Nuotrauka Nuotrauka

ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
LoveMarryJane
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2012-01-31, 20:39
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė LoveMarryJane »

frutis rašė:norejau paklaust ar paruke nepradedat repuot ar šiaip kokiu eiliu,dainu kurt? :D
Joo pamenu vasara cia londone su draugeliu --==::~~ ir vaikstai po tas gatves, visur ir taip idomu, o tai primetat kaip parukius dar idomiau ten viskas :D tai vaiksciodavom ir freestylindavom pastoviai, kartais ir neparuke bet jau taip isijaust neidavo :D smagu, kartais kaip tikras reperis pasijusdavai :x: $) $) :x:
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Marbauskas »

Aš tai jei naktį lauke tai pradedu keistus garsus skleist eidamas kur mieste, arba dar irgi ritmas galvoj ir žodžius kokius mąstau ant viršaus ir derinu ciut ne dainuoju net nzn :D Taip snku rasyt po space cookies....
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Galaxy_
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2011-05-05, 10:53
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Galaxy_ »

Sveiki. pusantru metu skaitau sita foruma. Vasara pavyko savo stafo uzsiaugint, bet cia ne i tama as :D Savo istorija kitur papasakosiu :D
O Seip man fainiausia vasaros giedra silta nakti iskrist ant zoles ir ziuret i zvaigzdes. tada tiek minciu i galva lenda. prigalvoju visko. tiek apie musu visu egzistavima, kodel mes cia ir kokia musu paskirtis. apie kitas gyvybes formas, ta prasme kitas protingas butybes. Zodziu studijuoju dangu. buna labai smagu :D
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Moderatorius »

Galaxy_ šitie pamąstymai apie savęs buvimą,visatą,žemę,kiekvieną žmogų - išneša toli toli net ir būnant normalios būsenos ;] parūkius galbūt ir plačiau viską supranti. bet visvien sudėtinga tokius dalykus mąstyt.. :|
o ką aš atradau.. nežinau. tiesiog mano mąstysena 50proc pasikeitė. viską pradėjau matyt plačiau. tai,kas nebūtina man žinot,matyt-pradėjau į tai žvelgt nebe taip,kaip seniau. žodžiu. pychas pakeitė mane į geresnį žmogų :) labiau dėl savo ateities,pomėgių susimąstau dažniau :)
delta9
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-07-11, 17:26
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė delta9 »

:x: man padejo susitupet.... iki 20 metu sedejau namuose tinginiavau siaip laika stumiau nedirbau nuo --==::~~ iki --==::~~ litus krapsciau is motinos supratau kad blogai yra priklausomybe istisas dienas --==::~~ :bong: :D [:)] 8??? lyg gyvenimas be ateities liko bloga nuo saves... vis apie tai masciau rimciau ir protingiau kol tai davede mane prie veiksmo jog nebepusiu ir pajudesiu is kelmo stadijos. palaikau fizine forma, nebevalgau visokio slamsto.. pradejau savarankiskai gyventi santykiai su drauge geresni tapo, laikausi teises ir judu i prieki ko linkeciau ir jums :V:
I ♥ northern lights
bongallo
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2013-04-21, 13:02
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė bongallo »

As ir pusdamas judu i prieki :D
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė runkelis »

pauliuslt rašė::x: man padejo susitupet.... iki 20 metu sedejau namuose tinginiavau siaip laika stumiau nedirbau nuo --==::~~ iki --==::~~ litus krapsciau is motinos supratau kad blogai yra priklausomybe istisas dienas --==::~~ :bong: :D [:)] 8??? lyg gyvenimas be ateities liko bloga nuo saves... vis apie tai masciau rimciau ir protingiau kol tai davede mane prie veiksmo jog nebepusiu ir pajudesiu is kelmo stadijos. palaikau fizine forma, nebevalgau visokio slamsto.. pradejau savarankiskai gyventi santykiai su drauge geresni tapo, laikausi teises ir judu i prieki ko linkeciau ir jums :V:
saunuolis.reikia nepiknaudziauti!!!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
mindblow
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2013-03-31, 21:05
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė mindblow »

Aš nesu pūtikas su stažu, bet 420 padėjo man suprasti kas yra tikri draugai, kiek daug chemijos yra aplink mus( atsisakiau limonadų, traškučių ir kitokio brūdo), pradėjau geriau sutarti su tėvais, sustiprėjo motyvacija siekti savo tikslų bei pradėjau geriau planuoti savo laiką( pagaliau nebesėdžiu po 18h per parą). 420 man padeda atsipalaiduoti( geriausi migdomieji) bei savaitgaliai pamiršti visus sunkumus, nes per savaite tenka daug mokytis. Tėvai žiūri į šitą reikalą gan atsainiai, nes abu yra prisiklausę blogų atsiliepimų apie mj. Blogiausia tas, kad tėvas turi viena pažįstamą, kuris nuo mj šoko ant heros, tai manau jo nuomone apie mj pakeisti bus kiek sunkiau :). Yra ir šiokių tokių pliusų. Tėvai pamatė, kad grįžtu pagaliau blaivas penktadieniais bei nedarau jokių nesąmonių, o dėl bendravimo pasikeitimo, paslaugumo, atsiplėšimo nuo pc bei pažymių yra labai patenkinti. Nežinau kiek laiko turės praeiti kol jie susivoks, kad 420 yra geras dalykas. Šią savaitę pradedu daiginti sėklas bei statyti ant palangės, palinkėkite man iškalbingumo, nes manau, kad galiu ateinančiu metu sudėlioti visus taškus ant i. :)
Vartotojo avataras
Rastafari
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2012-05-06, 22:38
Reputacija: 7

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Rastafari »

Sėkmės tau mindblow, matau esi geras žmogus ir tikrai nedarysi atsakingo pūtiko vardui gėdos prisipažindamas. :V:
mindblow
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2013-03-31, 21:05
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė mindblow »

Dėkui :V:
robinashudas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2013-03-14, 20:29
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė robinashudas »

Neprisipažink manau, nebent jau gyveni savarankiškai. Aš daug kartų masčiau kas būtų jei prigautų ar panašiai. Net atrodo, kad tėvai jau nujaučia. Pavyzžiui, aš negeriu, bet grįžtu namo "girtas" mamos nuomone kartais, rado žiebtuvėlių kišenėj ar šiaip tarp daiktų nekartą, o su cigaretėm nėra niekada užtikus, na ir panašiai. Todėl dažnai galvoju gal reikia "apšviest" tėvus, tačiau labai daug žmonių yra konservatyvūs, žino žodį NARKOTIKAS ir žino, kad :x: yra priskiriamas prie jų ir nuomonės su plaktuku neišmuši. Mano pažįstamą prigavo tėveliai, tai jis irgi bandė įrodinėt, kad gerai čia viskas, tai tėvai paprasčiausiai pasakė "grįžk namo kai neberūkysi". Jeigu tu galvoji pasisakyt, tai kogero tavo tėvai geri ir surpatingi. Mano irgi labai suprantingi, bet manau vistiek nesuprastų. Jeigu iš namų neišmestų, vistiek labai pergyventų ir panašiai. Čia isgi yra tavo apsisprendimas, bet nemanau, kad tavo gyvenimas pagerės nuo to =(
mindblow
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2013-03-31, 21:05
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė mindblow »

Pabandyti verta, nesinori nuo jų slėptis. Manau, jeigu išsakysi svarius argumentus ir apginsi savo nuomonę, gali pasiekti savo. :)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė G. »

Jeigu pats ateisi ir pasakysi tai manau, kad bus kaip tik į gerą. Na, o jeigu prigaus tai jau sakyk nesakęs, turėsi išsivartyt. Jau geriau pasakyt, o ne išsivartinėt. Ir greičiau ir mažiau nervų kainuos tiek tėvam tiek pačiam
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Dripsnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2013-04-04, 20:41
Reputacija: 1

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Dripsnis »

Sutinku su G. . Nors mano atveju kaiptik atsitiko kas blogasis variantas : /. Nors su :x: as jau apie 5 metai taciau tevai apie si mano pomegy suzinojo neperseniausiai. O suzinojo nes as tiesiog nebesislapsciau nes nera delko slapstytis ;). O siaip mindblow man :x: padejo atsikratyti tu bloguju iprociu taippat pradedant nelemtomis cigaretemis kurias rukiau nuo 4klases iki pat 12 klases kol pagaliu subrendau ir pasakiau sau ,,NUSTOK DEBILE!,, ir aisku alkoholis... dalykas kuris sugadino gyvenimus patiems geriausiems ir talentingiausiems zmonems. Kaip yra sakoma ,,Auksines rankeles, auksine gerklele,, (ar kazkas tokio :D). Anyways linkiu tau sekmes ir visiem kitiems kurie siekia atvesti i prota vyresniaja karta (iskaitant ir pati save). Peace!
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė G. »

Žinokit, kad ir pūtėsis būna koją pakiša ;) Labai svarbi yra vartojimo kultūra (kada, su kuom, kaip, kiek ir kodėl). Pats turiu daugiau kaip 5 pažįstamus, kurie priklausomi nuo žolės, atrodo pučia, bet patys nežino, kodėl, tiesiog pučia. Tipo sako atpalaiduoja, kaifas.. bet tai koks kaifas gali būt kai tave išmeta univero, tu praktiškai nieko nedarai per dienas kaip tik torčini, savęs neatradęs ir nežinantis, ką nori daryt su savo gyvenimu? Gi ne gyvenimas kai nėra tikslo :D Dar vienas pas mane gerulis toks yra, stumia ant ganjos belenkaip tipo žostkas narkotikas, stiprią priklausomybę žmogus turi, sako kad jei nerūko tai visą laiką galvoja tik kaip pasirūkyt, nu žodžiu, pasisako anas prieš legalizaciją, nes galvoja, kad jei legalizuos tai visi pasidarys toks pats kaip jis. Nežinia, gal vieną kart užsirūkė ten kokio chlamo, užvilko kaip nuo heros kokios tai ir vaikosi to paties hajaus, kurį kažkada turėjo. Ar žolė gerai ar blogai - mums patiems spręst, niekam kitam. Su tėvais čia taip pat, jeigu tau gerai yra karts nuo karto įpūsti tai tėvai turėtų įžvelgti tavyje tai
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Dripsnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2013-04-04, 20:41
Reputacija: 1

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Dripsnis »

Viskas gyvenime turi buti daroma su saiku i proto ribose ;). Kas lieca tuos ,,priklausomus,, zinau ir as tokiu taciau ju nera perdaugiausiai manau. As tai net nezinau kaip yra imanoma nieko neveikt kai susitinki su --==::~~ . Pas mus daznai verda diskusijos ivairais klausymais nuo gyvenimo iki politikos... Nematau kaifo pripust ir sedet tyloj kambary ar sneket apie kaip ziauriai tave dauzo pilna valanda. Siaip nematau didesnio kaifo pasivaiksciot parka grazu vakara ar silta dienele su draugais besiklausant muzikos. O kas liecia tevus tai manau pagrindinis dalykas kas daugeli erzina (cia ta prasme zmones kurie dar gyvena su tevais) tai ju visiskas priesiskumas pries :x: , o kai patys mielu noru traukia cigaretes ar ten geria alkoholy arba net sako gerk, bet nerukyk :x: . Kaip ir sakiau pradzioje viska reikia ddaryti su saiku ir protu. Tikrai nesakau, kad kiekvienas zmogu turetu dziaugtis zaliaisiais lapeliais esu susitikes zmoniu kurie ruko, bet akyvaizdziai isvelgiu, kad tai tikrai ne jiems. Paruke jie atrodo nei kiek neprasvieseja, o tampa vaikais kurie nori kresti isdaigas arba visiskai nusisneketi, kas ispradziu gal ir atrodo juokinga taciau kuo toliau su juo bendrauji tuo labiau pradedi suprasti, kad nevisiem lempta suprasti kas yra :x: .
mindblow
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2013-03-31, 21:05
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė mindblow »

Daug protingų minčių išsakėt. Ryt turbūt įvyks pokalbis( jei sėklos atvyks), pranešiu kas kaip :).
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė BuD »

Atradau tai, kad MJ padare mane kiek ramesni zmogu, nebeesu toks "nervu kamuolys", daugiau su sypsena i ivairius dalykus ziuriu, o i alkoholi kuo toliau, tuo blogiau ziuriu (isskyrus aluti ir retkarciais vyna, NEPIKNAUDZIAUJANT).
:V:
xdevelo
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 252
Užsiregistravo: 2013-01-24, 04:54
Reputacija: 4

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė xdevelo »

Nesiviesinkit chebra.
420magazine
mindblow
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2013-03-31, 21:05
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė mindblow »

Įvyko pokalbis, viskas baigėsi gerai :). Nesu didelis rūkorius, tai susitarėm, kad nepiktnaudžiausiu.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas