Nuotrauka Nuotrauka

Lova ir jos teikiami malonumai

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Valkyria
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-01-07, 21:37
Reputacija: 0

Re: Lova ir jos teikiami malonumai

Standartinė Valkyria »

badnews rašė: p.s. kartais ir MJ prisideda prie nugaros skausmų(kaip ir dantų)

Gal gali plačiau? šito dar neteko girdėti...
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Lova ir jos teikiami malonumai

Standartinė badnews »

tai kad ir man neteko girdėt, tik patirt :) spėju, čia nuo besaikio rūkymo ir drybsojimo fotely pripūtus :D dėl dantų skausmo, tai teko susidurt tik porą kartų, bet gali būt, kad čia buvo gal kokia odontologinė problema, ir jau kliuvo per "kaulinius" organus :D
šiaip, esu lankęsis pas odontologus prieš tai pūtęs ir po apsilankymo pūčiau. tai gi su tuom daugiau bėdų neturėjau, o va su nugara tai užeina dažnokai :(
togetha brotha
Valkyria
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-01-07, 21:37
Reputacija: 0

Re: Lova ir jos teikiami malonumai

Standartinė Valkyria »

badnews rašė:tai kad ir man neteko girdėt, tik patirt :) spėju, čia nuo besaikio rūkymo ir drybsojimo fotely pripūtus :D
tai aš ir sakau, mankštintis reikia. juk ne :x: kalta, kad besaiko drybsai fotely pripūtęs... :] sustabarėja, sustingta kūnas ir skauda po to.. 8|

o kad dantų problemas kokias tai sukeltų :x: , tai kažkaip abejoju, bent jau mano dantukų būklė pradėjus pūst tikrai nepablogėjo :)
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Lova ir jos teikiami malonumai

Standartinė badnews »

Valkyria rašė:
tai aš ir sakau, mankštintis reikia. juk ne :x: kalta, kad besaiko drybsai fotely pripūtęs... :] sustabarėja, sustingta kūnas ir skauda po to.. 8|

o kad dantų problemas kokias tai sukeltų :x: , tai kažkaip abejoju, bent jau mano dantukų būklė pradėjus pūst tikrai nepablogėjo :)


nesusikalbam. jau užpraeita posta minėjau, kad seniai turiu problemų su stuburu, o kai parūkai, tai nesvarbu kur ir kokioj pozoj išsidrėbt ir nelabai berūpi ar tiesiai sėdi ar susilenkęs, va čia dažniausiai ir gelbėdavo tas diržas, nori nenori- nugara bus tiesi :) mankštą tai darau reguliariai.
dėl dantų vėl gi, MJ tikrai nieko nepablogina, bet sakau buvo pora kartų, kai susopo dantis ir an viršaus parūkiau, tai skausmas paaštrėjo. tikiuos, dabar viską išsiaiškinom :)
togetha brotha
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Lova ir jos teikiami malonumai

Standartinė DarNe »

o gal kokias mankštas lankot,ar procedūras dėl stuburo? Gal kur Kaune žinot?
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Lova ir jos teikiami malonumai

Standartinė badnews »

DarNe rašė:o gal kokias mankštas lankot,ar procedūras dėl stuburo? Gal kur Kaune žinot?
fizioterapija manau, būtų pats veiksmingiausias būdas. Kaune žinau tik vieną, vadinasi "privati šeimos klinika" ar kažkas panašaus, randasi Kauko alėjoj, nr neprisimenu, ten berods ir šildymais ir fizioterapija užsiima(čia jau geriau į kauniečius kreiptis, jie geriau žinos). šiaip geriausia kreiptis į privačius gydytojus. kaip supratau, esi nuo Dzūkijos, ar Prienų rajonas labai toli nuo tavęs būtų( ne kas man su tų galų geografija :) ) žinau, ten yra moteris pirštais daranti stebuklus, jei reik galiu pabandyt suveikt kontaktus, gal padės. šiaip, esu dar gydesis akupunktūra pas dvi skirtingas kinų moteris(ne Lt) bet nepadėjo nieko, nenoriu minėt blogu žodžiu,bet susidarė įspūdis, kad tai apsišaukėliai emigrantai iš Kinijos.... man ąsmeniškai padeda plaukimas, prisitraukimai, nepilni atsilenkimai kuriuos jau paminėjau, kabėjimas an skersinio žemyn galva, tiesi laikysena ir žinoma miegas ant nugaros, sulenkus kojas, tik keliai neturi liestis, galima įsidėt pagalvėlę tarp kelių. tai tiek, jei dar ką prisiminsiu- pasidalinsiu
p.s. nusipirk tą diržą tiesint nugarai ir(ypač pūsdamas) nepamiršk jo užsidėt, kad sėdėtum tiesiai, kad ir ant to pačio jau nusėdėto fotelio :)
togetha brotha
ganjamanas2
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2010-01-15, 21:29
Reputacija: 0

Re: Lova ir jos teikiami malonumai

Standartinė ganjamanas2 »

DarNe rašė:o gal kokias mankštas lankot,ar procedūras dėl stuburo? Gal kur Kaune žinot?
Geriausia mankšta nugarai yra plaukiojimas. ;)
Just relax and take a hit from the bong.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Lova ir jos teikiami malonumai

Standartinė PsY »

ganjamanas2 rašė:
DarNe rašė:o gal kokias mankštas lankot,ar procedūras dėl stuburo? Gal kur Kaune žinot?
Geriausia mankšta nugarai yra plaukiojimas. ;)
pritariu. lankiau kažkada sportini plaukima tai nebuvo jokiu problemu su nugara. ir angina nesirgau kol lankiau tik mečiau po 5 metu iškart pradėjo ligos kibt.
PsYchotherapist
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Lova ir jos teikiami malonumai

Standartinė DarNe »

badnews rašė:
fizioterapija manau, būtų pats veiksmingiausias būdas. Kaune žinau tik vieną, vadinasi "privati šeimos klinika" ar kažkas panašaus, randasi Kauko alėjoj, nr neprisimenu, ten berods ir šildymais ir fizioterapija užsiima(čia jau geriau į kauniečius kreiptis, jie geriau žinos). šiaip geriausia kreiptis į privačius gydytojus. kaip supratau, esi nuo Dzūkijos, ar Prienų rajonas labai toli nuo tavęs būtų( ne kas man su tų galų geografija :) ) žinau, ten yra moteris pirštais daranti stebuklus, jei reik galiu pabandyt suveikt kontaktus, gal padės. šiaip, esu dar gydesis akupunktūra pas dvi skirtingas kinų moteris(ne Lt) bet nepadėjo nieko, nenoriu minėt blogu žodžiu,bet susidarė įspūdis, kad tai apsišaukėliai emigrantai iš Kinijos.... man ąsmeniškai padeda plaukimas, prisitraukimai, nepilni atsilenkimai kuriuos jau paminėjau, kabėjimas an skersinio žemyn galva, tiesi laikysena ir žinoma miegas ant nugaros, sulenkus kojas, tik keliai neturi liestis, galima įsidėt pagalvėlę tarp kelių. tai tiek, jei dar ką prisiminsiu- pasidalinsiu
p.s. nusipirk tą diržą tiesint nugarai ir(ypač pūsdamas) nepamiršk jo užsidėt, kad sėdėtum tiesiai, kad ir ant to pačio jau nusėdėto fotelio :)
Na,kaune patogiau būtų man tas reikaklas,ir jau radau beveik, bet dėkoju,jei kas, prašsiu pagalbos :)
pavojingas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2009-11-04, 02:04
Reputacija: 0

Re: Lova ir jos teikiami malonumai

Standartinė pavojingas »

Na iš patirties ka galiu pasakyt tai su stuburu geriau nejuokaut, gali but iskrypes, su slanksteliais problemos ar seip laikysenos issauktos problemos, kaip cia buvo rasyta galima dirza pirkt ar kokius "kosmodiskus ;D", manksta daryt ar t.t. Jei kam reikia galiu pagelbet kokiais klausimais ar galiu sudaryt nugaros lavinimo programa raumenim (stipresni raumenys-stipresnis stuburas) namuose ;) Turiu patirties tokiuose dalykuose...juolab privatus uzsiemimai yra brangus...
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Lova ir jos teikiami malonumai

Standartinė PsY »

pasidalink su visais. --==::~~
PsYchotherapist
berzinis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2010-12-05, 21:01
Reputacija: 0

Re: Lova ir jos teikiami malonumai

Standartinė berzinis »

Niekas negydo nugaros geriau uz rudenini bulviakasi :D
Я тут присел, дунул и подумал..
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Lova ir jos teikiami malonumai

Standartinė putejas »

O tai koks čia malonumas lovoj kai nugarą skauda?:) Jei yra antra pusė nugaros skausmai lovoj turėtų išnykt;D
pavojingas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2009-11-04, 02:04
Reputacija: 0

Re: Lova ir jos teikiami malonumai

Standartinė pavojingas »

PsY rašė:pasidalink su visais. --==::~~
Cia nelabai galiu dalintis nes tema nera tam skirta :)
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Lova ir jos teikiami malonumai

Standartinė badnews »

Pavojingas, vargstu su nugara senokai ir me2iau visus vaistus, diržą irgi mečiau, bepraktikuoju natūralią mankštą, dabar lyg ir nebeužeina, nebent sunkiai pasidarbuočiau. o, kolegos, nėra geresnio vaisto už taisyklinga laikysena
togetha brotha
pavojingas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2009-11-04, 02:04
Reputacija: 0

Re: Lova ir jos teikiami malonumai

Standartinė pavojingas »

badnews labai liuks kad tvarkaisi ir manksta padeda, as ir stengiuosi kiekviena ryta ja praktikuot. O ar esat bande kas mj nuo nugaro skausmo, gelbsti kiek?
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Lova ir jos teikiami malonumai

Standartinė ice »

kas domites lova su elekriniu motoriuku?
ganja uber alles
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Lova ir jos teikiami malonumai

Standartinė Rankdarbis »

Niekada neteko isbandyti lovos malonumus parukius , nors noretusi. Biski baisu , nes daug atsakomybes , o ypac jei stouned labai... Panele visiskai nerukanti , nezino , net , kad as rukau. Kas bandete , kaip potyriai? :)
putikas
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2013-11-24, 12:26
Reputacija: 0

Re: Lova ir jos teikiami malonumai

Standartinė putikas »

Ash taj parukes per brazzers ir panashius puslapius prainu. Turbut nera geresnio chillo. Sustipreja pojucei
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Lova ir jos teikiami malonumai

Standartinė G. »

putikas rašė:Ash taj parukes per brazzers ir panashius puslapius prainu. Turbut nera geresnio chillo. Sustipreja pojucei
Seni, geras tu sau ane? :D :D turi memberį brazzery? :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Rašyti atsakymą