nuotrauka

APKLAUSELE

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Jo Wigulis davai rezk tiesa.
Pilypas is kanapiu
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

Mano Stuffo rukymo pradzia prasidejo nuo chemijos , koki puse metu rukem rukem chemija ir nezinuojom , paskui pasiskaiceu sita puiku puslapi ir suzinojau ka rukau :)
Nesveikas brakonierius :D
omax
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 2008-08-03, 12:46
Reputacija: 0

Standartinė omax »

Iššifruok frazę "rūkėm chemiją"?
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

Neapsimetinek ce lb protingu ! Pasiskaityk ankstesnius postus apie ka kalba eina ;)
Nesveikas brakonierius :D
omax
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 2008-08-03, 12:46
Reputacija: 0

Standartinė omax »

Arnas rašė:Neapsimetinek ce labai protingu ! Pasiskaityk ankstesnius postus apie ka kalba eina ;)
Aš tiesiog nesupratau, ką tu turėjai omenyje ir tiek. :)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

Arnas rašė:Neapsimetinek ce labai protingu ! Pasiskaityk ankstesnius postus apie ka kalba eina ;)
taigi kaip suprantama snekame apie himke,toliau viguliui ispejimas 1,buvai baryga....sitame saite mes tokiu nepripazystame!taigi spresime ka su tavimi daryti ar blokuoti ar palikti!nes mano manymu pabreziu mano manymu prekyba bet kokia draudziama siame forume ir aplamai tu gadini zoles varda!as siekiu pripazinti zole kad tai nera blogis o tu paprasciausiai griauni mano planus!jei zole nebutu juodoje rinkoje ir tu neplautum is valstybes pinigu ivairiais praturtejimo budais tada manau galetumei likti siame saite saite bet manau busi blokuotas anyway,na cia kaip nuspres moderatoriai!brolau pagalvok pries tardamas zodi!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

nu,kolega tu ir zhiaurus 8| taigi zhmogus nerasho:"sveiki,chia wigulis,turiu stuffo parduot",o rasho "buvau baryga".chia gi butasis laikas...
togetha brotha
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

na bet butajam laike isplove pinigu ir VEL SUGADINO MJ VARDA!tegul sugalvoja kitu uzdarbiavimo saltiniu,arba tegul praso valdzios darbo!nes seip jis zlugdo(zlugde) lietuvos ekonomika o paskui zmones skundziasi kad va babkiu nera ir valstybe neduoda uzdirbti ,tai imuosi krastutiniu atveju kad pragyvenciau is kanapes!mes norime nukreipti tauta geraja prasme kad tai nera blogis o jus pasinaudojate betkokia proga kad tik primusti pilna kisene!na tiek to palauksime protingesniu zmoniu nuomuones,nes ne as esu viguliui tevas ir t.t.!gerbiu visus jumis bet gerbkite ta ka patys kultivuojate dudes!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

IR DAR SI NOREJAU PRIDURTI "SIGMOS" Pačiam siūlau ignoruot, o forume griežtai - mest lauk. Jūs nežinot, bet prieš keletą metų, kai buvo rengiamasi susidorot su legalus.net ir atsipusk.lt, pagrindinis akcentas buvo vaikai ir nepilnamečiai. Iš vieno policijos vado šeimos atėjo atgarsiai, kad tada vieną savaitgalį policijos vadai prikolino "yra kažkokia organizacija internete vaikams žolę propaguojanti"... Dabar tai apžvelgdamas, galiu numanyt, kad tada politikai davė grūzo mentų vadams, būtent tai akcentuodami. Mentai tikriausiai realiau į viską žiūrėjo, bet savo kėdžių prarast nenorėjo ir ėmėsi žygių. (runkelis)taigi supraskite kaip norite!bet jums vis neuztenka nuotykiu,prades rasineti buve dileriai ir taip toliau juk dabar legaliam vel smeizia marihuana ir netgi imeta apskaiciavimus kiek GALIMA UZDIRBTI IS MARIHUANOS,zoles,kanapes!nu viskas baigiu tuom ir laukiu protingesniu patarimu,gal as ne teisus esu!bet neteisiu kitu bet bukite geri bent protaukite ka rasote juk skaito kas nori...t.y. visa Lietuva!
_________________
Bombs Over Bagdad
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

runkelis rašė:IR DAR SI NOREJAU PRIDURTI "SIGMOS" Pačiam siūlau ignoruot, o forume griežtai - mest lauk. Jūs nežinot, bet prieš keletą metų, kai buvo rengiamasi susidorot su legalus.net ir atsipusk.lt, pagrindinis akcentas buvo vaikai ir nepilnamečiai. Iš vieno policijos vado šeimos atėjo atgarsiai, kad tada vieną savaitgalį policijos vadai prikolino "yra kažkokia organizacija internete vaikams žolę propaguojanti"... Dabar tai apžvelgdamas, galiu numanyt, kad tada politikai davė grūzo mentų vadams, būtent tai akcentuodami. Mentai tikriausiai realiau į viską žiūrėjo, bet savo kėdžių prarast nenorėjo ir ėmėsi žygių. (runkelis)taigi supraskite kaip norite!bet jums vis neuztenka nuotykiu,prades rasineti buve dileriai ir taip toliau juk dabar legaliam vel smeizia marihuana ir netgi imeta apskaiciavimus kiek GALIMA UZDIRBTI IS MARIHUANOS,zoles,kanapes!nu viskas baigiu tuom ir laukiu protingesniu patarimu,gal as ne teisus esu!bet neteisiu kitu bet bukite geri bent protaukite ka rasote juk skaito kas nori...t.y. visa Lietuva!
_________________
Bombs Over Bagdad
Užsimena poste apie dyleriavimą ar pan. briedą trint postus ir tiek. :x:
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

taip uzsimena manvydai!galima tiesiog trinti tokius postus...bet as manau kad geriau visuomenei parodyti ka daro jusu paciu pagimdytos atzalos!nors ne as gimdziau bet jei tevas ar motina jo suzinotu ka jo atzala sneka turbut tevas jei sveikatos turetu tai vaika pamokintu kaip tikras tevas!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
betcianetas
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2007-10-10, 19:16
Reputacija: 0

Standartinė betcianetas »

banhammer,no mercy X( :D
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

betcianetas rašė:banhammer,no mercy X( :D
betcianetas o tau irgi reikes ispejima duoti uz niekam neprasmingus postus kaip sis.....?
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
betcianetas
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2007-10-10, 19:16
Reputacija: 0

Standartinė betcianetas »

runkelis rašė:
betcianetas rašė:banhammer,no mercy X( :D
betcianetas o tau irgi reikes ispejima duoti uz niekam neprasmingus postus kaip sis.....?
geriau pora seklyciu atsiusk grow report parasysiu + isversiu 4 chapter grow bible :D

p.s kas del to bico,pasisake tiesa,buvo tai buvo :) negerai,tiesiog pratrint kaip ir dauguma postu gali :) mano nuomone,be dyleriu ir tu vadinamuju chymkiu,nors cia daugiau pas cigonus,kitur paprastas stuff net ir lt auginamas,lenkijoj,koks skirtumas,dauguma nebutu susipazine su dumeliu :) o veliau ,ateina i protair supranta kad neapsimoka shert dyleriu :)todel grow and smoke :)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

nu vapscie jus ahujielinot.imesk adresa man i pm as tau mentus atsiusiu!matau pats taisykliu neskaites!pirmoj eileje pasiskaitykite taisykles o po to reguliuokite ka man daryti,pratrinti ar ne!
Paskutinį kartą redagavo runkelis 2009-01-25, 13:01. Iš viso redaguota 2 kartus(ų).
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
betcianetas
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2007-10-10, 19:16
Reputacija: 0

Standartinė betcianetas »

:D :D juokauju seni
omax
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 2008-08-03, 12:46
Reputacija: 0

Standartinė omax »

Tu pirma nesąmonių prikalbi o po to sakai, pajuokavau seni... Na tai ar tu tikrai kvailas ar apsimeti? Tu kaip teršėjas forumo, prišiukšlina, o tada sako "pratrink". Su tavimi jis smėlynėj nežaidė, kad sakytum jam ką daryt o ko ne. Daryk išvadas ir pagarbos daugiau žmogui!
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Eikit šikt!
Mes čia su Naktibaldu laukiam dylerio paaiškinimų apie chimkę, o jūs bordelį užtaisėt. Ot kokie...
:)
BOB - Bombs Over Bagdad!
Zoom
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2007-12-31, 12:10
Reputacija: 0

Standartinė Zoom »

As irgi skaitau skaitau ir man taip idomu ka tas buves dyleris apie chimke pasakys, o cia visi taip uzvare kad jis turbut jau nebepasirodys cia :D
omax
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 2008-08-03, 12:46
Reputacija: 0

Standartinė omax »

Na tvarka, susidomėjimas didelis, tai tegul sako apie "chimke". :D Nors nenustebčiau jei tai būtų "drambliuko dramblionės"....
Rašyti atsakymą