Nuotrauka Nuotrauka

Bongo plovimas ir kita higiena.

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Bongo plovimas ir kita higiena.

Standartinė putejas »

vėjus šnekat :D vandens keitimas yra viena ir tai aš darau sulig kiekvienu nauju kimšimu. kad sienelės purvinos tai šlykštumo nėra, koks ten gali būt šlykštumas, juk tik pora smalikių ten :D :D smalos lipnios ir be papildomos chemijos tas apnašas nuvalyti sunku. vadinasi man reikia ardyt bongą, merkt i vandenį, chemija ir t.t. o kam man tai daryti jeigu aš daleiskim 3 savaites ar tai ilgiau rūkau kiekvieną dieną? :] :]
Preriju Namelis
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2009-08-19, 03:17
Reputacija: 0

Re: Bongo plovimas ir kita higiena.

Standartinė Preriju Namelis »

Kadangi turiu Akrilini bonga, sveiciu ji sepeciu. Plaunu kas 15 parukymu. :bong:
YES WE CANnabis!
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Re: Bongo plovimas ir kita higiena.

Standartinė Marciukaz »

Stilkliniui bongui naudoju karshta , beveik verdanty vandeny su didele srove ir gera sepety , jej neapsileidi ir ishsiplauni po parukymo , tai tada visa tai uzhtrunka kelias minutes ir bongutis vel tviska , jokios chemijos naudoti nereikia :)
Peace :)
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Bongo plovimas ir kita higiena.

Standartinė hipiukas »

Gal turit pasiūlymų kaip pišplauti medinį 50 cm aukščio bongą su 3,5 cm skersmens skyle per visą? Gal yra koks ploviklis kad neįsigertų nemalonus kvapas kaip Fairy ar kiti indų plovikliai, bet panaikintų tą nemalonų pridususį dūmų kvapą...? Gal yra koks mėtų kvapo ploviklis? Ar šiaip su kokia soda ar actu? Na patarkit kas turi minčių :V:
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Bongo plovimas ir kita higiena.

Standartinė putejas »

hipiuk, o spirito/degtines nebandei? kvapa pasidarytum koki noretum: metu, ciobreliu ir t.t. vistik manau 40%< bent dali smalu turetu nuimt
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Bongo plovimas ir kita higiena.

Standartinė Manvydas »

hipiukas rašė:Gal turit pasiūlymų kaip pišplauti medinį 50 cm aukščio bongą su 3,5 cm skersmens skyle per visą? Gal yra koks ploviklis kad neįsigertų nemalonus kvapas kaip Fairy ar kiti indų plovikliai, bet panaikintų tą nemalonų pridususį dūmų kvapą...? Gal yra koks mėtų kvapo ploviklis? Ar šiaip su kokia soda ar actu? Na patarkit kas turi minčių :V:
Su actu,o citrinų rūgštis nepadėtų? :]
Anonymous

Re: Bongo plovimas ir kita higiena.

Standartinė Anonymous »

Va va, ką aš sakiau. O jūs rėkėt, kad mediniai bongai geriausi, o kai valyti reikia, tai baigiasi visas gerumas.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Bongo plovimas ir kita higiena.

Standartinė Spotless »

Nieko tu nebeisvalysi. Gali tik megint permust ta smirdinti kvapa kokiu actu ar panasiai.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Bongo plovimas ir kita higiena.

Standartinė hipiukas »

putejas rašė:hipiuk, o spirito/degtines nebandei? kvapa pasidarytum koki noretum: metu, ciobreliu ir t.t. vistik manau 40%< bent dali smalu turetu nuimt
Dar nieko nebandžiau. Dar tik noriu pasidomėt normaliai, o po to daryt :)
ganjaFAMA rašė:Va va, ką aš sakiau. O jūs rėkėt, kad mediniai bongai geriausi, o kai valyti reikia, tai baigiasi visas gerumas.
Žinok netikėjau, bet šitas medinis bongas buvo geriausias kiek rūkiau. O aprūkiau daug. Ir visi kas per jį rūkė - svaigsta dėl jo. O čia gerumas ties valymu nepradingo. Papraščiausiai reikia sužinoti būdą, o po to valymas nemanau kad užtruks ilgiau negu stiklas ar akrilas. Be to kodėl manai, kad valymas yra blogybė? Man didžiausias džiaugsmas prižiūrėti savo įrankius. Tu matytum kaip aš savo pypkutes valau po parūkymų :D :D
Spotless rašė:Nieko tu nebeisvalysi. Gali tik megint permust ta smirdinti kvapa kokiu actu ar panasiai.
Ech tie pesimistai... :V:
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Anonymous

Re: Bongo plovimas ir kita higiena.

Standartinė Anonymous »

Netikiu, kad kažkuo geriau rūkyti per medinį bongą. Tiek per vieną, tiek per kitą toks pat dūmo stiprumas ateina. Dūno šaltumo savybės gal skiriasi, na tiek to. Čia tarkim lygu, bet valant stiklinį bongą, gali pilti visokias chemijas, rūgštis ir t.t. ir nieko neatsitiks, o čia tau ir prasideda problemos. Nors ir aš mėgstu prižiūrėti savo bongą :D Kiekvieną kartą praplaunu. Raportuok kai išvalysi bongą. Gal ir pavyks panaikinti tuos kvapus.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Bongo plovimas ir kita higiena.

Standartinė hipiukas »

ganjaFAMA rašė:Netikiu, kad kažkuo geriau rūkyti per medinį bongą. Tiek per vieną, tiek per kitą toks pat dūmo stiprumas ateina. Dūno šaltumo savybės gal skiriasi, na tiek to. Čia tarkim lygu, bet valant stiklinį bongą, gali pilti visokias chemijas, rūgštis ir t.t. ir nieko neatsitiks, o čia tau ir prasideda problemos. Nors ir aš mėgstu prižiūrėti savo bongą :D Kiekvieną kartą praplaunu. Raportuok kai išvalysi bongą. Gal ir pavyks panaikinti tuos kvapus.
Žinoma, kad pagal kiekvino skoni čia. Bet medis padaro kitokį skonį. Primena kažkiek rukyklą (mmm, kaip mėgstu šviežiai rukytą lašinuką :D ). Vis tik man rūkyt per medinį yra maloniau ir todėl, kad tai yra savos gamybos, paties išdžiovintas, nuluptas, arčiau gamtos jaučiuosi... : ))) Bet kad skonis kitoks nei per akrilą ar stiklą, tai faktas... :V: Atsiminiau yra toks kažkoks skystis kuris atnaujina medieną, viską ten išgraužia, tik su medžiu nereaguoja... Kiek pamenu tai ne pigus.. Pirmiausia meginsiu spiritą. Be to, kai už dyką iš gamtos gauni, negaila jo tai pačiai gamtai ir atiduoti (t.y. išmesti) :D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Bongo plovimas ir kita higiena.

Standartinė Spotless »

Rukiau as per daug dalyku. Buvau prisigamines pats savo prietaisu.
Isplautas stiklinis bongas turi toki svaru svaru jausma. Isplovus per ji galima patraukti ir skonis bus gaivaus oro.
Turejau medine pypke viena pigia kita brangia. Abi po tokio pat laiko pasidare labai nemalonios.
Galu gale nusipirkau stikline pypke ir supratau, kad tai antras geriausias mano pirkinys po stiklinio bongo.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Bongo plovimas ir kita higiena.

Standartinė hipiukas »

Spotless rašė:Rukiau as per daug dalyku. Buvau prisigamines pats savo prietaisu.
Isplautas stiklinis bongas turi toki svaru svaru jausma. Isplovus per ji galima patraukti ir skonis bus gaivaus oro.
Turejau medine pypke viena pigia kita brangia. Abi po tokio pat laiko pasidare labai nemalonios.
Galu gale nusipirkau stikline pypke ir supratau, kad tai antras geriausias mano pirkinys po stiklinio bongo.
Nemalonios pypkės pasidarė dėl to, kad nemokėjai tinkamai prižiūrėti. Pypkę reikia po kiekvieno prūkymo taisyklingai išvalyti. Prieš tai reikia palaukti kol atšals. Jos negalima dažnai rūkyti. ir t.t. Pas mane pypkių kalnai. Nei viena nėra nemaloni, ir nei vienas žogus, net nerūkantys pypkių nepasakė, kad nemalonu rukyti. Rūkiau ir tokių pypkių kurios nebuvo tinkamai prižiūrimos - nemalonu. Kažkiek net šlykštu. Su bongais lygiai taip pat. Jei tinkamai neprižiūrėsi, tai ir bus šlykštu traukt..
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Bongo plovimas ir kita higiena.

Standartinė Spotless »

Na cia irgi tiesos yra. Bet tada galima sakyt taip, kad stiklas nereikalauja daug prieziuros ir gali rukyt kaip nori daznai.
Iskratai pypkes pelenus su pirstu nuvalai ir kaip nauja. Turiu draugu kurie man irodineja jog stikliniai rukymo prietaisai yra nesamone del to jog juos i rankas paimti salta.
Anonymous

Re: Bongo plovimas ir kita higiena.

Standartinė Anonymous »

Tai dar geriau, šaltesnis dūmas. Beje, turiu du neblogus kanapinius baslius :D Reiks kažką gal pasidaryti ar atiduoti nagingam žmogui.
lovingcore
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2009-11-25, 13:32
Reputacija: 0

Re: Bongo plovimas ir kita higiena.

Standartinė lovingcore »

paprasciausias ir greiciausias stiklinio bongo ishvalymas yra su acetonu, vamzdeli su ausu krapshtukais pamirkytais o bonga pagal dydi, pagaliuka vatos pamirkyti i acetona ir labai graziai nusivalo, po to aishq gerai ishskalaut, puikiai dingsta ir kvapas!
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Bongo plovimas ir kita higiena.

Standartinė martynass »

lovingcore rašė:paprasciausias ir greiciausias stiklinio bongo ishvalymas yra su acetonu, vamzdeli su ausu krapshtukais pamirkytais o bonga pagal dydi, pagaliuka vatos pamirkyti i acetona ir labai graziai nusivalo, po to aishq gerai ishskalaut, puikiai dingsta ir kvapas!
O bl... Kazkaip tokie budai nevilioja. Manau geriausias budas- po kiekvieno parukymo su dantu pasta pasidarbuoji ir bongas blizgantis, bei kvapnus :)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Bongo plovimas ir kita higiena.

Standartinė Manvydas »

martynass rašė:
lovingcore rašė:paprasciausias ir greiciausias stiklinio bongo ishvalymas yra su acetonu, vamzdeli su ausu krapshtukais pamirkytais o bonga pagal dydi, pagaliuka vatos pamirkyti i acetona ir labai graziai nusivalo, po to aishq gerai ishskalaut, puikiai dingsta ir kvapas!
O bl... Kazkaip tokie budai nevilioja. Manau geriausias budas- po kiekvieno parukymo su dantu pasta pasidarbuoji ir bongas blizgantis, bei kvapnus :)
Acetonas, greit garuoja.Beje to pačio acetono yra mūsų organizme.Aišku apsinuodyt gan greit gali, bet kiek žinau acetonas ilgai neišlieka.Galvoji pasta sveikiau? :D
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Bongo plovimas ir kita higiena.

Standartinė dumtraukis »

ant dienu pabandysiu padaryt ta prikola su coca cola, kaip kazkas minejo, paliksiu coloj pagulet ta dali kur i bonga eina, ziauriai juoda blem, pats kai be tabako puciu tai dzin, neissipurvina beveik, o va draugeliui paskolinau ir nepagalvojau, kad su tabaku pavaryt gali, vaizdas nekoks =( uztat ketvertuka kaip kompensacija gavau :D imesiu foto jei kas gausis
nes pyxas artina ;)
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Bongo plovimas ir kita higiena.

Standartinė Bongmaster »

8E na as tai bongu neplaunu 8E nera salygu.
zinau ka galvojat :D
viena bonga kuriam apie 20 mensiu ir per kury supusta virs puse kg tai plovem tik 1na karta ir tai pries toky baliu kuris buvo lapkrity :D
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Smegenų plovimas.
    Manvydas » » forume Prašau žodžio!
    105 Atsakymai
    42786 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • del stiklinio bongo- reikia jusu minciu
    4apa » » forume Legalus forumas
    7 Atsakymai
    6189 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas 4apa
  • Hip-Hop (muzika, tūsai, šokiai pokiai ir visą kitą)
    Sigma » » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
    171 Atsakymai
    75230 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas gilsas
  • Straipsniai, filmai ir kitą už teisybę apie kanapę
    Kosmo » » forume Legalus forumas
    6 Atsakymai
    4862 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas meistriukas