Nuotrauka Nuotrauka

Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Standartinė putejas »

hipiukas rašė:
putejas rašė: Įsivaizduok rytoj legalizuoja kanapes. Po 10 metų alkoholio fronte pokyčių nebūtų, o merės vartotojai nebūtų nusiritę iki alkoholikų lygio. Štai čia prasideda kultūrų skirtumas...
Įsivaizduoti aš galiu labai daug. Aš įsivaizduoju, jei rytoi legalizuotų kanapes, tai visi mestu alkoholinius gėrimus, visi taikiai gyventų, o į mūsų namus pasibelstu šiluma ir gerumas.. ir t.t. šita šūdų baladė. Jei legalizuotu kanapes, prie visų alkoholikų reiktų pridėti ir prasirūkiusius. O po dešimt metų ne tik alkoholi, bet kartu ir dar žolę rūkytų.

O jei manai, kad neįmanoma prasirūkyti, tai dar labai siaurai pažįsti blogą meres pusę. Nuvažiuok į Amsterdamą po siauras gatveles pereik. Ten šimtai sėdi negalinčių normalaus žodžio ištarti...
alkoholikai nemestų gert dėl žolės. a kam mest? jiems ir taip gerai, su išburkusiais veidais. dabar lygiai taip kaip pasaulis geria, prasigeria, lygiai taip kaip tai yra moralės "normose" taip galėjo būti su ganja, bet nesigavo. žinai kodėl? nes niekas nežino kaip tokį dalyką kontroliuoti. negali kontroliuoti - uždraudė. ir man labai įdomu kaip pats įsivaizduoji prasirūkiusį marihuanos žmogų? gal voliojasi po tiltu visas prasmirdęs? vemia trūlike? prasirūkęs gal žmoną muša? nžn, gal aš lakios vaizduotės neturiu ar ką :D koks tas prasirūkymas?
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Standartinė BongMachine »

Pazystu tik viena zmogu, kuris yra visiskas daunas, nu grynas debilas, vos pasneka, nes pute labai daug nu bet siaip ir kitka vartodavo, bet jis tik vienas, o pazystu ir tokiu, kurie pucia labai daug ir jau labai ilgai ir idomus, normalus zmones. Man atrodo nera tokiu daunu prasirukeliu daug. Tie, kurie nesupranta kaip su zole elgtis, tiesiog pereina prie kitu narkotiku, vietoj jointu pradeda sniot ir t.t. o tada ir kaltina kanapes visuomene, bet, kad debilas ir pasaulyje be narkotiku surastu buda susizlugdyti.
wwwwww
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

putejas rašė: alkoholikai nemestų gert dėl žolės. a kam mest?
Aš ir nesakau, kad jie mestu. Sakau kad prie gerimo dar ir parūkytų.

;D

O aš pažįstu laaaaabai daug žmonių daug geriančių, tačiau su jais pakalbėti - kažkas neįprasto. Be galo išmintingi ir malonūs. Daug geria. Labai.

Užpiso ginčytis :D :D Einam parūkyt? :D :x:
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Standartinė putejas »

hipiukas rašė:Užpiso ginčytis :D :D Einam parūkyt? :D :x:
rūkau jau nuo pačio ryto :] ir dar einu įpūst. va priėmė mani į universitetą tai reik gi pasidžiaugt :D
o aš va vieną pažįstu geriantį, tai nu...aj ką čia jau :D :D
puff puff :bong:
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė GanjaGoblin »

Cia turiu itarima, kad vartojama buvo viskas kartu.
http://www.youtube.com/watch?v=kxfMI7mUAs0
Man galvoi negerai....
Hemingvėjus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2010-10-07, 13:24
Reputacija: 0

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė Hemingvėjus »

Aš irgi esu beveik garantuotas. Žinoma, nebūtų gi sedėję ten ir nieko negėrę. Šiaip manau, kad sunku tiek apsirukyt, kad pakliuvus į tokią stresinę situaciją, kaip susidurimas su pareigūnais, nevalingai juoktumeis ir krykštautum. Gėda man už tokius, o ir visos žaliosios kultūros veidą purve murgdo prieš visą Lietuvą.
Life is green.
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė raMa »

Gal užteko žolės ir debiliškumo,
:x: Tas kai nusišneka 420 *
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė putejas »

ereliai blyn. pienas nuo lūpų dar nenudžiūvęs, o jau mandri. gaila žolytė čia ne vietoj pasimaišė.
pixy
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2011-01-07, 23:51
Reputacija: 0

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė pixy »

Mano manymu, esme tokia, kad alkoholis arba :x: neitakoja tokio budo. Labiau isoriniai faktoriai, ir gili praeitis (vaikyste,auklejimo metodai t.t.) Isoriniai: su kuo sutapsi toks pats patapsi. Daznai pasiteisina :)
Glifas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 89
Užsiregistravo: 2011-01-20, 16:55
Reputacija: 0

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė Glifas »

Is savo patirties galiu pasakyt kad jai jau nori derint :x: su alko tai jau geriau parukyk pries gerdamas , o ne po gerimo , nes jau poto tai buna sakutes ;)
:x: Draugauju su kanape jau 3 metus :x:
Discount
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 381
Užsiregistravo: 2009-11-26, 01:44
Reputacija: 0

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė Discount »

Sutiknu su Glifu. Pries savaitele man buvo taip... šakutėėėėėės :(
molochas
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2011-01-25, 22:27
Reputacija: 0

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė molochas »

Po rukymo visada alu geriu ir viskas gerai buna , iskyrus viena karta kai girtas apsirukiau , ne kas buvo :D
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė PsY »

o man kai pripučiu nebesinori gerti kažkaip ;D tai geriau girtam užpust ;D
PsYchotherapist
Hemingvėjus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2010-10-07, 13:24
Reputacija: 0

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė Hemingvėjus »

Tai taip, parūkius gerti nieko tokio, o jei atvirkščiai- neprognozuojamos pasekmės :D
Bet dažniausiai būna taip, kad nusiteikus gert, o ne rūkyt vistiek parūkai- papraščiais išgėrus pradeda labai rankos niežtėt kažką susisukt...
Life is green.
PoH
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-12-16, 13:50
Reputacija: 0

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė PoH »

Man irgi parukius nesinori jokiu kitu svaigalu, nebent dar siek tiek ipusti, ir valgyti. O prigerus, tai jura iki keliu davai duokit pust :D tik po to nekas buna. Tai va man galima sakyti zole padare taip kad beveik nebegerciau, nes baisu, kad uzpusiu ant virsaus |.|)
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė ElfasVonPa »

vat mano tevas yra labai labai, net labai labai labai pries ganja, bet gryzo pazystamas is olandijos. na zinoma jie susitiko, gere ir sugalvojo parukyt, ikalbejo ir teva..... blyn kam as taip stengiuos, visi zinom kas poto buvo... tai klausiu tevo po keliu dienu "nu kaip? kokia nuomone? kadanors rukysi dar?". tai jis isputes akis sake kad neberukys, neapsimoka del tokio "kaifo" (nors jam buvo tikru tikriausiai ne kaifas :D) tiek daug moket ir panasiai. o vat turejau proga graziai tevui parodyt kas yra marichuana, dabar dar baisiau i tai ziures :(
berzinis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2010-12-05, 21:01
Reputacija: 0

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė berzinis »

Tai cia tas pats kaip gert piena, ant virshaus zuvies, tada pora sokoladu ir dar mesos, o paskuj sakyt, kad vidurius susuko nuo sokolado ir niekad jo nebevalgyt. Gere, uzkando, paruke, uzgere... tai ko daugiau ir tiketis tokioj situacijoj :)
Я тут присел, дунул и подумал..
GF-Z
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 122
Užsiregistravo: 2011-01-21, 17:55
Reputacija: 0

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė GF-Z »

man panašiai su motina buvo.. įkalbėjau.. o tuomet ten neskaičiavom kiek turim, nes turėjom daug.. prikimšau stiklinio bongo kaušą, tokį kurio pats vargu ar per vieną kart ištraukčiau, iki dugno varydamas (nu po to žinot kas būna)... nu ką mama pasiema ramiai, 1 patraukia, vos nurukė, 2 rimtesnį.. ir trečią kai dėjo :DDDD... po to laiko daugiau neberūko, bet kažkodėl ir nelabai protą knisa... sakiau, kad perdozavai, nes pūtalas tai buvo labai stiprus (už 30 niekur negausi)... taigi turintis savo vertę, kvapą, skonį ir svarbiausią - žiaurų stone. jeigu padaugini - sėdi baltas... :(.. taip ir jai nutiko, sakė gliukus matė, atrodė kad seilės tysta iš burnos, nors užčiaupta buvo :DD... ir sako: jmj tas blaivumas, atrodo tiek minčių, tas, anas... Bet tieisog, ne nuo bongo RIP'o reikėjo pradėt, o nuo švelnaus kasiako dūmo ;)
Valstybės priešas, tik kodėl - neaišku...
Pinigai pavergia žmogų, tik protingas žmogus sugeba nepasiduoti pinigų gundomam "high'ui" kuris turi dideles lomkes. Jauni - palūžta pirmi.
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė Smoking Barrels »

nu tai kur tavo protas buvo? Per bonga ir dar pilna kausa duot motinai, kuri nekarto nerukius.. 8[] :D
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Discount
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 381
Užsiregistravo: 2009-11-26, 01:44
Reputacija: 0

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė Discount »

O man neseniai buvo toks balius. Smagu buvo :) . Pirtelė, gera aparatūra, daug vietos, daug žmonių. Pasiėmiau savo paskutinį homegrow'no gerą pusgramį į ten. Tai iš pradžių atsigėriau alaus, tada vodkės, tada užrūkiau, tada vėl vodkės, vodkės, tada vėl parūkiau ir taip toliau iki pat galo... Na, ir kaip bebūtų keista, buvo žiauriai gerai, nei lūžau, nei vėmiau, nei pykino. Viskas čiki buvo. :D Leidom muziką smagiai, dar smagiau šokosi, ir šeip buvo labai gerai. Ir taip tęsdamas pratempiau visą naktį, ėjau miegot tik ryte, kai jau kiti (gėrikai) kėlėsi :) Taip, kad įmanoma suderint MJ ir ALKO tik reikia su protu tai daryt, ir po kiekvieno parūkymo bei po kiekvieno stikliuko stebėt ar nieko blogo nevyksta, ir tada arba tęst arba pauzę daryt :D.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Žolė ir alkogolis. Suderinama?
    martynass » » forume Legalus forumas
    75 Atsakymai
    28431 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Omletas
  • Alkoholis vs. Kalnalape
    * » » forume Legalus forumas
    5 Atsakymai
    5801 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Muscaria
  • Šventasis karas: alkoholis vs marihuana
    nesvarbus » » forume Legalus forumas
    41 Atsakymai
    20194 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas qlus
  • Rasta atributika lietuvoje.
    WeedmanLukas » » forume Legalus forumas
    1 Atsakymai
    2830 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas wauris
  • Pirmasis auginimas exprontu (rasta staffe)
    Opa » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    18 Atsakymai
    9439 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Anemone