Nuotrauka Nuotrauka

zvengimas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

(delete)
Paskutinį kartą redagavo Arnas 2009-01-24, 16:56. Iš viso redaguota 1 kartą.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Arnas rašė:Kitose savo komenrarose pasistengsiu nebekartoti senu rasymo klaidu
Pagarba
BOB - Bombs Over Bagdad!
Danis
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2008-01-31, 21:04
Reputacija: 0

Standartinė Danis »

--
Paskutinį kartą redagavo Danis 2009-06-09, 02:31. Iš viso redaguota 1 kartą.
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

Danis rašė:Gurman - Nezinau ka tau pasakyti, as tiesiog zmogui pastaba padariau ir kaip matai jis suprato ja, todel nematau priezasties kodel dabar turetum daryti man pastaba del padarytos pastabos:)
Arnai - pagarba, kad bent jau sugebi priimt pastaba, ir pasitaisyt, nors ne didelis cia nusikaltimas, bet tiesiog jeigu kiekvienas cia taip pradetu rasyti, tai butu ne kas, ir manau dauguma su manimi sutiks. :)
Taika!
Nes svarbi prasme, o ne teisingas rashymas =] Ir kaip sakiau- nevarau ant taves, man spjaut kieno nikas kaba poste ir t.t. =]
Tiesiog sakau, kad geriau jau skaitysiu kreivai parashytus postuts, negu teisingai gramataishkai parashytas pastabas del gramatikos arba rashymo styliaus. Bet matai, Arnas, pasirodo, zmogus blaiviai mastantis, viska prieme normaliai, tad ir gincytis manau nebera del ko =]
Tiesiog visi tie postai del "rashliavos" man primena marazmus is temos apie "E su tashku" ir nosiniu rashymu =]
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Standartinė Manttukas »

isvis zhiuriu kiekvienoj temoj beveik pestynes, gal visus tuos marazmus trinam ir nepradedam is sh dramblio lipdyt, fsio peace :x:
quick-poo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2008-01-03, 14:07
Reputacija: 0

Standartinė quick-poo »

anksciau klykdavau nesveikai kaip ir priklauso bet ilgainiui nebezvengiu nebent karts nuo karto sukrizenu jei kazkas ziauriai juokingo man pasirodo. du variantai naktibaldos atveju: toks jau organizmas arba pritrauksi kada tiek kad permush smegenine y kita lygy taip sakant... :D
Ganja killa
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2007-08-11, 20:58
Reputacija: 0

Standartinė Ganja killa »

Man tai is tikruju labiausiai patinka zvengt apsirukius. Ne gliucintis ne chilint bet zvengt tiesiog malonus jausmas juoktis nu bent man ce taip nzn kaip kitiem :)
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Standartinė Manttukas »

Ganja killa rašė:Man tai is tikruju labiausiai patinka zvengt apsirukius. Ne gliucintis ne chilint bet zvengt tiesiog malonus jausmas juoktis nu bent man ce taip nzn kaip kitiem :)
kiek laiko rukaj jai nepaslaptis?:)
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

as kzkodel dazniau liudziu nei juokiuos.. ka zn buna kad paras paima... :/
:x: Tas kai nusišneka 420 *
jimbo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-04-15, 17:18
Reputacija: 0

Re: zvengimas

Standartinė jimbo »

Man tai smagiausia kai priputes su draugais buni, kas nors padaro kokia nesamone ar ka pasako ir negali nustot zvengti ir atrodo kad koke valanda zvengi :D
mąstytojas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 2013-07-23, 20:25
Reputacija: 0

Re: zvengimas

Standartinė mąstytojas »

Prikeliam senas temas.. :) Visas tas žvengimas/paranoja ar kitos stadijos kurios užplaukia priklauso nuo to kokios psichologinės būsenos įtrauksi :] Pačiam dažniausiai irgi būna juokas, priklauso nuo kiek pripūsi. Kartais tiesiog stone'inu žiūrėdamas į vieną tašką, būnu su savim - mąstau. Aišku dar ir nuo kompanijos priklauso. :x:
Paskutinį kartą redagavo mąstytojas 2013-11-10, 21:24. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: zvengimas

Standartinė G. »

Aš tai labai retai žvengiu parūkęs, bet vistiek pasitaiko, kad jau visiškai sprogusi mintis į galvą ateina ir tada jau daryk nieko nedaręs :) iki padusimo ir žemės graibymo prisikvatoju.. kai apsipučiu žvengia mano siela, Irie feeling is all I needs :x: nebeieškau pūtimu linksmybių, toks jausmas, kad paprasčiausiai išaugau iš to for fun pūtimo. 8/ Buvau kadaise labai linksmos dūšios vyrukas, kompanijos siela, visų draugas, linksmybių partneris, o dabar.. kuklus rasta, bet vis dar visų draugas :) Pūtimu ieškau išminties, žinių ir perpratimo :V:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
vidas
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2013-12-27, 00:05
Reputacija: 0

Re: zvengimas

Standartinė vidas »

Jau metus kaip rūkau, bet niekad nebūna, kad žvengiu, tiesiog draugai sako,kad linksmas tampu. Kartais būna, kad net sunku nusišypsot, nors ir belenkaip juokinga
vidas
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2013-12-27, 00:05
Reputacija: 0

Re: zvengimas

Standartinė vidas »

na ką, šnd pirma kartą taip juokinga, kad juokiausi net iš draugo veido, pirmą kart gyvenime taip juokinga
meistriukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2012-11-03, 07:46
Reputacija: 0

Re: zvengimas

Standartinė meistriukas »

Kai negalima juoktis kada norisi: http://www.youtube.com/watch?v=0HfuxgQJ8sk
Priežastis reikalinga karui, ne taikai
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: zvengimas

Standartinė Dendis »

O kokia rusis jus greriausiai pramusa ant juoko? Man retai buna kad taip pramustu ant nevaldomo juoko, gal del to kad daugiausia indika pasitaikydavo. O seip tai buna pasijuoki su visais ir ramu jokio krizenimo, jokiu juoko priepoliu, tik paskutini karta pramuse gal2-3min kai prisiminiau vaizdeli kaip senis siena aptriedzia. Kiti ziuri nesupranta manes o as bandau visiem papasakot kodel zvengiu, bet neina todel dar labiau luzau is juoko. Bet tuom ir baigesi viskas. Butu idomu suzinoti konkreciu rusiu kurios isbandytos yra ir tikrai suteikia gera porcija juoko.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: zvengimas

Standartinė G. »

Kad nėra jokiam strain'e jokios medžiagos, kuri labiau ar mažiau "įjungtų juoką". Panašiai, kas paklausčiau, kokios rūšies alkoholis suteikia gerą porciją juoko? Nesąmonė. Vartot žolę dėl juoko ar prikolų tai kąžinau.. iš patirties galiu pasakyti, kad tai yra pakeliui į degradaciją. Neįsižeisk už tokį pasakymą, Dendi, bet visi mano pažįstami žmonės, kurie rūkė žolę dėl prikolo, tai patys prikolais pavirto, aš irgi atsimenu savo rūkymus dėl žvengimo ir linksmybių, žinok palaipsniui pradeda varyti į depresiją tas linksmybių persekiojimas. Siūlau nepersekiot juoko. Ateis jis ir ateis natūraliai. Šaus kokia debiliška mintis kaip kad su tuo apsitriedusiu seniu ir prisižvengsi ;) Gerai dominuojančią sativą imk, kad mažiau kūną apsunkintų ir tiek tegaliu patarti. Gerą kompaniją dar užsitikrink, turėk ką veikti ir niekada nepūsk iš neturėjimo ką veikti :) Pabandyk prisiminti pačius juokingiausius dalykus, kokius tik esi matęs, girdėjęs, žinojęs - beveik visi bus visokios nesąmonės. Nori paprikolinti ir pažvengti? Padaryk nesąmonę, kvailystę, bet per daug nesikvailink :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: zvengimas

Standartinė Dendis »

Aciu G kad atverei akis :). Man jau praejo tas laikas, kad pastovei daryciau kvailystes gyvenime nieks nerupetu ir seip kad jausciausi jog visas pasaulis po mano kojom. Nesistengiu ir vytis to sakyciau net atvirkščiai atsimenu kokiu kvailysčių esu pridaręs praeitį ir to nebenorii kartot. Smagu atsimint jas bet turbut ateina viskam savas laikas. Taip ir man atejo kad pradejo rupeti gyvenimas ateitis seima... Tiesiog keista vos ne per kiekviena parukyma matyt zmones kurie lūžta iš juoko, plepa nesamones( na ju ir man pasitaiko) jaučiasi laimingi. Nesakau kad as tuo tarpu bunu susigruzines, ar seip negatyvas, bet visad mane uzplusta toks jausmas, kad atrodo jog esu dviguba asmenybe. Viena sedi cia su draugais o kita lyg cia, bet jos niekas nemato kuri visus stebi is salies. Ir tada prasideda tikras kosmosas, nes vienu metu atrodo bunu cia ir kitur, bet budamas kitur matau viska kas yra cia. Pradedu mastyti apie esme viso to ka darome, kodėl rūkom ir panašiai. Bet visi šie apmastymai taip ir lieka manyje. Ir tik labai retais atvejais buna taip kad tikrai jauciuosi pakiles i padanges tikraja to žodžio prasme. Bet visi tie apmastymai buna atrosios mano puses su kuria jaučiuosi (kažkur) kitur. Kazkaip, net nezinau kaip apibudint ta jausma, atrodo lyg ir sukausto mane praplečia akis, bet lyg ir parodo kokia yra realybė. Ir tuo paciu aš sėdžiu su visais ir bendrauju normalei. Nesuprantu kodėl tokia dalykai vyksta, bet uztat visad pamatau kažkąnaujo. Turbut tas juokas ateis su laiku ir nebereikalo. Dar karta didelis ačiū.:)
Rašyti atsakymą