Nuotrauka Nuotrauka

ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
LinasM
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2011-08-02, 19:30
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė LinasM »

Aš kai nerūkiau, pamenu būdavau toks pikčiurna šiek tiek, savanaudis. Pradėjęs rūkyt kažkaip vis pajusdavau, kad pačiam vis labiau rūpi kito nuomonė, maga išsikalbėt, beto tapau daug draugiškesnis, būdavo, kad apsipūtęs ir dideliu supūtovu nepasitenkinimu, kviesdavau atsitiktinį jaunimą prisijungt į ratuką ir rezultatas linksmas būdavo, pabendraudavom, pasijuokdavom ir pan. ;)
gendalf
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2011-03-20, 12:38
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė gendalf »

Nu va patyriau ir as ta vadinama depresija, tai buvo kazkas baisaus!!! atrode zlugsiu, vidu lauze visokios parkes,(buvo naxui!) negaliu sakyti kad tai leme vien zole, tai leme aplinka kurioje tuo metu atsiduriau, nuovargis ir visa kita, bet patikekit manim ta depresija atsiranda neveltui, tai kazkas tokio kaip po kurio laiko putimo ateina laikas tau kazka suprasti apie save ko tu nenorejai ir tai atsitinka, bet jei nepasiduosit ir atkakliai meginsit suprasti kur suo pakastas, patikekit sulauksit pacio didziausio atpildo kuris tik gali buti, issilaisvinsit, patirsit euforija, ekstaze vienu metu, sunku paaiskinti. Peace!
Anonymous

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Anonymous »

apsireiškimas
eleanorRigby
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2011-09-21, 22:53
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė eleanorRigby »

wassup there dudes. Na, supratau, kad visas mano pūtimas susiskirstė į etapus. Tai buvo pramoga, chebroj, vietoj alkoholio. Tačiau, po metų tai tapo "būvimo su savimi" laiku. Meditacija. Dažnai viena rūkau ir apmąstau daug dalykų. Žinoma, gavau etiketę, kaip ir čia daugelis rašė... Ech, bet kuo toliau, tuo mažiau apie tai garsiai kalbu. Ką man davė? kaip ir sakiau, etapai - skirtingu laikotarpiu skirtingi suvokimai. Dabar aš esu ramesnė, labai daug mąstau, laaabai, and that's already piss me off.. Meninės idėjos, ypač apsipūtus tiek minčių, tiek suvokimų apsireiškia :D Žinoma pažintys. Ai, vos nepamiršau, rankų skausmus gydausi :) Taip pat atmintis parėjo ;/ paranoidas užeina kartais. Na, bet tam yra pagrindas - tai turbūt natūrali baimė. Vis gi ne čiobrelius rūkau...


Peace
Artikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2011-09-19, 21:37
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Artikas »

Gyvenant tokioj nenuspėjamoje visuomenėje, su tokiom "stabiliom garantijom" tiek darbo požiūriu tiek socialinėmis garantijomis, ypač jaunam žmogui tai be tavo (eleanorRigby) paminėto paranoido gyvent neišeina ;)
Salotomis sotus nebūsi, vien tabako nerūkysi.
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Slow Stone »

Ką atrandi, ką atrandi, o gi ka užknis prieš sava norą daryt tolerance break's 8E Žinai, ka su :x: visks normalej, ale nieka nebevež !(
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
ReikSuskaupt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: 2011-02-02, 15:34
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė ReikSuskaupt »

Slow Stone, pabandyk pažiūrėt i viską kitu kampu. Aš nesu labai šitam reikale patyręs, rūkau pastoviai tik nuo pavasario (nors gana nemažai), bet jau atsirado poreikis daryt pertraukas, nes kuo toliau, tuo mažiau džiaugsmo šitas dalykas suteikia. Bet staigiai nutraukus vartojimą man jau kitą dieną atsiranda toks kaip apsivalymo pojūtis, jausmas lyg būčiau ką tik baigęs kažkokį smegenų valymo nuo visokių šūdų kursą :D (MJ šiuo atveju yra ne vienas iš šūdų, o tų šūdų valiklis). Atsiranda didesnė motyvacija mokytis ir šiaip viskuo domėtis, daugiau kažką veikt, nei vien pripūtus staunint, ir pan. Aišku, šiek tiek norisi grįžt prie malonumų, bet reikia ir be to mokėt gyvent, todėl, kaip sakiau, pabandyk pažiūrėt į visa tai kitu kampu ir tikrai turėtum rast teigiamų pusių :V:
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Smoking Barrels »

jo, bet nevisada gaunasi. silpnas as...
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė ElfasVonPa »

Supratau, kad pazint MJ buvo verta vien del to jausmo, kai pasileides meditacines muzikos, mintimis bandai pajudinti psi ratuka http://www.youtube.com/watch?v=H5NwRfMJgOQ
Atsiduri kazkur tarp energiju. --==::~~ |.|)
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė dumtraukis »

kai nustojau pusti pries 2.5 menesio, mano gyvenimas is linksmo ir atsipustusio, grizo prie normalaus ir iprastinio. Ir dar supratau, kad viska turi daryti pats, nes niekas nepajudins ne pirsto del taves, tai manau yra svarbiausia :)
nes pyxas artina ;)
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė ElfasVonPa »

bet ta sketuka pasuku ne pirsto nepajudines :P
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Jah »

Katik pabandžiau pirma karta, iškart suktis pradėjo. blemba fainas jausmas kai neliesdamas suki ta lapeli. AČIŪ už tokio faino dalyko parodymą, tikrai nebūčiau pamates. dabar turėsiu ką veikt :D
DefaultSMK
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2011-10-12, 12:59
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė DefaultSMK »

Pastebejau viena dalyka,kad kai prirukai (bet tjp normaliai) tu viska supranti zymiai paprasciau ir aiskiau,lengviau sneki apie dalykus kurie tave tikraj domina,zymiai geriau susikaupi i dalykus kurie tau tuo metu svarbus.
Anonymous

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Anonymous »

DefaultSMK rašė:Pastebejau viena dalyka,kad kai prirukai (bet tjp normaliai) tu viska supranti zymiai paprasciau ir aiskiau,lengviau sneki apie dalykus kurie tave tikraj domina,zymiai geriau susikaupi i dalykus kurie tau tuo metu svarbus.
prie to pačio pastebėk kodėl taip būn.ką kanapinė duoda
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Smoking Barrels »

ElfasVonPa rašė:bet ta sketuka pasuku ne pirsto nepajudines :P
You fckn serious?
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė rude bwoy »

ElfasVonPa rašė:bet ta sketuka pasuku ne pirsto nepajudines :P
O dabar pažiūrėk kaip tai iš tikrųjų veikia:
http://www.youtube.com/watch?v=9BIWhNh5V6Q
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė ElfasVonPa »

zinau kaip aiskinama, bet kad jis juda net be ranku, uzdarytais langais, durimis, kokia minute nejudant, kad nesukelti vejo patalpoj, sedint per koki metra nuo to daikto, juda tada kai noriu ir i ta puse i kuria noriu.... http://www.youtube.com/watch?v=H5NwRfMJgOQ beje, kaip vejas ten pateko?
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Enchanteris »

o nepastebejai kad su uzturbintu fenu kaitina stikla ir procesas paveluotai kracio bangomis :D
ayahuasca
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2011-10-18, 09:06
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė ayahuasca »

Sveiki,

Po ilgo naršymo nusprendžiau ir aš užsiregistruoti ir turbūt nėra geresnės temos pirmam postui ;)

Daug visi čia prirašė teisingų ir panašių dalykų, galų gale gal nesame mes visi tokie skirtingi kaip norėtumėme ;) Pirmą kartą MJ paragauti teko pries 7-8 metus, pradzioj tiesiog linksmiems pasijuokimams su draugais, kartą per kelis mėnesius, laikui bėgant tas prieš tai "linksmas akimirkas" kartu pradėjau išnaudoti analizuojant kaip tai paveikia tave, tavo požiūrį tiek į kasdieninius, tiek į retesnius dalykus ar reiškinius. Dauguma mini, kad MJ padarė juos tolerantiškesnius ir aš pilnai tam pritariu. Nors visada save laikiau "tolerantišku geriečiu", MJ leido pažiūrėti į save ir mane supančią aplinką bei žmones kitaip, suprasti, kad nevisada tai, kas tau yra kalama į galvą nuo mažų yra visiška tiesa. Nešneku vien tik apie MJ, o daugiau apie bendra tavo suvokimą, pasaulėžiūrą, požiūrį į kitą, tokį patį kaip ir tu, žmogų, jo poelgius bei pasirinkimus. Visa tai dave ne tiek kiek pati MJ, kiek pats aš. MJ šiuo atveju padėjo suvokti, kad į tuos pačius dalykus gali žiūrėti ne iš vienos, dviejų, o daugiau pusių. Supratau, kad viskas keičiasi, tiek tavo asmenybė, tiek požiūris į įvairius dalykus ir kaip kad tu esi isitikinęs ir šventai tiki tuo, kuo tiki, taip ir kitas žmogus, kurio mastymas tau gali pasirodyti nepriimtinas, tiki tais pačiais sau šventais dalykais. Supratau, kad skirtumai žmonėse yra geri dalyki, skatinantys žmones mokintis vienas iš kito, diskutuoti bei pažinti kitus, o pažindami kitus pažįstame kartu ir patys save. Taip pat pasidariau apatiškas televizijai, reklamoms, žinioms Lietuvoje dažniausiai apsiribojančiomis kriminalais, pradėjau labiau vertinti "tikrus" dalykus, kurie stiprina tave kaip asmenybę. Tai nėra dalykai, kuriuos man įteigė MJ, juos aš pats suvokiau ir vis naujai suvokiu, tačiau MJ atliko savo "gido", vedlio vaidmenį ir kai kuriuos dalykus, kuriems galbūt būtų reikėję daug daugiau laiko suprasti, padėjo greičiau suvokti. Deja, bet nevisi buvo teisingi, galbūt kai kurie ir dabar dar nėra, bet žmogus negali iškart susiformuoti asmenybės ir nesikeisti. Keitiesi - vadinasi tobulėji, mastai.

Deja, bet kaip ir visur nėra viskas tik balta arba tik juoda. MJ taip pat padarė ir blogos įtakos: kartais pasidarau tingesnis, diena iš dienos berūkant po kurio laiko gali galvoje įsivelti ir šioks toks chaosas, tad su laiku vis pradėjau suprasti, kad kaip tau norisi atsipalaiduoti, save paanalizuoti vakar ragaujant malonu MJ dumelį, taip organizmui/asmenybei reikalingos ir petraukos bei laiko tarpai, kai geriau MJ kuriam nors laikui palikti nuošalyje. Galų gale ir sveikatai, ir piniginei, ir pačiam sau nuo to pasidaro lengviau. MJ kaip ir visa kita turi tiek teigiamų tiek neigiamų savybių. Renkiesi kas tau svarbiau, kas skatina tave tobulėti kaip asmenybę, o kas pristabdo, atrandi ir gydomasias savybes. Prieš paragaujant MJ, turėjau baisius migrenos priepuolius, kurie karts nuo karto paragaujant MJ dumo vis retėjo, kol galų gale pats pasidomėjes perskaičiau, kad tai vienas iš vaistų. Per paskutinius 4 metus, turėjau vieną blogą dieną dėl migrenos, vietoj kelių per mėnesį! Už tai tikrai esu dėkingas MJ.

Keli žmonės matau sako, kad jei kas leistų iš naujo pasirinkti, jie rinktųsi kelią be MJ. Įdomu būtų sužinoti kokios pagrindinės priežastys? Aš pats, šiuo metu manau, kad pasirinkimo nekeisčiau. Nors tikrai yra dalykų, kuriuos MJ įtakojo ne į gerą pusę, tačiau jaučiuosi laimingas, save ir pasaulį bandantis pažinti individas, kuris mieliau taikiai prasuktų suktinę ratu neigu butelį. Ir vien dėl to, aš esu "narkomanas".

Na kaip pirmam postui, manau tikrai pakaks ;)
knowledge is p0wer..
bekampis
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2009-05-09, 19:08
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė bekampis »

Jei galeciau pasirinkt is naujo ar eit MJ keliu, rinkciaus kita kelia. Bet vien del to, kad man idomu, koks tas kitas kelias galetu butu, kadangi sita kelia jau zinau. Man tiesiog idomu, kaip dabar mastyciau :D :D ir koks buciau, jei buciau nei karto nebandes. Tik nesupraskit klaidingai. As nesigailiu pasukes MJ keliu. Taigi velgi, jei nezinociau nei vieno kelio, rinkciaus pagrindini. O pagrindinis man vel butu MJ :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas