Nuotrauka Nuotrauka

ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
FisH3r
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 145
Užsiregistravo: 2010-04-06, 23:38
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė FisH3r »

Aš rūkydamas kanapę pradėjau vertinti ne materelinius dalykus, bet žmogų ir gamtą. Suktinė suvedė mane su įdomiais ,muzikaliais ir visokiais kokiais šauniais žmonėm. Kitomis akimis pradėjau žvelgti į pasaulį, praradau daug kompleksų, apribojimų, pradėjau pasitikėti savo jėgomis, vesti save į savo asmenybę, rinktis kas gerą ,o kas blogą, pradėjau vadovautis savo, o ne kitų brūkamą nuomone. Gal kada kaip ir visi pagalvojam kas būtų ,jeigu nebūtume sutikę šios kanapės, bet apgalvojas tai kelias minutes aš vėl nuteikiu save pozityviai, galbūt gailiuosi tik dėl to ,kad susipažinau ir su barygom, kurių galbūt ir nenorėčiau daugiau sutikti gyvenime, nešvarios sielos, nešvarūs pinigai, dažnai priverčia susimastyti, bet mes juk ne už gatvės remimą, o auginimą, o auginimas tikrai tapo vienas iš mano pagrindinių hobių, po vieno sezono pabaigos vis laukiu kito, mokomes iš savo klaidų, norime pabandyti, paragauti kažko naujo.
Galbūt pritariu ,kad all day neverta rūkyti, bet kartas nuo karto atsipalaiduoti, viską apgalvoti, arba viską iškratyti iš galvos MJ padeda. : )
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė ElfasVonPa »

Supratau, kad akys mato spalvas, kad ausys girdi garsus. Bet ne visas spalvas ir ne visus garsus, tik is tam tikro diapozono, todel akys mato ne viska, o ausys girdi ne viska. Tas pats su kitais pojuciais. Taigi, mes gyvename ne realiame pasaulyje, o tik tokiame, koki gali 'pamatyti' zmogaus organizmas. Jei ziurime i daikta/ivyki/... naudodami daugiau nei viena pojuti- pamatome realiau, bet vistiek niekada nezinosime kaip yra istikruju, tai bus tik spejimas, remiantis zmogiskais 'aplinkos suvokimo detektoriais'.
beržas
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2010-01-04, 09:14
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė beržas »

FisH3r rašė:Galbūt pritariu ,kad all day neverta rūkyti
Ką reiškia "galbūt pritariu"?
Reliatyva
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2010-09-13, 20:00
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Reliatyva »

beržas rašė:
FisH3r rašė:Galbūt pritariu ,kad all day neverta rūkyti
Ką reiškia "galbūt pritariu"?
Mano manymu tai reiškia, jog rūkyti "all day" yra kaip ir negerai, bet labai jau malonu %)
Ką supranti bepūsdamas? Kad blaivumas irgi yra būsena, o ne tarpas tarp jų. Ką supranti blaivas? Kad dabar 4:20 ir reikia įpūsti :} |.|) joo.. Dėjau mažai, bet į galvą atėjo daug :D neprimetat stobaliai: sėdžiu ir jaučiu kad girdžiu su viena ir su kita ausimi pakaitomis, ne vienu metu :} Gryžtant prie temos: pūsdamas supratau tai, kad nežinau ką supratau nepūsdamas, nes pučiu kiek save pažystu :D žmonės sako: žolės rūkymas priveda prie stipresnių narkotikų. Aš jiems atsakau: žolė priveda tik prie stipresnės žolės :D dar supratau, o galbūt atradau tai, kad kuo pavojingesnėse situacijose būni apsipūtęs, tuo labiau apsipūtęs pats sau atrodai :] :D o paskutinis atradimas bepučiant buvo, tiksliau yra, šiandien, kai supratau jog užtrukau pusantros valandos kad paspausčiau siųsti mygtuką :} :D
Kaip norėjai - taip supratai.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė dumtraukis »

žmonės sako: žolės rūkymas priveda prie stipresnių narkotikų. Aš jiems atsakau: žolė priveda tik prie stipresnės žolės :D

Sita uzskaitom :D
nes pyxas artina ;)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė runkelis »

matom matom Parašytas: 05 Sau 2012, 16:20 :) gal galetum placiau apie ta gliuka pusantros valandos? :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Reliatyva
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2010-09-13, 20:00
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Reliatyva »

runkelis rašė:matom matom Parašytas: 05 Sau 2012, 16:20 :) gal galetum placiau apie ta gliuka pusantros valandos? :)
Be problemų :)
Kiek pamenu rašyti pradėjau dar pora minučių prieš 4:20, pagarinau per lempą, atėjo draugelis pradėjom bazarinti ir tik tada kai jis išėjo prisiminiau kad rašau :D
Kaip norėjai - taip supratai.
Anonymous

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Anonymous »

jeigu mes ieškom išsigelbėjimo. tai kanapės rūkymas ir kanapės kultūros sąmpratos pažinimo kelio pasekoje priėjau prie to ko ieškojau - išsigelbėjau. dabar galiu save tikinti - aš buvau vergas. (jei galvojat kad dabar aš laisvas tai ne.visi laisvi.laisvė yra mes ir laisve yra tik irankis keisti aplinka ir keliauti SAVO keliu vietoj žygiavimo gyvenimo rimtu tada suvoki kad mintys visada realizuojasi.todėl reikia pažint arba kertėt< 2 KELIAI GYVENIME)
Reliatyva rašė:žmonės sako: žolės rūkymas priveda prie stipresnių narkotikų. Aš jiems atsakau: žolė priveda tik prie stipresnės žolės :D
Visiems rekomenduoju pabandyti stipresnės psichodelikos nei kanapinė. Supratęs to naudą nuoširdžiai rekomenduoju visiems lsd grybukai dmt ayahuasca.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė dumtraukis »

va idomu kai zmogus suranda save, atrodo, kad viska visada ir zinojai ir viskas buvo salia, o tu to nematei tiesiog? tikriausiai tas jausmas fantastiskas
nes pyxas artina ;)
Anonymous

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Anonymous »

aha visas gyvenimas yra stebuklas. o kiti net netiki jais, tai beda jiems : D visada turejau konekta. dabar nebijau tu ziniu todel kalbu. dabar turiu ne tik pazinima bet nuramines prota igaunu supratima.tiesa sakant mes zinom savo busimus dabarties veiksmus taip kad ne visi supranta save nes arba siela labai jauna ir nesavarankiska arba neklauso saves arba jam dar to nereikia taip greitai nes nusprogs super kompas del neismanymo

i tema. zvilgterkit ka sneka ir dar viesa. ar zinojot kad nera lietuvoj valzdios ir viskas seniai laikos ant vienos kitos plytos. istrauksim-grius zmogaus priesai. http://esulaimingas.blogspot.com/2012/0 ... etuva.html
Jahman
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2012-03-10, 23:28
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Jahman »

Suradau tikraji save galbut,svajoniu
UpInSmokas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2010-04-07, 11:29
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė UpInSmokas »

|.|) su laiku supranti,kad rukyti barygu stufa tas pats kas pirkti kedus turguj,ka su laiku atrandi? atrandi petkes vidineje kiseneje --==::~~
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Lar »

Kagi pasireikšiu ir aš ka atradau ,ir tai ivyko visai nesenei kadangi pradėjau dažniau pradėjau rukyti vienas .Taigi mano atradimas yra toks jog geriau pusti vienam jeigu norima pamastyti svarbiais sau mintis dar prie to pačio atradau savo susikaupima kurio anlščiau nebuvo ,ankščiau budavau isiblaškias ir nesvarbu ar aš apsipūtes ar blaivas negalėdavau susikaupti ,išmokau atvesti draugus i prota dabar galima sakyti turiu tikrus draugus kurie mane gerbe ir padėtu galva už mane nes žino jog sulauktu toki pat atsaka iš mano pusės ,o prieš tai tie žmonės kurios dabar vadinu draugais galima vadinti buvo vos ne priešai .Dar prie to pačio atradau žodi NE nesvrbu kam ar tai MJ ar aukoholis ar dar kas nors kuris man paklojo tiesu kialia i normalu gyvenima kurio nesiskunžiu . ir turbut mano geriausias atradimas kuris begalėjo būti tas jog išmokau dažnai pučiant neprarasti trumpalaikės atminties(patarimas kas nori išvengti trumpalaikės atminties sutrikimu ,Apsipųte usirašykite bent 10-15 atsitiktiniu skaičiu ir juos pasimokinkite o vėliau kaip būsite blaivus juos stenkitės prisiminti , keletas apsiputimu ir jūsu atmintis nebepabėga taip greit .) .
Ačiū už dėmesi.
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Temidė »

Aš tai paskutinį kartą kai parūkiau, supratau, kodėl ne visi parūkę ateina į protą. Supratau, kad esmė tame, kad to, ko nėra, ir neįdėsi – nėra proto, tai jo neatsiras iš niekur. Žolelės gali tik atgaivinti užslopintą protą, o ne sukurti protą nuo nulio. :D
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė breeze »

Temidė rašė:Žolelės gali tik atgaivinti užslopintą protą, o ne sukurti protą nuo nulio. :D
Aš irgi pastebėjau, kad žolės rūkymas vargu ar įdės į galvą minčių, kurių ten iki rūkymo nebuvo. Kartais juokinga būna, kai žmonės po poros dūmų staiga pasijunta filofosais, nors šneka visiškus niekus.
Padekim viską ir dingstam velniop...
Seulaz
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2012-08-17, 21:13
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Seulaz »

Kanapė padėjo atsisakyti televizijos ir įvairių gandų trinančių smegenis, alkoholio nesaikingumo, išmokė vertinti gyvenimą, suprasti tikrąsias gyvenimo vertybes, iš smulkmenų nekelti problemų, įžvelgti paprastume grožį, tapti meniškesniu, ramesniu, taikesiniu, nebejaučiu neapykantos niekam, išskyrus didžiausiam blogiui - Babilonui.
Mantuks
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2012-07-30, 16:37
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Mantuks »

Atradau, o gal ir supratau, toki dalyka, kad dauguma dalyku gali but pagaminti/atrasti parukius, nes kiekviena karta kai kanors darau parukes, atrodo, kad ta dalyka darau pirma kart, visai kitokie ispudziai, kad ir pvz siandien klausem hardstylo/dubstepo ir kitokiu dainu ir taip astriai jauti visus garsus, kuriu ne neisgirstu neparukes ir supranti, kad cia sita dalyka sukurt galejo tik parukes zmogus, nes kitaip neimanoma.
GF-Z
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 122
Užsiregistravo: 2011-01-21, 17:55
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė GF-Z »

Tiesiog klausa tobulėja :) Siaip :bong: davė suprasti, kaip pasaulyje gyventi be pastovaus godumo pinigams, ir panašiam :X , kuris atplauna smegenis tiek, kad žmogus po to nebenori be to gyventi. Išmokau valdyti pačią MJ, nebe ji man diktuoja kada rukyt :) ... Dar šiaip atsargiau pradėjau aplinka rinktis ir tuo labiau daug giliau pažinti žmones, nes tarp tų pačių suputėjų yra tokių vaidmainių žmonių, kad realybę pamačius net nebesinori matyt to žmogaus, kad išvengti agresijos priepuolių, kurie nėra naujiena, tačiau tape praeitimi. Norisi gyventi gerąja puse, nekenkti niekam, kas nekenkia tau ir tiesiog sudaryti harmoniją ir ryšį su visais gerais žmonėm, kaip sakant - teigiamą energiją skleisti. O ją pradėti galima nuo paprastos šypsenos :V:

Dar dave užuominų, kad kosmosas tai ne šiaip vakuuminis sloinikas su žolės žiedais, vietoi galaktikų. Esmė daug gilesnė, įdomesnė, paslaptinga ir savotiškai šizofreniška, kadangi atsakymo nėra. Būtent žolė privedė mane prie grybų,lsd ir galiausiai svarbiauso "drug'so" bei finalinio dalyko - DMT. Nežinau kodėl, bet jaučiu kai jis paklius man į rankas, prasidės naujas mano suvokimo etapas. Dažnai atrodo net nebeįdomu rukyti dažnai, nes tiesiog neįdomu. O vat vien paskaičius apie enthogenus, darosi labai įdomu, ką gi mūsų protas slepia savyje :)..
Tai vat mane nuvedė kaip sakant iš šiukšliu parsidavėlių pasaulio(dėl aplinkos) link nirvaninio kelio, kurio detalizuoti net neapsimoka.
Valstybės priešas, tik kodėl - neaišku...
Pinigai pavergia žmogų, tik protingas žmogus sugeba nepasiduoti pinigų gundomam "high'ui" kuris turi dideles lomkes. Jauni - palūžta pirmi.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė putejas »

Seulaz rašė:Kanapė padėjo atsisakyti televizijos ir įvairių gandų trinančių smegenis, alkoholio nesaikingumo, išmokė vertinti gyvenimą, suprasti tikrąsias gyvenimo vertybes, iš smulkmenų nekelti problemų, įžvelgti paprastume grožį, tapti meniškesniu, ramesniu, taikesiniu, nebejaučiu neapykantos niekam, išskyrus didžiausiam blogiui - Babilonui.
svarbiausia ismokti nejausti neapykantos :) neapykanta yra neigiamas jausmas, kanape kaip tik turetu tave stumtelt link atsikratymo neapykanta:) zinoma, zmogus zmogui nelygu ir blogas zmogus ar velnias ir turetu tokiu likt, nepakeis ano nieks, vien tik viso ko kurejas :)
Newbies
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2012-05-05, 21:58
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Newbies »

ayahuasca rašė: pradėjau labiau vertinti "tikrus" dalykus, kurie stiprina tave kaip asmenybę. Tai nėra dalykai, kuriuos man įteigė MJ, juos aš pats suvokiau ir vis naujai suvokiu, tačiau MJ atliko savo "gido", vedlio vaidmenį ir kai kuriuos dalykus, kuriems galbūt būtų reikėję daug daugiau laiko suprasti, padėjo greičiau suvokti.
BŪTENT ! MJ mane taip pat išmokė siekti tikslų, padėjo man suprasti ko man reikia ir ko ne. Mačiau kažkas rašė pasidarė tingūs. Aš atvirkščiai - kaip tik pasidariau labai aktyvus. Bet su patarle - kas perdaug tas nesveika taip pat sutinku. Nereikia piknaudžiauti. Blogoji pusė tas žodis narkomanas.. :D žiauriai skamba.. jis tiesiog netinka mums.. ;/ aš tikrai nesijaučiu narkomanas
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas