Nuotrauka Nuotrauka

Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
SecondAfterGod
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2013-01-26, 03:20
Reputacija: 0

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė SecondAfterGod »

Sveiki, ieskau pagalbos. Pries savaite, rukydavau kiekviena diena. Bet susiradau darba ir meciau, nes darbe daro "Drug test". Gal zinot kokiu priemoniu ar kazko panasaus, kad is organizmo isvalytu THC? Reikia greitos priemones, beda tame, kad Tu nezinai kada Tave gali pasikviesti ir padaryti "Drug test".
iLovePlants
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 129
Užsiregistravo: 2013-03-13, 18:38
Reputacija: 0

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė iLovePlants »

Valstybine istaiga?
Cannabis is medicine
SecondAfterGod
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2013-01-26, 03:20
Reputacija: 0

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė SecondAfterGod »

iLove rašė:Valstybine istaiga?
Jo, cia UK.
kazilas
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2014-11-30, 00:22
Reputacija: 0

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė kazilas »

Galvojau rasiu geru patarimu, bet kai paskaiciau komentarus nesinori nei vienu tiketi. tokias pievas rasot kad baisu, viskas prasilenkia su realybe, toks vaizdas, kad nesiorentuojat kas vyksta uz jusu aplinkos. Pats rukiau du metus mazdaug 300 dienu per metus dar ir po kelis kart dienoj.... tada 3metu pertraukair pora atsitiktiniu dumu.... praejo menuo ir suzinojau, kad reikes varyt i narkologini pazymos del narkotiku (norint gaut rimta darba Lietuvoje) pasidariau testuka namuose ogi rodo, THC..... taip kad jusu terminai savaite ar ten tris dienos, o kazkam praskiedus dar ir opiju ar kazkokius kitus narkotikus rodo visiskos nesamones. Nuo mamu, policijos slept rezultatus visiskai apgailetina, gyvenime tikrai rimtesniu dalyku yra negu 1000 lt baude ar mamos apibarimas, va kai del tokio testuko negalite gauti darbo kur i metus uzdirbama 200k va tada ir ieskokit budu kaip isvalyti ta thc :x:
justyu
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2012-06-27, 17:28
Reputacija: 5

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė justyu »

Anonymous

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė Anonymous »

SecondAfterGod rašė:Sveiki, ieskau pagalbos. Pries savaite, rukydavau kiekviena diena. Bet susiradau darba ir meciau, nes darbe daro "Drug test". Gal zinot kokiu priemoniu ar kazko panasaus, kad is organizmo isvalytu THC? Reikia greitos priemones, beda tame, kad Tu nezinai kada Tave gali pasikviesti ir padaryti "Drug test".
Radau va ka : Urino Neutralizatorius (Myzalu).
Atsiliepima viena tematau ir raso ,kad padejo zmogui darba issaugoti.

https://www.iceheadshop.co.uk/Remedy-dr ... s/1856.htm
Lukas Malakauskas
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2015-11-06, 10:15
Reputacija: 0

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė Lukas Malakauskas »

Sweiki man 14m ir norejau rimtai paklausti ka man daryti draugai man pasiule parukyti "kumaro" ir as pabandes parejau namo apsvaiges mama pamate kad vyzei isiplete ir sako kas nutiko kodel tu toks keistas as nuehes i kambari aciguliau i lova ir miegojau ka man daryti mama sake ves pas daktarus ir darys narkologini ka man valgyti ka gerti prasau padekit
Vartotojo avataras
lentusas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2015-07-23, 21:36
Reputacija: 0

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė lentusas »

Lukas Malakauskas rašė:Sweiki man 14m ir norejau rimtai paklausti ka man daryti draugai man pasiule parukyti "kumaro" ir as pabandes parejau namo apsvaiges mama pamate kad vyzei isiplete ir sako kas nutiko kodel tu toks keistas as nuehes i kambari aciguliau i lova ir miegojau ka man daryti mama sake ves pas daktarus ir darys narkologini ka man valgyti ka gerti prasau padekit
ruosk sikna, o dabar tai dirzo gausi!!! :D :D :D :D :D
gal jau laikas daryti permainas..?
Blogas apie CBD Aliejų
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė ekko »

Lukas Malakauskas rašė:Sweiki man 14m ir norejau rimtai paklausti ka man daryti draugai man pasiule parukyti "kumaro" ir as pabandes parejau namo apsvaiges mama pamate kad vyzei isiplete ir sako kas nutiko kodel tu toks keistas as nuehes i kambari aciguliau i lova ir miegojau ka man daryti mama sake ves pas daktarus ir darys narkologini ka man valgyti ka gerti prasau padekit
:D :D :D
pamenu as tokius laikus kaip gryzdavau ratu apsipyses ar amfos ir reikedavo nuo tevu sleptis :DD tai prie pc prilindes budavau net neatsisukdavau
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė G. »

Lukas Malakauskas rašė:Sweiki man 14m ir norejau rimtai paklausti ka man daryti draugai man pasiule parukyti "kumaro" ir as pabandes parejau namo apsvaiges mama pamate kad vyzei isiplete ir sako kas nutiko kodel tu toks keistas as nuehes i kambari aciguliau i lova ir miegojau ka man daryti mama sake ves pas daktarus ir darys narkologini ka man valgyti ka gerti prasau padekit
Sveikas, Lukai, prisipazink, kad rukei zole. Radai mokykloj tualete ant zemes maiseli, supratai kad zole, tada maximoj paprasei, kad tau bomzas nupirktu popieriuku. Paskui sakyk, susisukai kaseka, vienas pats surukei, nes norejai suzinot kas per poveikis. Nesiparink, ne pirmas ir ne paskutinis esi toks. ~25proc. tavo amziaus vaiku Lietuvoj jau yra bande rukyt zole. Nesakau, kad tai pateisinama, tu neturetum to daryti, bet smalsumas daro savo, suprantu. Zodziu, sakyk mamai, kad parukei, pasivaiksciojai, pasvajojai, buvai apsvaiges ir tau nepatiko, daugiau taip nebedarysi. Blogiausias dalykas, ka gali daryti, tai slepti kazka tokio menko kaip pirmas zoles parukymas. Tevai kai nezino tiesos daznai prisiparanojina, prisigalvoja kazkokiu iliuziju ir tada tik dar blogiau buna. Sakyk, kad nereikia taves vest pas jokius daktarus, jautiesi gerai, jokiu salutiniu poveikiu nejauti ir pasakyk mamai, kad nera del ko nerimauti. Daugiau nesisvaiginsi, nes pabandei - nepatiko. Tik apsvaigai, sutriko koordinacija ir labai smarkiai net per daug apie viska svajojai, mintys sakyk sokinejo, viskas atrode hiperbolizuota. O paskui ka.. neberukyk tu su draugeliais "kumaro", nes ciups policija, atsakomybe ant tevu kris, o tada tai vapse z*pa tau bus. Sedesi namie puse metu, tikrins namu darbus kiekviena diena ir skambines mokytojoms ir klausines ar lankai pamokas ir t.t. Su zole ir kitom svaigiom medziagom, jeigu dar noresi, eksperimentuok TIK KAI SULAUKSI PILNAMETYSTES IR BUSI PILNAI ATSAKINGAS UZ SAVO PATIES VEIKSMUS. Suprantu, kad gali buti sunku draugams pasakyti "ne", bet kartais reikia. Uz zoles rukyma tave ir is tos pacios mokyklos ismest gali kaip tu nesupranti? Ne zaidimas cia, o narkotikai, brolau. Tavo amziuje tikrai nera reikalo vartoti psichoaktyviu medziagu. Turetum susikaupti i mokslus ir savo hobius. Kai busi pilnametis, pradesi po truputi suprasti, ko tu nori is saves gyvenime, uzlipsi ant reikiamo tako ir galesi tada sau svaigintis, nes tiesiog geriau suprasi viso to pasekmes. Nuosirdziai tikiuosi, kad tai buvo tavo pirmas ir paskutinis (bent jau iki pilnametystes) kartas. Nenuvilk manes. Viso geriausio.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vytautas
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2016-01-15, 08:26
Reputacija: 0

Re:

Standartinė Vytautas »

akrobaTIK rašė:KoObas, Pilnai issivalyti slapima visi daro 1menesio stop'a. Vandens: 2-3l per diena. Galima aisku nusipirkti dar slapima varanciu. Tada dar daugiau gali gerti. Vien zho. Vaikstai su bonka rankose. Ir geri daug daug. Su slapimu galima labai lengvai suzaisti. Kaip sake su laseline pazasty , Citrinos rugstis, Aplamai paprasyk kokio pazystamo ,kad primyztu. Tik zinai sveikesnio ... O tai ras bbz ka ir prades gydit nuo bbz ko. Nors manau nerastu ,nes nedarytu tokiu testu. Bet visvien del viso pikto. Daryk dabar dideli stopa...
O jeigu mergina prislapintu, nera skirtumo?
Nesupras, kad moteriski sisalai?
Ar tiesa jog alijosius padeda issivalyti?
Vartotojo avataras
brownas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2015-01-16, 13:28
Reputacija: 5

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė brownas »

drug testas nerodo vyro ar moters slapimas. testas tik aptinka narkotiniu medziagu likucius :)
o del alijosiaus nezinau, bet logiskai pamascius THC lieka ribaliniame sluoksnyje. tad gal padetu didelis aktyvumas(begimas,kacialke ir t.t) ir daug skysciu, vanduo geriausia nes arbata nera skaitoma prie skysciu vartojimo. nes vanduo skatina metabolizma, kas reiskia riebaliuko tirpdyma aktyviai leidziant laika :)
iš žemės kiles - į žemę sugrįši :V:
Vartotojo avataras
lentusas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2015-07-23, 21:36
Reputacija: 0

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė lentusas »

Jei jau labai "spaudzia" reikalai, gali pabandyt naudoti riebalu deginimo produktus, pavz amino rugsti L-kartinina , kuri yra maziau veiksminga nei termogeniniai produktai, bet naturali. Termogeniniai produktai (riebalu degintojai) siuo atveju bus efektyvesni... bet cia velgi, papildai sportui, jusu valia spresti kaip greiciau salini THC is organizmo :)
gal jau laikas daryti permainas..?
Blogas apie CBD Aliejų
Doom'as
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 138
Užsiregistravo: 2014-12-21, 19:21
Reputacija: 0

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė Doom'as »

klausimas - ar aplamai reikia naikinti iš mūsų endokanabinoidinės nervų sistemos kanabinoidus?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė G. »

Doom'as rašė:klausimas - ar aplamai reikia naikinti iš mūsų endokanabinoidinės nervų sistemos kanabinoidus?
jeigu per daug reikia, jeigu per mazai - nereikia. Bet siaip tikslas turetu buti balansas.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • THC Valymas is organizmo PADEKITE!
    AlphaBravo » » forume Legalus forumas
    22 Atsakymai
    13416 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • Del thc isivalymo is organizmo.
    KnZ » » forume Legalus forumas
    1 Atsakymai
    482 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • Rūkymo prietaisų valymas
    mckenzy » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    3025 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius