Nuotrauka Nuotrauka

ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Rukalas
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2010-03-03, 14:17
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Rukalas »

Esme tame kad as viska blogai isdesciau :)

Aisku kad jei gerai mokais ,gerai lt gauni ,bet yra tokiu kurie be mokslo karjera padaro :}

Jei nuori galiu prikabint faila audio knyga ,ten apie tai isaiskinta :V:
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė jahmate »

Reikejo iskarto taip pradet. Jo sutinku kad buna chebra mokykloi desimtukais varo, o poto sedi be darbo arba minimuma gauna, o kiti atvirksciai, mokykloi suda atmale sukasi kaip turi but. Bet cia Lietuvoi taip dazniausiai buna, nes ant tavo issilavinimo visiem giliai px.
I'm a junglistic man.
Rukalas
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2010-03-03, 14:17
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Rukalas »

jahmate rašė:Reikejo iskarto taip pradet. Jo sutinku kad buna chebra mokykloi desimtukais varo, o poto sedi be darbo arba minimuma gauna, o kiti atvirksciai, mokykloi suda atmale sukasi kaip turi but. Bet čia Lietuvoi taip dazniausiai buna, nes ant tavo issilavinimo visiem giliai px.

Ta ir norejiau pasakyt :) :) :)

Duodu db paprasta pavyzdi , mano mociute dirba daktare ,jos atlyginimas 1600lt ir dar namie biski ten pagydo moteris tai dar 500lt + o pavyzdziui kokioi prancuzijoj daktarai gauna apie 7000lt -16000lt i lt isvertus tj neblogai galiu pasakyt :D

As neskatinu nesimokyt bet tokia jau ta tiesa kad pasaulyje tiesos nera .|

Domekites dalikais kurie jums tinka ir patinka ir nereiskia kad reik baik univerus visokius jei galva ant to dalyko turi tai ir pinigu turesi :V:
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė runkelis »

skaiciuoji kitu pinigus....?!? negerai....
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
teknyu
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2010-01-29, 13:38
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė teknyu »

galeciau gal sakyti kad daugiau dave negu ateme ,bet esminis dalykas kad po siokio tokio putimo stazo nebemoku dziaugtis paprastais dalykais :) viskas atrodo taip neidomu ir tapau toks nejautrus kitu zmoniu atzvilgiu kazkaip :) ka dave tai tikriausiai gera laiko praleidima , mastymas tapo gilesnis, pastebiu daugiau dalyku negu seniau buciau pastebejes , pakeite biski gyvenimo vertybes i gera manau . bet blogo irgi nemazai dave tikrai turbut niekas nepatvirtins kad nuo rukymo vien tik geri dalykai :)
Geri dalykai niekada nesitesia ilgai ;/
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Spotless »

teknyu rašė:galeciau gal sakyti kad daugiau dave negu ateme ,bet esminis dalykas kad po siokio tokio putimo stazo nebemoku dziaugtis paprastais dalykais :) viskas atrodo taip neidomu ir tapau toks nejautrus kitu zmoniu atzvilgiu kazkaip :) ka dave tai tikriausiai gera laiko praleidima , mastymas tapo gilesnis, pastebiu daugiau dalyku negu seniau buciau pastebejes , pakeite biski gyvenimo vertybes i gera manau . bet blogo irgi nemazai dave tikrai turbut niekas nepatvirtins kad nuo rukymo vien tik geri dalykai :)
Ganja ir man smarkiai pakeitė gyvenimo vertybes ir dėl to labai džiaugiuosi. Nežinau koks dabar samasvalas būčiau jei ne MJ.
O tas nejautrumas tai mano nuomone dėmesio nekreipimas į išties nesvarbius dalykus. Visokios nesamonės kurias dabar rodo per televiziją taip pat didžioji dalis informacijos kuri randama spaudoje yra grynas šlamštas užkišantis smegenis. O kai žmonės pradeda pramogauti prie TV ekrano iš to niekada nieko gero neišeis ir jei situacija nesikeis tai pokalbis su išties protingu žmogumi taps reta prabanga.
teknyu
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2010-01-29, 13:38
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė teknyu »

kaip cia tiksliai apie ta tv pasakiai ;D man pvz kai pradejau rukyti to tv isvis ziuriu minimaliai ,nebent valgydamas uzmetu aki ;D atsimenu kai dar nepusdavau tai ziuredavau daugiau to bullcrap
Geri dalykai niekada nesitesia ilgai ;/
Rukalas
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2010-03-03, 14:17
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Rukalas »

runkelis rašė:skaiciuoji kitu pinigus....?!? negerai....
neskaiciuojiu ,pvz mano mociute pati man pasake :]
ir pasake kad nuoretu daktare padirbt prancuzijoj
neskaiciojiu bet manau pats supranti kad lietuvoje visiems ant tavo mokslu giliai px 8E
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Spotless »

Rukalas rašė:
runkelis rašė:skaiciuoji kitu pinigus....?!? negerai....
neskaiciuojiu ,pvz mano mociute pati man pasake :]
ir pasake kad nuoretu daktare padirbt prancuzijoj
neskaiciojiu bet manau pats supranti kad lietuvoje visiems ant tavo mokslu giliai px 8E
Ne, ne px.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Jefridas »

Rukalas rašė:
runkelis rašė:skaiciuoji kitu pinigus....?!? negerai....
neskaiciuojiu ,pvz mano mociute pati man pasake :]
ir pasake kad nuoretu daktare padirbt prancuzijoj
neskaiciojiu bet manau pats supranti kad lietuvoje visiems ant tavo mokslu giliai px 8E
Kiek tau metu močiute tu? :) Man atrodo tu dar pagrindines mokyklos neužbaigės, dar močiutės pasakomis argumentuoji savo nuomonę :)
Niekam ant nieko ne pohui. Toks tendemas kaip be mokslu + turtingas yra žemiausios darbo klasės prasimanymas, nes nėra taip. Tie visi "kvaileliai", " be universitetinių dimplomų" turintys daug pinigų, yra prasedėje šimtus valandų įvairiausiuose seminaruose, prie knygų, mokindamiesi iš savo klaidų, ir tik tada pradėję kažką uždirbti, o tu sakai, kad mokslų nereikia.

Apie kokią valstybės ateitį galime šnekėti, jeigu jaunimas yra auklėjamas neišmanančių finansų pasaulio tėvu?

Galėčiau pasakyti perskaitęs jūsų diskusiją, labai jau "vargšai" diskutuojate.. Visiškai nesigilinate į tai ką rašote.. O įsigilinus galima pamatyti ir pajausti, kad tiesiog pateisinate savę, nes patys ir esate tie nesimokantys.
Ir šiaip, mažiau skuskitęs daugiau dirbkite. Darbas darbas ir dar kartą darbas. Tas kas daug dirba, neturi laiko uždirbti pinigų. Dirbkite DAUG, bet kad liktu laiko uždirbti.

Iš patirties ;)
Tadas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2008-03-19, 20:03
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Tadas »

Girdėjau tokį patarimą iš vieno žmogaus: "You don't have to work hard, you have to work smart". Bet vat ne taip lengva šią frazę suprast ir vykdyt. :)
A.C.A.B
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė KGBkid »

Tadas rašė:Girdėjau tokį patarimą iš vieno žmogaus: "You don't have to work hard, you have to work smart". Bet vat ne taip lengva šią frazę suprast ir vykdyt. :)
Nemanau, kad suprasti labai sunku... Tik va greičiausiai yra taip, jog turi sunkiai dirbti iki tol, kol galėtum pradėti dirbti protingai.


Putimas iš tiesų nemažai gero davė... Tapau tolerantiškesnis, tapau ramesniu, sugebu išklausyti kitų žmonių nuomonės, išmokau džiaugtis tuo, kas yra aplink mane, išlaisvinu savo mintis... Žinoma, yra ir ne itin gerų dalykų, pvz.: pasyvumas, negalėjimas susikaupti ir pan. Tačiau reikia pasakyti tik tiek - Nepūsk kaip šikna ir viskas bus gerai, daryk pertrauką ir tiek... Nematau jokių parkių. :)
Aš esu.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė putejas »

KGBkid rašė:
Tadas rašė:Girdėjau tokį patarimą iš vieno žmogaus: "You don't have to work hard, you have to work smart". Bet vat ne taip lengva šią frazę suprast ir vykdyt. :)
Nemanau, kad suprasti labai sunku... Tik va greičiausiai yra taip, jog turi sunkiai dirbti iki tol, kol galėtum pradėti dirbti protingai.
Tame ir esmė, kad nereikia dirbti sunkiai. Reikia dirbti sumaniai, protingai ir bus gerai. Kas to nemoka - dirba sunkiai. Aš dirbti iš viso nemoku, todėl nedirbu :D
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Spotless »

Kai trūksta pinigų reikia prisėst ir valandėlę gerai pagalvot "ką aš galiu dėl to padaryt". Dažniausiai kažkokia idėja visada ateina tada tik nereikia bijot imtis veiksmų.
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė KGBkid »

Aš kalbu apie tai, kad kartais žmonėms reikia padirbti sunkiai tam, jog suprastu kaip sumaniau ir lengviau užsidirbti galima. Kitiems to nereikia, kiti ir taip puikiai realizuoja savo idėjas bei sumanymus ("be kick'o į užpakalį"). Kiti nieko nedaro. Svarbu, kad visi laimingi būtų! :)
Aš esu.
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė badnews »

tai ir fizini darba dirbant reikia galvot galva ;) ,o ne nugara ar bicais :)
protinį darbą taip pat reikia dirbt sunkiai, nuolat atidirbt
nebent tas anglakalbis suktas buvo ir dirbo "gudriaja" smart reikšme :) na o gudručiai ir greitos babkės dažnai greitai nusileidžia ant žemės prie suskilusios geldos :D
togetha brotha
Rukalas
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2010-03-03, 14:17
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Rukalas »

Man atrodo kad lietuvos valdzia tiesiog bando suzlugdinti lietuva,db skire puse milijono pazenklinti duobems ,(nes ju siais metais nesutvarkys) nuors uz ta puse milijono tikrai uztektu duobems sutvarkyt gal ne visoms bet daugumai :D

Istikruju savo ateities lietuvoje geros nematau,turiu draugu ir pusbroli 1eiles amerikoi tai ten jauciu baiges mokslus ir gyvensiu .\ :E
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė DarNe »

nustebtum suzinojas kokios asvaltavimo kainos siais laikais.
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė White smoke »

Kad pavyzdžiui užsienio politikai sako, kad Lietuva tvarkos neblogai ir kad krizei palengvint imasi tinkamų priemonių, aišku krizė tai taip greit nesibaigs, kol smulkusis verslas atsigaus prireiks bent 3 metų. Bet kad kartais ant politikų per daug šūdo verčiama, yra tikrai žmonių kurie dirba atsakingai ir stengias, bet va atsiranda tokių, kurie gadina reputaciją, kaip sakoma ir šaukštas deguto gali sugadinti statinę medaus. Kažka pakeist gali ne seimas, ne prezidentė, kurios galios yra labai ribotos, norint permainų nereikia tikėtis iš kitų reikia daryti pačiam, tautai. Kad ble toks lietuvių mentalitetas, nori daug neįdent darbo, o žvalgos į užsienį kur situacija visai kita. Kad japonai kol pasiekė tokį lygį beveik visą savo atlyginimą dėdavo tam, kad plėstų ekonomiką. Gal ir gerai iš čia maut...
Jungle is massive!
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė jahmate »

Svarbiausia ne ka valstybe gali padaryti del taves, o ka tu gali padaryti del valstybes :)
I'm a junglistic man.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas