Nuotrauka Nuotrauka

jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė BuD »

Gerai tau ;D mes va gryna paskutini karta kai rukem, ir tai maisem su shalushke, kad daugiau butu :D
Freakz
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2013-02-13, 19:05
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė Freakz »

Su cigaretėm viskas prasidėjo kai man buvo ~13 metų, draugas bendraamžis pasiūlė parūkyti, galvoju smagu nu dūmai eina ir panašiai, sako jis man trauk į plaučius, sakau kaip, sako kai dūmai burnoje giliai įkvėpk, pirmus kartus graužė gerklę, paskui to jausmo nebebuvo ir buvo labai gerai, ir taip į savaitę po pakelį sutraukdavome nes "prikolas gi" paskui atsirado ir potraukis, žiauriai norėjosi nors dūmelį įtraukt į save.. labai gailiuosi bandęs..
Su MJ reikalai prasidėjo nuo nepilnai 15..
Dabar man 16, pasisekė mesti rūkyti.. dabar jei išgaliu tai rūkau tik green'ą, na o jei su chebra, arba nedaug turiu tai tenka visgi pamaišyti, nežinau, gal ne visi masto taip kaip aš, bet manau su saiku ir iki 18 galima parūkyti.
Peace!
ganjaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2012-10-14, 11:36
Reputacija: 1

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė ganjaman »

na aš rūkau, jei gerai pamenu, nuo 14(jau 3metai kaip rūkau). Pradžioj kas 3mėnesius, 2, vėliau kas mėnesį ir galiausiai vasaromis rūkiau ko ne kas dieną. Kaip alkoholis patraukia ties vagystėm, taip žemiški augalai mane patraukė ties materialinių vertybių(kas išėjo, manau, į gerą), tiesiog blaiviau viską suvokiau ir supratau, kad reikia stengtis dėl tolimos ateities ir nuo 16metų stipriau pradėjau mokytis, vidurkis šoko vos ne 2balais aukščiau :D Kaip daugelis piršausi hip-hop kultūrai, vėliau pats repas nepalieka ramybėj :D nežinau, pradėjęs rūkyt, pradėjau daug plačiau save realizuot ir aplamai mastymas, manau, realistiškesnis pasidarė. visgi, esu PRIEŠ rūkančius nepilnamečius, vienas šitam niūriam miestelį likau rūkantis ir dar mastantis :D pasidalinsiu tekstu(giriuosi :D ), kur rašiau išgliūčintas. bus ir treckas, kai pabaigsiu(ne už kalnų), visgi malonu, kad kažkas paskaito, nes plačiai savęs neviešinu ir neplatinu tarp utube,facebuk,videogaga ir pan. tik repui skirtuose portaluose ir šiaip kur į temą papuolu:

Ieškok manęs tarp įvykių, liūdnų akimirkų,
tarp šimto mimikų ir padėčių... kritinių.
tarp tikinčių, minčių pakrikusių,
tokių pačių, siužete mirusių be priežasčių
ir pasiklydusių..
Su veidu mirusiu prieš pora mėnesių,
surasi jei tikėsiesi ir nesivėlinsi, nes greit per vėlu.
Truputį perdedu, bet merdėju likimo terpėse,
praleiskite, pasaulį gelbėju nuo gelbstančių.
Mes susitiksime, jaučiu, dėl paslapčių,
dėl pasėkmių nepamenu, kada pasauliui būčiau sakęs ačiū.
Tada be pertraukų, be išimčių,
tarp paieškų, ieshkosim iseichiu,
kad pagaliau nustotume paras skaiciuoti, nes
problema slypi mus paciuose,


Aš išsigimėlis, be galimybės gilintis,
aš įkaitas ir taikinys savosiom lyrikom.
Patapom prielipom, ipratome maitintis priepuoliais
kai viskas pasibaigs, ash busiu priezastis, prisiekiu.
rashiau tarp puslapiu, suprastu net ir pusprochiai
kaip ash jauchiuos tarp tukstanchiu, sitam pasauly trupanchiu,
Akimirku sekunde trunkanchiu, kuriu taip truko,
kaip tabako rukanchiui ar buchiniu romantikui ir paslapchiu.
Ash su savim pachiu,

suprasit gal, peace, žmonės
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė BuD »

Nu malacius, Ganjaman :) tikrai butu idomu isgirsti "trecka" ;) laukiu nesulaukiu
cryptkeeper
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-08-27, 22:53
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė cryptkeeper »

gal zodziai ir neblogi butu bet ta one.lt rasleva veda is kantrybes skaitant :!:
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė Marbauskas »

Tekstas labai gražus,tik pritariu cryptkeeper, dėl rašliavos :) Pagalvojau, kad ir man šitoj temoj kažką reiktų parašyt. Aš pirmą kart parūkiau būdamas 13 metų, ačiū Dievui blogos įtakos tas nepadarė, rūkau jau nemažai laiko. Kaip jau kažkas minėjo, man taip pat pagerėjo mokslo rezultatai, išaugo noras domėtis dalykais, kuriais seniau nesidomėjau, vienu momentu labai pradėjo traukti knygos. Taip pat pasidariau labai tolerantiškas, mandagus su visais ir malonus. Nevengiantis konfliktų ir nemėgstantis konfliktuoti, bet labiau turinti didelį norą juos spręsti. MJ mano gyvenimui padarė gerą įtaka ir labai tuo džiaugiuosi. Vis dėlto pripažįstu, kad besiformuojantį mąstymą, ypač tokio amžiaus (13) gali paveikti labai neigiamai. Iš tų žmonių rato, su kuriais pirmą kartą rūkiau, nei vienas nenusivažiavo, nors tikrai pasitaiko tokių atvejų. :) Mano galutinis sprendimas būtų toks: neišskiriu per daug ar pilnametis, ar ne, nes tai manau neturi labai didelės reikšmės. Kaip sakoma, gali būt 25 metų amžiaus, bet elgtis kaip darželinukas :) Jei reiktų išskirt amžių konkrečiai, sakyčiau 16 pats tas, priklausomai nuo žmogaus mąstymo. :) Gero vakaro, kolegos žalieji!
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė runkelis »

ne visi tokie kaip tu.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė Sigma »

Ne visi, bet realiai dabar moksleiviams paprasčiau žolės gaut nei alaus. Tai kad dabar gali būt bet kokios nuomonės, tai nieko nepakeis.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Pavlikas
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2021-06-02, 15:20
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė Pavlikas »

As nei uz nei pries rukyma iki 18. As uz tai kad jaunuoliai iki 18 butu apsviesti tikraja sviesa kuri yra Jezus Kristus. O kas neturi Kristaus savo sirdyje tam nei rukyt nei nerukyt nepades. Toki zmogu eda nuodeme labiau nei bet koks rukymas.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Bauda uz zoles rukyma ir mazo kiekio turejima
    pasakorius » » forume Legalus forumas
    27 Atsakymai
    25582 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas ed-as
  • legalizavimas uz ir pries argumentus rasykit
    Donatello » » forume Legalus forumas
    168 Atsakymai
    66242 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kepuretas
  • Namiškių nusistatymas prieš kanapę
    hotic3 » » forume Prašau žodžio!
    11 Atsakymai
    6583 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas marsh max
  • Mes prieš Lietuvos sporto žlugdymą!
    dr.greenthumb » » forume Prašau žodžio!
    11 Atsakymai
    7012 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Freddy Krueger
  • Kiek metų pučiat?
    mindblow » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    14530 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius