Nuotrauka Nuotrauka

jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė Legalus »

As pries rukyma iki 18 todel kad pats pradejau toli grazu ne nuo 18 ir man tai nepatinka nes dabar as visiskai blogoi situacijoi ir aisku del to kaltas tik as o ne zole bet jai jos nebutu gal nebutu viskas taip pasisuke mano gyvenime :|
vaikai nenarkokit vartotiku.
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė BuD »

Nu nesutinku su jumis, chebra. Dabar vaikai jau nuo kokiu 12 metu pradeda gerti alu, vodke, sidra, dar ant virsaus cigareciu uzruko. Tegul geriau jau karts nuo karto paruko ganjytes, nei alkoholio
cryptkeeper
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-08-27, 22:53
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė cryptkeeper »

esu skaites, kad besivystanciam organizmui marijuana daug labiau kenkia nei saugusiam, o ir siaip nieko gero jai jau nuo mazu dienu pucia, beto tas vaikiskas protas, ta mastysena net nezinau mano nuomone janesnio nei 17 metu negalima net prileist prie jokiu ganju ir t.t. (pats tokio amziaus pradejau mastyt ka darau ir, kad viskas turi savo pasekmes)
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė bill »

cryptkeeper rašė:esu skaites, kad besivystanciam organizmui marijuana daug labiau kenkia nei saugusiam, o ir siaip nieko gero jai jau nuo mazu dienu pucia, beto tas vaikiskas protas, ta mastysena net nezinau mano nuomone janesnio nei 17 metu negalima net prileist prie jokiu ganju ir t.t. (pats tokio amziaus pradejau mastyt ka darau ir, kad viskas turi savo pasekmes)
Kam cia kenkia ta mj? rukau nuo 15 metu kazkur kekviena diena taip galima sakyti ir gailiuosi nes per velai pradejau kai jau buvo per velu oj kokiu nesamoniu budavo, vagystes, gerimai, mustynes, problemos su mokykla, tevais tik pliusas kad daug pazystamu susiradau tipo draugu ir nezinau ar cia as kaltas buvau ar aplinka ar alkoholis bet dziaugiuose kad atradau Mary Jane ji grinai daro zmones hipiais nu nevisus bet.. taigi palei mane galima ir nuo mazu dienu rukyti y savaite koki 1-2 kartus ;) miegas saldus, maistas skanus, sypsena iki ausu viskas puiku ir reikia tikrai atsipalaiduoti kartais. Pries rukyma kekviena diena tik delto nes kenkia trumpalaikiai atminciai ir seip toks letesnis pasidarai bet neparukai kelias dienas ir nei kazkoks noras rukyt yra nei ka,atsigauni :)
Paskutinį kartą redagavo bill 2013-02-22, 17:20. Iš viso redaguota 1 kartą.
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė BuD »

As pats pradejau rukyti budamas dar nepilnametis (16 m). Nerukydavau kiekviena diena, va prie progos ir tai vengiau alkoholio. Jei su protu ir saiku, manau tai nera blogai :)
Na o kuom geresnis alkoholis? Isskiria etanoli ir jo deka zusta smegenu lasteles :/ kas cia gero?
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė bill »

CIa kazkas sake kad alkoholis gerai?
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė BuD »

Bill, nesuprask klaidingai. Norejau pasakyti, kad paaugliai vistiek svaiginsis ir tiesiog mano manymu, jau geriau karts nuo karto parukytu ganjytes, nei prisigertu iki vemimo visokiu jamaicu ir t.t., o kita diena kentetu skaudzius "atxodus". Tiek daug forumieciu yra pries MJ iki 18 metu, kiti net iki daugiau. Tiesiog as su tuo nesutinku
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė bill »

Nu as tave dabar suprantu ir pritariu 100% tu mane bent supratai? :D
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
PoH
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-12-16, 13:50
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė PoH »

Pritariu, cia tas svaiginimasis nuo 18 tai tik teorinis reikalas, siais laikais pradeda gert ir rukyt nuo darzelio kiti. Dar vienas dalykas del ko ganja turi but legali, kad vaikai galetu pasirinkt kuom svaigintis ir galbut tapt normaliais zmonemis, o kas degraduos tai degraduos betkaip alkoholiu, kitais narkotikais. O zole dauguma ju galetu isgelbet, nors ir nepatartina rukyti esant nepilnameciui.
CIa sakau kaip butu geriau, bet realiai taip sakyt visuomenei, kad tegu vaikai ruko jeine butu nelogiska. Geriausia visiskai legalizuot ir viskas savaime susitvarkytu.
cryptkeeper
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-08-27, 22:53
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė cryptkeeper »

alkoholis neka geriau nei ganja gal net blogiau, na ne man sprest.

o siaip paskaicius postus toks jausmas kad jus viska matot pro rozinius akinius.
ganja tikrai neinauda ir toks rukymas gali turet rimtu pasekmiu reikia su saiku vartot o vaiku isvis neprileist nes greit prie visko uzsikabina.
kaip pavizdys cigaretes, jai jau vaikas nepradejo rukyt tai sauges tikrai neprades, pasivaiksciokit pasiklausinekit kada zmones pradejo rukyt, idomu kiek is ju pasakys kad sulauke bent 20 metu amziaus pradejo rukyt ? na visa tai manyciau del bendraamziu ytakos ir tikrai niekas savo noru nepradeda rukyt, ganja situacija kitokia bet labai panasi.

jum atrodo kad viska ismanot bet istikro apsoliuciai nieko nesuprantat, tikriausiai patys ir esat nepilnameciai.

P.S. pats pradejau pust kaskur nuo 15metu, ir sugebejau palaikyt pusiausvyra tarp sveiko proto ir putimo, bet ne apie visus tu laiku bendrazygius galeciau pasakyt tapati.
vieno is ju net tarp gyvu nebera, nezinau kaip ten tiksliai buvo bet kiek man zinoma kasko privartojas pasikore...
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė BuD »

Na kiek zinau, alkoholis isskiria etanoli, kurio deka lasteles zusta. O THC tiesiog prisikabina prie lasteliu, praejus kuriam laikui, atsikabina. Na gal as klystu, tai pataisykit :)
Na as irgi paauglystej pabandziau tas cigaretes, pirmas kartas nepatiko. Veliau karts nuo karto parukydavau, bet ne reguliariai. galiausiai mane jis uzkniso, kaip ir alkooholis, ir ju paprasciausiai nebevartoju. Isimti tabakui- maisant su pyhu.
Del alkoholio irgi buvau megejas jo, kol manes neapsviete draugas, kuris kartais paruko Mj. Poto kuo toliau, tuo labiau nuo jo tolau.
Del mj- pradejau 16 m ir visada kontroliavau tai. Nejauciu jokiu minusu, tik pliusus. Budavau toks gruzovas zmogus, greit susinervuoju, daug stresuojantis, o db i viska ramiai ziuriu, linksmesnis pasidariau ;)
cryptkeeper
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-08-27, 22:53
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė cryptkeeper »

BuD rašė:Na kiek zinau, alkoholis isskiria etanoli, kurio deka lasteles zusta. O THC tiesiog prisikabina prie lasteliu, praejus kuriam laikui, atsikabina. Na gal as klystu, tai pataisykit :)
kalba eina ne apie chemine sandara ar poveiki o apie poveiki zmogaus protui, mastymui...

beto man atrodo kad visus brendimo nuoplenus atiduodi ganjai....
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė BuD »

Ne, visi brendimo nuopelnai atitenka artimiems zmonems :) tiesiog ar taip, ar anaip buciau kazko vartojes per plotus. Arba alaus, arba vokkes, brendziai ir t.t. (isskyrus sidra). Tad ar gi negeriau tokiu atveju :x: ?
cryptkeeper
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-08-27, 22:53
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė cryptkeeper »

klausimas kiek tu party buna per savaite,.
pats buna puciu kiaura savaite, bet as jau sauges...
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė BuD »

Savaite? Nejuokauk. Yra svarbesniu uz tai dalyku. Pora kartu per men.
cryptkeeper
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-08-27, 22:53
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė cryptkeeper »

toks tu cia ir putikas :D nevertas sio forumo.

joke
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė BuD »

Viskas turi buti proto ribose ;) Zinai, pasitaiko ir dazniau, bet darau tada pertraukas. Stengiuos kuo sveikiau gyventi ;D ir cia nesenai taip tik pradejau daryti, seniau dazniau pusdavau..
Paskutinį kartą redagavo BuD 2013-02-22, 19:11. Iš viso redaguota 1 kartą.
cryptkeeper
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-08-27, 22:53
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė cryptkeeper »

ne siaip jo nereik isijaust labai, pats buna savaite ar pora puciu ir poto koki menesi ar net kelis nerukau
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė BuD »

Malacius :D tik va norisi gryna pust, bet va chebrai atrodo mazas kiekis, tai tenka maisyt su tabaku...
cryptkeeper
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-08-27, 22:53
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė cryptkeeper »

nebeatsimenu kada paskutini karta maisiau su tabaku :)
del to turbut ir neprisimenu :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Bauda uz zoles rukyma ir mazo kiekio turejima
    pasakorius » » forume Legalus forumas
    27 Atsakymai
    25584 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas ed-as
  • legalizavimas uz ir pries argumentus rasykit
    Donatello » » forume Legalus forumas
    168 Atsakymai
    66260 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kepuretas
  • Namiškių nusistatymas prieš kanapę
    hotic3 » » forume Prašau žodžio!
    11 Atsakymai
    6583 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas marsh max
  • Mes prieš Lietuvos sporto žlugdymą!
    dr.greenthumb » » forume Prašau žodžio!
    11 Atsakymai
    7012 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Freddy Krueger
  • Kiek metų pučiat?
    mindblow » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    14535 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius