Nuotrauka Nuotrauka

Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

O man alus padeda tada, kai iputi ir galvoji ooow jee, kad greiciau atleistu. Na kai neapskaiciuoji ir isnesa :D Atsigeri tada ir atleidzia zole.
Kitu gerimu stengiuosi nevartoti, nes uzvakar vel pabandziau savo megstamo Malunininku suktinio, tai siandien net reikalu tvarkyt negalejau, nes bloga antra diena, spaudimas pakilo, bajsu visko. Man stiprus gerimai tolygu savizubybei, o poveikis, ko gero amfos+lsd, nes nurauna stoga visiskai. Vel masinu stogais vaiksciojau, gerai, kad per savo bent :D
Aciu zolytei, ji mane gelbsti nuo ziauraus galiako, suristo su alkoholizmu. Pastaruosius metus kitus, kai pradejau intensyviau rukyt, visai kitu zmogumi tapau.
Pilypas is kanapiu
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Ble man po gerimu zostku buna irgi tokie dalykai kaip kazkokios paranojos ar baimes kazko. O ziauriausiai tai buna kai prigeri ir prirukai ir guli tada ir tuo paciu supa ir dar kelia tai tada kaip karuselei jautiesi ir dazniausiai tenka eiti issivemt :) Jo pust tikrai geriau nei gert thats for sure :)
I'm a junglistic man.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

Tai rukykit, o ne gerkit.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

RAD rašė:Nu gandzos susniakas, o limonada- mineralke gerti tai nx, ant tiek nusiristi nezadu :D
Aš limonkę geriu,ir p*.Kas čia tipo labiau pasikėlęs būsi,kad alų gersi,o ne limonadą ar dar kažką?Nemanau,jokio pasikėlimo.Paskaitykit - netingėkit,tą kur įmetė straipsnį (vygaudija ar pan. kažkaus. :D ).Labai įdomu ir labai daug tiesos. :) Alko vienas baisiausių narkotikų,pagalvokit ar herą su žolę maišytumėt?Ar pan.?Nemanau...Aišku darykit,kaip jums patinka,bet faktas yra faktu,geriau negert iš vis. :) Neduoda nieko gero skaityk.Troškulio nemalšina,o jį tik sukelia,dar susuka ir t.t.Limonkė irgi nelabai gerai (ana irgi padaryta,taip,kad jos gert ir gert,bet niekaip neatsigert),geriausiai kokios sultys,ar vichy vivafresh ar pan. :)
O naktibaldai,nedurniuok su tuo alko.Nes jei vieną kartą buvai sėdęs,tai antrą kartą dar lengviau sėst,gali.Tie pahmielai dvidieniai,rodo,kad organizme darosi ne kas. :) Pagalvok,ar verta už vienos dienos apsvaigimą,šitaip brangiai mokėt? :) Gal ir nesėsi iškart,bet paslaptingai pas tave ateis,ir vėl nepastebėsi,kai prireiks pagalbos. :)
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

Nevarykit ant alkoholio. jau antra ryta varau i degali 7 ryta alaus pirkt :D , i darba nereik tai reik kaska veik , o rytais pachmela numust , gaila kad greit tik kabli pagaunu :D

O siaip geriausia reikia arba vie gerti arba rukyti :)
Nesveikas brakonierius :D
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Viskas tvarkoj, buvau ten, kur parukyt ner, o nusimate pries tai svente kaip ir tokia, po to miegojimas tackoj :D Nu sunku juk uzmigti tackoj X( :D Del to ir isgeriau buteliuka ta su velniais :D Juk svarbiausia ribos neperzengtos, o mucinti tackas- MANE VEZA :D Abi cielos liko. Seip sneka buvo uzsivedus apie masinu konstrukcija, ir norejau irodyt savo, kad net ir po stoga vaikstant, jo galima neilenti, nes yra remas..krc nenoriu as vel apie tackas issinest;) :D
Pilypas is kanapiu
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

kam labai jau knietes isinesti tai darykite pm"u!na kaip manai naktibaldai.....gera ideja? :D na o gal geriau atskleistum savo ziniu lobyna...esi neblogai padejes kaip kam ir as tai labai vertinu! :D patikekite jis nejuokauja,jis zino ka kalba.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

runkelis rašė:kam labai jau knietes isinesti tai darykite pm"u!na kaip manai naktibaldai.....gera ideja? :D na o gal geriau atskleistum savo ziniu lobyna...esi neblogai padejes kaip kam ir as tai labai vertinu! :D patikekite jis nejuokauja,jis zino ka kalba.

Pala grisiu prie naminio kompo fotkes ikalsiu, kiek ziurejau fotike- paciam zvengas iki asaru :D (bet irodziau savo!!!) :D
Beje, buteliukas su velniais tada buvo atsuktas, ko gero, paskutini karta. Viskas baigesi gerai, bet isitikinau, kad cia dar baisesnis sudas, uz amfos uostyma. Vel sportuoju, domiuosi viskuo, nekankina nerimas ir depresonai, parukau kartais, krc COOL! :D Labai noreciau, kad jaunimas i tai isiskaitytu, o ne vertintu tai tik, kaip smagius dedes, su antsnukiu nuotykius:)
Pilypas is kanapiu
Wanikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2008-12-02, 16:56
Reputacija: 0

Standartinė Wanikas »

Hmm, galetu tokias reklamas per TV rodyti :)
Epic Win
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Wanikas rašė:Hmm, galetu tokias reklamas per TV rodyti :)
Aš ir taip galvojau.Kai pamatai kas organizme daros,gauni lengvą šoką ir tada nors truputį pamąstai.
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Reitingai kristų jei tokius pradėtų rodyt. Iš principo visi nežiūrėtų ir toliau piltų. Kai nematai, tai koks skirtumas? :D
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

dzAh rašė:Reitingai kristų jei tokius pradėtų rodyt. Iš principo visi nežiūrėtų ir toliau piltų. Kai nematai, tai koks skirtumas? :D
Jeigu rodytų,kaip Ariel ar Bonux su Colgate reklamas,tai neįmanoma pabėgt būtų.Kas puse val. po 6min reklamos,net bloga darosi. :D
aapaulius
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2008-12-11, 11:46
Reputacija: 0

Standartinė aapaulius »

nu kartais tikrai ilgiau nei 6 trunka, speju i dusa nuvaryt, ir dar tebeina ;)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Standartinė putejas »

dabar va šitą savaitgalį buvau pas gimines, visi susirinkom į gamtą prie upės, pusbroliai dėdės ir tetos ir t.t. prisigėrė visi, mano dėdė pradėjo razborkes daryt ir t.t. tada pamenu galvojau ir normaliems pusbroliams aiškinau, kad jei nebūtų alkoholio o tik ganja tai nebūtų jokių nesamonių. niekas čia nesuderinama. alkoholizmas žmones skubina, pykdo, gadina sveikatą ir nervus, vaikai gali gimti ne visai sveiki... o ganja ką? gimdo meninkus, plėtoja taiką, gerina apetią, geras vaistas ir t.t. ir t.t.
:x: :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

putejas rašė:o ganja ką? gimdo meninkus, plėtoja taiką, gerina apetią, geras vaistas ir t.t. ir t.t.
Ir muslimus ekstremistus. Pavyzdžiui talibus. Ganja nieko negimdo. Esate tie kas esate.
BOB - Bombs Over Bagdad!
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Ne alkoholyje bėda, o žmoguje kuris neturi saiko.

Pažiūrėk į tuos kurie rūko kas dieną metų metus, - susišnekėt kaip su žmogum nebišeina. O kai nerūko - susierzine, pikti, aršūs..

Be saiko ir vanduo tave žvėrimi paverstų.

O jei saiką moki valdyti, tai ir žolė su alum puikiai sulenda. Tik reikia žinoti tikslą. Kodėl taip darai.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Standartinė putejas »

nu negimdo negimdo :)
tik tiek kad jie labiau su aguonom užsiema nei su ganja. na bet kokiu atveju man jie nemaišo. man tik chemija maišo:)
Noplaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2008-09-01, 08:19
Reputacija: 0

Standartinė Noplaya »

hipiukas rašė:Ne alkoholyje bėda, o žmoguje kuris neturi saiko.

Pažiūrėk į tuos kurie rūko kas dieną metų metus, - susišnekėt kaip su žmogum nebišeina. O kai nerūko - susierzine, pikti, aršūs..

Be saiko ir vanduo tave žvėrimi paverstų.

O jei saiką moki valdyti, tai ir žolė su alum puikiai sulenda. Tik reikia žinoti tikslą. Kodėl taip darai.
Is tikruju tai bekelaip gerai parasyta 8|
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

hipiukas rašė:Ne alkoholyje bėda, o žmoguje kuris neturi saiko.

Pažiūrėk į tuos kurie rūko kas dieną metų metus, - susišnekėt kaip su žmogum nebišeina. O kai nerūko - susierzine, pikti, aršūs..

Be saiko ir vanduo tave žvėrimi paverstų.

O jei saiką moki valdyti, tai ir žolė su alum puikiai sulenda. Tik reikia žinoti tikslą. Kodėl taip darai.

Neteisus tu Hipiuk :) Na dalinai, nes net ne saike esme visa. Bent jau man taip. Etanolio man nereikia net perdozuot, kad stoga pradetu rauti. Ir juk daugumai taip, nestumkit ;) Stai zoles galiu persidoziniauti kiek tik tinkamas. Taip psichikos tai neveikia. Krc bandau istumti, kad zole, pati is saves, nera toks bajsus zmonems iprastas svaiginimosi budas, kaip etanolis ;) O, kad svaiginimosi alkoholiu gilios tradicijos, cia nieko nereiskia. Juk netikit ir tuo, ka per telika pizdiat :D As tai statyciau tokia seka pagal pavojinguma ir mirtinguma: hera ir alkoholis verti vienas kito, paskui amfa, nikotinas, mdma, paskui tos kavos visos ir shikoliadai, ir tik finale maryte (tik aisku, ne badiazinta ir be stiklo sukiu tu visokiu :D )
O talibams byby i aki, tegul stumia, kad mes geriam, kaip kiaules, nes jie hasa papucia atseit. o pas juos uztat hera rukyti- norma 8E Mes kito tikejimo juk dauguma- Pagonys! Buti santarvej su gamta, mums kraujuje! :D As vos pasveikau uzgeres nuo to supisto dievo kraujo, nu kaip baznycios klerkai tai vadina, gerai, kad dievo kuno niekad neragaves, jauciu vapse zopa butu :D
Pilypas is kanapiu
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Žolė ir alkogolis. Suderinama?
    martynass » » forume Legalus forumas
    75 Atsakymai
    28471 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Omletas
  • Alkoholis vs. Kalnalape
    * » » forume Legalus forumas
    5 Atsakymai
    5808 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Muscaria
  • Šventasis karas: alkoholis vs marihuana
    nesvarbus » » forume Legalus forumas
    41 Atsakymai
    20200 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas qlus
  • Rasta atributika lietuvoje.
    WeedmanLukas » » forume Legalus forumas
    1 Atsakymai
    2927 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas wauris
  • Pirmasis auginimas exprontu (rasta staffe)
    Opa » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    18 Atsakymai
    9475 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Anemone