Nuotrauka Nuotrauka

ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė putejas »

Supratau, kad tabaką maišau vien taupumo sumetimais. Kai ganjos mažai, tuomet kasiakas ruduoja nuo tabako, tačiau kuomet ganjos yra daugiau, kasiakas darosi vis žalesnis, kol galiausiai pasiekia visišką žalumą :)
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Smoking Barrels »

o as su tabaku visai nemaisau ir labai tuo dziaugiuosi 8)
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
neocin
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2009-02-24, 11:17
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė neocin »

Barrel rašė:o as su tabaku visai nemaisau ir labai tuo dziaugiuosi 8)
As taip pat nemaisau, ir nesuku kaseku, per butely, parasiuta ir tik gryna, nuo tabako buna bloga bent jau man, nes as nerukantis.
O mano topas paskutiny kart berukant buvo "akiu matymas per akis" Turejau uomeny rengeno akinius :D
twinturbo
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2010-02-21, 18:25
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė twinturbo »

Barrel rašė:
stufas rašė:ganja mane padare labiau supratingesni ir toleranciskesni. Bet pastaruoju metu vos parukau iskarto pradedu analizuot zmones aplinkui mane tuos kurie pucia arba as bunu prie ju. Galvoje pradedu analizuot ju problemas kas jiem yra ir t.t tas labai keista bet ir idomu. Vienu metu buvau pradejas paranojint kad viska valdo korupcija ir mafija bet tas praejo :V: [:)]
jau praejusi si faze H| :D

kaip gera matyt, kad kazkam irgi panasiai yra buve :D gal galit duot kokiu patarimu, kad greiciau dingtu? [:)]
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Smoking Barrels »

twinturbo rašė: kaip gera matyt, kad kazkam irgi panasiai yra buve :D gal galit duot kokiu patarimu, kad greiciau dingtu? [:)]
Jokiu konkreciu patarimu neturiu, praeina savaime ;) o iki tol tiesiog ismok tuo megautis, man asmeniskai tai savotiskai patikdavo %)
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Gyc.
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2011-01-16, 00:28
Reputacija: 0

Re:

Standartinė Gyc. »

Donatello rašė:as kai bunu priputes ir jei pradedu galvot apie tai kiek pas mane galvoj minciu tai ju vis daugeja ir daugeja:)))

Yra ir man taip buve, tik as vos neissigandau, nes nebegalejau nustot ju gamint.

Siaip esu ramesnis, i viska ziuriu daug ramiau, labiau isiklausau ka zmones sneka, labiau isanalizuoju viska ka pasako. na istikruju atnese daug nauju dalyku, ir praktiskai dauguma geru. Ir tikrai nesigailiu. Isskyrus kad kiti galvoja kad esi priklausomas nuo MJ ir panasiai.
cosM
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-11-15, 23:59
Reputacija: -1

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė cosM »

ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...?
Tik po dau daug milijonu metu, pagaliau siame gyvenime as supratau kad reikia traukti o ne pusti :D :D :D
change makers
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Smoking Barrels »

cosM rašė:ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...?
Tik po dau daug milijonu metu, pagaliau siame gyvenime as supratau kad reikia traukti o ne pusti :D :D :D
vienas pucia, kitas traukia... :}
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
PoH
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-12-16, 13:50
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė PoH »

Pasidariau labai tolerantiskas, priemu zmogu toks koks jis yra. Net jei ir labai issiskiria is kitu, is manes jokiu stumimu niekada niekas neisgirs. Iskart pajauciu kai kas nors is salia esanciu jauciasi blogai.
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė ElfasVonPa »

realiai as puciu nedaug, dar net neauginu, o tiek pinigu isleist ant ganjos tikrai gaila, tai vat gaunas kad tik savaitgaliais ir tai paskutinius kelis menesius vos kelis kartus terukiau. bet visdelto pastebejau kad labai sumazejo agresyvumas, nebera visiskai jokiu minciu apie stumima, pasisaipyma ar dar kanors panasaus.
ReikSuskaupt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: 2011-02-02, 15:34
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė ReikSuskaupt »

Balsis rašė:Pasidariau labai tolerantiskas, priemu zmogu toks koks jis yra. Net jei ir labai issiskiria is kitu, is manes jokiu stumimu niekada niekas neisgirs. Iskart pajauciu kai kas nors is salia esanciu jauciasi blogai.
Čia teisingai pasakyta, as irgi ta pastebejau, nors gal cia nebutinai del putimo, ir siaip esu toks taikus ir geros sirdies zmogus, bet man atrodo rukant tai tik isryskeja. Tarkim paskaicius tema apie tai, kaip zmones noredami pasilinksmint ar nubaust (regis tema panasiai ir vadinasi), tyciojasi is ko nors, ypac pirma karta rukanciu, man bjauru pasidaro (tik niekas neisizeiskit). Ačiū dievui, nesu tokiu dalyku patyres, bet mane sazine grauzia net kai koks draugas pradeda gruzintis del to, kad negaliu nulaikyt juoko del kokios jo nelabai logiskos "zalios" minties, o kaip tycia galeciau saipytis is tokiu dalyku, tai net neisivaizduoju. Manau, kad kanape ne tam skirta, ir niekam nepatarciau jos naudot tokiais tikslais. Peace! :V:
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Smoking Barrels »

juokitės drauge
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Mirazas
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2011-03-27, 19:34
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Mirazas »

Kanape mane pakeite ir tikrai tik i gera puse. Tapau labai tolerantiskas, zinoma jei zmones nepersa savo nuomones man per prievarta :/ , sugebu be piktumu issakyti savo nuomone , visiskai nustojau vartoti alkoholi, veliau rukyt tabaka, neatsisakau tik kaljano, issokau is treningu, tapau kulturingesnis ir geresnis zmogus :) Gal tai ne vien kanapes deka, taciau pradejas rukyt ja pradejau ir dometis jos kultura, Rastafari tikejimu, net nepastebejau kaip is mano playlistu repa, kur repuojama apie susisaudymus, narkotikus, pinigus, pakeite regis, kur dainuojama apie taika, meile, dieva... Vnz pasikeite mano vertybes ir as tuo dziaugiuosi. :V:
Emancipate yourselves from mental slavery none but ourselves can free our mind - Bob Marley
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė dumtraukis »

nesenai teko po ilgos pertraukos buti vienam tuse, visi kreivai ziurejo kai sakiau, kad negeriu, nu negeri tai negeri. pirma pirtis, poto muzika ir as ziuriu, kad kojos pacios velka sokti is muzikos pasiimti energija, visi dar tik isgerineja o man jau belekaip linksma, negeriau nei lasho, ir staiga sulaukiu klausimo, ko tu vartojai? xDD kai paime juokas, nieko sakau xD kada zmogeliai ikausho tai prasidejo rekavimai, saves rodymai, o as i muzika isijautes ant tiek buvau ir taip gerai buvo, net poto komentaru susilaukiau, kad keista matyt ypac baxura be alkoholio taip tusinant xD o as apskritai galiu parasedet valandas youtube ir ieskot muzikos, dnb ar dubstep arba kuri mane valyt, ta vakara ipuciau laabai nestipriai, kad issimiegot geriau ir supratau, kad galima kuo puikiausiai atarvatsa ir be alkoholio ir be MJ net, laukiu kada vel galesiu tai pakartoti [:)] :V:
nes pyxas artina ;)
PoH
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-12-16, 13:50
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė PoH »

Man tas pats uztenka siek tiek ipust ir jeigu yra muzika kuri man patinka, mane jau tempia :D
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Tratagalvis »

Kartais atrodo, kad bepūsdamas atrandi "pasaulio taisykles", lyg ir pamatai, kaip visa šiuolaikinė "sitema" veikia. Prablaivėjus kartais susimastai apie tai, tačiau blaivai galvai tokios mintys neatrodo protingos, į jas lygtais neatsižvelgiama.
Geriausiai tokios mintys lenda būnant vienam - pučiant su kitais nėra toko išskridimo į nuosavą pasaulį, kažkur, kur viskas veikia pagal tave, kad ir keliom minutėm.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė runkelis »

brol kazka atradome savito. :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė jahmate »

As seniau kazkaip parukydavau, pazvengdavau, sudus pakalbedavau. O dabar istikruju parukau, nemazai dalyku suprantu, kai ka daryt netgi geriau iseina :D O ir kaip minejo ta visa pasaulio tvarka, sistemos veikima imanoma perprasti. Siaip parukius buna tokiu geru minciu ateina, arba fraziu ivairiausiu. Zodziu samones srautas
I'm a junglistic man.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė dumtraukis »

tvarka perprasti imanoma. bet nori nenori esam priversti joje suktis ir jai priklausyt
nes pyxas artina ;)
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė White smoke »

Teisybė, čia gal daugeliui taip būna. Įdomiausia tai, kad rūkydamas supranti, atrandi tokius dalykus apie kuriuos dažnai net nesusimąstai, gaila kad man kitą dieną visa tai kažkaip išplaukia ir tik nuotrupas atsimeni. Bet požiūris kardinaliai keičias, paskutiniu metu apskritai gan uždaras pasidariau, nes patinka stebėt į viską per atstumą, bandai suprast kodėl taip viskas vyksta, analizuoji žmones, aplinką ir t.t. Praktiškai suprasdamas veiksmų ir poelgių prigimtį gali nuspėt iki ko viskas nuves ir kuo tai gali baigtis, kartais net baugu pasidaro kai žinai ką kitas žmogus darys, ką pasakys, netgi kas įvyks, seniau su geru draugu kai kalbėdavom nuolat vienu metu pasakydavom tą patį dalyką, net žodžių nereikėdavo viską suprasdavom ir taip :D Kai pradedi gilintis į visą tai pamatai, kad daug kas vyksta tam tikra linkme. Koks ketinimas toks ir atlygis, vistiek kažkas stuma žmogų eit teisingu keliu, tik gaila, kad dažnai ne visi tą pastebi ir nesugeba skaityt gyvenimo duodamus ženklus..
Jungle is massive!
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas