Nuotrauka Nuotrauka

jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
ReikSuskaupt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: 2011-02-02, 15:34
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė ReikSuskaupt »

Idomia tema atgaivinot :) Aisku, nepritariu vaiku rukymui, kaip ir visi. Rukau 6 metus, toli grazu ne nuo 18 :) ir labai del to gailiuosi. Kazkada niekaip nesuprasdavau, kaip gali rukantys tevai draust vaikam (kad ir paaugusiem) ta daryt :D dabar suprantu. Bet pasakyk kokiam paaugliui, koks tabakas yra blogis, tai jis nusispjaus ar net nusijuoks :) o supras tuos zodzius tik tada, kai pats iklimps. Tokia jau ta realybe, ir nieko mes negalim padaryt :) aisku apmaudu del to... Belieka savo vaikus protingai auklet ir bandyt patiem kazkaip mest :) kaip vienas toks veikejas Jah pasake, SEKMES visiems :)
Samdash
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2011-05-11, 16:11
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė Samdash »

Aš papasakosiu, kodėl aš pats rūkiau. Pirma cigaretė buvo surūkyta dar prieš mokyklą, berods man 5 metai buvo, grynai iš smalsumo, žinot. O rimtai rūkyti pradėjau šešiolikos būdamas, ir mečiau tiktai visai neseniai, vasarai prasidėjus, iki tol mažinau ir mesdamas jaučiausi šūdinai, atleiskit už išsireiškimą. Tada supranti, kuo skiriasi psichologinė priklausomybė, kurią turiu MJ nuo fizinės priklausomybės. Apskritai rūkiau, nes tai mane suartino su kai kuriais draugais, bet labiausiai dėl to, kad tai palikdavo dienoj momentą sau. Dažnai naktį išeidavau į balkoną parūkyti, vienas, oranžiniai žibintai šviečia, tylu.. Tokios akimirkos tikrai mane atpalaiduodavo labiau, nei nikotinas, aš pamąstydavau, atsipūsdavau ir aš viso to labai pasiilgstu. Užtat augant man tapo vis aiškiau, kad rūkymas išties žudo, supratau, kad nenoriu būt vienas tų 40 metų senių (sakau ne vyrų, o senių), kurie surūko po pačioką ir daugiau per dieną, kurie negali su šeima kur nors važiuojant mašina 2 valandas pakentėt neužsirūkę, kuriem trečio aukšto laiptai - iššūkis, o ką jau kalbėt apie sporto klubą ar baseiną. Tad nusprendžiau to atsisakyti, kad ir kiek malonumo tai teiktų. Man iš dalies rūkymą pakeitė pūtimas.

Aš prieš rūkymą iki 18os metų, tačiau manau, kad limitą galima mažinti gal iki 16, nes žmogus maždaug tokio amžiaus išbrenda iš kvailos paauglystės, tampa protingesnis ir įgauna atsakomybės jausmą. Žinau, kad būdamas 16os nebuvau kvailas, ir sugebėjau priimti sprendimus pagal save, o ne draugų įtakotas. Sakau, "galima", nesakau, kad "reikia", nes tabakas yra blogas dalykas, jį reiktų kontroliuoti, juk niekam ne paslaptis, jog jaunimui nekyla bėdų nusiperkant tabako ar alkoholio, tai tėra žmogaus asmeninis pasirinkimas, o ne valstybės nustatyta tvarka. ;)
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė Dendis »

Na nepasakyciau, kad 16metis jauciasi uz kazka atsakingas ar isbrenda is kvailos paauglystes... Taip jis tampa kazkiek protingesnis, kaip ir mes visi su metais ateina ismintis.. Bet 16metu tikrai nera ta riba kada galima pradet leist legaliai nusipirkt cigaretes... Taip dabar nera sunku jiem isigyti tiek cigareciu tiek alkoholio ar apskritai svaigalu... Bet tai musu visuomenes kalte dauguma suaugusiu zino kam parduoda ir jiem sirdies neskauda, kad nuodija kazkieno vaikus jiem rupi pinigai, kol bus tokia nuostata sioi sali, kad pinigai yra teisinga kalba tol tikrai nemanau kad vertetu suteikti tokia laisve 16meciams... Yra nustatyta tvarka, nuo 18metu ir tegul buna taip... Pradesi leist kad pirktu nuo 16 jie pirks dar mazesniems ir taip eis uzburtas ratas..
Cia kaip pavizdy galiu duot apie 16mecius. Gryztam viena vakara pas draugeli namo taip lengvai alaus pasijeme sugalvojom sedim nu dar pritrukom iseinam i laiptine ir ten vat tokiu 16siolikiniu gvardija trinasi ir taip pastovei... Nu mes nekliudydami ju iseinam ir girdim jau rekauja kazka ant musu nu mes tokie nekreipdami demesio ir praeinam. Gryztam atgal namo ieinam i laiptine o tu visa gvardija jau pirmam aukste lauke musu.. nu vel einam normalei tie tokie ramus nieko nesako mes ir... Tik ilipom i lifta sauke tie tipo ruko zwairi (zole) nu as taip joa o ka? tie tai dawai susimetam cia jus 10lt mes 10lt ir parukom mes taip nera lt tie tai ka cia centus kainuoja dawai duokit lt ir nuleksim pajimsim ir parukysim... Mes taip tai kita karta nu ir prasidejo. Tai ka jus cia tokie anokie draugelis neislaike pasiunte i gera vieta. Nu ir ka ienam pas ji i buta ir tie is koju dawai duris vanot... O viskas prasidejo nuo to kad nesutikom rukyt zoles su jais...
Tai per kuria vieta cia pasireiskia 16meciu mastymas? Suteikim jiems daugiau privilegiju ir isvis vaikai nezinos kas darosi... Nesakau kad visi tokie, bet tikrai dauguma 16meciu jauciasi suauge ir mazdaug tam 2metu tarpe iki 18m jauciasi labai dideliais kol sulauke 18pradeda mastyti visai kitaip nes tuomet nori nenori ateina didele atsakomybe jau nebera taip kad tevai tave istrauks ar issisuksi su ispejimu...
Taigi manau tikrai visi rukymai nesvarbu cigareciu, zoles, ar tu paciu legaliu misiniu turi buti grieztai nuo 18metu, o gal net ir dar nuo veliau... Istikruju sunku nustatyti ta riba nes kiekvienas mastome skirtingai kaikurie is musu visa gyvenima buna kaip paaugliai o kai kurie 16meciai jau masto protingiau uz dauguma suaugusiu bet tokiu manau vienetai..
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė Click Clack »

Dendi čia ne metai, o išsiauklėjimas, nemokėjimas suprasti kitų, meilės trūkumas ir tt... Pas vienus būna proto daugiau, pas kitus mažiau, ne metuose esmė :>
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė Dendis »

As juk nesakiau kad cia metuose esme:) Bet tu pagalvok kas bus jei taip leisim vaikams nevarzomai siekti svaigalu? Dauguma 30m nesulauks... O ir visa ju karta bus tokia degradavusi... Viskas nuo musu priklauso, kaip mes auklesim savo vaikus (arba jau auklejam) Metai esmes nesudaro, bet pripazink dauguma 16meciu tikrai dideliu mastymu nepasizymi nors ir kaip noretusi kad jie jau mastytu protingai bet jie vis dar vaikai :)
Paskutinį kartą redagavo Dendis 2011-06-23, 16:16. Iš viso redaguota 1 kartą.
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė Click Clack »

Teisingai, viskam turi būti ribos. Liūdniausia, kad jie tūsus laiko prioritetais, jiems daugiau niekas nesvarbu, kaip penktadienį prisigert arba surast su kuo pasip***. Dėl to kalta ir sistema, kurioje gyvename.
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė Dendis »

Butent, gryniausia tiesa pasakei... Na zinai dar is mokyklos laiku pamenu, kaip siandien aukletojos zodzius: Pinigai, tai teisinga kalba... Tai zinok net nekeista kodel tokia visuomene ir jos gyventojai... Viskas priklauso nuo pinigo..
Tocatalk
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2008-08-06, 03:22
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė Tocatalk »

Mano nuomone - 12 ar 38 - jokio skirtumo - priklausomai nuo zmogaus polinkiu (kalbu ne vien apie tolerancija zolei). Pirma karta gyvenime pabandziau zoles budamas 13 metu (vokietijoj), ir tai man buvo tik kaip smarkiai uzdraustas vaisius. Tuomet as net nesupratau, kad kanape gali visiskai pakeist zmogaus mastyma. Ji man atrode kaip zaisliukas, su kuriuo mes visi zaidem ir juokemes.
Bet parukes jos 18 metu ir dabar - 23 - jauti skirtuma. Begant metams ir vystantis protui supranti tai, ko niekad nesuvoksi budamas paaugliu..
It's just a matter or time. Probbably matter,thou.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė G. »

Visiskai pritariu Dendziui, kad auklejime esme yra :) As pats dabar suvokiu, koks naivuolis ir "atmata" buvau 16-os.. Bickos ir cizos buvo ganetinai svarbu, nes nes tai darydavo zmones su kuriais bendraudavau. Bet niekada neprisirisdavau labai smarkiai prie kompaniju, tad kazkaip pavyko man paciam "su kaseku" issisukt is degradacijos, del ko esu be galo laimingas. Kalbant apie istatymus, tai vis gi buciau, kad rukymas siuo metu butu prieinamas nuo 18 metu, nes pats tokio amziaus pradejau mazinti surukomo tabako kieki. O kodel tai nusprendziau daryti? Nes beveik visi bicai ir mergos, is mano mokyklos ruke ir tas rukymas paprasciausiai pradejo iseidineti mano mados.

Manau, kad reiketu kazkaip stiprinti bendra zmoniu apsvietima ir tiesiog zingeiduma. Kuo daugiau zmogus kazkuom domesis, tuo platesne pasauleziura tures ir, zinoma, bus supratingesnis, bei ivairiose situacijose gales priimti atitinkamesnius sprendimus, kurie butu pagristi bendromis adekvataus elgesio, etikos ir saugumo normomis, kas sumazintu socialiniu problemu pasekmes. Prie socialiniu problemu pasekmiu priskirciau ir ta pati nepilnameciu (kol ju organizmai nera dar, sakykim "biologiskai" issivyste) nuodijimasi rukalais, ir pinigu svaistyma ant tu paciu rukalu. Pats esu rukytojas nuo 14 ir galiu laisvai padaryti isvada, kodel as dabar esu priklausomas nuo nikotino - demesio stoka ir siaura pasauleziura, kaip minejo ir Click Clack.

P.S. Ne visai i tema, bet sakyciau, kad mes esam protingi stouneriai :) Atsiprasau, jeigu kazka izeidziau pavadindamas stouneriu :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė Dendis »

Dekui G. :) Seip mes visi diskutuojam sioje temoje viskas puiku:) bet vistiek manau kad ir kiek bediskutuotume priimtume bendra atsakyma, vaikai rukyti negali, visgi jie turi suaugti, issivystiti biologiskai ir tik tada pradeti rinktis kuom nuodyti savo gyvenima... P.S. kalnalapes as nelaikau nuodu, bet ji kenkia kaip ir viskas kitas :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė putejas »

Aš vaikų neturiu, bet niekas tenedrysta spręst ar mano vaikas gali rūkyt ar ne. Aš nuspręsiu ką mano vaikas gali ir kada gali nes aš jo tėvas ir geriausiai matau kas jam reikalinga ir galima ir t.t. Dabar vis dažniau mąstau, kad čia ne vaikų amžių reik ribot ar ilgint kalbant apie svaigalų vartojimus, tačiau reik mokyt ir "kalt vinis į galvą" tėvams, kad jie ir tik jie žiūrėtų ir kontroliuotų savo atžalas. Jokia valstybė ar politinė sistema to negali, negalėjo ir negalės sukontroliuot ar sutvarkyt. Negaliu dabar nieko paskayti. Gal būt kai turėsiu vaiką jam leisiu (jei jis pageidaus) parūkt kai bus jam 14, o gal būt neleisiu iki sukakos 25-eri. Viskas priklausys nuo mano auklėjimo ir pačio vaiko.
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė GanjaGoblin »

http://www.youtube.com/watch?v=vYoHAavV ... re=related
apie kanapes paciam gale.
melas negali buti veiksminga auklejimo priemone.
Man galvoi negerai....
berzinis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2010-12-05, 21:01
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė berzinis »

pūtėjas rašė:...Gal būt kai turėsiu vaiką jam leisiu (jei jis pageidaus) parūkt kai bus jam 14, o gal būt neleisiu iki sukakos 25-eri. Viskas priklausys nuo mano auklėjimo ir pačio vaiko.
Sitie visi neleidimai prie gero nepriveda, iseis paskui ant saves gyvent, pajus "laisve" ir nuciuosh stogas net nespesi pamatyt. Manau ir savo aplinkoj rastum tokiu atveju pakankamai. Labai negrazus pavyzdys: imesk negerianti/retai gerianti jaunuoli i gerianciu kompanija ir spek, kuris pirmas kris? Tas pats su rukymu ir viskuo kitu. Niekad nesuprasdavau tevu, niekad neleidzianciu paaugliu i tusofkes ar festus (ar kad vaikam iseit uz kiemo ribu, bet siais laikais netinka, nes vaiku kiemuose deficitas), paskui tik blogiau buna - grudintis reikia.
Я тут присел, дунул и подумал..
LinasM
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2011-08-02, 19:30
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė LinasM »

Aš tai nuo 15-os kanapes traukiu, tačiau su cigaretėm nedraugauju.Nu nebent ten per kokį balių patraukiu cigarą, bet šiaip tai niekad. Sakysit, kad jaunas labai pradėjau rūkyt? Na, pabandykit prisimint koks jūsų mąstymas jau buvo 15-16 metų. Manau tikrai jau mąstėt pilnai kaip normalūs žmonės. Tiesa, kai tik pradėjau rūkyt atsirado ir pažinčių, aišku, visokio žanro, todėl šiek tiek praėjus laiko atsirinkau draugus, kurie mano manymu protingi. Bėgant laikui stebėdavau tuos kitus - maišomo tabako kiekis vis mažėjo, mažėjo, o rūkymas vis dažnėjo ir dažnėjo.
Na nepasakyciau, kad 16metis jauciasi uz kazka atsakingas ar isbrenda is kvailos paauglystes... Taip jis tampa kazkiek protingesnis, kaip ir mes visi su metais ateina ismintis.. Bet 16metu tikrai nera ta riba kada galima pradet leist legaliai nusipirkt cigaretes... Taip dabar nera sunku jiem isigyti tiek cigareciu tiek alkoholio ar apskritai svaigalu... Bet tai musu visuomenes kalte dauguma suaugusiu zino kam parduoda ir jiem sirdies neskauda, kad nuodija kazkieno vaikus jiem rupi pinigai, kol bus tokia nuostata sioi sali, kad pinigai yra teisinga kalba tol tikrai nemanau kad vertetu suteikti tokia laisve 16meciams... Yra nustatyta tvarka, nuo 18metu ir tegul buna taip... Pradesi leist kad pirktu nuo 16 jie pirks dar mazesniems ir taip eis uzburtas ratas..
čia kaip pavizdy galiu duot apie 16mecius. Gryztam viena vakara pas draugeli namo taip lengvai alaus pasijeme sugalvojom sedim nu dar pritrukom iseinam i laiptine ir ten vat tokiu 16siolikiniu gvardija trinasi ir taip pastovei... Nu mes nekliudydami ju iseinam ir girdim jau rekauja kazka ant musu nu mes tokie nekreipdami demesio ir praeinam. Gryztam atgal namo ieinam i laiptine o tu visa gvardija jau pirmam aukste lauke musu.. nu vel einam normalei tie tokie ramus nieko nesako mes ir... Tik ilipom i lifta sauke tie tipo ruko zwairi (zole) nu as taip joa o ka? tie tai dawai susimetam čia jus 10lt mes 10lt ir parukom mes taip nera lt tie tai ka čia centus kainuoja dawai duokit lt ir nuleksim pajimsim ir parukysim... Mes taip tai kita karta nu ir prasidejo. Tai ka jus čia tokie anokie draugelis neislaike pasiunte i gera vieta. Nu ir ka ienam pas ji i buta ir tie is koju dawai duris vanot... O viskas prasidejo nuo to kad nesutikom rukyt zoles su jais...
Tai per kuria vieta čia pasireiskia 16meciu mastymas? Suteikim jiems daugiau privilegiju ir isvis vaikai nezinos kas darosi... Nesakau kad visi tokie, bet tikrai dauguma 16meciu jauciasi suauge ir mazdaug tam 2metu tarpe iki 18m jauciasi labai dideliais kol sulauke 18pradeda mastyti visai kitaip nes tuomet nori nenori ateina didele atsakomybe jau nebera taip kad tevai tave istrauks ar issisuksi su ispejimu...
Taigi manau tikrai visi rukymai nesvarbu cigareciu, zoles, ar tu paciu legaliu misiniu turi buti grieztai nuo 18metu, o gal net ir dar nuo veliau... Istikruju sunku nustatyti ta riba nes kiekvienas mastome skirtingai kaikurie is musu visa gyvenima buna kaip paaugliai o kai kurie 16meciai jau masto protingiau uz dauguma suaugusiu bet tokiu manau vienetai..
Na nežinau, man niekad tokie bajeriai į galvą nešaudavo, kad duris spardyt su tais kurie rūkyt nenori :D Išvis kas čia per jaunimas, kad vyresniem duris spardyt. Ačiū dievui, visad buvau ramus, pacifistinių pažiūrių, tai tokių šposų vengdavau kažkaip.
lapukas
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2011-11-19, 23:44
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė lapukas »

Aš sakyčiau už, bet pabandymui, nes jaunimas viską išbandys, nori tu ar nenori ..
JackHarer
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2011-09-13, 19:18
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė JackHarer »

:) :D Labai graži diskusija, skaičiau ir jaučiausi, kaip dikusijų šou. Smagu kad čia tiek kultūringų ir protingų žmonių, kurie objektyviai išsako savo nuomonę.
Aš asmeniškai prieš ankstinimą. Pats bandžiau jau nebe kartą išbrist, tačiau nesėkmingai. O dėl kanapės rūkymo - nemeluosiu, prieš ketverius metus pabandžiau, tačiau tai ir liko tik kaip atsipalaidavimo būdas, vakaro paįvairinimas, įvairiausių minčių sužadinimui, kad galėtum lengviau į viską pažvelgti iš kitos pusės, tačiau jokiu būdu ne gyvenimo būdu. Galbūt tai lėmė ir auklėjimas ar aplinka, kurioje gyvenau, tačiau su psichologine priklausomybe galiu lengvai susitvarkyt. Pastebėjau, jog dauguma net nesistengia pamažint kanapių rūkymo, tokių daugybė pažįstamų tarpe. Gaila, kad dauguma pūsdami neranda laiko pagalvoti apie ateitį. Žinoma, kalbu tik apie savo aplinką, suprantu, kad visi skirtingi. Visgi lieku prie tos minties, jog daug ką lemia auklėjimas, moralės normų ir atsakomybės už save bei bendruomenę puoselėjimas.
www.legalikanape.lt legalizuokim ;)
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė breeze »

Teoriškai, aš prieš rūkymą, gėrimą ir bet kokį svaiginimąsi iki pilnametystės. Bet praktiškai.. Pats iš savo paauglystės puikiai prisimenu, kaip juokingai atrodydavo tie visi draudimai ir pamokslavimai. Jie greičiau turėjo priešingą poveikį - kvailą norą visiems parodyti koks aš "savarankiškas" ir "suaugęs". Mano galva, čia kaip su žemės drebėjimais ar uraganais - mes visi galime būti "prieš", bet ar tai ką nors keičia? Kaip uraganui nusi*ikt ant mūsų nuomonės, taip ir paaugliams.
Žinoma, reikia riboti vaikų ir paauglių priėjimą prie narkotikų (įskaitant alkoholį ir tabaką), kažkiek šviesti jaunimą, kad nepadarytų per daug kvailų dalykų. Bet labai dėl to isterikuoti tikrai nereikia.
Padekim viską ir dingstam velniop...
Anonymous

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė Anonymous »

Rūkyt ir rūkyt :))))))))))) kaip gi kiTAIP:)))))))))))))
0nappy
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2012-09-30, 19:19
Reputacija: 0

Re: jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Standartinė 0nappy »

Aisku,rukymas bet kokiam amziuje nera gerai. aisku kas uz pries esu. retkarciais parukau :)
ir zinau,kad nelabai gerai
genariok
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2012-09-30, 20:41
Reputacija: 0

Re:

Standartinė genariok »

Justinas rašė:as pries tabako rukyma, bet šiaip tai ne metuose esme, o subrendime. juk nera taip, kad jei viena diena iki astuoniolikos liko tau labiau kekia rukymas, o kai tik sueina astuoniolika maziau kenkia :D :D :D
:D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Bauda uz zoles rukyma ir mazo kiekio turejima
    pasakorius » » forume Legalus forumas
    27 Atsakymai
    25582 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas ed-as
  • legalizavimas uz ir pries argumentus rasykit
    Donatello » » forume Legalus forumas
    168 Atsakymai
    66237 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kepuretas
  • Namiškių nusistatymas prieš kanapę
    hotic3 » » forume Prašau žodžio!
    11 Atsakymai
    6583 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas marsh max
  • Mes prieš Lietuvos sporto žlugdymą!
    dr.greenthumb » » forume Prašau žodžio!
    11 Atsakymai
    7011 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Freddy Krueger
  • Kiek metų pučiat?
    mindblow » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    14530 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius