Nuotrauka Nuotrauka

Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė sandman »

Man asmeniskai gyvenimas prasidejo atsisakius alkoholio.. Atsimenu ta jausma kai praejus kazkiek laikui supratau kad man jo ir nereikia, jausciausi blogai vartojant ta narkotika. Tas beprasmiskai praleistas laikas ir bloga savijauta :). Gal ir as esu tas rasta bet nedrisciau save taip vadint nes man to nereikia ir neturiu tokiu draugu rato kuriem rukymas daugiau nei apsidauzymo budas.
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė Click Clack »

sandman rašė:Man asmeniskai gyvenimas prasidejo atsisakius alkoholio.. Atsimenu ta jausma kai praejus kazkiek laikui supratau kad man jo ir nereikia, jausciausi blogai vartojant ta narkotika. Tas beprasmiskai praleistas laikas ir bloga savijauta :). Gal ir as esu tas rasta bet nedrisciau save taip vadint nes man to nereikia ir neturiu tokiu draugu rato kuriem rukymas daugiau nei apsidauzymo budas.
Kiekvienas savaip apsidaužymą supranta, bet jeigu žmogus galvoja, kaip tik "apsidaužyt" atsikėlus kiekvieną rytą, ir sako "aš rasta" kažkaip idiotiškai iš šalies atrodo, lyg kažkoks bėgimas nuo problemų. Aš nesuprantu tų kurie tik ir stengiasi kuo daugiau prirūkyt ir žiūrėt į vieną tašką "stoned" būsenoj žodžio neištariant, kartais aš galvoju ar pas juos rimtai galvoj tuščia, ar tik prirūkius :|?
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė kilmantas »

Mokslas sako, kad greičiausiai nieko blogo parūkius išgert

http://www.popsci.com/article/science/w ... SOC&dom=fb
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė G. »

kilmantas rašė:Mokslas sako, kad greičiausiai nieko blogo parūkius išgert

http://www.popsci.com/article/science/w ... SOC&dom=fb
Nedalbašinkis pats ir nedalbašink kitų, kilma ;)
Lukas isn't worried that the combination could be lethal, but he says that getting cross-faded could be more risky that just getting drunk or high alone. With more THC hitting the brain thanks to the ethanol in alcoholic drinks, the usual effects of marijuana—like impaired judgment and increased heart rate—are stronger. Which means accidents like drownings and car crashes could be more likely, Lukas says. He also points out that the amounts of drugs approved for his research were lower than the levels that people often use while out partying.
Bet, parūkyti jau po išgertuvių yra tikrai į sveikatą. Kanapės sumenkins alkoholio daromą žalą vidaus organams (ypatingai smegenims), "išjungs" pagirias ir visa kita. Esmė - dozavimas.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė Click Clack »

G. rašė:
kilmantas rašė:Mokslas sako, kad greičiausiai nieko blogo parūkius išgert

http://www.popsci.com/article/science/w ... SOC&dom=fb
Nedalbašinkis pats ir nedalbašink kitų, kilma ;)
Lukas isn't worried that the combination could be lethal, but he says that getting cross-faded could be more risky that just getting drunk or high alone. With more THC hitting the brain thanks to the ethanol in alcoholic drinks, the usual effects of marijuana—like impaired judgment and increased heart rate—are stronger. Which means accidents like drownings and car crashes could be more likely, Lukas says. He also points out that the amounts of drugs approved for his research were lower than the levels that people often use while out partying.
Bet, parūkyti jau po išgertuvių yra tikrai į sveikatą. Kanapės sumenkins alkoholio daromą žalą vidaus organams (ypatingai smegenims), "išjungs" pagirias ir visa kita. Esmė - dozavimas.
Bet būtina gert daug vandens, nes per pagirias rūkyt johny yra siaubinga dehydratacija...
Lukasius
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2016-07-31, 20:27
Reputacija: 0

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė Lukasius »

Išgėriau 4 alaus padūmijau. Ir daugiau nebenoriu šitų dviejų dalykų mixo. Stresas prasidėjo.
Vartotojo avataras
Rastafari
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2012-05-06, 22:38
Reputacija: 7

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė Rastafari »

Taip mix'inant daugiau išgėrus galima ir iki visiškos komos daeiti. Niekam nelinkėčiau bandyt.
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė quNNcy »

Asmeniskai man tai 2 variantai isgerus ir parukius,pirmasis scenarijus pramusa ir jauties puikiai,antra scenarijus ne toks smagus kaip pirmasis,uzlanksto taip kad vos daeini iki lovos ir nugriuni i ja,tu viska girdi bet pakilti negali niekaip... prisiminus paskutini karta gal pries 2 metus gerai kad zmona buvo,nes visa turini is skandzio paleidau lauk,pasiseke tiek kad ji mate kad man kazkas negerai ir atnese bliuda ar kibira nepamenu,reziumuojant viska geriau nemaisyt siu dvieju daliku,arba ta arba ta
SuNeasmenines
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2016-04-20, 20:47
Reputacija: -23

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė SuNeasmenines »

alkoholis kaip fizine savybe pereina i žmogaus busena ir užvaldo zmogu pačiu gamybos procesu.. niekados neuztenka,vis labiau trukdo trukumas laiko.. pasigaminus poilsiui Grafina,apskaičiuoja sveikos savijautos sugrizima,sveikas kunas atsiranda prarades savaite po izgertuviu,bet isimintinas laikas pasilieka ko neturim nuo savos zoles,1 kg metams,kruva zoles... ;)..
Vartotojo avataras
kaciarasyt?
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2012-06-06, 16:28
Reputacija: 0

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė kaciarasyt? »

puse dozes zoles + puse dozes alkoholio = normali-didele doze zoles, bent jau man taip buna, ir poveikis daug ilgesnis. beet normali doze zoles + normali alkoholio (+daug nikotino) = praradau samone stovedamas eilej parduotuveje, i ta parduotuve daugiau nebejau.
autizmas ne liga, tai gyvenimo būdas!
SuNeasmenines
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2016-04-20, 20:47
Reputacija: -23

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė SuNeasmenines »

kaciarasyt? rašė:puse dozes zoles + puse dozes alkoholio = normali-didele doze zoles, bent jau man taip buna, ir poveikis daug ilgesnis. beet normali doze zoles + normali alkoholio (+daug nikotino) = praradau samone stovedamas eilej parduotuveje, i ta parduotuve daugiau nebejau.

bonka vyno pasiimdavau per gera lietu,simfonija klausidavausi ziuredamas i šviestuvus .. kaip vejas nešioja ..normalu nebuna.. persiverčiam i kita noru bedugnes puse...
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė kauptukas »

kaciarasyt? rašė:puse dozes zoles + puse dozes alkoholio = normali-didele doze zoles, bent jau man taip buna, ir poveikis daug ilgesnis. beet normali doze zoles + normali alkoholio (+daug nikotino) = praradau samone stovedamas eilej parduotuveje, i ta parduotuve daugiau nebejau.
:DDD
Pareigūnai klauso.
zolininkass
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2014-03-23, 22:19
Reputacija: 0

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė zolininkass »

Kas per daug tas nesveika. Mes draugu rate jei geriam ir puciam tai tik viena ar pora buteliuku alaus. Sustipreja poveikis, bet nedauzo per stipriai.
Peace! :)
arabas
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2016-05-19, 14:56
Reputacija: 0

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė arabas »

Bent jau aš, išgėręs 7-8 alaus, be problemų išaunu 4-5 bongų kamščius ir viskas okey būna, kalbu nesustodamas ir ne pievas. :D O mj ne bet kokia, o ispaniškas gėris. ;)
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė WTČ »

arabas rašė:Bent jau aš, išgėręs 7-8 alaus, be problemų išaunu 4-5 bongų kamščius ir viskas okey būna, kalbu nesustodamas ir ne pievas. :D O mj ne bet kokia, o ispaniškas gėris. ;)
Noreciau pamatyti kaip po 4litru alaus "pab0ngintum" :)) nebent geri ir rukai kas dien ir tolerancija tam turi. :)
if u want to be a water be a water ma friend :V:
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė kilmantas »

Nesvaikit čia kad nesuderinama. Pastarąsias savaites daug researchinau kas su kuo suderinama ir kas su kuo nesuderinama. Kanapės suderinamos su visais drugsais, net su heroinu. pats suderinu per rimtesnį tūsą 10 kasekų prie 8 alaus. Ir derinant pagirios ryte žymiai mažesnės būna.

Ir iš kur ištraukėt kad bongas stipriau nei kasekas? Kaip nevartojantis tabako, pradėjau nuo pypkių ir bongo, bet dėl kanapės sinergijos su tabaku, bongui pagal stiprumą iki kasekų labai toli. Nors gali būti, kad tabako addictai išsiugdę toleranciją jam ir nejaučia to, ką jaučia tabako nevartojantys
zolininkass
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2014-03-23, 22:19
Reputacija: 0

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė zolininkass »

kilmantas rašė:Nesvaikit čia kad nesuderinama. Pastarąsias savaites daug researchinau kas su kuo suderinama ir kas su kuo nesuderinama. Kanapės suderinamos su visais drugsais, net su heroinu. pats suderinu per rimtesnį tūsą 10 kasekų prie 8 alaus. Ir derinant pagirios ryte žymiai mažesnės būna.

Ir iš kur ištraukėt kad bongas stipriau nei kasekas? Kaip nevartojantis tabako, pradėjau nuo pypkių ir bongo, bet dėl kanapės sinergijos su tabaku, bongui pagal stiprumą iki kasekų labai toli. Nors gali būti, kad tabako addictai išsiugdę toleranciją jam ir nejaučia to, ką jaučia tabako nevartojantys
Del stiprumo tarp kasiako (jointo, nes tabako nerukau) ir bongo tai is savo patirties galiu pasakyt, kad bongas yra stipriau. Surukius tapati kieki per bonga ir is to pacio kiekio susukus jointa tai bent jau is mano puses jaucias, kad bongas yra stipriau. Rukant per bonga netgi mazesnio kiekio uztenka, dumas perfiltruojamas ir maziau kerta per gerkle. Nebent sitie du dalykai yra maisomi su tabaku, tada gali but ir kitaip.
arabas
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2016-05-19, 14:56
Reputacija: 0

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė arabas »

vabalz rašė:
arabas rašė:Bent jau aš, išgėręs 7-8 alaus, be problemų išaunu 4-5 bongų kamščius ir viskas okey būna, kalbu nesustodamas ir ne pievas. :D O mj ne bet kokia, o ispaniškas gėris. ;)
Noreciau pamatyti kaip po 4litru alaus "pab0ngintum" :)) nebent geri ir rukai kas dien ir tolerancija tam turi. :)
Organizmas mano stiprus, kuo tikrai pasigirti galiu. Draugų rate vienas toks |.|) Papuola dažnai savaitgaliais taip.. Ir šiaip alkoholio labai daug galiu išgerti, nors tikrai nesu kažkoks alchašas. Paskutiniu metu bandau pamiršt mj, nes nelabai moku saikingai --==::~~ :bong: , be jos ir gyvenimas gražesnis :V:
SuNeasmenines
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2016-04-20, 20:47
Reputacija: -23

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė SuNeasmenines »

arabas rašė:Bent jau aš, išgėręs 7-8 alaus, be problemų išaunu 4-5 bongų kamščius ir viskas okey būna, kalbu nesustodamas ir ne pievas. :D O mj ne bet kokia, o ispaniškas gėris. ;)

kaip gaila kad derina alaus kiekius su zoliniais raikalais,neminedami Ikru žuvies, rukytos žuvies,vynuogių,razinu,surio...
arabas
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2016-05-19, 14:56
Reputacija: 0

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė arabas »

SuNeasmenines rašė:
arabas rašė:Bent jau aš, išgėręs 7-8 alaus, be problemų išaunu 4-5 bongų kamščius ir viskas okey būna, kalbu nesustodamas ir ne pievas. :D O mj ne bet kokia, o ispaniškas gėris. ;)

kaip gaila kad derina alaus kiekius su zoliniais raikalais,neminedami Ikru žuvies, rukytos žuvies,vynuogių,razinu,surio...
O tu tai greičiausiai derini lzd,grybukus ir pora ratų užsimetęs ateini pakomentuot. :|?
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Žolė ir alkogolis. Suderinama?
    martynass » » forume Legalus forumas
    75 Atsakymai
    28429 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Omletas
  • Alkoholis vs. Kalnalape
    * » » forume Legalus forumas
    5 Atsakymai
    5798 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Muscaria
  • Šventasis karas: alkoholis vs marihuana
    nesvarbus » » forume Legalus forumas
    41 Atsakymai
    20194 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas qlus
  • Rasta atributika lietuvoje.
    WeedmanLukas » » forume Legalus forumas
    1 Atsakymai
    2802 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas wauris
  • Pirmasis auginimas exprontu (rasta staffe)
    Opa » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    18 Atsakymai
    9435 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Anemone