Nuotrauka Nuotrauka

Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

Aishku derinama. Rastos jamaikietishka roma megsta. Del vyno nezinau.
O aplamai jai kalbet apie zole atskirai- labai derinama netgi.
Bluntas su konjaku. Sedi balkone vasaros vakara, rukai blunt'a 20minuciu ir konjaka po truputi... Noriu vasaros.
Arba vasara ta pacia, alu geri kurnors gamtoje, paliubomu kasiakai limpa kaip turi buti.
O ziema per Naujofke kokia- Stolichnaya 100gr, mezhdu pervoi i vtoroi pereryv4ik nebol'shoi, vel 100gr (uz tevus), kasiak, 100gr, bong, kasiak, blunt, kasiak, bong, kasiak, didesnis kasiak, saliutai, 12, didziulis kasiakas su keliolika mazuciu, nes snukiu dafiga ir t.t.
Tik treciadienis, taip toli iki penktadienio =//
weilly
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2005-08-17, 22:22
Reputacija: 0

Standartinė weilly »

ka as manau.ishgeriu as to alaus,aciuj dievuj labai retai stipriuju gerimu ir manau kad labai stipriai nusishnekejai.
alkoholis apskritai,net lasas jo nieko gero neduoda ir nereikia saves apgaudinet.
yra du skirtumai tarp reggae ir rastos,tai yra du dalykai einantis is vieno tashko,bet nebutinai ta pacia linkme.
80 procentu rasta ishpazineju neruko ganjos.(beveik tikslus skaicius prasau nesikabinet )
jai kas jamaicoj ishgeria vyno ar romo,neturi tai niekuo bendra su rasta.nepamirshkit kad jamaicoj savoka rudeboy,nereishkia nieko gero.
kaip galima klausytis danceholo,sizzlos,manyt kad gali gert alu ir sakyt kad tai yra rasta. tikrai pakankamai daug esu ishgeres per trumpa laika,tikrai pakankamai senai klauseu reggae muzika,pats groju djembe,esu atsidaves siai muzikai.nemanau kad ishgeres kita diena jauciuosi gerai....
rastai nesvarbu ka tu shneki ar ka tu galvoji.svarbu ka darai ir ko nedarai.reggae muzikos pagrindas yra nayhbingi bytas ir taktas kiles is afrikos.dvi pagrindines natos yra verciamos zodziais(do good:vert.daryk gera) apskritai zmogus linkes i dvasine muzika,kitoky gyvenima pats turi jausti kada kas vyksta,sazines balsa.ishgert 100g vodkes ir parukyt bonga?taip....100 kartu tai dariau,dar turbut darysiu,tikiuosi kad ne,bet per kuria cia vieta toks dalykas gerai tavo kunui,tavo sielai ?
pasiklausykit tekstu,paskaitykit istorija,ka as skaitau rasta lietuvoj - zmones kurie zuvo po tankais.o ne tokius neformalus,kurie nesimoko geria,susipyne dredus shlaistosi girti po vilniaus senamiesty,tai bent jau neshneketu nesamoniu.
cia yra tokia neishsemema tema apie kuria galiu ilgai shneketi ir siaip pasakysiu negraziai,bet pagal save teisingai.neperskaiciau nei vieno tavo normalaus argumento.
gyvenau 5 menesius pragare.kai praidavau gatvei ir ishgirsdavau pro masinos langa grojant regi nutirpdavo kunas.dirbau toj saly kaip arklys,geriau kaip nesveikas.ir tik tada zodziai kaip bufalo soldier man tapo prasmingi is naujo.klausau reggae 10 metu,jauciuosi visishkai zalias.bet jamaikieciai ,tai nera rasta zmogau.tai zmones kurie klauso reggae jame randa ikvepima,rasta pripazysta kad ju dievas yra jah.tiesiogis kristaus palikuonis,ishpranasauta renkarnacija,ju ishgelbetojas,visu juodu zmoniu gynejas,tai pat shventas zmogus,kuris skaitydavo shventas knygas ir tt
pavargau rasyt,dekuj uz laika
indenas_anusas
Timmiakas
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2007-05-10, 20:00
Reputacija: 0

Standartinė Timmiakas »

:)
Paskutinį kartą redagavo Timmiakas 2008-09-04, 16:06. Iš viso redaguota 1 kartą.
Timmiakas
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2007-05-10, 20:00
Reputacija: 0

Standartinė Timmiakas »

nors dar karta internete skaiciau tai rashe kad jej ishgeri alkocholion tada THC susipisa ir neveikia ir neveza tawes!! bet blt uzkniso sau jau amne visi beleka jau shneka apie ta zole net negalima internetu pasitiket! randi kanors ten lb shustraj moxlishkaj ishajshkina lyg viskas zeba lb gr atrodo (galvoji kad atsiminsi nes gi reikia zinot apie Mj) bet krc po keliu dienu dar ieshkojimu randi irgi ta pacia tema irgi su moxlishkajs paaishkinimajs tik sako atvirkshciai!! nu krc maryte yra tokia plati tema kad jau versiju miljonaj
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

Timmiakas rašė:nors dar karta internete skaiciau tai rashe kad jej ishgeri alkocholion tada THC neveikia, versiju miljonaj
Ne milijonai. Stai patyrem ka. Didele nesamone darem, geda.. Ispazinsiu.

Syki gerem gerem, o paskui rukem rukem, vel gerem gerem, tada uzmigom uzmigom, miegojom miegojom, nakti pabudom (nes uzmigom pavakary), tada vel gerem ir rukem, gerem maziau, rukem daugiau - daug daug surukem ir tik visiskai isblaivejom, o gal ir neisblaivejom, tik kazkodel uzstrigom - ar galejo buti kitaip? Lenkem lazda, taip. NEBEVEIKE.
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

na juk kartais po alkoholio pilnos nakties, ryte kasiakas kaiptik padeda, isblaivina netgi. Da kiek girdejes, kad zmones, kurie E ryja irgi ant atxodu zole pucia, kad tipo geriau jaustis. KA zinau, kai per daug privartoji- zole kaip stabilizatorius, kai ribose- ilsiesi kaip as =]]]
Atsiputes
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 233
Užsiregistravo: 2006-09-02, 17:20
Reputacija: 0

Standartinė Atsiputes »

na man alkoholis su mj atrodo gan suderinama :) pvz kartais zvejyboj ikalam po pora litriuku alaus ir dar pora kasiakeliu supuciam :) ir viskas normaliai ;)
melskimes, galbut tai jums pagelbes
Jimmy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-04-08, 16:01
Reputacija: 0

Standartinė Jimmy »

Nu kai pradejau rukyt tai nuo to laiko nesilieciu prie jokios xemijos nei prie alkoholio , cigareciu ar dar kokio s...
Klo0T
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2008-02-29, 17:48
Reputacija: 0

Standartinė Klo0T »

Timmiakas, tavo postu vapse neimanoma skaityt, ismok rasyt.

O seip tai manau priklauso ka geri ir kiek
:) Nors man paciam nelabai suderinama.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Manau suderinama....Ta prasme alus ir ganja.Na ce kiekvieno nuomone ir poreikiai.
Zoom
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2007-12-31, 12:10
Reputacija: 0

Standartinė Zoom »

Hainneken alus ir Mari Jane... puikus derinys :D :D :x: :x:
lazys
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 263
Užsiregistravo: 2008-03-12, 13:56
Reputacija: 0

Standartinė lazys »

Mane JAH visada nubaudzia kai geriu.. todel negeriu( ta prasme negeriu su tikslu pasigert). :) :) ir seip nekenciu atmosferos kaip pvz buna visi girti rekia vemia griuna nesa ir t.t.. Shit... Butu mano valia uzdrausciau alkoholy, na nebent amziniem kandam specialu leidima padaryciau , tipo su receptu balta perka :DDDDDDD
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

lazys rašė:Mane JAH visada nubaudzia kai geriu.. todel negeriu( ta prasme negeriu su tikslu pasigert). :) :) ir seip nekenciu atmosferos kaip pvz buna visi girti rekia vemia griuna nesa ir t.t.. Shit... Butu mano valia uzdrausciau alkoholy, na nebent amziniem kandam specialu leidima padaryciau , tipo su receptu balta perka :DDDDDDD
turbut pats to JEI butu tavo valia nenoretum, nes butum nushautas, stobal. nu kaipnors mirtinai viesai suzalotas tai paliubomu
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Pasauly yra trys didziausi sudai- snapsas, amfa ir hera. Ikalti alaus parukius man visai priimtina, tik gal geriau parukyt biski alaus ivairavus.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

naktibaldas rašė:Pasauly yra trys didziausi sudai- snapsas, amfa ir hera. Ikalti alaus parukius man visai priimtina, tik gal geriau parukyt biski alaus ivairavus.
Didesnio šūdo už saiko neturėjimą nerasi ;)
BOB - Bombs Over Bagdad!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Sigma rašė:
naktibaldas rašė:Pasauly yra trys didziausi sudai- snapsas, amfa ir hera. Ikalti alaus parukius man visai priimtina, tik gal geriau parukyt biski alaus ivairavus.
Didesnio šūdo už saiko neturėjimą nerasi ;)
Reikale su amfa, ar hera tau joks saiko jausmas nepades :P
Ko gero, didesnio sudo, uz sveiko proto neturejima, butu sunku rasti.
phagos
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2007-09-09, 14:55
Reputacija: 0

Standartinė phagos »

naktibaldas rašė:
Sigma rašė:
naktibaldas rašė:Pasauly yra trys didziausi sudai- snapsas, amfa ir hera. Ikalti alaus parukius man visai priimtina, tik gal geriau parukyt biski alaus ivairavus.
Didesnio šūdo už saiko neturėjimą nerasi ;)
Reikale su amfa, ar hera tau joks saiko jausmas nepades :P
Ko gero, didesnio sudo, uz sveiko proto neturejima, butu sunku rasti.
YA MAN
Palme Mykolas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2008-03-20, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė Palme Mykolas »

Manau, kad kiekvienam savvo. Kiek skaiciau , tai ir gryni rastos (ne siaip kokie zmogai su dredais, kaip as ar keli mano draugai :D ,durneliai mes, busiu savikritiskas sau ir jiems :D ), o tie, kuriu tikejjimas yra rastafarian izmas, 80% pvz ganjos net nepucia. Kitiii pucia. Vieni pvz ir siaip tabaka ruko(cigaretes sakykim), kiti -ne :) Tik :x: Buna,manau,iwairiausiu kombi naciju. Man paciam tai irgi patinka, jei kur zvejoju su draugais ar kaip , tai --==::~~ supust, allaus arba vyno iisgert. Siaip nerukau :)
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

kur tu ce skaietei ? Ir kokioj saly ce taip rastamanai nepucia ? :D
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

nu blet kaip tu svaigsti negaliu klausyt..
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Žolė ir alkogolis. Suderinama?
    martynass » » forume Legalus forumas
    75 Atsakymai
    28483 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Omletas
  • Alkoholis vs. Kalnalape
    * » » forume Legalus forumas
    5 Atsakymai
    5810 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Muscaria
  • Šventasis karas: alkoholis vs marihuana
    nesvarbus » » forume Legalus forumas
    41 Atsakymai
    20201 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas qlus
  • Rasta atributika lietuvoje.
    WeedmanLukas » » forume Legalus forumas
    1 Atsakymai
    3030 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas wauris
  • Pirmasis auginimas exprontu (rasta staffe)
    Opa » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    18 Atsakymai
    9483 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Anemone