Nuotrauka Nuotrauka

ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Luckylukas
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2010-02-28, 09:34
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Luckylukas »

jahmate rašė:Svarbiausia ne ka valstybe gali padaryti del taves, o ka tu gali padaryti del valstybes :)
Sveiki.
Amerikietiskas mastymas lt gyvenimui netinka :D
ir siaip kakzkoks nukrypimas nuo temos :)

as rukyma suprantu taip:
pradzioj nesupranti,kad supranti,todel labai juokinga viskas...
toliau pradedi po truputi kazka suprast ir tada nieko juokingo apsirukes nematai :)
paskui viska supranti ir juokiesi tik is tikrai juokingu dalyku,kuriu tikroji mintis yra giliau paslepta...
veliau supranti,kad taip paciai mastai ir neapsirukes,tad iskeli sau klausima,kam rukyt.... :D
tai vat, pakankamai ilgai jau nerukau ir matau,kad prarandu sugebejima normaliai (kaip anksciau :) ) mastyt, todel darau isvadas ir kai tik pasitaikys galimybe butinai isvadas pritaikysiu praktikoj :bong: :D
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė KGBkid »

jahmate rašė:Svarbiausia ne ka valstybe gali padaryti del taves, o ka tu gali padaryti del valstybes :)
O ką Tu esi padaręs dėl valstybės? ;)
Aš esu.
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė PositiveVibe »

Ką man davė gandža? Ogi labai daug :)
Dėka jos atradau save, Dievą, dvasios ramybę, motyvaciją gyventi, atsikračiau nemigos, galvos ir sąnarių skausmų (turiu (arba jau tik turėjau :) ) kažkokią tais osteochondro.. abiejose kelių girnelėse), žymiai pagerėjo regėjimas ir šiaip savijauta, mažiau stresuoju, spaudimas iš aukšto pavirto į žemą (iš nosies nebebėga kraujas), tapau išradingesnis ir dabar viskas einasi kaip per sviestą :) Ir tai tik augalėlis. Paprastas, bet ne prastas :)
dabaduba
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2010-04-30, 19:02
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė dabaduba »

man nuo ganjos intencyvaus rukymo viskas susigruzino.paskutiniai putimai jau nebe juokas linkmybes.o i save isheimas sedejimas tylejimas ir gruzinimas.nznau gal chia taip kazhkas ish shono man blogai.bet taip jau buvo :)
Tadas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2008-03-19, 20:03
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Tadas »

Nors sakoma, kad silpni tie, kurie ištikus bėdai griebiasi narkotikų(?), bet ji man padėjo būtent tais sunkiais gyvenimo momentais. Viską apmąstai, pasveri, ir greit atsitiesi su nauja energija kalnus nuverst ;)
A.C.A.B
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė dumtraukis »

as manau, kad tapau ramesnis, is aplinkiniu ir susilaukiu tokiu pasisakymu
nes pyxas artina ;)
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė DarNe »

aš pradėjau neapkest neteisybės,tačiau ir nekreipti į tai dėmesio, nepatinka žmonės kurie nesugeba pripažinti klyde.
smoke&joke
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2009-06-15, 22:04
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė smoke&joke »

deka jos as pasukau kitu keliu nei buciau nuejes, y gyvenima pradejau ziureti kitu kampu ir mano gyvenimo moto pasikeite is "gyvenk sia diena" y "gyvenk sia diena, bet nepamirsk kad bus ir rytojus". :V: :x:
smoke funny things :)
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Slow Stone »

dabaduba rašė:man nuo ganjos intencyvaus rukymo viskas susigruzino.paskutiniai putimai jau nebe juokas linkmybes.o i save isheimas sedejimas tylejimas ir gruzinimas.nznau gal chia taip kazhkas ish shono man blogai.bet taip jau buvo :)
Ne vien juokams ir linksmybėms psichotropai reikalingi. 90% parūkymų apturiu vienas pats, kas būtų jei žvingaučiau pastoviai. Nebijokit "gruzinimo", introspekcija - žingsnis į brandą.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Marciukaz »

Bepusdamam y galva atejo keli zhodeliai , kuriuos kartais tenka panaudot :) Pustvalandis ir Pustpinigiai. :)
Peace :)
quick-poo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2008-01-03, 14:07
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė quick-poo »

Pustgalvis 8|
Aš einu keliu, kuris turi arba gali turėti širdį.
Nematau-Oo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 2009-09-08, 21:14
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Nematau-Oo »

Negrazu '| bet juokinga :D :D
The chose one ! :x:
AstralProjection
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: 2010-05-22, 01:35
Reputacija: 1

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė AstralProjection »

Tadas rašė:Nors sakoma, kad silpni tie, kurie ištikus bėdai griebiasi narkotikų(?), bet ji man padėjo būtent tais sunkiais gyvenimo momentais. Viską apmąstai, pasveri, ir greit atsitiesi su nauja energija kalnus nuverst ;)
Pritariu. Tą patį esu pats apturėjęs.
Greičiausiai ir pats būčiau išsikapstęs, bet ko gero tai būtų daug ilgiau užtrukę :)
Grubiai kalbant, padėjo greičiau suvokt tam tikras gyvenimo tiesas, parodė pasaulį kitu kampu :)

Disclaimer: depresijų ir panašių psichologinių/dvasinių sunkumų gydymas MJ ar kitais psichotropikais yra labai pavojingas metodas. Jis gali padėti, bet labai reali ir degradacijos rizika.
Primygtinai nerekomenduojamas neturintiems bent kelerių metų aktyvios praktikos.
Hippie
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 99
Užsiregistravo: 2007-02-28, 18:20
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Hippie »

AstralProjection rašė:
Tadas rašė:Nors sakoma, kad silpni tie, kurie ištikus bėdai griebiasi narkotikų(?), bet ji man padėjo būtent tais sunkiais gyvenimo momentais. Viską apmąstai, pasveri, ir greit atsitiesi su nauja energija kalnus nuverst ;)
Pritariu. Tą patį esu pats apturėjęs.
Greičiausiai ir pats būčiau išsikapstęs, bet ko gero tai būtų daug ilgiau užtrukę :)
Grubiai kalbant, padėjo greičiau suvokt tam tikras gyvenimo tiesas, parodė pasaulį kitu kampu :)

Disclaimer: depresijų ir panašių psichologinių/dvasinių sunkumų gydymas MJ ar kitais psichotropikais yra labai pavojingas metodas. Jis gali padėti, bet labai reali ir degradacijos rizika.
Primygtinai nerekomenduojamas neturintiems bent kelerių metų aktyvios praktikos.
Daktaro patarimas! :D :V:
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Spotless »

Ar kanapė yra vaistas, ar narkotikas manau žmogui nusako surukytas kiekis.
Jeigu mažai įpūsi, lengvai atsipalaiduosi, atleisi visus raumenis po vieną ir viska užmirši tada depressiją tikrai galima nugalėt.
Kaip daktaras ir sakė, geriau plačiajai liaudžiai nepraktikuot depresūchų gydymo su ganja.
stufas
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2010-05-20, 10:34
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė stufas »

ganja mane padare labiau supratingesni ir toleranciskesni. Bet pastaruoju metu vos parukau iskarto pradedu analizuot zmones aplinkui mane tuos kurie pucia arba as bunu prie ju. Galvoje pradedu analizuot ju problemas kas jiem yra ir t.t tas labai keista bet ir idomu. Vienu metu buvau pradejas paranojint kad viska valdo korupcija ir mafija bet tas praejo :V: [:)]
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė dumtraukis »

tai kad taip ir yra xDDDDD
nes pyxas artina ;)
cosM
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-11-15, 23:59
Reputacija: -1

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė cosM »

quick-poo rašė:Pustgalvis 8|
Man dejavu :D:D as sapnavau kad parasysiu sia zinute paskaites situs bairius :D ir as parasiau zinute, as nepakeiciau ateities, nors galejau, turiu pasirinkima! ateiciu yra daug! renkames patys!
change makers
isitaskes
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2010-11-08, 11:04
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė isitaskes »

Vis labiau atrandu Dievą ir tikėjimą geriau suprantu save, tapau ramesnis. Ir šiaip kažkaip sveikata lyg pagerėjo, dingo galvos skausmai :D
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Smoking Barrels »

stufas rašė:ganja mane padare labiau supratingesni ir toleranciskesni. Bet pastaruoju metu vos parukau iskarto pradedu analizuot zmones aplinkui mane tuos kurie pucia arba as bunu prie ju. Galvoje pradedu analizuot ju problemas kas jiem yra ir t.t tas labai keista bet ir idomu. Vienu metu buvau pradejas paranojint kad viska valdo korupcija ir mafija bet tas praejo :V: [:)]
jau praejusi si faze H| :D
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas