Nuotrauka Nuotrauka

ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė G. »

narkomanas tai praktiškai yra tas pats kas alkoholikas. Kokie žmonės vartoja alkoholį ir yra vadinami alkoholikais - mes žinome. Taigi, lygiai taip pat su kitais narkotikais - kanaholikų irgi būna ir to slėpti nereikėtų, nes paprasčiausiai nebūtų teisinga, manau.. O šiaip pats terminas "Narkotikas" yra labai medicinškai skambantis.. bent jau man.. :D "Svaigalai" žymiai kiečiau skamba! :D Su laiku bepūsdamas, supratau, kad žmonės prisigalvoja pačių keisčiausių terminų, frazių ir kitų garsų kratinių, kad sugebėtu perteikti tą "iliuziją", kurią mes vadiname "gebėjimu suvokti vienu kartu (x1) daugiau negu kiti gyvūnai" :D Mes esame ir 1x kvailesni ir 1x protingesni :) Kaip mokam - taip "šokam" ir mėginame prisitaikyti prie kito asmens smegeninėje vykstančio proceso! Gera medžiaga ta kanaplia, vyrai..
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė vartotikas »

Kartais susimastau ar tikrai man to reikia ?
Trumpalaikė atmintis vis blogėja ir manę tai nelabai džiugina
Prisimenu daugybe dalykų iš vaikystės ,bet per tą laiką kol pakylu iš 1 aukšto iki 3 tai jau pamirštu kokiu tikslu vilkausi į viršu , vis dažniau nepastebiu prieš akis gulinčio daigto ,o blaškausi po kambari ieškodamas jo.

Pūsdamas suprantu ,kad virstu į jauną senuką serganti alzheimerio liga .
O prisiversti savę atsisakyti pūtalo nebegaliu.
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
ego
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2006-07-10, 10:56
Reputacija: 7

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė ego »

Prisimeni tik stiprias emocijas kuriu vaikysteje buvo apstu, alzheimeriu sergi del aliuminio kuri purskia i dangu
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė vartotikas »

Kokio aliuminio ?
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Click Clack »

vartotikas rašė:Kokio aliuminio ?
Chemtrailai. O šiaip tai nereikia rūkyti super skunku, tada gal nesiblaškysi taip :?
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Tratagalvis »

Nuo tokių dalykų labai gerai padeda kepurė iš folijos. Tačiau būna atvėjų, kai net šis super anti konspiracijų prietaisas sugenda ir tuomet tenka slėptis psichiatrinėj ligoninėj, apsimetant kokiu tai Bonapartu ar Čerčiliu ;)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė G. »

Kepurė iš folijos hehhe :D Šiaip poh visai.. galima kokią tik nori išsilankstyt :) Jeigu jau situacija pataps nevaldoma dėl chemtrailų, tai išsilankstysiu sau pončo ir sombrero :D ajajajajajaj, amiiiigoooos con la marijauna!
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė vartotikas »

Yo quiero fumar.
Nerūkau chimtrailo
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Omletas
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2012-10-04, 13:51
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Omletas »

Šiaip marihuana per rūkymo metus man atnešė nemažai. Visų pirma galima pradėti nuo kalbėjimo apie vertybinių normų pasikeitimą. Per vieną interview garsus komikas George Carlin aiškino kad: "nori ar nenori marihuana pakeičia tavo vertybes, tai vertybes keičiantis narkotikas". Pradėjau labiau vertinti humaniškasias vertybes, kaip dorumą, tolerantiškumą, paprastumą. Nusprendžiau nebesiekti taip vadinamosios galios, kurios šiais laikais visi perdėtai trokšta, o kai jos nepasiekia nervinas ir save nuvertina. Pradėjau domėtis filosofija ir kitomis asmeniškai įdomiomis mokslo šakomis ne tam, kad atrodyčiau protingesnis kitų atžvilgiu (turintis daugiau sąlyginės "galios"), o dėl pačio savęs.
Tačiau laikui bėgant, kai ilgai rūkai praktiškai kasdien ir THC nesugeba išsivayti iš organizmo ji nebenatūraliai slopina įprastinę centrinės nervinės sistemos veiklą, dėl to tapau uždaresnis, apatiškesnis aplinkai ir pasijuto požiūrio griuvimas, nebesuvokimas kokios mano vertybės ir ko aš siekiu, bet čia nėra 100% ganj'os efektas, nemažai kas priklauso nuo asmens temperamento. Bet iš šito išsirutuliojo dar vienas dalykas ką atnešė žolytė. Tai saikingumo pojūtis, teorija kad visur turi būti jaučiamas saikas, įskaitant merryjane. Dar vienas pliusas, tai praktiškai absoliutus alkoholio pašalinimas iš įprastinio gyvenimo, nors ankščiau mėgdavau kiekvieną savaitgalį (ir ne vien) nusitašyti.

Apibendrinant: ganja - taikesnis mąstymas, išlindimas iš materialistinių vertybių absoliutinimo arba kaip aš mėgstu vadinti - gyvenimo "dėžutėje", puikus atsipalaidavimo būdas, kuris turi būti vartojamas su saiku, gaila kad supratau truputuką vėlokai, tačiau žiūresim kaip čia bus po apsivalymo nuo THC.

Peace. Keep up the wibe. 8) --==::~~
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė runkelis »

nu sauniai cia.zinok ne tau vienam taip :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Omletas
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2012-10-04, 13:51
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Omletas »

O įdomu ar man vienam, ar ir kitiems atsirado apatiškumo, bei mažesnio norėjimo bendrauti su aplinkiniais simptomai? Įdomo ar tam fundementalią reikšmę turi užsistovėjęs organizme THC ar šiaip asmeninės savybės, nes neatsimenu kada mano organizmas buvo visiškai apsivalęs nuo THC, gal taip buvo prieš kokius du metus, jei ne daugiau. :D
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė G. »

Ne tik tau :) Bet, žinai, čia ne apatija, o tiesiog susikaupimas į save :) patiriam - tiek pat, o išgyvenam - daugiau :D Ganja kaip sakė toj dainoj.. mano geriausia draugė :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Click Clack »

Man ir taip būna, bet pririjus šokolado ir kavos išgėrus, akimirksniu viskas dingsta ir pasidarau hyperaktyvus, nežinau, kodėl taip :?
skraidantisolandas
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2012-11-15, 17:59
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė skraidantisolandas »

Viską čia skaitau ką rašot ir suprantu, kad same shit here. Mane labiausiai neramina tai, jog pradedu neretai mastyt taip kaip jūs: kad yra blogų savybių. Bet vistiek bandau ieškot gerų savybių, nes paprasčiausiai nesugebu atsisakyti rūkymo. Savaitę ar dvi nerūkyti galiu. Tai yra sugebu susidaryti tam tikrą dietą. Bet mintis, kad reiktų apskritai mesti mj mane gazdina ir atrodo galvoje slypinti merėjeinė bando betkokia kaina atkratyti mane nuo tokių minčių.

Taip pat pagaloju, ar visas šitas reikalas su mj nepradeda stumti kitų vertybių šalin. Pradedu galvoti, kas bus po 10metų, jeigu nenustosiu. Ar nebus taip kad pradėsiu pūst kas dieną, visos vertybės matysis tik pro dūmelį ar bongo stiklelį.... Va tai mane LABAI neramina....

Bet šiaip nuo mj tapau filofiškesnis, manau kaip ir daugelis čia esančių. Jei ne mj, abejoju ar būčiau sukūręs tokį komentarą esantį viršiau :D
Galbūt tai dėl pauglystės....blet, netrinsiu to ką katik parašiau, nes vėl pradedu nesamoningai ginti mj ir vat čia aiškus įrodymas :D
kivikosas
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2012-11-06, 17:22
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė kivikosas »

Kad gyvenu supista gyvenima, neturedamas savo vietos xatoi
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė sandman »

Kad kai per mazai tai blogai. O kai per daug :) irgi negerai
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė vartotikas »

qWadRal rašė:Kad gyvenu supista gyvenima, neturedamas savo vietos xatoi
Ir man kartais taip būna ,kol nėra merginos tai atskirai man gyenti nuo šeimos kaip ir neapsimoka, o labiausiai diorgina kai xatoje tvarka nėra pagal manę ,tai jaučiuosi kartais lyg naminis gyvunas kuris ir tegali gyventi jausukurtoje aplinkoje ir negali nieko pakeisti.
Esu agresyvus žmogus kažkodėl ir kai man dulkina smegenis aš nusprogstu žiauriai , bet užtenka 2 gerų dumelių ir tvarka būna ,agresija dingsta ir su plačią šypseną įdėmiai klausausi visu šukavimų ir matau ,kaip nurimsta bangos akimirksniu nes mato ,kad man jau nusišikti ant visų rėkimų.
O futbolo su vienais vartais žaisti neidomu kai vartininkas negaudo ir nemeta atgal kamuolio :V: :bong:
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
kivikosas
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2012-11-06, 17:22
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė kivikosas »

vartotikas rašė:
qWadRal rašė:Kad gyvenu supista gyvenima, neturedamas savo vietos xatoi
Ir man kartais taip būna ,kol nėra merginos tai atskirai man gyenti nuo šeimos kaip ir neapsimoka, o labiausiai diorgina kai xatoje tvarka nėra pagal manę ,tai jaučiuosi kartais lyg naminis gyvunas kuris ir tegali gyventi jausukurtoje aplinkoje ir negali nieko pakeisti.
Esu agresyvus žmogus kažkodėl ir kai man dulkina smegenis aš nusprogstu žiauriai , bet užtenka 2 gerų dumelių ir tvarka būna ,agresija dingsta ir su plačią šypseną įdėmiai klausausi visu šukavimų ir matau ,kaip nurimsta bangos akimirksniu nes mato ,kad man jau nusišikti ant visų rėkimų.
O futbolo su vienais vartais žaisti neidomu kai vartininkas negaudo ir nemeta atgal kamuolio :V: :bong:
as is viso pradejau seimos nariu nebegerbt, motinai isviso bet kas kuo as besidomeciau yra blogai, tai jai muzika kurios as klausausi neitinka, tai sportas kuriuo uzsiimu, tai draugai su kuriais bendrauju, apie kanape jinai isviso nuomone tokia susidariusi kad net graudu klausytis jos nesamoniu, visiskai praplautos smegenys jai.
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė breeze »

qWadRal rašė:Kad gyvenu supista gyvenima, neturedamas savo vietos xatoi
Tai susirask darbą ir atsistok ant savo kojų. O jei esi nepilnametis (kokį velnią tada darai šiame forume?), tai pasistenk įvertinti tai, ką tėvai daro dėl tavęs, o ne zyzk dėl visokių šūdų. Patikėk tas kotletas pats neatėjo į tavo namus, ir neįlipo į tavo lėkštę, ir tie pinigai, kuriuos gauni iš tėvų tikrai neužaugo ant medžių. Trumpai tariant - būk vyras (arba moteris, kas tu ten bebūtum).
Padekim viską ir dingstam velniop...
Kumaras
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2012-12-04, 18:51
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Kumaras »

Supranti, kad pripratai prie putimo ir tikriausiai pusi visa likusi gyvenima :D O seip tai manau kiekvienas pradeda suprast, kad pusti vidury dienos neapsimoka, nes visi darbai kuriuos turetum atlikt siandien bus neatlikti... :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas