Nuotrauka Nuotrauka

ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
ispanas3
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2012-12-04, 21:00
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė ispanas3 »

tikra tiesa,kai diena apsipuciu nebepadarau to ka buvau suplanaves nes buna jau nusispjaut,todel dazniausiai puciu vakarais su du keliais draugais masinoje ar dar kur,vakare kazkaip geriau man.ir seip tikrai jau jauciu jog pasikeiciau tapau drasesnis iskalbingesnis,visada sugebu atsikirst :D
PoH
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-12-16, 13:50
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė PoH »

Supratau, kad rukydamas tapau visiskai kitoks zmogus negu esu is tikruju (blogaja prasme). Gali atrodyti, kad viskas gerai, bet taip nera. Tai bukit protingi rukykit tik su saiku. Cia sakau tiem potheadam kaip ash tikiu cia ju yra. Gyvenau, kuri laika olandijoj, cia dabar jau buvo luzis. Pagerinus tolerancija olandiskam pychui, nes galingas, eidavo mazdaug po 12 gramu i savaite. ZInau buvau durnas, bet as ir pries tai daug rukiau, o ten bendraminciu rukoriu netruko. Tai dabar supratau, kad man ishvis negalima rukyt. Max karta i menesi. Tik nezinau ar iseis tai padaryt. Dbar po savaites pertraukos, parukiau kamstuka viena maza ir viskas aisq, buvo aisq ir vakar, tik dabar kai nuraminau ta kirmina zoles, galiu normaliai parasyt kad taip galvoju. Ta savaite buvo labai sunku isvert, ir nerukiau tik todel, kad neturejau.Gal jau busiu pasirenges tam beveik nerukymui. Nezinau net kas bus toliau ishvis. P
PonasGerutis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2012-10-13, 23:36
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė PonasGerutis »

Supratau, kad alkoholis yra nesamoniu nesamone, supratau, kad is ryto geriau nerukyt, nes visa diena bus kitokia negu visad ir supratau, kad dauguma zmoniu lietuvoje nezino nieko apie kanape, apart tai, kad cia NARKOTIKAS.
PonasGerutis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2012-10-13, 23:36
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė PonasGerutis »

ai ir dar supratau, kad geriau nepakliut i teisaugos akirati siuo klausimu, apskritai geriau nepakliut jokiu. :D
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Lar »

Pas teisėsauga galima pakliuti tik reikia turėti nebloga atkirti , apmastyti visus galimus varijantus turėti pasiaiškinima o ne sugalvoti ji. Jai i tem tai daug aš atradau bepusdamas tik kad bėda jog kaikuriu minčiu net ir blaive galva suprasti sunku :D. O kas geriausia jog kilusias geras mintis igivendinti gali būti problematiška
Viena syk su draugu mastėm apie versluma iš pamatyto vieno žemės sklypo, ejom 2,5-3km iki manes tai per tuos kilometrus kalbėjome kaip iš to matyto sklypo galima uždyrbti, netgi skaičiavome , ir galiausiai supratome jog žemdirbystė padarytu didžiausia pelna. Tik tuo viskas užsibaigė kadangi i tai reikia investuoti o išplėtoti žemdirbyste kaime reikia dideliu pinigu. Ši mintis tapo neigivendinama. Bet viena syk panaudojas savo inžinerijos žinias pasigaminau sau reikalynga ir gana universalu irankį, aišku įrankis nebutu pagamintas jai nebučiau iškart savo idėjos braižes . Iš savo patirtiės žinau jog jai apsiputes išmastai kažką tikro o ne fantazijas ,tuomet tą pačia akimirka reikia viska užsirašyti ar braižyti.
O darbus apsipūtus atlikti nėra sudėtinga ,nesuprantu kaip kaikurie viska atidėlioja .Aš net darbe ne kart apsirūkias dyrbau ,ir ką viska atlikau tvarkyngai ir sąžinyngai ,svarbiausia jog žinotum kad reikia atlikti darbą ,o ne užsiprogramuoti jog to neivygdysi .Ir kas svarbiausia pučiant nesvarbu kiek ar 1kart i menesi ar kelis kart į diena visuomet reikia išlikti atsakyngam.
PonasGerutis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2012-10-13, 23:36
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė PonasGerutis »

Lar rašė:Pas teisėsauga galima pakliuti tik reikia turėti nebloga atkirti , apmastyti visus galimus varijantus turėti pasiaiškinima o ne sugalvoti ji. Jai i tem tai daug aš atradau bepusdamas tik kad bėda jog kaikuriu minčiu net ir blaive galva suprasti sunku :D. O kas geriausia jog kilusias geras mintis igivendinti gali būti problematiška
Viena syk su draugu mastėm apie versluma iš pamatyto vieno žemės sklypo, ejom 2,5-3km iki manes tai per tuos kilometrus kalbėjome kaip iš to matyto sklypo galima uždyrbti, netgi skaičiavome , ir galiausiai supratome jog žemdirbystė padarytu didžiausia pelna. Tik tuo viskas užsibaigė kadangi i tai reikia investuoti o išplėtoti žemdirbyste kaime reikia dideliu pinigu. Ši mintis tapo neigivendinama. Bet viena syk panaudojas savo inžinerijos žinias pasigaminau sau reikalynga ir gana universalu irankį, aišku įrankis nebutu pagamintas jai nebučiau iškart savo idėjos braižes . Iš savo patirtiės žinau jog jai apsiputes išmastai kažką tikro o ne fantazijas ,tuomet tą pačia akimirka reikia viska užsirašyti ar braižyti.
O darbus apsipūtus atlikti nėra sudėtinga ,nesuprantu kaip kaikurie viska atidėlioja .Aš net darbe ne kart apsirūkias dyrbau ,ir ką viska atlikau tvarkyngai ir sąžinyngai ,svarbiausia jog žinotum kad reikia atlikti darbą ,o ne užsiprogramuoti jog to neivygdysi .Ir kas svarbiausia pučiant nesvarbu kiek ar 1kart i menesi ar kelis kart į diena visuomet reikia išlikti atsakyngam.
Del teisesaugos tai nezinau kokie gali buti atkirciai, nes juk nesu teisininkas, o jie meluoja patikek tu manim, prigasdina primeluoja, uzdaro 2parom ir kukuok, kad geras. Ir dar labai gaudo ant zodziu, jei bandai meluoti, tai geriau sakyti kuo maziau detaliu tik esme, nes jie gaudo ant detaliu, o tu ju tiesiog visu neprisiminsi, nes to nebuvo, tai va mano patarimas toks :)
Gerai, kad man byla nutrauke :D
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė breeze »

Lar rašė:Iš savo patirtiės žinau jog jai apsiputes išmastai kažką tikro o ne fantazijas ,tuomet tą pačia akimirka reikia viska užsirašyti ar braižyti.
Aha, čia super patarimas. Kartais visiškų nesąmonių prirašai, bet popieriui ar kompiuterio diskui gi neskauda nuo to. Bet kartais labai įdomių minčių pasitaiko apsipūtus, būtu gaila, jei jos nueitų perniek.
Padekim viską ir dingstam velniop...
Omletas
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2012-10-04, 13:51
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Omletas »

Jo jo, kai grižtu namo man irgi kartais prasideda visos tos šeimyninės parkės. Tėvai sunkiai susitaiko, kad jų vaikas yra atskiras individas, kuris ankščiau ar vėliau pradeda kurti savo gyvenimą atskirą nuo šeimos kurioje gimė. Tėvai dažnai bijo nesugebėti įgyvendinti savo pačių gyvenimo projektų per vaikus ir sunkiai supranta, kad vaikai nebus tokie patys kaip jie. Išvis, tegul dažniau pasižiūri į kitus gyvūnus.. Pvz kokia nors kengūra augina savo vaiką, juo rūpinasi, bet kai jis subręsta - paleidžia į gyvenimą. Fsio.
Kadangi daugelis tėvų to nesupranta, tai nereikia pačiam savęs dėl to gruzint, tegul bando primesti savo tiesas, o pats elgiesi kaip tau labiau tinka toleruodamas jų norus, bet nesistengdamas realizuoti jų per save. Aišku jie nesistengia pakenkti, nori gero, bet kiekvienas esam skirtingas ir nėra nei vieno teisaus ar žinančio kaip kitam reiktų gyvent, tai susirandi pats, o nesužinai iš ko nors kito, net iš tėvų..
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė runkelis »

vyresnis ismintingesnis-kiekvienas gyvena kaip nori,bet jei mato vyresnis kad darai klaidas,jis tau visada pasakys ka darai ne taip,kartais reikia paklausyti ir vyresniu.o toliau savo gyvenimo kalvis esi. ( arba tema be galo iki ATA :) )
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė G. »

supratau, kad šis forumas man asmeniškai yra begalo svarbus :D Buvo šiandien palūžęs truputį, tai taip užparanojinau, kad čia teisėsauga jau kirpt kažką bando, nu žodžiu pasijutau lyg niekada, vyrai, daugiau jūsų nebematyčiau ir reikėtų ieškoti naujo informacijos šaltinio apie atsidavusių žmonių judėjimą, kas tarp kitko būtų nemenkas žingsnis atgal man pačiam...

Aš tikrai manau, kad šis forumas yra esminis kanapių įstatymų Lietuvoje keitimui, nes čia renkasi rimti, normalūs žmonės su rimtais, normaliais gyvenimais, o ne degraduojančios torčylos. Čia yra tikra kanapinių bendruomenė su tikrom vertybėm. Pagarba, Vyrai, jums visiems! - atsidustu :)

Ir dar neperseniausiai perpratau, kad aš esu rastamanas :D :!: Kiek teko skaityti/domėtis šiuo judėjimu, tai aš jį visiškai perprantu ir palaikau visiškai be jokios intencijos, tiesiog žinau, kad tai aš ir aš. Nesu nei grubus berniukas, nei babilono kekšė. Žinau vieną meilę, žinau vieną tiesą ir žinau, kad gyvenam Babilone ir kad kažkur mūsų tarpe yra Lietuvos Selassie I ir jis mus padės nukeliauti į Zioną. Rastoj nėra taisyklių, užtat yra vienas amžinas perpratimas.

Kolkas dar nedaug moku kalbėti kaip rasta, bet čia yra geras! Čia, vyrai, žinokit iš tiesų kažkas magiško yra :x:
Mūsų diena ateina! Mes esam legalūs ir legaliais ir išliksim! :V: Taika %)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
sunus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-02-07, 18:25
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė sunus »

o as pagalvojau kad is sito puslapio sklinda vienintele propoganda tam legalizuoti! ACIU kad visi esate ce ir neapleiskite sio puslapio vien tik auginimo klausimais nes paskutiniu metu pastebiu kad puslapis tampa kaskokiu siltnamiu o ne bendraminciu susirasinejino vieta. Tikuosi supratot musu ne tiek daug laikykimes kartu nes atsiprasant kalbos forume vyksta vien apei auginimo praktika o nou to forumas mirsta forumieciai neina uz viska draugiskai o atsako vien teoriskai pvz BMW forume mes visi pazystami o ce tik viskas vyksta tik teoriskai. Kur meile viens kitam vyrai ir moterys AaAaAaAQaAa... nu zodziu gal ir isijauciau;) PEASE!:) BOB MARLEY is the best thing in the world!!!!!!
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Click Clack »

sunus rašė:o as pagalvojau kad is sito puslapio sklinda vienintele propoganda tam legalizuoti! ačiū kad visi esate čia ir neapleiskite sio puslapio vien tik auginimo klausimais nes paskutiniu metu pastebiu kad puslapis tampa kaskokiu siltnamiu o ne bendraminciu susirasinejino vieta. Tikuosi supratot musu ne tiek daug laikykimes kartu nes atsiprasant kalbos forume vyksta vien apei auginimo praktika o nou to forumas mirsta forumieciai neina uz viska draugiskai o atsako vien teoriskai pvz BMW forume mes visi pazystami o čia tik viskas vyksta tik teoriskai. Kur meile viens kitam vyrai ir moterys AaAaAaAQaAa... nu zodziu gal ir isijauciau;) PEASE!:) BOB MARLEY is the best thing in the world!!!!!!
Tru, tru daugma vieni praktikantų, o aktyvistų vos vienetai. Bet manau su laiku vis laikysimės išvien ir tobulėsim ir galų, gale tapsim stipria bendruomenė. Mano pastebėjimu, ko gero bendravimas labiau vyksta facebook'e.
Anonymous

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Anonymous »

Mano mąstymas šio metu yra visiškai kitoks negu prieš pradedant pūst.
Iki aš geriau, rūkiau (cigaretės), gyvenimas buvo palaidas, nežinojau ko norėjau, kitaip sakant gyvenau šia dieną ir net negalvojau, o kas bus rytoj arba po dešimties metų.
Pirmus pūtimo metus aš buvau vienas iš tu kurie GERIA, RŪKO, PŪČIA. Pūsdavau visada kažkur pasišalinęs nuo visuomenės su draugais, o po to laukiu kol atleidžia, kad grįžt namo ne įtartinam. Tuo metų rūkiau tikriausiai todėl, jog draugai irgi pūtė. Ir aš nežinojau kas tai yra THC, CBD ir visas kitas briedas. Žinoma pūsdavom vieną du kartus į savaitė labiau mėgom alaus bambalį pakelti kokiam nors užkampį, o po to eit prie ko nors prikibt :(
Antri metai buvo pokyčiu metas. Vis gi man buvo įdomu kas gi tai yra? Kodėl? Kaip? Manau tuo metų aš atradau save. Mažinau bendravimą su tais draugais, nes pradėjau suprasti, kad tai manęs prie gero kelio neprives. Pradėjau mąstyti apie savo ateitį ką aš norių ir ką aš galių. Nes alkoholis man daug kur užkirto kelius. Buvau porą kartu pabuvojęs areštinėje būdamas neblaivus. Dabar su alkoholiu elgiuosi saikingai ir išgeriu tik labai retai. Jau beveik trys menesiai praėjo kai nerūkau cigarečių. O svarbiausia žinau dabar ko noriu ir esu viską suplanavęs ir apgalvojęs kiekvieną savo gyvenimo etapą.
Apibendrinant galiu teigti, kad MJ mano gyvenimą pakeitė į gerąją jos pusė. Svarbia yra nepyknaudžiauti šia gamtos dovaną.
Varliokas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2012-02-16, 13:52
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Varliokas »

nu tapau pozityvesnis galima sakyt nebegeriu nors anksciau geriau daug, kazkaip is piktos repo muzikos persimeciau daugiau ant reggae, dubstep ir kad kas blogo butu ner, gal tik is sono sneka kad per daug rukau tipo narkamanu paliksiu nu kazkastokio
Bulviu nerukau
Anonymous

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Anonymous »

Sveiki, nusprendziau prisiregistruot pagaliau ir iraityt pirma posta :)

Bepusdamas supratau, kad rukyti maloniausia tik tam tikroje aplinkoje. Dazniausiai kai rukau gausioj draugu kompanijoje, kurioj ne visi pucia, atsiriboju nuo ju, uzsidarau savyje ir mastau sau vienas, daug nekalbu, o kartais net nesiklausau kas aplink
vyksta. Tada atrodo, kad tau nieko netruksta, uztenka tik sedet aptirpusiam ir megautis sia akimirka... Po to ir pats sau tai prikaisioju, todel paskutiniu metu stengiuos rukyt vienas, arba nedideleje kompanijoje.
sunus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-02-07, 18:25
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė sunus »

Ne Pyragas rašė:Sveiki, nusprendziau prisiregistruot pagaliau ir iraityt pirma posta :)

Bepusdamas supratau, kad rukyti maloniausia tik tam tikroje aplinkoje. Dazniausiai kai rukau gausioj draugu kompanijoje, kurioj ne visi pucia, atsiriboju nuo ju, uzsidarau savyje ir mastau sau vienas, daug nekalbu, o kartais net nesiklausau kas aplink
vyksta. Tada atrodo, kad tau nieko netruksta, uztenka tik sedet aptirpusiam ir megautis sia akimirka... Po to ir pats sau tai prikaisioju, todel paskutiniu metu stengiuos rukyt vienas, arba nedideleje kompanijoje.
Tiesiai i desimtuka :D Tas pats ir man atsirinkti reikia prie ko tai daryti prie ko ne nes kiti nors ir nepasako bet pagalvoja labai prastai apie :x: rukyma nors ir patys kita diena kaip is vincesterio persauti guli nuo pahmielo 8E
zebr
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2012-02-21, 16:42
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė zebr »

Pas mus bendraujanciuju rate, yra jau primokyta, kad kanape cia yra normalus dalykas :) Vieni geria, kiti ruko, ir visiems zjbs, linksma, yra apie ka pasneketi, ir niekas nieko nesmeizia :) niekas apie kanape blogo zodzio net nesako |.|) Dabar atejo toks laikotarpis, kad visi aplinkui ruko, zmoniu poziuriai keiciasi, zmones supranta kad visa ta nesamone apie MJ draudima yra slamstas. Kiekvienam zmogui reikia apsisvaiginti, nuo streso, ir kitu siuolaikiniu problemu... Vieni renkasi alkoholi, kiti kanapes treti ten dar kazkoki velnia.. Ka norejau pasakyt, kad MJ is tikro yra stebuklingas augalas, kuri as mylesiu ir puoselesiu visa gyvenima :V: :x:
frutis
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2012-11-26, 19:17
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė frutis »

norejau paklaust ar paruke nepradedat repuot ar seip kokiu eiliu,dainu kurt? :D
cryptkeeper
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-08-27, 22:53
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė cryptkeeper »

na iputes eiliuot tikrai nepradedu, bet sugebu labai isiklausyt i muzika ir kitaip ja suprast, man pvz gera daina apsiputus tampa kelis kart geresne o jai dar geras klipas tai isvis kaifas.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė G. »

Kažkada pradėdavau.. dabar čiumpu lūpinę armonikėlę ir pabliuzuoju %) :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas