Nuotrauka Nuotrauka

Kaledos

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Standartinė mfsouth »

Naktibaldas ash pasibaisejes esu. Tikrai.
--==::rukyt rukysiu,bet gert nemesiu::==--
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

mfsouth rašė:Naktibaldas ash pasibaisejes esu. Tikrai.
tik nepradek nuo isgascio naktimis i lova myzti ir mikcioti kai su zmonem bendrausi :/
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Kryzius rovet? Tashkais tu cia gerai. O is nuotraukos kazkaip vyresnis atrodai. Ar labai cia senai buvo?

Gal gali paaiskint kodel katalikai tau neitinka? As suprantu, kad slykstu ir nekenciu yra labai rimti argumentai. Bet man kazkaip idomu butu ir logiski.

Ir gal galetum paaiskint prie ko cia kryziai ir katolikai?


Tave koki kart kai pagaus tai taip pis uz visas nesamas ir esamas nuodemes del kazkokio nuversto stabuko, kad maza nepasirodys. Ar tu siaip pasakoji, nes patinka kai publika tavim baisisi ir slykstisi? Megsti but blogietis? As ir kai Nu Pogodi ziuredavau tai uz vilka bolejinau:) Mano mamos astuntokai cia pries kelias savaites mokykloj klozeta su bombioske susprogdino. Priimtu tave i savo chebra stopudovai. Jeigu nori, galiu parasyt rekomendacija.
BOB - Bombs Over Bagdad!
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

Sigma rašė:Ar tu siaip pasakoji, nes patinka kai publika tavim baisisi ir slykstisi? Megsti but blogietis?
paauglio sindromas imho.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

seniausiai jau as buvau isdestes savo nuomone apie katolikus...nebenoriu o ir tyngiu kartotis.
o metu man ir yra 26.
va jei koks sesiolinis kryziu verstu tai butu dar nesubrendusio protelio apraiska, mano gi atveju manau panasus poelgiai visai ka kita isduoda.
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

kryžiaus vertimas yra subrendusio proto apraiška? [[[[[= afigienai... neįtikėtinas bukumas, nieko daugiau pridėt negaliu [=
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Buvo pilnatis... Galbut fazes naktibaldui... Kaip jo nickas isduoda tai ?
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

rude bwoy rašė:kryžiaus vertimas yra subrendusio proto apraiška? [[[[[= afigienai... neįtikėtinas bukumas, nieko daugiau pridėt negaliu [=
a koks skirtumas ka versti ar kryziu ar basli zemen ikasta..?
man tas kryzius ir tera baslys tik kad dar su pliusu :)))
daugelis is jumis eidami kazkur ir pamate iskaba PIDERASTU KLUBAS sau nusispjautumet ir sakytumet nu i nx kaip bjauru....tai man panasias asociacijas sukelia tie visi kryziai kryzeliai... ;)
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Standartinė mfsouth »

Myzhti kad ir pradesiu kas ish to,mikchiojimas tik i nauda-madinga :) vienu zho viskas ore,tu nekenti kataliku,galechiau pabut pscihologu ir paklaust koks pedofilijoje pasizhymejas kunigas vaikysteje tawe nuskriaude? Bet tai nieko nesudarys,chia reikia giliau zhvelgti :] :)
--==::rukyt rukysiu,bet gert nemesiu::==--
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

beje va pasakysiu rimtai... :)
turiu nauja hobbi..
kasvakar su draugais ipuciam...ir klausomes tackoj RADIO MARIJA...97.3fm berods...nu karoc zvengo overdosas garantuotas... :))) :))) :))) :)))
pagrindines temos ten gvildenamos tokios: nuodeme ar ne pistis su gandonais....po to skambina kokia boba ir skundziasi kad po tu visu pasninku persieda trigubai ir kad bloga jai buna... :))) :)))
nu karoce zodziais to nenupasakosi.. :)))
pats gazas vakarais kai skambina visokiausi runkeliai :))) :)))
pas mane tackoj isvis vienintele uzprogramuota radijo stotis ta radio marija :)))
o kaip gerai skamba kaip buferiai tackoj...patikekit..ten jie specialiai per reverius padare taip kad diktoriaus balsas skambetu kaip koks apsireiskimas :))) :))) :)))
karoc myzam i kelnes kasvakar... :))) :))) :)))
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

mfsouth rašė:Myzhti kad ir pradesiu kas ish to,mikchiojimas tik i nauda-madinga :) vienu zho viskas ore,tu nekenti kataliku,galechiau pabut pscihologu ir paklaust koks pedofilijoje pasizhymejas kunigas vaikysteje tawe nuskriaude? Bet tai nieko nesudarys,chia reikia giliau zhvelgti :] :)
suprask ciuvakas...ne manyje problemos... ;)
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

vandalint reikia moket, o vartyt kryzius ir blogai ir nekitaip, dazniausiai po kryzium palaidotas zmogus ir juo pazymeta kapo vieta, tokios tradicijos. Ir tai su jokia religija nesusije, o susije su gyvenimu ir pagarba..
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Standartinė mfsouth »

Tai kam tos pagarbos,einam,myzham ant bazhnychios,ant kryzhiaus artimiausio skalbinius dzhiaustom,arba kaip antenos stova panaudojam,niekam nebus idomu.Vat eik pro seima,nusispjauk kam nors matant ir i policjon papulsi,kaip zhulikas... Tai tiek.Politika.Ai susinervinau :)
--==::rukyt rukysiu,bet gert nemesiu::==--
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Tokia manyciau visai nebloga kaledine tema gavos:)

Naktibalde, tu kartais ne Balandy gimes?

Tu cia gali kaip nori issikalinet, bet as tave vistiek myliu:)
BOB - Bombs Over Bagdad!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Sigma rašė:Tokia manyciau visai nebloga kaledine tema gavos:)

Naktibalde, tu kartais ne Balandy gimes?

Tu cia gali kaip nori issikalinet, bet as tave vistiek myliu:)
nea...saulys as 8)
gruodzio 7 mano gimse
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

a zinot ka...daba ismasciau kad daugelio jusu akimis as esu tikras velnias...bet nesu as jau toks blogas :))) tik turiu viena beda...jei man kas nepatinka tai nekenciu to visa sirdimi..ir tai isties yra nuosirdu...o seip nei as apgaudineju ka...nei as vagiu..nei zudau...nei prievartauju..nesu abejingas kitu skausmui...tik vat baznycios..tai sorry...nekenciu 8)
nu dar nemegstu zmoniu kurie inkscia, meluoja ir giriasi...o seip as visai sugyvenamo budo jei ka..nesigasdykit :D
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

REATEKPA 8) naktibaldas kaip ir ash to pacio zodiako ir gimtadieniai tik per savaite nutole, tik as ne toks kategorishkas :]
@tsipusk
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Standartinė mfsouth »

naktibaldas nu ble jei nekenti bazhnychios tai viska gerai,daug kas jos nemegsta,bet tu nekenti kaledu,daug ko nekenti,o juk tai ne bazhnychia.wa
--==::rukyt rukysiu,bet gert nemesiu::==--
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Ant kuciu atgailos pramuse? :))))))))) :PPPPPPPPPPPPPPPP

Siaip tai ribas reik jaust ir neskaudint artimo savo. Pasidavimas pykciui yra silpnybe. Tai silpnina ir bukina. Tad NEKEST nera gerai. Na nebent tai jaucia tavo priesas.

Naktibalde, protingas esi, ir ne iolikinis. Gal laikas butu pradet mokytis valdyt savo emociju israiskas?

As ir turiu savo nuomone apie judeju monoteistines religijos atshakas. Tik pasilaikysiu sau si karta, nes dar kas supras kaip nepagarba. Daug geriau kai galiu matyt gyvai pasnekovo emocijas ir spet i jas atsizvelgt, valdyt situacija. Nes man labiau patinka kai aplink ciotka ir silta.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Noscript
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2005-07-09, 18:13
Reputacija: 0

Sudas

Standartinė Noscript »

Kucios buvo gerai visi juokiames, o Kaledos ... buvo per daug haso ir staigiai pritrauke prie lovos... gal ir gerai 8/
Don't drink and drive just smoke and fly!!!!
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kaledos, Naujieji metai
    Atsiputes » » forume Prašau žodžio!
    95 Atsakymai
    43241 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas alavijas