Nuotrauka Nuotrauka

Aplinkiniai...

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

deivis rašė:bet jei del antros puses mestum pusti tai paskui ji pradetu reikalauti ir dar kazko... visu pirma jei zmogus reikalauja kazko nedaryti, reiskia ji negerbia taves kaip asmenybes, nepripazista tavo nuomones ir t.t. tai kam su tokiu zmogum bendrauti isvis?
keistas požiūris. visada maniau kad esminis faktorius, apsprendžiantis poros santykius, yra kiekvieno individo sugebėjimas prieiti prie kompromisų. tavo atveju pora labiau panaši į 2 ožius ant tilto.
jah is da solushion
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

Pomidoras rašė:tai va ... ir man ishausho tya diena kada pradejo pisti prota merga .... :)))
pati jau pora savaiciu ne dumelio ir vakar vakare taip usstume tipo: agirdi neepusk.... :] sakau pusiu! ir nuejau pusti :))) po to pamurmejo apie ishsigimusius vaikus kaska kelias minutes ir nustojo... 8)

o tarp kitko ka galvojate apie tai kaip gali atsiliepti putimas naujai gyvybei??? ash tai sau esu pazadejes kaip planuosiu jau seima kurti tai iki vaiku darymo atsisakysiu belenkokiu kvaishalu.
mano mama man ta pati murma... kazkur kazkokiu tarybinio auklejimo gydytoju sukurtu baiku prisiskaite, kad neva zole kenkia vaisiui (net ir dar neuzsimezgusiam) ir vaikas gims liaudiskai tariant debilas arba issigimelis.

kiek esu nagrinejus visokiu tyrimu ( o kai mama man uzmete toki pareiskima, specialiai pasieskojau), moksliskai nera irodyta, kad cannabis rukymas - net ir nestumo metu - gali salygoti vaiko psichinius ar fizinius apsigimimus. Vienintelis, kas iki siol irodyta kad gali atsitikti - kaip ir nuo nikotino, - kad jei nescioji ruko cannabisa nestumo metu, vaikas gims arba neisnesiotas, arba mazesnio svorio, arba mazesnio ugio, lyginant su bendru naujagimiu vidurkiu. Apie cannabiso itaka dar net neuzmeztam vaisiui isvis neteko nieko girdeti - vienu zodziu, baikos.

turint omeny, kad net ir hardcore smokeriams cannabis iseina is organizmo mazdaug po menesio absistencijos, nevartoti mj manau uztektu menesi iki vaiko padarymo :) na, jeigu nori apsidrausti, nevartok du menesius - ir bus uokei :)

o siaip side question - Pomka, jus ka, jau vaiku planuojate tureti? 8)

beje, pas mane gi atvirkstine situacija susikloste - anksciau, kaip jau minejau, gaudavau pylos nuo savo antrosios puses, neva per daug ir per daznai puciu ir bet kokiai progai pasitaikius inicijuoju iputima - ty visada randu priezasti ipusti. dabar gi jis pats pradejo inicijuoti rukymus - va vakar vidury nakties (tiksliau jau puse pirmos buvo) atsitempe i namus serba parukyti 8| serbas tiesa idomus buvo... vaziuosim jo lankyti vasara :]
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

ne kolkas tikrai nezadu vaiku tureti, bet kaip tai planuosiu tai tikrai koki puse metu vesiu sveika gyvenimo buda!!! tiesio noriu kad viskas butu kaip turi buti ir nebishkio i shona. skamba aishkus sunkiai itiketinai netgi paciam man :] bet reikia...
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

as isvis niekad neplanuoju vaiku turet...nekenciu as ju...man jie atgrasus...fui..seima..fui...vaikai...feeee...
nu ne apie tai sneka :)))
bet jei ir noretau abejoju ar tureciau moraline teise tokia...
abejoju ar dar galetu buti pas mane sveikas individas...
na jo...as ne tik puciu...
na esu buves exkursijoj cernobilyje...
na...bet vistiek...tai didele atsakomybe paleisti i pasauli koki invalida...
as tai labai dziaugiuos kad neturiu tam poreikio vienok :))) 8)
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Standartinė deivis »

[quote="soldja"][quote="deivis"]bet jei del antros puses mestum pusti tai paskui ji pradetu reikalauti ir dar kazko... visu pirma jei zmogus reikalauja kazko nedaryti, reiskia ji negerbia taves kaip asmenybes, nepripazista tavo nuomones ir t.t. tai kam su tokiu zmogum bendrauti isvis?[/quote]
keistas požiūris. visada maniau kad esminis faktorius, apsprendžiantis poros santykius, yra kiekvieno individo sugebėjimas prieiti prie kompromisų. tavo atveju pora labiau panaši į 2 ožius ant tilto.[/quote]

kompromisas tai nereiskia prievarta. jei mane kazkas vericia kazka daryti o as to nenoriu... gerai, as galiu isnesti siuksles, nors ir nenoriu. bet kazka daryti ar kazko atsisakyti visam laikui tai jau per daug. be to kompromisas nera pilnaverciu santykiu pagrindas (psixologu tas jau pripazinta). nes darydamas kompromisa zmogus nera patenkintas, nejaucia gyvenimo pilnatves. kompromisas tai tik priemone prieti problemos sprendima nesant kitai iseiciai. ir kompromisas abiem pusem yra nepatenkintas sprendimas, jis tik dalinai patenkina kiekviena is pusiu.
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Standartinė deivis »

dream, tu ir pati zinai ta zmogu, kuris yra gyvas pavyzdys, kad rukantiems kanapes gimsta normalus vaikai. ji ruko tikrai daugiau nei 5 metus, jis kiek pamenu tikrai virs 10 metu (o gal 20). tai va. :D
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

deivis rašė:dream, tu ir pati zinai ta zmogu, kuris yra gyvas pavyzdys, kad rukantiems kalnalapes gimsta normalus vaikai. ji ruko tikrai daugiau nei 5 metus, jis kiek pamenu tikrai virs 10 metu (o gal 20). tai va. :D
zinau kad zinau ir zinau kad tai puikus pavyzdys irodantis, kad bobuciu snektos ale "pas putikus-"narkomanus" gimsta invalidai" yra totalus bullshit'as. Va taip va.

Beje, Pomka, bent jau virtualiai, tu ta zmogu irgi pazisti 8)
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

ash nesakau kad taip butinai ir turi gimti invalidas... ash tik noriu iki super minimumo sumazinti shia rizika. jei puciant ji yra 3% tai ash noriu kad ta rizika butu 1% ir tiek. nenoriu po to neduok dieve graushtis visa gyvenimas kad per mano shvalkishkuma atsitiko toks dalykas.
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Standartinė deivis »

visiskai tau pritariu. as irgi taip pat daryciau.
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

As irgi taip daryciau;]
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

na ka putikia... sazines balsas prabilo hehehe :))) :))) 8)
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Ce ne sazine, o sveikas protas 8)
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

sveikas praotas suzadintas sazines 8)
zudikele
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2005-03-05, 22:02
Reputacija: 0

Standartinė zudikele »

mazhai pazhystu poru kuriu santykiuose nebutu pykchiu del vienos ar kitos puses potraukio i svaiginimasi 8/ durnizmas kazhkoks. visada labai ir labai susipykstu su zhmogum, kuris pradeda kazhka irodinet kad man tai nenaudinga, ar kokias kitokias priezhastis ivardyja :/

jei taip atsitinka, tai sau tyliai shirdies kamputyje pasakau, kad shis zhmogus manes visishkai nepazhysta, jei mano kad man zholes rukymas yra nenaudingas ar tik pramoga :D --==::~~

jeigu reiketu pasirinkti tarp mylimo zhmogaus ir :x: rimtai susimastychiau - ir ne del to, kad be to gyvent negaliu, bet del to, kad ishsigaschiau to zhmogaus, kuris jau nebenori manes priimti tokios kokios esu - kad ir su sheshiom akim ir trim rankom :] :X:
Atrode kad mums shakes....pasirode kad neatrode
SHUNGRYBE
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2004-06-29, 16:06
Reputacija: 0

Standartinė SHUNGRYBE »

zudikele rašė: jei taip atsitinka, tai sau tyliai shirdies kamputyje pasakau, kad shis zhmogus manes visishkai nepazhysta, jei mano kad man zholes rukymas yra nenaudingas ar tik pramoga :D --==::~~
tai galbut tas zmogus ne tiek tawes nepazhysta,kiek nera pakankamai su MJ susipazhines ;)
zudikele
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2005-03-05, 22:02
Reputacija: 0

Standartinė zudikele »

SHUNGRYBE rašė:
zudikele rašė: jei taip atsitinka, tai sau tyliai shirdies kamputyje pasakau, kad shis zhmogus manes visishkai nepazhysta, jei mano kad man zholes rukymas yra nenaudingas ar tik pramoga :D --==::~~
tai galbut tas zmogus ne tiek tawes nepazhysta,kiek nera pakankamai su MJ susipazhines ;)
butent kad manes. jis gali netoleruot MJ . bet jeigu mano kad asmenishkai MAN tai yra negerai tai jis reishkias manes nepazhysta nes trumpiai ir aishkiai pasakius tai yra power of life ;) .ganja yra vienoda.individai ne...
Atrode kad mums shakes....pasirode kad neatrode
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Yra labai senas patikrintas metodas: kai pradeda stumt ka nors, - palinksi galva, su viskuo lyg ir sutinki, o poto pasidarai kaip tau paciam reik. Ir nekreipi demesio i veliau iskeltus skandalus. Ir tegul partneris renkasi kas jam svarbiau - ar draugas, ar jo pacio isterijos.
BOB - Bombs Over Bagdad!
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Standartinė deivis »

vo sigma, labai teisingai. super :)))
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

kalbant apie nesveika vaisiu tai manau yra tikrai nesamone,pagaliau atsiminkit hipius,jie juk pute,neseip pute o ritmai pute ir ne tik pute,ir vaiku turejo,ir vaikai ju irgi pute,ir visi laimingai gyveno :x: --==::~~ gerai iputes :x:
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

atsiprasau mano pc siektiek grubulina 8|
Rašyti atsakymą