Nuotrauka Nuotrauka

Kokiu budu rukote?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Kokiu budu rukote?

Standartinė vartotikas »

Rūkes visais išvardintais būdais ,bet bongas mylimiausias dalykas ;)
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Omletas
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2012-10-04, 13:51
Reputacija: 0

Re: Kokiu budu rukote?

Standartinė Omletas »

Bandžiau įvairiais būdais (visais tais liftais, parašiutais ir pnš.). Nesenai pradėjęs studentauti nusipirkau nuosavą neblogą glass bong'ą, tačiau visitek joint'as man yra vienas iš dažniausių ir smagiausių rūkymo metodų, nes nors ir praėjo keturi metai nuo tada kada pradėjau rūkyt, vistiek suktinukė išliko maloniausiu ritualu :V:
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Kokiu budu rukote?

Standartinė Broniusx »

Omletas rašė:Bandžiau įvairiais būdais (visais tais liftais, parašiutais ir pnš.). Nesenai pradėjęs studentauti nusipirkau nuosavą neblogą glass bong'ą, tačiau visitek joint'as man yra vienas iš dažniausių ir smagiausių rūkymo metodų, nes nors ir praėjo keturi metai nuo tada kada pradėjau rūkyt, vistiek suktinukė išliko maloniausiu ritualu :V:
Butent, suktine yra kaip ritualas. Daliniesi, bendrauji, prigesini, vel uzkuri, ivairus dydziai/kiekiai ir t.t. Bongas nera blogai, bet man asmeniskai, gerkle/plauciai perdaug kencia.
Omletas
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2012-10-04, 13:51
Reputacija: 0

Re: Kokiu budu rukote?

Standartinė Omletas »

Be to, suktinę sukti yra žymiai smagiau, nei kimšti bongo kaušą (nors ir to neatsisakau :D ).
Nonsent
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2012-11-28, 20:51
Reputacija: 0

Re: Kokiu budu rukote?

Standartinė Nonsent »

Jointas, Pypke [dbr jau retai], bongas, parasiutas [savadarbis],
warporaizeris[ taspats metodas kai pir parasiuto]

Idomu kaip pasidaryti parasiuta? Pm :}, 100 proc, thc patenka :}}}
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Kokiu budu rukote?

Standartinė Jah »

tu gal pertraukele padaryk?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Kokiu budu rukote?

Standartinė G. »

buitinio svaiginimosi meistras :D aš tai va neperseniausiai nusipirkau Rolling supreme Raw organic popierėlių, tai kol pasibaigs dauguma kasekų bus ne per ilgi ir su hempo dalimis, hehhe :) Jau du sunaudojau tai ką.. ar čia man placebas koks aš nežinau, bet už OCB kingsus ir rolsus ir reguliarius šitie Raw tai tikrai maloniau rūksta. Šiaip įpratęs prie Rizzla peipsų esu. O sekančius įsigysiu tuos celiuliozinius, permatomus ir suksiu Trinidadinius kesekus :D Kartais parūkau dar per seną tokią pypkę, iš senelio pasiėmiau, bet nežinau.. kažkas ten stringa. Turėjau dar 2 akrilus, vieną mažiuką, tai tą mama praganė kažkur, o kitą - didesnį padovanojau vienam bičui iš Nepalo ir nebeturiu bongų daugiau. Tai, žo, kasekinis pagrinde dabar esu, kartais pabluntuoju ir niekada nededu roach'u į bluntus, niekada! :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Kokiu budu rukote?

Standartinė Jah »

man tie permatomi jointai tai totali slikstyne.. :(
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Kokiu budu rukote?

Standartinė vartotikas »

Norėjau pravalyti savo bongiuką ir nuskylo kalpokas į kur MJ berti :(
esu žmogus mėgstantis meistrauti ir taisyti kanors iš po ranka pasitaikiusiu medžiagų , bet stiklo klijuoti neketinau kai naujas bongas 10 £ kainuoja.

Bet gerai išvales vamzdelio likučius prikrapščiau nemažai "maslos"
Masla tai purvas kuris rūkant kaupiasi pypkėse,bonguose,kaljanuose ir t.t.
Tai prikrapštytos maslos man užtektu ,kad išlipdyti AAA elementą pilnų dydžių.

Kadangi galiakas šiuo metu pas manę tai nelauksiu juodos dienos nes ji ir taip labai juoda :D

Imu sausų MJ lapų kurie neveža visiškai ,bet geriau negu tabakas.
Susmulkinu lapus ir maslos gabalą kočioju beveik iki dulkių susmulkintuose MJ lapuose ,kad masla aplipusi būtu iš visų pūsių ir netepliotu pirštus nors jau ir taip juodi pirštai xD

Išminkiau slieką iš maslos ir atsiplėšiu po gabaliuką , metu į mini pipkutę ir traukiu po biški :V:
Skonis nekoks ,bet kabina visai neblogai :)
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
PoH
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-12-16, 13:50
Reputacija: 0

Re: Kokiu budu rukote?

Standartinė PoH »

Dar jei nesinori krapstyt, galima deginti ta vamzdeli ir kai pradeda spragseti trauki dumus pro, kuri tai gala. Skonis irgi tikrai nekoks, bet juoda diena geriau nei nieko :)
Trafka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2012-12-11, 12:31
Reputacija: 0

Re: Kokiu budu rukote?

Standartinė Trafka »

ka geriausio pokolkas bandes tai bambukine pypke, mazdaug apie 35cm ilgio ir plocio nemenko ikisti gali gal 3pirstus i vidu :D viena gala uzdengi su delnu per kita trauki kai duma jau baigineji traukti atleidi ta delna ir ieina ant galeko toks oras tai ta duma taip giliai giliai imusa i vidu kad net springti pradedi :D dar dazniausiai is grinderio dulkiu kamsti be tabako isiberi tai po dumo koseji kokias 5minutes :D Uztenka vieno dumo kad susilomintum baisiai :D
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Kokiu budu rukote?

Standartinė G. »

Trafka, aš irgi per panašią rūkydavau hašą, bet jau taip chroniškai :D sėdėdavom pas draugą namuose su jo mama ir kaldavom tą pypkę ratu kelias valandas be sustojimo ir dar alaus gerdavom, kartais arbatos :D ot rokenrolas būdavo.. nostalgija kartais apima :D o per šventes dar ir su kief'u ant viršaus patraukdavom :D čia tikrai rimta pypkė, rimtiems vyrams yra kur 3 pirštai lenda ir kur delnu uždengti reikia ;) bet žalio tai netekę per tokią traukt.. aparatas tai tikrai vertas plaučių ;D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Trafka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2012-12-11, 12:31
Reputacija: 0

Re: Kokiu budu rukote?

Standartinė Trafka »

Nu tenais toksai nevaikiskas :D sakau kai dulkiu is grinderio isikrapstydavai , tai duma ivares springsti iskarto . Nors putimo stazas gal jau 5metai budavo , bet tas nieko nereiskia . Geras dalykas visada gerai pridaus :D
Trafka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2012-12-11, 12:31
Reputacija: 0

Re: Kokiu budu rukote?

Standartinė Trafka »

Broniusx rašė:
Omletas rašė:Bandžiau įvairiais būdais (visais tais liftais, parašiutais ir pnš.). Nesenai pradėjęs studentauti nusipirkau nuosavą neblogą glass bong'ą, tačiau visitek joint'as man yra vienas iš dažniausių ir smagiausių rūkymo metodų, nes nors ir praėjo keturi metai nuo tada kada pradėjau rūkyt, vistiek suktinukė išliko maloniausiu ritualu :V:
Butent, suktine yra kaip ritualas. Daliniesi, bendrauji, prigesini, vel uzkuri, ivairus dydziai/kiekiai ir t.t. Bongas nera blogai, bet man asmeniskai, gerkle/plauciai perdaug kencia.

Del kasekiuko nesigincysiu , taip yra vienas is megstamiausiu ir vienas is dazniausiai vartojamu dalyku , tiesiog turbut vien del to kad gali bet kur ir bet kada :) o seip bongas mano manymu yra daug svelnesnis dumas uz suktine, aisku jeigu tu ten dedi tabako ir zalumynu 50/50 tai jo drasko plautukus , bet jeigu zalio daugiau ir dar i bongiuka ipili kokiu megstamu sulciu , arba geras dalykas svepsas tai tikrai skaniai maloniai parukai . ( aisku ir bongiukas turi buti ne turginis )
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Kokiu budu rukote?

Standartinė G. »

dar nuo bongo priklauso :) jeigu turi ilgą, gerą storą stiklą tai - lafa išvis :) nėra net ką lygint ten su 20cm akrilu pagal "padavimą ant gerklės ar plaučių"
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Trafka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2012-12-11, 12:31
Reputacija: 0

Re: Kokiu budu rukote?

Standartinė Trafka »

Tai jo tas ir yra , viskas nuo instrumento priklauso . Siaip bent jau as nesu traukes dar skanesnio dumo uz gera bonga . Esu traukes geresni ir stipresni , bet skanesnio pokolkas ne :) Dar atsiminiau viena varianta, pas mus taip vadindavo kelione i kosmosa :D Susisuki kasekeli , vietoi gilzes dedi filtra is cigaretes, ta filtra pamirkai i properi , tik nereikia mirkyti viso , pati galiuka pora kartu imerki ir vsio . Tada ta kaseka kisi ne i burna o trauki per kumstuka , tai pora dumu ir sudauzo irgi nevaikiskai , tik tiek kai ilgiau taip parukai galva biski skauda nuo properio . Bet efektas irgi ne is vaikisku , pabandykit pamatysit :)
zebr
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2012-02-21, 16:42
Reputacija: 0

Re: Kokiu budu rukote?

Standartinė zebr »

Stiklinis ice bongas - best way. Be jokiu percu, ash-catcheriu... kad per jega nereiktu traukt..
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Kokiu budu rukote?

Standartinė Jah »

i smoke two joints before i smoke two joints, and then i smoke two more :D
Klebonas
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2013-02-03, 14:42
Reputacija: 0

Re: Kokiu budu rukote?

Standartinė Klebonas »

Tiktai suktinukas (smoking) manasis kolega praktikuoja kibira ,bet ka jau cia neprisinesiosi :D seip visai nieko reikalas parasiutas ,bet keli desantai ne kojyciu ne rankyciu :)
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Kokiu budu rukote?

Standartinė Lar »

Pasireikšiu ir aš šiek tiek
Rūkes ivairiais būdai ir primtinais ir ne. Labiausiai mėgstamas kasekas atvirkščio popieriuko mažas ar didelis bet tabako kiekis dominuoja ne daugiai nei 1/3. Bongas irgi visai gerai tik ne mažas. Buvau smarkiai pamėges samadėlna pypkute bet kadangi reikia valyti, tai kaip ir užmiršta. Vienas iš šlykščiausiu rūkimo būdu visuomet man išliks butelis(būrka) nesvarbu ar stiklinė ar plasmasinė, negaliu aš jos traukti. Esu traukes ir per kibiro principą tik nieko gero tame neižvelgiau nebent greitą efektą. Parašiutą taip pat esu bandes, Tik vėl gi nieko gero .Šios du rūkimo būdus lyginu su buteliu ar mažu bongu kurios šlykštu traukti bent man. Aš už gera bongą, kaseka, kaljana ir pypke .
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kokių atnaujinimų norėtumėte legalus.net?
    adminas » » forume Pasiūlymai administracijai
    17 Atsakymai
    12351 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas rokasma
  • kaip daznai rukote?
    nerius » » forume Legalus forumas
    30 Atsakymai
    18684 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas DumBazz
  • Kaip daznai rukote ?
    Glifas » » forume Legalus forumas
    129 Atsakymai
    51221 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nuttzy
  • Kaip rukote savo mylima mery jane?
    |O_o| » » forume Legalus forumas
    164 Atsakymai
    87991 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas KingBong