Nuotrauka Nuotrauka

ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
AstralProjection
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: 2010-05-22, 01:35
Reputacija: 1

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė AstralProjection »

Juokingai skambės, bet berūkydamas aš savotiškai atradau dievą :)
Atradau jį ne ta popsine prasme, kai žmonėm pasimaišo protas, ir be biblijos niekur neina iš namų, o greičiau pamačiau dievą ir regiliją pranašo akimis.
Net nežinau kaip tai apibūdinti, tiesiog yra žmonės kurie tiki dievu, ir yra žmonės kurie supranta dievą ir religija, t.y. supranta ką tie apaštalai, mohamedas, jėzus, buda ir kiti pranašai iš tikrųjų norėjo pasakyti.

Bet šiaip in general tai rūkymas mane padarė geresniu žmogumi. Praplatino akiratį, padarė labiau toliarantišku, padėjo pamatyti daiktus, kurie visada buvo panosėje, bet jų niekada nepastebėdavau, padėjo labiau suprasti žmones ir jų elgesį (savotiška psichoanalizė) ir t.t. :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė putejas »

Visai nejuokinga, man pačiam taip buvo ir dabar tas tiesiog liko:) Tik kadangi nesu nei jėzus nei marija tai ir būt tokiu šventuoju yra labai sudėtinga:/
coba
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2007-09-11, 11:42
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė coba »

Sveiki,

Rūkau apie 6 metus(every day), visada po darbų, vakarais kai viskas nuveikta, vaikai miega ir t.t Pirmais metais liejosi juoko lavinos, nesupratai kas daros ir t.t :D 2-4 metai poveikis žinomas, viena kita veislė išbandoma, paauginama ir t.t Stuffo neskaičiuoju, su tabaku nemaishau, rūkau tik vakare vieną joint'ą ir miegot, rytais į darbą. Berūkydamas tiek laiko nepadariau jokių išvadų + ar - , šiokios tokios pirelaidos : apatija išaugo, atsibodo ir tos pačios ganjos auginimas, pasėji kaip kokia veją ir ateini kai šienaut reikia. Tik jaučiu kažkur giliai, kad leistų grįžt atgal kas, neičiau antrą kart ganjos keliu, o dabar aš jame ir liksiu jame , peace for everyone :x: :D
Rojus1
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2010-12-10, 15:25
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Rojus1 »

coba rašė:Sveiki,

Rūkau apie 6 metus(every day), visada po darbų, vakarais kai viskas nuveikta, vaikai miega ir t.t Pirmais metais liejosi juoko lavinos, nesupratai kas daros ir t.t :D 2-4 metai poveikis žinomas, viena kita veislė išbandoma, paauginama ir t.t Stuffo neskaičiuoju, su tabaku nemaishau, rūkau tik vakare vieną joint'ą ir miegot, rytais į darbą. Berūkydamas tiek laiko nepadariau jokių išvadų + ar - , šiokios tokios pirelaidos : apatija išaugo, atsibodo ir tos pačios ganjos auginimas, pasėji kaip kokia veją ir ateini kai šienaut reikia. Tik jaučiu kažkur giliai, kad leistų grįžt atgal kas, neičiau antrą kart ganjos keliu, o dabar aš jame ir liksiu jame , peace for everyone :x: :D
Kodėl neitum? :/
Samdash
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2011-05-11, 16:11
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Samdash »

Aš pats pasidariau žymiai ramesnis ir labiau atspūtęs būtent draugų tarpe. Buvau gana drovus, lyg kažko susikaustęs, bet pradėjęs pūst... Anot draugų, visai kitokiu patapau: ir jiems, ir man tai patinka, net jei jie nesupranta, kas paskatino mano tokį pasikeitimą. Pasidariau meniškesnis, pasikeitė mano muzikinis skonis: pradėjau klausyt hiphop'o (ypač Cypress Hill :D ), kurio ankščiau nemėgau, klasikinio roko, pvz Jimi Hendrix... Manau, šie pokyčiai į gerą. :)

Dėl narkomano etiketės, tai man pačiam ji buvo ne kartą ir ne 2 prikabinta, tačiau kai mane žmogus pavadina narkomanu, aš nesupykstu, ir per daug neimu į galvą, o paprasčiausiai ramiai jam paaiškinu narkomano sąvoką, paaiškinu, kad „faktai” apie priklausomybę ir pavojų sveikatai tėra gandai ir propaganda. Tada dar kartą paklausiu, ar jis laiko mane narkomanu, ir dar nėra tekę gauti teigiamo atsakymo. :)
gendalf
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2011-03-20, 12:38
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė gendalf »

kaip gi gydo ta kanape po velniu?
Sedi pavasario pradzioi prie nedideles temperaturos... ant saltos slapios zoles, nakti, puciant vejui ir jauti kad tavo gerklei... negraiziai issireiskiant pyzda, o apie ryt baisu pagalvoti.Tada padarai mazyti smagu rituala, prasuki ratu jointa, o ryt gerkles skausmo kaip nebuta.(o dar kaip anksciau sirgdavai kaip paskutinis ligonis i metus 5 kartus)
hmm ar ji turi kazkoki elementa chemini kuris uzmusa ta!!! butent ta!! bakterija kuri man norejo suesti savaite su gerkles skausmu.Neee cia kazkas giliau... Nesakau kad toks supratimas teisingas, bet man jis veikia.Taigi, parukes mano nuomone! tu susijungi su gamta, zeme, planeta ir nesvarbu ar tu sedetum ant sniego ar dar ant kazko, tai tave pradeda gydyti.
Discount
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 381
Užsiregistravo: 2009-11-26, 01:44
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Discount »

Mes rudenį, žiemą miškais pastoviai blūdindavom prirūkę ir ant šlapios, šaltos žemės gulėdavom, ir ant sniego, ir viskas tvarkoj būdavo. Nei ligos kibo nei ka :). O su tuo gerklės skausmo išgydymu jointo pagalba tai labai rimtas bairis. Man ir pagelbėjęs jis yra ne kartą šiuo klausimu :)
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė PsY »

nuo gerklės man nelabai padėjo, bet kad temperatūra numuša tai faktas
PsYchotherapist
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė G. »

As kaip ir kaikurie vyruciai cia, forume irgi drisciau sakyti, kad atradau savyje Dieva. Daznai tenka vienam parukyti, apgalvoti viska, paskaityti naujienu, paziureti dokumentiniu, vaidybiniu filmu, animacijos, serialu apie absoliuciai viska, zodziu informacija i galva pastoviai kisu ir viska jungiu. Megstu piesti ir uzrasyti savo mintis. Turiu nemaza archyva. Kartais su savimi pasikalbu, isivaizduoju, kad zmonems sakau, juos mokau, aiskinu, zodziu kaip mokytojas.

Pasakysiu, kad putimas mane visiskai pakeite. Galeciau sakyti, kad perejau nuo alkoholio prie putimo ir kad viskas tik i geraja puse. Laikau save narkomanu, nes turiu psichologine priklausomybe putimui (netureciau tai niekada nepusciau. Siaip puciu nepastoviai, bet taip gerai uztat, ir mazdaug 10 dienu (per tas dienas daug kartu) per menesi), bet tame nieko blogo pats nematau, nes jauciuosi nuostabiai ir gyvenimas dazniausiai atrodo nuostabus, pradejau labiau vertinti, kreipti demesi, rupestingesnis ir atsakingesnis pasidariau, taip pat tvarkingesnis, pavadinciau save pedantu (jeigu cia sitas zmogus yra kur labai labai tvarkingas, tikiuosi teisinga savoka parinkau). Begalo tolerantiskas pasidariau. Mano sukis tapo is: "P*sk kol mirsi" - labai gilus cia toks ir su teigiama prasme, tiesa sakant, patikekit (nemanykit, kad siaip durnelis esu). Domiuosi zmoniu gerove, gyvenimo kokybes indekso didinimu, domiuosi ekonomika, verslu, laikau save gebanciu vadovauti ir lyderiauti :) Tapaus misteris teisuolis, pagarbos skleidejas :) Megstu pajuokauti apie viska ir megstu buti rimtas taip pat apie viska :) Bepusdamas savyje atradau tobula mastymo buda, sugebu pats save motyvuoti ir veikti. Kartais susirasineju su seimo nariais apie problemas Lietuvoje (keistoka biski, kad kazkoks jaunas (20m. tik) stouneris aiskina kaip valdyti sali, bet nesamoniu tikrai nesneku) :)

Zodziu, siandien parukiau ir pagalvojau:" o! legalus! senai buvau. Reikia pracekint kaip chebra gyvena" :D Tai vat ir uzklydau, biski gal spaminu, bet megstu pasireiksti :) Tam juk ir skirtas forumas. As nesu kaltas, kad tiek daug idomiu temu cia yra :) "Kreizi" hipsteris esu :D

Gero vakaro, zmogai! Nepiktnaudziaukit "lengvaisiais narkotikais" ir nepamirskit:"Sharing is caring" :) ! Peace!



P.S. Noreciau pridurti, jog labai mane ir mano tevai ir mergina itakojo ir kiti zmones taipogi itakojo. Tiesa sakant, absoliuciai viskas viskam daro kazkokia itaka. Putimas man tiesiog padejo ismokti pamatyti daugiau perspektyvu i ivairias analizuojamas tiek mano paties asmenines, tiek kitu zmoniu gyvenimiskas ir ne tik situacijas. Viskam stengiuosi padaryti isvadas ir viska apgalvoti, taip pat noriu visiems padeti. Laikau save geru zmogumi, tikru Pilieciu :) . Taip pat pamegau kartas nuo karto pamedituoti, kitaip tariant "patripint pasamonej" :) Kartais isgeriu alaus buteli kita, rukau tabaka, gana ir hasha. Daugiau is tokiu pavojingesniu dalyku tai nieko :) Bet tiesa, turiu draugu, kuriems putimas akivaizdziai i bloga tik, bet apie juos kita karta ir kitoje temoje :)

P.P.S. Bepusdamas supratau ir tai, kad putimas niekada neuzims aukstos vietos mano prioritetuose. Buvo momentu kai atrodydavo, jog issikraustysiu is proto, realybe buvo visiskai susijaukus, galvoj chaosas. Bet daugybe pastangu idejau i tiesiog pati visos visatos/realybes/egzistencijos suvokima. Putimas tikrai itakojo mano gyvenima ir labai, bet hey! Viskas juk kazka itakoja :) Pastaruoju metu tai kazkaip vis reciau ipuciu, nes tiesiog neidomu kartais buna, atsibosta. Bet viena tai tikrai aisku - esu kas esu ir savimi didziuojuosi. Galeciau be sustojimo "drozt" apie savo gyvenima, atminti taipogi labai gera turiu - nesiskundziu. Kalbant apie atminti, tai gali skambeti labai keistai, taciau, man atrodo, putimas man refreshina mano atminti, mano gyvenima, nes kiekviena karta parukes, absoliuciai kiekviena karta vis prisimenu kazkoki dalyka apie kuri daugybe metu nesu galvojes. Ok rimtai jau per daug :D Knyga reikia parasyt :|?
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
GF-Z
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 122
Užsiregistravo: 2011-01-21, 17:55
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė GF-Z »

Vat ilgai galvojau, būtent galvojau, ką mano gyvenime padarė :x: . Uždėjau :x: , o ne kvailą --==::~~ :bong: :] :D , kadangi kalbu bendrai apie tai... Man MJ nėra vien įputimas ir pakaifavimas, o reali meditacija, realus ryšys su gyvuoju pasauliu, besaikis blogio niekinimas, gamtos "garbinimas" arba tiesiog pagarba tam, iš kur atsiradai... O gi iš gamtos... Tėvai jūsų ką valgė? Viską kas auga ant Jos arba bent jau Joje. Viskas tas ėjo jums į pilvą ir sukūrė jums akis, kad galėtumėte matyti materiją, supančia jus, smegenis, kad galėtumet suvoktį ir perfiltruoti tą materiją, rankas, kojas, kad suprastumėte, jog jūs esate gyvi. Organizmas, tik bioskeletas, su pompa, vadinama širdimi...Recirkuliacinė hypdroponikos sistema, kad galėtumėt užaugti ir numirti... Too deep...

Davė supratimą, kad blogis > smurtas, sąžinės stoka, negerbimas savęs ir kitų, veda link šlykštaus gyvenimo būdo, link juodo gyvenimo, pastovioje paranojoje... Lygiai taip pat, kaip tie meluojantys, vogiantys žmonės jaučiasi dėl to, kad vogė, mes turim jaustis, augindami po 20 augalų patyliukais, kad niekas nežinotų, skelbiamės, kad auginam 2 lowikus, po 2cfl lemputėm... Suprantu, kas yra blogis, kas yra gėris. Tai sukuria harmonija mano kūne, mintyse... Patiri ir blogo, ir gero, kaip ten bebūtų, tai iš ties gerai, nes tuomet mokaisi.

Pradėjau niekinti multimedia, pradėjau nekęsti popsinio mąstymo, nes tik tuomet supranti, kad gyvenimas turi savo vertę, kad reikia išmąstyti kažką kitokio ir perteikti tą kitiems, kad jiems būtų laimingiau ir prasmingiau gyventi, kad nebūtų tos tuštumos, kuri pastoviai puola mus...

Davė viduje tokį visai kitokį žmogų, kad nežinau... Tapo gyvenimo dalimi, ėjimas taku ir matymas, ne vien plyteles ir tikslą, bet ir tai, kaip gražiai tarp jų išauga gamta, kaip taisyklingai ir racionaliai jos sustatytos... Džiaugies gyvenimu, kad ir koks VISIŠKAI ŠŪDINAS JIS BŪTŲ sėdint ir matant vien blogį, piktus žmones, pasinėrusius į pyktį ir rodančius akivazdžią nepykantą kitiems...

Tai tiek ;)
GFZ.
Valstybės priešas, tik kodėl - neaišku...
Pinigai pavergia žmogų, tik protingas žmogus sugeba nepasiduoti pinigų gundomam "high'ui" kuris turi dideles lomkes. Jauni - palūžta pirmi.
coba
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2007-09-11, 11:42
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė coba »

G. ir GF-Z labai patiko Jūsų mintys - giliai,
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė 4apa »

gerai coba pasake. jei kas duotu replay knopke, as irgi neiciau. nezinau kaip tai paaiskint.
nesakau kad jauciuosi blogai propaguodamas musu kultura, nesakau kad rinkciaus koki kita svaigala, tiesiog nezinau. gal delto kad zmogus yra toks padaras, jog kad ir kaip bebus, jam niekad nebus visiskai gerai.
Tocatalk
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2008-08-06, 03:22
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Tocatalk »

Man irgi tas pats jausmas. Bet turbūt jis kyla iš to žmogaus noro sužinoti tai, kas niekad niekam nebus žinoma - šiuo atveju nežinoma tai, kaip butu susiklostęs gyvenimas, jeigu niekada nebūtum paėmes joint'o i ranką.
Manau žolė padarė labai didelę įtaką 8/10 žmonių ją rūkančių - vienaip ar kitaip, į gerąją ar blogąją pusę. Tik gal kartais mes to nepastebim. Nors vėlgi - man žolė asocijuojasi su savęs pažinimu ir savo asmenybės, kaip individualaus individo begalinėje visuominėje, analizavimas ir jo ryšys su kitais individais. Aš kaskart gilinuos į žmogaus psichologiją ir bendravimo būdus, tiek su rūkančiais ilgai, tiek nei žolės kvapo nepažįstančiais. Sunku aprašyt, ką turiu galvoj, nėr tiek žodžių mūsų mylimoj kalboj.. :/
It's just a matter or time. Probbably matter,thou.
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Click Clack »

Atėjo ir man laikas pasakyti, ką savyje atradau bepūsdamas, o atradau neapsakomai daug. Prieš paimdamas džionį į rankas, supratau, kad pereinu į kitą gyvenimo etapą, o tada buvau dar jaunas ir taip tariant durnas, gerdavau, negrįždavau į namus, mėgdavau ir snukius padaužyt. Tad pirmas su mylimąją MJ buvo neapsakomas, širdis pradėjo plakt, kaip niekad. Kitą rytą klausiau savęs, o kur ta priklausomybė, kur ta apatija, paranoja, šizofrenija, kaip anam puslapį rašė. Pasakiau sau, kad bus ir antras kartas, po trečio ir ketvirto, leidau sau vieną kart į savaitę susitikt su ja. O tada atėjo ir ilgasis laikotarpis, 12oj kl, 9mėn(visus mokslo metus) diena iš dienos pūsdavau laimingai. Dar vidury tame, pradėjau galvot, kas gi man atsitiko, kas manyje pasikeitė? Pradėjau lygint, save koks buvau prieš tai, o koks dabar. Pasikeitė vertybės, neieškojau panos(nes mano rate jos visos buvo šalavos), pradėjau galvot apie ateitį ruoštis egzams, iš naujo pamilau žmones, domėjausi ko jiems trūksta iki pilnos laimės ir padėdavau jiems gaut. Tas nuostabus hormonas seratoninas, leido įsivaizduoti kokiu norėčiau būti ir suteikdavo motyvacijos to siekti. Dingo nuo vaikystės visas susikaupęs pyktis ir agresija. Mečiau taboka, alkoholį, pradėjau iš ryto bėgiot, skaityt filosofiją ir leido spardyt sistemai subinę, įsimylėjau šią gėlę ir pradėjau vertinti ją. Atėjo ir laikas, kai vis rečiau leidau su ją susitikt, bet užtat nepakartojamai. Ir 12os egzai buvo puikiai parašyti. Į mane įkvepė tiek daug meilės ir tikrai pakeitė gyvenimą, kai ritausi žemyn, ji mane išaukštino labai aukštai ;D Iš gatvinio piktadario, padarė ramų, tolerantišką, namie, sėdintį kompiuterastą, skaitantį knygas ir tvarkantį gyvenimą, pagal savo nuožiūrą. Atradau meilę, laimę, motyvaciją, aplinkinių dėkingumą už parodytą atvirumą ir nesavanaudiškumą. Ateitį planuoju nusipirkt sodo namelį, augint savo daržoves ir gyvulius, maitintis neužnuodytų maistu, gyvent be telefono ir teliko. Žmogui juk užtenka paprastų dalykų, kad gyventų ir būtų laimingas. Džiaugitės ir likite ištikimi mūsų gėlei, o kas prieš ją turi kažką blogo, teįpisa savo sušiktą 259 straipsnį, atiduočiau jiems 1000 kart didesnę baudą, kad tik jie laimingi būtų :}
gendalf
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2011-03-20, 12:38
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė gendalf »

As tai kaskart ipusdamas atrandu vis kanors nauno ir stebinancio, nesenai man labai svarbiais zodziais tapo... ''suvokti, suprasti''( Tas supratimas, tas suvokimas tikrasis, kuris tave paliecia iki gelmiu, keicia tavo mastyma ir gyvenima) taigi istiesu pradejau suvokti.
O click clack tai didziausia pagarba tikiuosi viskas ko sieki issipildys, tikras siu laiku hipis busi :)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė G. »

Ateitį planuoju nusipirkt sodo namelį, augint savo daržoves ir gyvulius, maitintis neužnuodytų maistu, gyvent be telefono ir teliko. Žmogui juk užtenka paprastų dalykų, kad gyventų ir būtų laimingas.
bet čia ir yra beda kad jai savo augini esi babilono systemos priesas,nes valstybe is taves negauna mokesciu, pas man ir panasios mintis,tik pas man sukasi jos apie siltus krastus ir net galima butu pasakyti prie hipisko gyvenimo budo trauke,kur nusispjauti ant mokesciu ,ant darbo gyveni sau ,uzsiaugini ko sau reike,propoguojant savo vertybes ir savo isitikinimus, ir nereiketu klausyti kitu persamu per prievarta isitikinimu,bei morales, kas mes is tikruju butume jai atsisakytume savo isitikinimu,morales bei paziuru i gyvenima??? manau taptumem pilkaja mase, o dabar galima sakyti jai ziurint is valdzios puses mes esame brokuotos detales :x: :bong: :D
O jeigu suderinti, kad tai, ka augini sau, tai dar ir kitiems parduoti? Tada gauni pinigu ir leidi juos sistemoje :) Turi ir isitikinimus, ir morale, ir paziuras i gyvenima :) Manau, jog nuo paties zmogaus priklauso, kokia jis aplinka aplink save susikurs ateityje. Svarbiausia, mano manymu, yra balansas tarp VISKO :) Taip, visko. Savokos, kuri apidrezia viska :) Vidine garmonija turi buti, black & white :V: Positive & Negatinve perspektyvu radara reikia susikurti savo smegenyse.

As tai pavyzdziui esu ganetiniai smarkiai isitikines, jog visgi yra ta viena, tobula, pavadinkim "religija", tikejimas, gyvenimo budas, suvokimas, pagal, kuri visi zmones galetu taikiai kartu gyventi, tobuleti, buti vieningais. Zodziu, kaip ir ta samokslo teorija apie illuminacius, atseit one world - one country. Bet tu "illuminaciu" tikslas - suvienyti zmones, nekompetetingai naikinant musu egzistencijos informacija.

Manau, kad zmogaus protas yra pakankamai stiprus ir zmonija turi pakankamai laiko, kad galetu ismastyti budu, kurie sumazintu kasmetini socialiniu problemu skaiciu (jis aisku nera skaiciuojamas, nes tai yra PER DAUG detalu).

Taigi linko ko suku? O gi, kad tai, ka parasiau auksciau yra tai, apie ka pagalvojau bepuciant.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
pelėda
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2011-03-01, 00:46
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė pelėda »

su laiku bepusdamas suprantu, kad kartais reikia ir nepusti
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Legalus »

As irgi neiciau tuo keliu man atrodo, galutinem rezultate problemos su tevais, kurie niekaip nuomones nekeicia, kaikureis "draugais buvuseis aceit narko tapau" ir pastovios problemos su mentais dapiso jau. Ir seip jau kai zinai kaip cia kas veike kaip kas auga ir pan o visa tai ir buvo idomu pradzei, bet dabar jau mest maryte nezinau ar sugebesiu ir ar to tikrai noriu.
vaikai nenarkokit vartotiku.
gendalf
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2011-03-20, 12:38
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė gendalf »

Tikra Sativa pavadinimas buvo: (sativa 100%) tau net ir bunant blogos nuotaikos ir liudnam(zmones sako negalima rukyt bunant blogos nuotaikos) tikrai pakels tau nuotaika :D
!Peace!
coba
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2007-09-11, 11:42
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė coba »

Legalus rašė:As irgi neiciau tuo keliu man atrodo, galutinem rezultate problemos su tevais, kurie niekaip nuomones nekeicia, kaikureis "draugais buvuseis aceit narko tapau" ir pastovios problemos su mentais dapiso jau. Ir šiaip jau kai zinai kaip čia kas veike kaip kas auga ir pan o visa tai ir buvo idomu pradzei, bet dabar jau mest maryte nezinau ar sugebesiu ir ar to tikrai noriu.
Jaučiuos taip pat !( :!: :?: :idea: 8[]
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas