Nuotrauka Nuotrauka

Kaledos

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Kaledos

Standartinė Pipis »

kaip putikai shvencia kaledas?
pusdami?
ar prisimena kad tai sheimos shvente ir nepucia sedi su sheima? :)
ar pucia su sheima? :)

na idomu kaip kiekvienas elgiasi ir koks poziuris i shvente

ash tai darau taip:) nuo ryto iki vakaro su sheima nepusdamas o veliau jau kaip su kompanija nusprendziama :)
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

nekenciu kaledu :?
pats slyksciausias metas man X(
tos dirbtines eglutes prekybos centruose...dirbtines snaiges...dirbtines barzdos...dirbtines sypsenos :|
ir seip kaledos tai katoliku svente...ir kazkaip as visiskai bbd ant tu kaledu...ir labai biesina kai bet kuri kanala bejunginetum...o ten vis ta pati tematika !(
oneofTHE
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2005-10-29, 11:10
Reputacija: 0

Standartinė oneofTHE »

Cia priklauso kaip kas kokioi sheimoi auges , pas amne tai pamenu vaikystei budavo labai shiltos kaledos tos eglutes , senelis - saltis kuris padeda dovanas po eglute ir pns... Dabar taip jau nebera bet shvenciu tai pradzioi su sheima o po sheimos tai jau su draugais kalediniu kasiaku :)))
This is summer time ball...
Thunderhammer
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2004-08-26, 21:42
Reputacija: 0

Standartinė Thunderhammer »

Man asmeniskai kaledos - metas kai uzgime Jezus. O visas kaledinis bumas, tai tiesiog komercija. Sventas Mikalojus tapo Santa Klausu - raudonai apsirengusiu storuliu. O isvis - kur Betliejuj buvo egliu? Kaledos tai kataliku svente, ir ji turejo islikti tokia. Taciau dabar kaledas svencia visi, netgi kurie nezino kam si svente skirta.
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

Kaledos man faina svete. Eglute, dovanos. Linksmas metas :)))
headatone
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2004-12-05, 16:19
Reputacija: 0

Standartinė headatone »

Man tai prikas tos kaledos. Gera priezastis tusams geriems daryti :) o tada ir buna kaledos su draugais. Aiskq visu pirma reikia graziai atbuti su tevais :( . Istikruju pritariu kad kaledos komercinis dalykas istiesu. Siais laikais labai mazai svenciu kuriomis nesinaudotu zmones
Žalioj stoteleje... žiuriu į kelio vingį
Bum
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2005-10-05, 13:39
Reputacija: 0

Standartinė Bum »

Kaledos stebuklu metas. --==::~~
Pupu Dedzius
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2005-09-08, 02:49
Reputacija: 0

Standartinė Pupu Dedzius »

Nu man asmeniskai, Kaledai - tai pats nuostabiausias metas... Is tikro! Tai vienintele proga, kuomet visa seima suseda kartu prie vieno stalo, dalijasi ispudziais, viens kita pamyluoj (cia dovanas turiu omeny). Tai vienintele proga, kuomet mano mociute nebuna pikta ir duoda varganam anukaui pedesooka.. :) Visi patenkinti, nieks nieko nebepjausto, muzonu is tackiu nebepisa, draugiskai geria abe pucia - i netgi pinigu nepraso!... O va cia tai geriausia, kas gali nutikt per metus...
geltona...ZALIA...raudona
badman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 2004-05-26, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė badman »

da zajybali greiciau zolines, salta man
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Standartinė Pipis »

naktibaldas rašė:nekenciu kaledu :?
pats slyksciausias metas man X(
tos dirbtines eglutes prekybos centruose...dirbtines snaiges...dirbtines barzdos...dirbtines sypsenos :|
ir seip kaledos tai katoliku svente...ir kazkaip as visiskai bbd ant tu kaledu...ir labai biesina kai bet kuri kanala bejunginetum...o ten vis ta pati tematika !(
he nevisur viskas dirbtinis ! :) beto jej tau tap jau gruzina ta shvente tai gali ishsinuomot filmu prisipalint ir sedet ir ziuret juos :) bus paprasta dienele :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Labai paprasta padaryt nedirbtine svente. Tiesiog ismeskit telika ir neikit i prekybos centrus. Arba uzteks vien telika ismest.
BOB - Bombs Over Bagdad!
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Standartinė mfsouth »

Kaledos,is tikro galbut as banalus kaip tas diedukas kuris uz lango girtas voliojasi bet man Kaledos,tai vienintele metu svente,kuri suteikia tos silumos,nei nauji metai,nei gimtadienis mano,nei dar ten to antano vardadienis ta neduoda ka suteikia Kaledos,zhvelkime ne i kazhka ko nematom,bet i tai ka patys susikuriam,kaip norime svesti Kaledas ir pan. Kuciu ryta atsikeli,eini paziureti ka "tas storas nekenciamas Santa Klaus'as atnese"...Pavalgai su sheima,pasidzhiaugi su visais ir vazhiuoji pas gimines,pas sawo senelius.Vaikiska,banalu? Bet man tai yra tradicija,tradicija,kurios nesiruoshiu lauzhyt ir prisiklausius minchiu apie Kaledu komercishkuma kazka keisti.Jeigu visa sheima sedi su dirbtinem shypsenom,dovanojasi savo ishpaikintiems vaikuchiams didzhiausias dovanas,tai ir yra komercishkumas,that's all
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Kaledos puiki proga nukabinti mergyte ir uzsitikrinti silta ir jaukia ziema iki pat pavasario, kada jau galima mesti kailinius ;]
Local Kid
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2005-12-05, 15:44
Reputacija: 0

Standartinė Local Kid »

Kaledos yra super... Jau vien del to, kad zmones tampa geresni...ka jau kalbet apie visus linksmus susitikimus su draugais, giminem, tai gi liuks.O komercija...ji buvo ir bus, tai naturalus dalykas...

<Naktibaldas> jei tavo tokia nuomone, tai man taves gaila

--==::~~ :x: --==::~~
Roll that shit. Light that shit. Smoke that Shit
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Naktibalde, raminkis! Per senas truputi esi tokiems issikalinejimams.
Jeigu nepatinka baznycia, eik i mecete.

Papildymas.
--------------
Nepatinka kulto isstaigos, eik i bara, kluba, pas kaimyna, i darba ir t.t.

Man pavyzdziui nepatinka klubai kur renkas ratu edikai ir amfo niuchintojai. Gal man tuos klubus pradet degint?

Taip pat man labai seimas nepatinka. Gal ir ji man reiktu padegt? O dar kiek visokiu savivaldybiu yra kur bezdelniku pilna...

Uzprasom, kad vel mus fotkintu is kosmoso ir surengiam padegimo akcija? Sudeginam viskas kas mums nepatinka? O kai degtukai baigsis, prisikam.

Tau, Naktibalde, daug kas negerai. Tai meile, tai kaledos, tai dar kas nors. Kas tave cia taip nuskriaude kazkada, kad jauti tokia liguista antipatija tam kas kitiems dziaugsma suteikia? Issikalineji kaip koks islepintas vaikas ar kaip sukrioshes senis. Svarbu pavaryt ant kitu dziaugsmu ir sau suteikt nesveika pasitenkinima? Risk! Nei tau to reik, nei cia kas nors zjb.

Arba maziau kalbu, daugiau darbu! Tik boboms ir politikams plepet ir nieko nedaryt. Atsiusi man savo nuotrauka su autografu prie pleskancios katedros?
Paskutinį kartą redagavo Sigma 2005-12-15, 10:40. Iš viso redaguota 1 kartą.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

sigma jei tokia akcija rengsi, ash pirmas prisidesiu. PADARYKIME KALEDAS SHILRTESNES!!! :]
@tsipusk
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

o jei rimtai tai kaledos viena ish dvieju shvenciu kada yra proga nueiti i baznycia. nors neesu prisiekes tikintysis, bet bedieviu saves nelaikau (cia jau kita tema). Kucios, tai betkokiu atveju sheimos susiburimo shvente, o va jau kaledos tai tusas su chebra. Nu o pixas shiame kontekste ishviso paskutinej vietoj.
@tsipusk
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Na o man, kaip bedieviui, tai - proga gerai prisivalgyt:)
BOB - Bombs Over Bagdad!
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Standartinė mfsouth »

Pomidoras tu protingai labai pasakei,Sigma teisinga,prisivalgau ash irgi,per metus badu mirshtu o Kaledinis stalas kai buna pilnas pagundu,mmmm negaliu atsilaikyti :] po to pora dienu kaip pingivnas vaikshtai i shonus krypuodamas :)
--==::rukyt rukysiu,bet gert nemesiu::==--
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

katedra xyu pakursi, ten gi ciuju ir priesgaisrine sistema stovi nihila 8/
o vat kadrus tai turiu kur kryziu rovem nafig su trosu prie tackos prikabine kazkokiam kaime :)))
nors is esmes tai man pofig tie katolikai...cia man kazkas panasaus kaip ir pederastai- jie man slykstus iki negaliu...bet kol manes nekabina- as ramus :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kaledos, Naujieji metai
    Atsiputes » » forume Prašau žodžio!
    95 Atsakymai
    43194 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas alavijas