Nuotrauka Nuotrauka

Zolenu garbes kodeksas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Zolenu garbes kodeksas

Standartinė Sigma »

Marihuanos subkultura, kaip visos tokios kulturos, turi visokiu taisykliu, tradiciju ir paprociu. Todel jos ir yra kulturos. Siulaikiniame demokratiniame ir liberaliame pasaulyje (pamirskime kuriam laikui realybe) zmoniu bendravimas grindziamas tarpusavio supratimu bei pagarba. Todel neisvengiamos yra, dazniausiai savaime suprantamos, gero elgesio taisykles.

Noreciau, kad pasidalintumete ne kazkur girdetais gerais tonais, bet tais kuriuos patys vykdote, kad ir jums ir aplinkiniams viskas butu ramu ir ciotka.

As, pavyzdziui, stengiuos nepust baruose ar kavinese ir taip nesukelt tai istaigai nereikalingu problemu. Zoles rukymas bare man paprasciausiai yra nepagarba tam barui.
BOB - Bombs Over Bagdad!
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Neseileju joint'o kaip visi dazniausiai daro. Patepu su kokiu limonadu :)
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Matyt reiktu savininko aciklaust ka jis galvoja apie putima jo bare ypac kai tai nelegalu nors ir malonu ;]

O pagydit kartais reik, bet pries tai reikia isiaiskint ka mano suputovai tuo klausimu ;]

O dar galvoju kad negalima sakyt aceit: "duosiu litu, davai ipucem", tai visiska nepagarba - su kuo noriu su tuo rukau, ko negerbiu su tuo ir nerukau, prie ko ce babkes?
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

morf, va cia paskutinia taisykle LAAA-BAI teisingai. $me irgi nepatinka ,kai visokiu loxu prieina "DOK IPUUUUUST"
ZYMUSAS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2005-10-08, 12:24
Reputacija: 1

Standartinė ZYMUSAS »

Rukau tik savaidgaleis ir su draugais :V:
Muscaria
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2003-07-24, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Muscaria »

nor si gero tono taisykle yra atkeliavus is putimo etiketo, bet beveik visi mano draugai supuovai visada padekoja (pasako 'aciu') po iputimo.

kitas, nedaznas dalykas - tai komplimentas susukusiam jointa. visada yra malonu isgirst komplimena apie graziai susukta kasi.

gydymas seilemis manau yra tiek pat normalus kaip ir suktines suklijavimas - juk darant joina mes ji suklijuojame paseilindami popieriuku klijus. zinoma nereiketu seileti tiek kad seiles istystu ir priegesintu puse gydomo jointo. gauti apseileta jointa (filtriuko, gilzes zona) irgi yra nemalonu.

manau labai nemandagu puciant ratu isiterpti be eiles arba sulaukus savo eiles sutrukti tiek, kad kasis neapeitu rato - tokiu atveju kartais pasitaiko.

jointa sukant 'smagraciu' (nesvarbu i kuria puse, as daznai krypti nustatau suteikdamas pirmenybe damai arba artimesniam draugui) reiktu visada pasiulyti sekanciam, jei net pries tai jis atsisake rukyt (kalbu apie normalu kasio perdavimo gesta o ne apie ikyru siulyma ipusti). pasitaiko kad zmogus tesiog nori praleist rata ir tai nereiskia kad jis daugiau nepus.

yra labai negrazu perduoti uzgesusi jointa kitam.

perduodant jointa kuris jau yra beveik supustas reiktu paklaust kaimyno ar jis dar noretu pabandyt is jo kazka ispest (jei dar kiek liko) ar jau butu galima ji gesint. arba tesiog pasakyt kaimynui kad deja jau nieko nebeliko ir uzgesint suktine. taip pat nepamirskit perspejimo apie 'karsta duma'.

nepamirskit, perduodant jointa kitam, nukratyt pelenus.

susukus jointa, nepalikite netvarkingos vietos, kuri gali likt priberta tabaku ir popieriuku likuciais.

o svarbiausia! nedarykit is putimo kazkokio kulto ir neissipisinekit manydami kad jei puciat tai esat ketuoliai - tai slykstu. tai vienas is dalyku kuris man labiausiai nepatinka tarp suputovu...

nesigirkit kaip kas buvot apsipute ir ka ir kiek putet - tai paaugliska ir juokinga. suktine draugu rate tai taikos ir linksmumo pypke sujungianti suputovus i viena tema o ne tiklsas issiskirt is kitu tuo, kad vartojate ganja.

zodziu, jei dar ka prisiminsiu ir turesiu ka pridurt - parasysiu. kolkas pakaks...
muggles
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2005-09-29, 20:02
Reputacija: 0

Standartinė muggles »

aa ir nepamirst susirinkt degtuku :)))
whiteDRAGON
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2005-11-09, 21:57
Reputacija: 0

Standartinė whiteDRAGON »

Manau Muscaria tikrai gerai prirase. Tikrai nepamirskit sito.
Joint'o ar pypkes rukymas draugu, pazystamu, nepazystamu rate visgi man yra ritualas. Todel manau nereiketu skubeti kuo greiciau ar daugiau apsipusti, pasimegaukite, pradekite pokalby ar dar kanors.

Taipogi as manau, kad zmogus sukantis suktine neturetu pamirsti, kad i ji ideda dalele saves, savo busenos, nuotaikos, minciu. Todel dazniausiai atsisakau jei jointas buvo susuktas susigruzinusio zmogau, pikto, ar jis buvo suktas tik is pavirsutinishko reikalo. Nereike niekur skubeti.

Patinka kai rukantys jointa zmones sedi ratu.
Do androids dream of the electric sleep?
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Taip:)
BOB - Bombs Over Bagdad!
headatone
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2004-12-05, 16:19
Reputacija: 0

Standartinė headatone »

Siaip gal ir durnas dalikas bet jis man malonus kada pries nuputima likuciu nuo lapo ant kurio maisiau ir sukau dzioni pasakau viena fraze "Cia tau jah" :)
Žalioj stoteleje... žiuriu į kelio vingį
ganja ninja
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2005-11-08, 23:09
Reputacija: 0

Standartinė ganja ninja »

x. Jei ratelyje yra nepuèianèiø þmoniø, galima taktiðkai jiems pasiûlyti. Tik neákalbinëti ir negruzinti jiems ant smegenø, jei atsisako.
y. Kai pabunda parðiukas nesuryti viso maisto. Ypaè jei esi sveèiuose :)
Muscaria
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2003-07-24, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Muscaria »

Ganja Ninja rašė:x. Jei ratelyje yra nepučiančių žmonių, galima taktiškai jiems pasiūlyti. Tik neįkalbinėti ir negruzinti jiems ant smegenų, jei atsisako.
y. Kai pabunda paršiukas nesuryti viso maisto. Ypač jei esi svečiuose :)
(: primenei man kone naujadara, kurio kiek pamenu terminologijoj nebuvo: si parsiuko busena dar vadinama "paršinsku" (net napamenu kas sugalvojo arba is kur atkeliavo) reiktu ikonele sukurt parsinskui :idea:
ganja ninja
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2005-11-08, 23:09
Reputacija: 0

Standartinė ganja ninja »

D. Haiduk'o pasakose http://rastaman.tales.ru/?page=3
naudojamas labai taiklus terminas - "sviniaèka".
Beje, ten yra ir daugiau perliukø. Tikras rusiðko þaliojo folkloro lobynas! Jau vien dël to verta mokëti rusø kalbà :)
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Zolenu garbes kodeksas

Standartinė GanjaGoblin »

labai nemandagu isejus is kambario kur kartu sedi, gryzt po kurio laiko kramsnojant :D
visada pasidalint medum gerimu su draugais [:)]
Man galvoi negerai....
Boomnock
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2010-04-09, 18:37
Reputacija: 0

Re: Zolenu garbes kodeksas

Standartinė Boomnock »

Seniai kažkur girdėjau: "Ir atsiminkite, vaikai - perduoti suktinę į dešinę - blogas ženklas. "
:D
, bet tai tik mano nuomonė.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Zolenu garbes kodeksas

Standartinė DarNe »

jeigu kasnors ispucia stufa(pvz puciant per bamali) ar ka nor panasiai padaro,niekad nepuolu bart,rekt,o padedu surinkt,sutvarkit viska ir pasakau ka daro ne taip,nes nepatinka gruzint zmoniu man, nes kazkaip nemalonu kai man gerai o kitiems ne.
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Zolenu garbes kodeksas

Standartinė GanjaGoblin »

jei draugui atsirado poreikis patylet nereikia jo lauzyt, bandyt prakalbint ar ikyriai lyst į akis :)
jei atsirado poreikis pakalbet tegu kalba, net jei ir nieko nesupranti apie ka :D
Man galvoi negerai....
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Zolenu garbes kodeksas

Standartinė naktibaldas »

Lietuvis kaip seja, taip ir pucia- pagal laikroddzio rodykle.
Pilypas is kanapiu
wind
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2009-07-10, 15:55
Reputacija: 0

Re: Zolenu garbes kodeksas

Standartinė wind »

Negalima smulkinti ganjos žirklėmis!!!! :)
Kas susuka Džointa tas ir pradeda linksmybių ratelį :)
Visada pagirk susukta ir surūkyta draugo Džointa :)
Paskutinį kartą redagavo wind 2010-05-30, 15:12. Iš viso redaguota 1 kartą.
BURNwithPASSION
KILLwithRAGE
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Zolenu garbes kodeksas

Standartinė DarNe »

jei draugas papraso jam gauti, labai zema sau pasiimti jam neleidus, jei praso verciau pinigu is jo paprasyk nei nusiimk neprases...
Neguzink nieko,jei jis nera taves uzgruzines.
Rašyti atsakymą