Nuotrauka Nuotrauka

Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

Mano siaip tevas labai aiskint megejas. As keli metai pilnametis jei ka... :)
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

gerbiamas E.,pridirbai tu cia man,daba reik srebt,vaikai akmenim baigia uzhmetyt :D
puchiu nuo 16,dabar man 25.mama vis dar nepritaria,bet toleruoja.tevas pats kariuomenej rukes,tai kartais patraukia per danti,mol:kiek shivakar supeshei?o su mochiute ishvis sutariau,kad uzhaugins man shiltnamy pora krumeliu,nes nebusiu Lietuvoj.moteris per savo gyvenima uzhauginusi ne viena augala,tai manau susitvarkys ir su shituo ;) kad ir kokiu koncervatyviu paziuru butu musu tevai,su jais imanoma susitart,tik reikia tinkamai visa tai parodyt.
togetha brotha
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

badnews rašė:gerbiamas E.,pridirbai tu cia man,daba reik srebt,vaikai akmenim baigia uzhmetyt :D
puchiu nuo 16,dabar man 25.mama vis dar nepritaria,bet toleruoja.tevas pats kariuomenej rukes,tai kartais patraukia per danti,mol:kiek shivakar supeshei?o su mochiute ishvis sutariau,kad uzhaugins man shiltnamy pora krumeliu,nes nebusiu Lietuvoj.moteris per savo gyvenima uzhauginusi ne viena augala,tai manau susitvarkys ir su shituo ;) kad ir kokiu koncervatyviu paziuru butu musu tevai,su jais imanoma susitart,tik reikia tinkamai visa tai parodyt.
kartais reikia tiesiog laiko =] Turiu panashia situacija, tik man 23. Tevas ir kariuomenej putes ir afgane hasho traukes, bet nznau, labai priesh visa tai, mama isvis ziuri i zole kaip i nuodus. Vis siulo man "pagalbos", "isgydyt"mane nuo marihuanos priklausomybes =]]] PAti mama serga glaukoma, tad daktaras jai pasiule del aukshto akiu spaudymo rukyt kasiaka medicinini. Nu nebutu mano mama, jai neatsisakytu. O butu neblogai siaip medicinio legalaus kasiako karta i menesi ar dvi savaites gaut =]]
Tai va, prie ko linkiu, manishkiai tiesiog priprato, stengiuos kai susitinku su jais nebut priputusiam, ir susitikt su jais tenka retai, tad uzduotis nepust per susitikima su jais yra gan lengva =]
Rica
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2008-02-01, 18:44
Reputacija: 0

Standartinė Rica »

kai 16 buvau man tevai auskaro i ausi isivert neleido , visokie pykciai buvo, tai apie MJ isvis nekalbu. Dabar 19 gyvenu su tevais, bet vistiek jei griztu namo girtas arba pamato kad rukau prie duru moralai pareina didziausi :/ :/
Danis
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2008-01-31, 21:04
Reputacija: 0

Standartinė Danis »

--
Paskutinį kartą redagavo Danis 2009-06-09, 02:32. Iš viso redaguota 1 kartą.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Rica rašė:kai 16 buvau man tevai auskaro i ausi isivert neleido , visokie pykciai buvo, tai apie MJ isvis nekalbu. Dabar 19 gyvenu su tevais, bet vistiek jei griztu namo girtas arba pamato kad rukau prie duru moralai pareina didziausi :/ :/
Man ir tiap buvo tai tu paprasciausei nenpripratinai tevu prie sio reikalo, pas mane kai jau priprato taj jau nieko :)
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

kuo daugiau bendraut su tevais ;) taigi,jus juos(kaip ir jie jus) pazhistat geriau nei bet kas kitas.darydami revoliucijas sheimoj,tik atkreipsit i save demesi,o blaiviu ishvadu neprieisit.
mano mama shvelnus,mylintis ir mokantis ishklausyt zhmogus(manau,visos mamos tokios).o,kadangi dazhniausiai mamos yra tie zhmones ant kuriu pechiu laikosi socialiniai sheimos rupeschiai,pirmiausiai apie visa tai ir reiketu pakalbet su jom ;) o jos turi svaru zhodi sheimoj :D
togetha brotha
Toxic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2007-07-14, 19:49
Reputacija: 0

Standartinė Toxic »

Na jei tavo postą susieti su topic'u, tai kiek supratau organizmą detoksikuoji tiesiog darydamas pertrauką? Protingiausias būdas. ;) O rūkyti vienam, tai nėra kažkas baisaus, nors aš 98% rūkau ne vienas :) Tai yra kaip savotiškas bendravimo būdas, o vienam tai daugiau tinka meditacijai ar tiesiog atsipalaidavimui klausantis muzikos ar žiūrint kokį filmą.
Rica
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2008-02-01, 18:44
Reputacija: 0

Standartinė Rica »

jeigu rukai su kazkokiais zmonem, su kuriais tik parukai ir issiskirstot visi kas sau tai taspats kas rukytum vienas. O pabandyk parukyt su tikrais tokiais draugais iskart kitoks zoles poveikis ateina: linksmesnis, zvalesnis tampi
Rica
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2008-02-01, 18:44
Reputacija: 0

Standartinė Rica »

Danis rašė:nu tai o ko tu nori, kad ateitum girtas ir tave paglostytu per galva?
O del rukymo tai ka as zinau... ziurint ka tu ten prie duru rukai:D bet nejaugi jie turi akis kur mato ar ganja ar tabakas?
Peace
mato dumus.


man idoumu ten tas ciuvas kur dare THC testa rado pas tave kanors?
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

As irgi dazniausei ~80% rukau vienas ir nematau tame jokios bedos :]
Silkė
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2008-02-10, 18:04
Reputacija: 0

Standartinė Silkė »

Šiaip aš manau kad geriau savo stuffu draugus vaišinti kuo mažiau nes po kiek laiko jie nebevertina tai ka tu jiems duodi .Jiems maždaug pasidaro įprastas dalykas kad tu juos vaišini .O patys kanors duoti nelabai turi noro ...
Čia galbut aišku priklauso nuo draugų bet manau geriau pūsti vienam ..
War never changes .
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Standartinė Sokan »

Tai priklauso nuo draugu ir kaip jie tavo pastangas, geruma ivertina...
Danis
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2008-01-31, 21:04
Reputacija: 0

Standartinė Danis »

--
Paskutinį kartą redagavo Danis 2009-06-09, 02:31. Iš viso redaguota 1 kartą.
DumasIE
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2008-03-09, 15:32
Reputacija: 0

Standartinė DumasIE »

Pritariu , taip isdauzo :D IS MANES THC PRIEVARTA NEISTRAUKSI! . Seip, tai daug pieno. koki litra y diena ir jokiu rukymu! lb padeda ir beje sportas kuriame reikia daug ir greitai judeti :)
Jimmy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-04-08, 16:01
Reputacija: 0

Standartinė Jimmy »

Tai sakot greit per kokias pora dienu niekaip neiseitu pasalint kad nerastu ? ;/
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Tai koks tolkas rukyt o poto valytis :D Jai jau reiks ten kad nebutu tai ir nerukai lengviauses budas
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

Jimmy rašė:Tai sakot greit per kokias pora dienu niekaip neiseitu pasalint kad nerastu ? ;/
Maciau fima , tai rode kai toks bachuras gere acta , pabandyk :D
Paskutinį kartą redagavo Arnas 2009-01-26, 15:27. Iš viso redaguota 1 kartą.
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

iseitu. 5-6 litrai vandens/para ir nieko neras.
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

dzAh rašė:iseitu. 5-6 litrai vandens/para ir nieko neras.
ir kiek ce laiko po tiek reikia gerti , pwz sultis ir tinka ar tik vanduo ?
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • THC Valymas is organizmo PADEKITE!
    AlphaBravo » » forume Legalus forumas
    22 Atsakymai
    13573 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • Del thc isivalymo is organizmo.
    KnZ » » forume Legalus forumas
    1 Atsakymai
    525 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • Rūkymo prietaisų valymas
    mckenzy » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    3054 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius