Nuotrauka Nuotrauka

Aplinkiniai...

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
KoObas
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2003-11-29, 10:03
Reputacija: 0

Aplinkiniai...

Standartinė KoObas »

Vistiek , ko gero che pasisako daugiausia kanapes pucianciu zhmoniu.. Man idomu ka , jums sako jusu artimi zhmones , kuriuos jus pazhinojote(arba veliau susipazhinote) dar pries visa shita reikala ? va pvz , man yra labai leva situacija. ash turiu pana , kuri yra labai nusiteikusi priesh kalnalapes.. tad ash jai nesakau kada kas ir kaip.. nors sutariame tiesiog puikiai.. 8)
God bless... God damn.
Domux
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2004-01-11, 20:00
Reputacija: 0

Standartinė Domux »

tiesa pasakius, tai neisivaizduoju gyvenimo su zmogum, nuo kurio reikia ka nors slepti, o ypac tai, kad puti.
:x: I WISH I WAS AS FORTUNATE AS ME :x:
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

As isiskyriau kazkada su pana, nes jai nepatiko kad as daznai puciu. Ta prasme jei kartaa per savaitee, tai sako nieko baisaus, bet kad kiekvienaa dienaa, tai as narkomanas ir priklausomas... O as tai kaa, galiu nesakyt, kad apsiputes, bet kazkaip nesinori nei savees apgaudinet, nei kito.

Dar zvengiau, kazkokem laikrasty skaiciau apie lietuve manekene, kuri panasi i Pamela. Dirbo ji kazkokioj saly ir susipazino su ex Pamelos ciuvaku, kazkokiu svedu manekenu - tai bendravo su juo, bet sako uz*iso, nes tas pastovei marihuanos apsirukees. Tipo negali su apsvaigusiu susisneket :!: Tai cia manau jos tupumo beda, o ne jo ;]
Paskutinį kartą redagavo morf 2005-02-25, 18:56. Iš viso redaguota 1 kartą.
SHUNGRYBE
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2004-06-29, 16:06
Reputacija: 0

Standartinė SHUNGRYBE »

morf rašė:As isiskyriau kazkada su pana, nes jai nepatiko kad as daznai puciu. Ta prasme jei kartaa per savaitee, tai sako nieko baisaus, bet kad kiekvienaa dienaa, tai as narkomanas ir priklausomas... O as tai kaa, galiu nesakyt, kad apsiputes, bet kazkaip nesinori nei savees apgaudinet, nei kito.

Dar zvengiau, kazkokem laikrasty skaiciau apie lietuve manekene, kuri panasi i Pamela. Dirbo ji kazkokioj saly ir susipazino su ex Pamelos ciuvaku, kazkokiu svedu manekenu - tai bendravo su juo, bet sako uz*iso, nes tas pastovei marihuanos apsirukees. Tipo negali apsvaigusiu susisneket :!: Tai cia manau jos tupumo beda, o ne jo ;]
:D supratau tai kad tiesiog jai irgi reikejo apsirukyt ir viskas ok butu buwe .kalbetusi kaip swiestu patepta :D ;)
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

SHUNGRYBE rašė:
:D supratau tai kad tiesiog jai irgi reikejo apsirukyt ir viskas ok butu buwe .kalbetusi kaip swiestu patepta :D ;)
tai man pasirode kad ji bijojo priprast :!:
KoObas
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2003-11-29, 10:03
Reputacija: 0

Standartinė KoObas »

nemanau kad jai reikejo ipust :) . jai tik reikejo suprasti. :?:
God bless... God damn.
Markutė
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2004-09-27, 19:39
Reputacija: 0

Standartinė Markutė »

o lengviausia suprasti jai bootu pavyke tik ipootus...:)
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Standartinė deivis »

mano zmona zino, kad puciu. visi draugai zino. virsininkai visi zino ir dar per darbo tusus kartu pucia. gen. direktoriu pirma karta apipuciau (pats paprase). man tiesiog neimona susipazinti su zmonem ir kad jie nezinotu, kad as puciu, nes maikes mano su kanapem, striuke apsiuta nashyfkem kanapinem ir t.t.
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

KoObas rašė:nemanau kad jai reikejo ipust :) . jai tik reikejo suprasti. :?:
Tai manau buvo per sunki uzduotis :)))
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

mano seima - mama, mociute, teta - visos zino. Nieko nesako, nes zino, kad beviltiska su manim situo klausimu gincytis. Tik mama - ji yra bandzius zoles Gruzijoje - kartais bando kazka sakyti tipo "nesuprantu, kaip tau patinka. man visai nepatiko". Nors siaip jau iprato - va i Amsterdama ruosiuos vaziuoti, tai mama pastoviai primena, kad nepamirsciau ir jai zolytes atvezti... 8)
Draugai. Visi zino. Nes as nevartoju alkoholio. Jei kox tusas, kuriame dauguma geria, as dazniausiai ipuciu su kuo nors. Tie draugai, kurie patys pucia - savaime suprantama, nieko nesako. Tie, kurie nepucia, laiko mane truputi narkomane... 8) bet man kazkaip "po barabanu" :) tik uzknisa, kai tokie draugai prigeria, ir prigere skambina ir praso stuffo pramusti - tipo ir jie nusprende pabandyti X( labai cia man to reikia...
Darbe. Siaip nezino - bent jau as manau kad nezino. Per daug visi teisingi cia... Bet as ir neslepiu - tiesiog darbas ne ta vieta, kur kalbiesi apie tai, kokiais budais tu svaiginiesi. Jei iseitu is kalbos - greiciausiai neslepciau.
Turejau problemu su savo antraja puse :) Jis siaip pucia, bent bande itikinti, kad pucia kur kas maziau nei as. Jo akimis ziurint atrode, kad as apsiputineju vardan apsiputimo, o ne siaip ipuciu. Buvo ganetinai daug gincu ir visokiu nesusipratimu, triuksmo del atsipusk.lt (kokio velnio as aukoju savo laisvalaiki) ir del to, kad pusdavau vidury dienos (vasara buvo 8) ), bet dabar viskas nurimo. Na is dalies ir as pasikeiciau. Bet dabar jau jis mane uzmusineja tokiais pareiskimais kaip pvz vakar - sedim sau ramiai, tv ziurim (beautiful mind rode, nerealus filmas), o jis sako - davai hasho ipuciam. Man akys ant kaktos, bet tai iputem :) taigis, dabar taika ir ramybe "seimoj" situo klausimu vyrauja :)
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Man tai kartais liudna vienam pust buna, kai drauge sako sendien nepuciu - o nepucia nes taupo mano stafa gal :)))
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

mano logika paprasta: nepatinka? durys ten... :arrow:
kiek turejau panu, visos daugiau ar maziau pute, taip kad tokios problemos kaip "pana neleidzia pusti" nepazystu 8) 8)

aplinkiniai... seip vieshai to nedeklaruoju (kad puciu). tevai zino, gimines nezinau netgi... :))) darbe .... mano viena (vienintele) bendradarbe tai zino, o va direktoriai tai tykrai ne.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Pomidoras rašė: kiek turejau panu, visos daugiau ar maziau pute, taip kad tokios problemos kaip "pana neleidzia pusti" nepazystu 8) 8)
Nu jeigu antra puse sumasto kazko neleist, pats laikas pagalvot kad galbut ne tavo ta puse:)
BOB - Bombs Over Bagdad!
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

apie ka ash ir kalbu drauge mielas 8)
KoObas
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2003-11-29, 10:03
Reputacija: 0

Standartinė KoObas »

shudas , nemanau , kad del shio vienintelio dalyko vyksta tokie kardinalus apsisprendimai. :idea: o ash gyvenu taip kaip sakiau , ir man visai px. 8)
God bless... God damn.
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

Sigma rašė: Nu jeigu antra puse sumasto kazko neleist, pats laikas pagalvot kad galbut ne tavo ta puse:)
priklauso nuo to, kokia vieta putalas ir siaip mj uzima tavo gyvenime... tarkim man mj - ganetinai svarbi gyvenimo dalis, bet svarbi bendrine, placiaja prasme - ne tik kaip svaiginimosi priemone, bet ir del atsipusk.lt. Todel jei mano antroji puse ir toliau butu knises man prota del putimo ir del mj in general, tikrai buciau pasakius bye bye beauty - juk iseitu, kad skiriasi musu poziuris i svarbius dalykus (bent jau man svarbius), tai apie koki bendravima dar galima kalbeti? Tas pats butu jei jis man pradetu aiskinti - man nepatinka kur tu dirbi, man nepatinka kokias knygas skaitai, ir pan. Bet gerai tai kas baigiasi gerai :)
Is kitos puses, jei mj nebutu taip giliai ileidus saknu i mano gyvenima - na ipusciau ten koki karteli i menesi, nebutu jokio atsipusk'o ir nieko tokio, tai vardan aka "meiles" ne parke butu to putimo ir atsisakyti.
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Taigi ne vien del putimo pradeda parint, kad kazko nedaryk ar net kad kazko negalvot:))))
BOB - Bombs Over Bagdad!
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Standartinė deivis »

bet jei del antros puses mestum pusti tai paskui ji pradetu reikalauti ir dar kazko... visu pirma jei zmogus reikalauja kazko nedaryti, reiskia ji negerbia taves kaip asmenybes, nepripazista tavo nuomones ir t.t. tai kam su tokiu zmogum bendrauti isvis?
KoObas
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2003-11-29, 10:03
Reputacija: 0

Standartinė KoObas »

nu bbd kaip mane uzhkrovet.. 8/ ash galvojau chia bus kitokiu nuomoniu.. nu px . tik tai tenorejau ishgirsti - nuomones , o gyventi tai moku ir pac :) bzz .. kaip jus manot lengva atsisakyti zhmogaus su kuriuo esi jau daugiau kaip pusantru metu ? 8)
God bless... God damn.
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

tai va ... ir man ishausho tya diena kada pradejo pisti prota merga .... :)))
pati jau pora savaiciu ne dumelio ir vakar vakare taip usstume tipo: agirdi neepusk.... :] sakau pusiu! ir nuejau pusti :))) po to pamurmejo apie ishsigimusius vaikus kaska kelias minutes ir nustojo... 8)

o tarp kitko ka galvojate apie tai kaip gali atsiliepti putimas naujai gyvybei??? ash tai sau esu pazadejes kaip planuosiu jau seima kurti tai iki vaiku darymo atsisakysiu belenkokiu kvaishalu.
Rašyti atsakymą