Nuotrauka Nuotrauka

zvengimas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

zvengimas

Standartinė naktibaldas »

nu pasiskaiciau as cia hebra jusu minciu...kitus putuoklius ilga laika stebejau...bet niekam nera taip kaip man...
as iputes- ZVENGIU :)))
ir nieko negaliu su savim padaryti....kur tai benutiktu..ar autobuse..ar firmos vakarelyje...ar klube.
ypac ziauru buna klubuose ir firmos vakareliuose...nes visi zino kad as apsiputes 8/ :)))
o klube dar geriau- soka ir zvengia...taip is salies atrodau :/
[MARKUTE]
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2005-05-25, 16:33
Reputacija: 0

Standartinė [MARKUTE] »

nieko tokio naktibaldai, kiekviena karta parukiusi ash visada zvengiu :)))
baisiausia kai viena karta zvengti pradejau laidotuvese ... 8| bet ir poto karto neishmokau susivaldyti :]
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

[MARKUTE] rašė:nieko tokio naktibaldai, kiekviena karta parukiusi ash visada zvengiu :)))
baisiausia kai viena karta zvengti pradejau laidotuvese ... 8| bet ir poto karto neishmokau susivaldyti :]
nu o as per draugo vestuves baznycioj dejau zvengti:D bet zvengiau iki asaru...kol manes neistempe i lauka :)))
po to tas zvengimas man koja pakiso per firmos vakareli...kur dalyvavo visi dyrikai etc.....o man juokas iki asaru :))) 8/
[MARKUTE]
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2005-05-25, 16:33
Reputacija: 0

Standartinė [MARKUTE] »

suprantu :) o tai ka daryti ??? gal turi pasiulymu ? m ? :]
nerukyti kai zinai, kad reikes eiti kazkur, kur zvengti negalesi, neiti parukius ? ir t.t. :D
ar ir toliau taip zvengti ? :)))
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Standartinė mfsouth »

Nu reikia kontroliuoti sawe,va ne viena ten pasiduoti juokui ar panasiai,as bent galiu susiimti sawe i rankas,na aishku jei buna SPACE tai jau nekas....
--==::rukyt rukysiu,bet gert nemesiu::==--
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

O tai tipo labai jau didelis poreikis buvo papust per laidotuves?
BOB - Bombs Over Bagdad!
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Narkomas »

jums reiktu ismokti kontoluoi save ir savo jausmus bei pojucius. As jai galiu susikaupti ir nezvengti. Vairuoti masina ir t.t. Manau kiekvienas putikas turetu tai sugebeti. As netgi apsigrybines sugebu vairuoti masina ir t.t. Sneketi su zmonemis kad jie net nesupranta kad as esu kosmose. Paprasciausia su laiku ismokau save kontroluoti.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

O vat vairuot apsiputus yra blogis. Tai, kad mentai negali uzuost ir kad dazniausiai sugebi susikaupt ir suvaidint "rimta", dar nereiskia, kad vairuoji kaip blaivas. Na bet to nebus suprasta iki tol, kol kas apsiputes ko neuzmus ir tai nenuskambes.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Narkomas »

Na kartais menta pastebi kad kazkoks esi itartinas. Duoda papusti ir paleidzia. Seip ir pavargus pavojinga vairuoti. Kiekvienas zmogus yra individualus. As tai ziauriai susikaupiu letai vazuoju ir gaudau kiekviena vaizda. Vazuoju tikrai saugiai. Bet nesakau kad tai yra gerai. Blaivus protas yra blaivus.
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

ai blin... kiekvienai kvailystei galima rasti pateisinimu. O mano pozicija yra tokia - JOKIU vairavimu apsiputus. kodel? nagi, pabandom panagrineti.
mes norim, kad zole butu legalizuota. galbut ne kiekvienas cia esantis, bet visumoj mes palaikom tokia pozicija. ne paslaptis, kad didziosios visuomenes dalies akyse zolininkai - narkomanai, kur kas baisesni nei alkoholikai ar bele kas ten legaliai besisvaiginantis. Musu pareiga - sugriauti sita ivaizdi. Ir griauti ji ne tusciom kalbom, o savo elgesiu. Ne zodziais, o darbais mes tevyne mylim :] :] todel iputes vairuotojas - toks pats sudas kaip ir girtas vairuotojas. px kad vairuoji susikaupes ar belekaip ten, kad vaziuoji 20km/h greiciu, o ant kiekvienos sankryzos po 3 kartus paziuri i kaire ir i desine. tavo psichika ir reakcija yra pakitus del svaiginamuju priemoniu poveikio jai, ir tai nepateisinama. viena vienintele apsiputusio vairuotojo avarija gali padaryti nepataisoma zala legalizacijos procesui, jei ji placiai nuskambes respublikoj. viena tokia avarija - ir mes vel tampam zlugusiais bedieviais narkomanais, ir visas po lasas po laso rankiotas progresas legalizacijoje ritasi i savartyna. tam, kad zole - jei ne mums, tai musu vaikams ar anukams - taptu legaliu malonumu, mes siandien cia ir dabar privalom buti pavyzdingais pilieciais. tokiais, i kuriuos aka visuomene paziurejus sakytu - "zjb zmogus, atsakingas ir teisingas, blia blia blia ten. ir jis juk pucia (skaityk - vartoja narkotikus). o va petia is antros laiptines karts nuo karto isgeria ir jau visai i padugnes nusirito... gal ir nera ta zole tokia baisi kaip kad piesiama."
vienu zodziu, jie kam idomu, placiau sitas poziuris aprasytas cia http://www.atsipusk.lt/te_1_08_atsakingas.html ir cia http://www.atsipusk.lt/te_1_06_ipusti.html.
ir nepyp proto - vairuoju atsargiai, viskas cia gerai. silpnavaliu pasiteisinimas. dar daugiau - silpnavalio narkomano "atmazkes" (jei budamas uz vairo sakai "as negersiu, as siandien vairuoju", kodel negali sakyti - "as nepusiu, as siandien vairuoju". mano akimis, tai lygiavertes kategorijos)


(c)ypdavatkes incorporated.
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

ai, tema apie zvengima buvo :)))
su zvengimu yra taip - kuo labiau bandai susivaldyti, tuo sunkiau tai gaunasi :] bet kam gi tai slepti? :] jei aisq zole vartojam kaip atsipalaidavimo priemone laisvalaikiu, tai mano laisvalaikis - ka noriu ta darau 8)
na o jei kaip kokie kaimieciai degradai (kurie i laidotuves eina del chaliavnu gedulingu pietu ir progos prilupti) puciam laidotuvese, tai as geriau nutylesiu ka tokiu atveju reikia daryti, nes per daug bus necenzurines leksikos ir grasinimu susidoroti.
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
[MARKUTE]
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2005-05-25, 16:33
Reputacija: 0

Standartinė [MARKUTE] »

dreamofsilence rašė: na o jei kaip kokie kaimieciai degradai (kurie i laidotuves eina del chaliavnu gedulingu pietu ir progos prilupti) puciam laidotuvese, tai as geriau nutylesiu ka tokiu atveju reikia daryti, nes per daug bus necenzurines leksikos ir grasinimu susidoroti.
buvo mano motinos laidotuves, ir man ishvis buvo daug streso ir t.t. o parukius ash nors galedavau truputi atsipalaiduoti ... :|
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

su kuo zvengimu kartais buna labai juokinga :))) ypac jei kazkam prasideda juokulio :) priepuolis :] tada linksma buna visiems :] maloniau stebet zmogu kuri istiko toks priepuolis negu paciam but to prirpuolio auka :D
Kam nors buna tokiu priepuoliu? :)
[MARKUTE]
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2005-05-25, 16:33
Reputacija: 0

Standartinė [MARKUTE] »

man visiems, tik, daugelis moka susivaldyti :)
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

as nemoku..nesugebu.....jau man kai uzeina tie zvengimai- gero nelauk :))) :))) :))) :)))
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Standartinė mfsouth »

Varavimas iputus,tai.....priklauso nuo induvidualybes ir nuo stovio... vieni papute gali kalnus nuverst o kiti nekontruliuoja sawes ir tiesiog uzmiega...O pvz jei kontroliuoju sawe(kalbu apie juoka) tai gana daug aprauknu sawe,juk reikia kontroliuoti:)

Vairavimas prigerus,tai....priklauso nuo individualybes ir nuo stovio....vieni prigere gali kalnus nuverst ir visu aplinkiniu snukius isdauzyt o kiti nekontroliuoja saves ir tiesiog uzmiega apsiveme.... ir blia blia blia ir taip toliau.
zole - tai svaigalas, svaiginimosi priemone, vairavimas iputus=vairavimas apsvaigus => sux by definition. prove me wrong.
--==::rukyt rukysiu,bet gert nemesiu::==--
[MARKUTE]
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2005-05-25, 16:33
Reputacija: 0

Standartinė [MARKUTE] »

naktibaldas rašė:as nemoku..nesugebu.....jau man kai uzeina tie zvengimai- gero nelauk :))) :))) :))) :)))
man atrodo cia tik mes 2 tokie "nesusivaldantys" :))) :))) :)))
bet man visai patinka ir taip 8)
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

Tai as ir kalbu apie tai kad kas negali susilaikyt :))) mano druzokui buvo kad kai pradejo zvengt tai nei paeit galejo nei ka vien zvengia,ir taip matosi is veido bando stengtis nezvegt taip beviltishkai ir vistiek pradeda :D labai linksmai atrodo :D
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

nu rauna man stoga gerai... 8) :)))
todel as zinau..kad jei jau ipusiu...tai negalesiu nei vairuot..nei kokiu reikalu tvarkyt..todel puciu tik tada kai priesaky laisvas laikas :]
ir seip mane veikia kitaip nei kitus...buna parukom prie suoliuko..tai as negaliu sedet..atsistoju ir vaikstau salia pirmyn atgal... :))) dar megejas visokiausias nesamones daryt..pvz koki negra repiora pamegdziot ar dar koki velnia issigalvoju... :))) ar dar labai marlejaus dainas megstu dainuot :))) bet jei kas uzleidzia ( o dazniausia pats tai padarau) psy trance...zopa..isskrendu..uzsigliucinu 8| :]
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

Primeni man mano drauga ji irgi kitaip veikia, pvz ant arklio joja...
Rašyti atsakymą