Nuotrauka Nuotrauka

ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Pomidoras »

va toks klausimas kuris mano manymu turetu sukelti nebloga diskusija...
kaip keiciasi zmogaus mastymas bepuciant... kaip tai atsispindi jo socialiniame gyvenime???
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Isvaziaves gyventi i kita miesta turejau nemenka depresija. Kovojau alkoholiu nepadejo. :x: padejo. Aciu tam zmogui kur padejo atrasti
Markutė
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2004-09-27, 19:39
Reputacija: 0

Standartinė Markutė »

o ash iishmokau gerbti kito zmogaus nuomone,tapau tolerantishkesne,ramesne.Zymiai komunikabilesne.Vienu zodziu tikrai lb pasikeiciau,ir kas svarbiausia i geraja puse :)
Markutė
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2004-09-27, 19:39
Reputacija: 0

Standartinė Markutė »

mano manymu bepoociantys zmones i gyvenima ziuri zymiai ramiau,labiau mato jo geraja ir linxmaja puse,nei blogaja.
Anksciau dar kai uzpuldavo depresija tai ir sededavau,zliumbdavau,o dbr jei ir pasidaro liudna del ko nors,nesedziu namie ir nedepresuoju,susitinku su kokiu draugu-komiku,prisijuoki,ir jokio liudesio :)
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

ga ga :)))
as gi tapau nervingesne, paranojiskesne, labiau psichuota :) ne juokai cia, Sigma kazkada jau minejo kad puciancios mergos labiau nervuotos ir psichuotos, ir as su situo 200% sutinku... bet manau tokia silpna nervine bukle salygojo ne mj kaipo tokia (nors ir ji turejo itakos), bet keletas kitu faktoriu, tokiu kaip faktas, kad mano mama budama nescia pergyveno daug nervingu akimirku, tai, kad pradejau poosti budama ~14 metu, ir dar kiti drugsai kuriu teko vartoti...
mastymas ir socialine aplinka... esu labai jautri. jautri ne ta prasme, kad kiekvienakart pamacius badaujanti Afrikos vaika apsipilu asaromis (nors neneigiu, kartais gali atsitikti rir taip), o ta prasme, kad labai jauciu aplinkiniu zmoniu emocijas. pastebejau tai gan seniai, kai viena karta apsiputus sedejau su drauge ir draugu, jie tarpusavyje kalbejosi niekuo neipareigojanciom frazem - mazdaug apie ora, uki, ir bites - o as kazkokiu budu pajauciau ir garsiai issakiau ka jie jaucia vienas kitam. ka tuo metu galvoja. tiesiog labai jauciu mintis... labai jauciu zmoniu santyki su aplinka ir ju santyki su manimi. tiesiog jauciu... mano draugas anksciau labai stebedavosi, o kartais net bijodavo manes - vos tik jis pagalvoja bent kazka kitaip, as iskart uzklausiu apie tai. o as tiesiog jauciu...
anksciau labai bijojau sito jautrumo. mane tai parindavo, iputus as isvis i kiauta sulysdavau, nes kiekvienas aplinkiniu istartas zodis buvo nerealus dirgiklis - juk paskui ta zodi sekdavo dar spiecius minciu tik jam/jai vienam tezinomu. o as tas mintis jausdavau... dabar apsipratau, ismokau naudotis situo jautrumu. tam tikra prasme naudodamasi situo jautrumu ismokau manipuliuoti zmonemis...
ar pasikeite mano mastymas? well... as nzn su kuo lyginti, nes kiek save atsimenu - as puciu. juk puciu nuo 14 metu... taigi, nera atsparos tasko - 12 dar buvau vaikas, 13 jau turejau skiautere, 14 pirma karta paragavau mj, tegu ir tokios panasios i siena dar tais laikais :) todel atrodo kad visada mastau taip pat - radikalios ir kategoriskos paziuros.
socialinis gyvenimas... jau susitaikiau su tuo, kad kazkur giliai dauguma mano pazystamu mane laiko tarsi ir narkomane. nes jie zino - dream negeria, ji pucia. dream namuose negalima rukyti cigareciu - tik zole... i klausima _ar rukai?_ dream visada atsako su paslaptinga sypsenele ir klausimu - _ka turi omeny?_... galu gale apie zole dream zino _viska_ - ji gali valandu valandas remdamasi moksliniais isvedziojimais ir tyrimais pasakoti ir pasakoti ir pasakoti ir argumentuoti ir gincytis ir pasakoti... ir tt ir pan. galu gale ir mano _neva_ "pareigos" - atsipusk.lt redaktore - daug kam kelia nuostaba... taigi, daugumos aplinkiniu akyse as - narkomane. ka padarysi... svarbiausia, kad tai mane persekioja kaip savotiskas sleifas - atrodytu, atvaziuoji i visiskai nepazistama aplinka, ir vistiek tave po kurio laiko issirisa... tarkim, pati as vln, istojau i univera rygoje - atvaziavau ramiai sau gyvenau, nieko nedariau nei karto rygoj nepuciau, bet jau po puses menesio zinojo kas as per paukstis... kokiu budu zmones tai suvokia - man savotiska paslaptis. tikiuosi mano darbdaviai dar manes neisriso... !(
yra aisq ir minusu - i mane niekas neziuri rimtai, juk galu gale as - narkomane, ko is tokios tiketis...
ai, galeciau cia isvedziojimu prirasyti, bet jau tingiu... :)
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Jo. Ziauriai butu ateityje, jei gautum bana kokiam darbe, ar dar blogiau darant karjera rimtoje istaigoje uz tai, kad tiesiog karts nuo karto laisvalaikiu iputi. To as labiausiai bijau turbut
Markutė
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2004-09-27, 19:39
Reputacija: 0

Standartinė Markutė »

na o man atvirksciai,buvau nervinga,dbr visai nebe :) neatsimenu ishvis kada buvau uzrekus ant ko nors ar lb susinervavus del ko nors :)
dbr kai pagalvojau,tai supratau,kad pradejau labiau parintis del kitu zmoniu,lb parina,kai kokie draugai turi problemu,tipo:blemba...kodel gi juo uzklupo tokia beda...ir pan :) tada stengiuosi juos gerai prajuokinti,kad nors trumpam neliudetu :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Nepasakyciau, kad MJ man dave kazka naujo. Greiciau tik padejo atskleist tai ka ir taip turejau/turiu. Be MJ tikriausiai nebuciau viso to surades, bet vistiek buciau buves toks koks esu - pagrindas, asis yra ta pati. Man daug daugiau dave mano seima, draugai.

Del nakomano etiketes. :) Yra buve daug atveju kai naujai susipazintam zmogui isrezus i akis, kad jau ne vienus metus puciu, bunu isvadintas narkomanu:) Bet kai geriau mane pazista, baigiasi ju sapaliones. Labiausiai uzpisa kai kaikurie ju patys pradeda pust.
BOB - Bombs Over Bagdad!
fedras
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2004-06-14, 15:53
Reputacija: 0

Standartinė fedras »

Sveiko pochuizmo ugdymas
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Dar radau daug superiniu draugu..
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

Sigma rašė: Del nakomano etiketes. :) Yra buve daug atveju kai naujai susipazintam zmogui isrezus i akis, kad jau ne vienus metus puciu, bunu isvadintas narkomanu:) Bet kai geriau mane pazista, baigiasi ju sapaliones. Labiausiai uzpisa kai kaikurie ju patys pradeda pust.
tai ka man dabar cia kaip cia kas cia? 8| tai tipo iseina, kad kai mane pazisti geriau, tai susidaro ispudis, kad as tikra narkomane, todel mane visi ir isrisa ir neperstoja narkomane vadinti... 8| aina sau... 8/ tai ka dabar daryti? !(
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

pyhas priklijavo ant manes nukainuotojo etikete....bet man px ant visuomenes.
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

as kai bunu priputes ir jei pradedu galvot apie tai kiek pas mane galvoj minciu tai ju vis daugeja ir daugeja:)))
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Ar jau rasiau kad suradau simtadraugu? :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Ir ka islose simtasis klientas?
BOB - Bombs Over Bagdad!
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

gavo papusti ir rankos paspaudima ... :)))
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

O cia kam taikai? As bent jau kalbejau apie draugus ir suputovus o ne klientus kokius tai, as gi ne batu pardavejas! :)))
Sigma rašė:Ir ka islose simtasis klientas?
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Tai ne Bandis? Blemba kaip apsipazinau:/ O tai gal gimine? Toks panasus...
generolas rašė:O cia kam taikai? As bent jau kalbejau apie draugus ir suputovus o ne klientus kokius tai, as gi ne batu pardavejas! :)))
Sigma rašė:Ir ka islose simtasis klientas?
BOB - Bombs Over Bagdad!
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Man atrodo ne i ta ziuri! :))) Bandzio tame sarase kurie panasus i mane nera :)
Sigma rašė:Tai ne Bandis? Blemba kaip apsipazinau:/ O tai gal gimine? Toks panasus...
generolas rašė:O cia kam taikai? As bent jau kalbejau apie draugus ir suputovus o ne klientus kokius tai, as gi ne batu pardavejas! :)))
Sigma rašė:Ir ka islose simtasis klientas?
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Oi koks kuklumas:))) Patinka man kuklus zmones:)
BOB - Bombs Over Bagdad!
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas