Nuotrauka Nuotrauka

Zolines

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Pipis rašė:
naktibaldas rašė:...veza kaip ratu prikalus ir prisigerus vienu metu.
na ir dar zoles iputus :) na kaip ten bebutu- veza :)
as tai bijau tokiu busenu...nes tada gali sumastyti stradforsyra paglostyt..ar po autobusu atsigulti 8/
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Standartinė mfsouth »

naktibaldas o ish sawo patirties sakau kad nereik nieko maishyt,tiesiog parukai "shvaraus ir gerai vezhanchio pyho" ir pzdc...
--==::rukyt rukysiu,bet gert nemesiu::==--
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Minciu inspektorius veziojies?

8/
BOB - Bombs Over Bagdad!
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Standartinė Pipis »

mfsouth pritariu ! --==::~~ :D
bet gyvename viena karta todel ir norisi visko ishbandyt
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

mfsouth rašė:naktibaldas o ish sawo patirties sakau kad nereik nieko maishyt,tiesiog parukai "shvaraus ir gerai vezhanchio pyho" ir pzdc...
o tave tikrai taip veza namine?
nes jei pirktine tai negali buti isitikines kad ten nera kokiu gerybiu prideta :]
na jei namine...tai tave zole ypac stipriai veikia
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Standartinė mfsouth »

Sigma nesupratau tawes.padek.

naktibaldas ne,ash perkeltine prasme pasakiau "shvaraus ir gerai vezhanchio pyho",turejau galwoje kad negeri,neuzhsimeti o parukai "GERO PYHO" ir stogas vazhiuoja.
--==::rukyt rukysiu,bet gert nemesiu::==--
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

mfsouth rašė:Sigma nesupratau tawes.padek.

naktibaldas ne,ash perkeltine prasme pasakiau "shvaraus ir gerai vezhanchio pyho",turejau galwoje kad negeri,neuzhsimeti o parukai "GERO PYHO" ir stogas vazhiuoja.
tai vat ka ir turejau omenyje;)
nu seip as gerai parukes turbut neatrodau protingai..zvengiu..padainuot megstu..ar ant hebros palot..bet cia paprikolu..jei eitu kokie pasaliniai zmones as apsiraminu..as seip savam rate :] visad save valdau...nebuna tokiu nesamoniu kai nuo alkocolio..kad nezinia ka is vakaro prisidirbi..ir neatsimeni 8/
ir man ziauriu pasirode..kai jus paraset..kad jums taip nuo zoles buna..iskart susimasciau..kad vaikiai pucia suda..nes ir pats esu ne karta ant jo uzsiroves;)
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Standartinė mfsouth »

daugeliui pasitaike ne kartas parukt GERO pyho :) man irgi. Dabar lyg ir gera gaunu. O siaip nuo alkoholio viena karta buwo jog neatsiminiau,bet tai hm...nezhinau..geriau geriau ir neatsimenu.Seni laikai. Dabar kai esu bandes visko tai ir atskirt lengviau ar pyhas hemishkai paskanintas ar shvarus.Beje tu uzhvedei minti.Sakei gali susivaldyt jei kas nors buna? na kai esi apsirukes.Tai va pastebejau man tas pat,jei reikia rimtam but,galiu susiimti i rankas
--==::rukyt rukysiu,bet gert nemesiu::==--
whiteDRAGON
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2005-11-09, 21:57
Reputacija: 0

Standartinė whiteDRAGON »

Jop tavj roges. Geda man uz jus. Tuos atsiciukinsis ir pastebesit, kad sedit 'nomeda' filmavimo aiksteleje. Gerkit aukoholy jei jus sitaip su tokiu augalu.
Do androids dream of the electric sleep?
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

whiteDRAGON rašė:Jop tavj roges. Geda man uz jus. Tuos atsiciukinsis ir pastebesit, kad sedit 'nomeda' filmavimo aiksteleje. Gerkit aukoholy jei jus sitaip su tokiu augalu.
su tokiu augalu ? Kastanedciks ? Shamanas ? burtininkas ? Ar koks tu per vienas ?
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

oftopikas;]
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Zolines 2008
    Raslabutis » » forume Renginiai
    0 Atsakymai
    2976 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Raslabutis
  • "Žolinės"
    Lar » » forume Legalus forumas
    30 Atsakymai
    13366 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Closer